عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

نقل قول: دوستان ممنونم از همتون  [تصویر:  302.gif]

حالم خوب شد  [تصویر:  53.gif]

کمک هاتونو فراموش نمیکنم  [تصویر:  302.gif]

سپاس  [تصویر:  53.gif]
خداروشکر Khansariha (96)
302
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
خوب ببینید ما هنوز تجربه کافی نداریم شاید من اگه برمیگشتم به عقب هر چی بهم میگفتن درس  بخون به جای لج کردن با خانوادهم درس میخوندم الان شرایط خیلی بهتری داشتم
خوب خیلی جا ها ما تجربه نداریم و قرار نیست بشیم درس عبرت برای دیگران منی که الان 24 سالم هست میدونم درس چقدر مفیده و به در میخوره ولی خوب تصمیم خودم بود و به حرف اطرافیانم گوش ندادم خوب الان من دیگه نمیتونم به قبل برگردم و تصمیم غلطم را اصلاح کنم
برای تصمیم گیری در زندگی وقت زیاد هست بهرته از تجربه دیگران استفاده کنیم تا نشیم درس عیرت برای دیگران
 سپاس شده توسط
نقل قول: دوستان ممنونم از همتون  [تصویر:  302.gif]

حالم خوب شد  [تصویر:  53.gif]

کمک هاتونو فراموش نمیکنم  [تصویر:  302.gif]

سپاس  [تصویر:  53.gif]
Khansariha (70)♥️
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 26، 9:12)ماجراجو نوشته است: سلام بچه ها منم وسوسم ولی گوشی کنار میزارم و میرم بیرون 

مطمئنم وقتی برگردم باز وسوسه میشم 

پس تا بعد خداحافظ

سلام دوستان برگشتم  Hanghead

خیلی بهتر شدم 

ولی این وسوسه بیخیالم نمیشه همیشه هستش 
نمیدونم چطور از بین بره ؟
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
سلام عزیز برادر یکی از کار های مهمی که هست اینه که اصلا بهش فکر نکنیم یعنی انقدر سرمون شلوغ باشه که مهلت فکر کردن هم نداشته باشیم 128fs318181 
حالا اگه وسوسه اومد چکار کنیم
خوب میتونیم اول یه وضو با اب یخ بگیریم و به صوت قران سوره لقمان گوش بدیم که سوره ضد شهوت هست 302
میتونیم بریم بیرون یه چرخی بزنیم 128fs318181فیلم خنده دار ببینیم
هر چی بریم جلوتر و به وسوسه ها بگیم نه قدرتشون کم تر میشه درواقع ما باید افسار نفسمون را در دست بگیریم 49-2
 سپاس شده توسط
نقل قول: به نظرم چند حالت بیشتر نداره:

1- اهدافت برات جدی نیست و چون دلیل محکمی نداری با اولین وسوسه، میدون رو واگذار می‌کنی. بوکسوری که برای وسط میدون بودنش دلیل محکم داشته باشه، حتی ۱۰۰ تا ضربه هم بخوره، خم به ابروهاش نمیاره. با هر سختی هست ادامه میده.

2- خودت رو باور نداری و به محض اومدن اولین فکر وسوسه، چون می‌دونی از پسش برنمیای، میدون رو واگذار می‌کنی.

3- یه سری محدودیت‌هایی که باید برای پاکیت لحاظ کنی رو بهشون عمل نمی‌‌کنی. مثلا می‌دونی در اتاق رو نباید ببندی اما خلافش عمل می‌‌کنی. با خیال این‌که طوری نمیشه.
مثل بوکسوری که می‌دونه برای حفظ پیروزی‌هاش نباید خواب نامنظم داشته باشه، نباید چیپس و پفک رو جایگزین تغذیه سالم و انرژی‌بخش کنه اما این کار رو انجام میده.

4- برای اوقات فراغتت هنوز برنامه‌ درستی نریختی و یه آدمی که بیکار باشه و مشغله خاصی نداشته باشه عجیب نیست که ذهنش هزار جا بره و بالاخره سر از ناکجاآباد در بیاره.
دوستان این پیام داداش ارمین گل بود برای بنده خیلی جای فکر داره 128fs318181
 سپاس شده توسط
نقل قول: خب میدونی داداش؛ مبارزه با وسوسه مرحله سومه!

مرحله اول اینه که کلاً نباید کاری کنیم که وسوسه رو شعله ور کنه؛ مرحله دوم هم باید دقت کنیم توی کارامون که اگه دیدیم ممکنه کارمون منجر به ایجاد وسوسه بشه متوقفش کنیم؛ مرحله سوم هم اگه وسوسه اومد باهاش مبارزه کنیم که مرحله هشداره.

نقل قول: قبلاً گفتم؛ من متوجه شدم توی تایم های خاصی لغزش میکنی؛ بین ساعت 2 تا 5 عصر و شب از ساعت 10 به بعد.
اکثر لغزش های تو توی همین بازه ها هستن [تصویر:  khansariha (56).gif]
خب برای این تایم ها فعالیتی قرار بده؛ مثلاً بعد از ظهر ورزش کن یا مطالعه کن یا یه کاری کن که تایمت رو پر کنه؛ آخر شب هم میتونی اعمال عبادی رو بذاری مثل نماز شب و یا دعا.
توی برنامه سالانه ات نوشته بودی که زیارت عاشورا و دعا رو میخوایی روزانه انجام بدی؛ چه خوب که توی تایم های پر خطر این فعالیت ها رو بگنجونی.
میمونن تایم های کور(تایم های بینابینی) که ممکنه باز خطر همچنان باشه؛ توی این تایم ها هم یه برنامه اورژانسی بچین؛ مثلاً اگه دچار وسوسه شدم، آب دستمه میذارم زمین میرم پیاده روی؛ دو رکعت نماز میخونم، فلان دعا رو میخونم.
و یادت باشه که مهم اینه که بهش فکر نکنیم اما در کنار این باید یه سری خط قرمز تعریف شده داشته باشیم.
این ها هم پیام های داداش مهدوی گل برای من هست
دوستان تایم هایی که وسوسه میشید برنامه داشته باشید 128fs318181
بله بسیار هم عالی حق با توعه 

هر دوتاشون خیلی خوب گفتن 

بنظرم اشکال کار من شکستن محدودیتم هست و نداشتن اوقات فراغت 
ممنون  302
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
128fs318181 فدات داداش همین طوره من الان تمام اینترنت را قفل کردم 4chsmu1
تقریبا وسیوسه هام نابود شدن 49-2
 سپاس شده توسط
ولی مثه اینکه ول کن نیستن این وسوسه ها  Vamonde

الان داشتم سرچ میکردم که یهو کندم اومدم اورژانس 

نمیخوام بشکنم 
الانم بیکارم
پیشنهادی نیست ؟

فیلمی نمیشناسین ؟
سلام داداش جان اواضاع چطوره رفیق الان 302
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 26، 13:44)فامیل دور نوشته است: سلام داداش جان اواضاع چطوره رفیق الان 302

راستش هر لحظه ممکنه برم سرچ کنم نمیدونم چی میشه
 سپاس شده توسط
ماجراجو جان من میدونم چی میشه تو یه نه محکم میگی بهش و میری سمت کیسه بوکست و شیطان را به جای کیسه بوکس در نظر بگر انقدر بهش مشت بزن تا از رو بره Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 26، 13:58)ماجراجو نوشته است:
(1400 خرداد 26، 13:44)فامیل دور نوشته است: سلام داداش جان اواضاع چطوره رفیق الان 302

راستش هر لحظه ممکنه برم سرچ کنم نمیدونم چی میشه

سلام 303

تو وسوسه شدی بعد نشستی میگی ممکنه لغزش کنم؟! 17
بعد انتظار داری نفست قانع بشه که خ.ا بده؟ 17

پاشو جاتو عوض کن یا برو بیرون یا برو تلویزیون تماشا کن یا قرآن بخون یا هر چی 49-2

نذار بمونه و آخرش زمینت بزنه، بگیر گردنشو بشکن Khansariha (69)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان