عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

من پاکم 317
یک دنیا ازتون ممنونم Thankyou
بعدش یادم افتاد فقط ۴ روز تا امتحان مونده و من بسی عقبم چنان هول کردم که کلا وسوسه به طور ناگهانی نابود شد Gigglesmile
واقعا اوضاعم خطرناک بود گفتم برم یه چرخ بزنم بیام. تو چرخ زدن تو خونه و یه لیوان آب خوردم دانستم امتحان از چیزی که فکر میکردم بهم نزدیک تر
حواسم تو درس بود یادم رفت بیام. یک دنیا ازتون ممنونم. کلی انرژی گرفتم Khansariha (69)
این دفعه امید به خدا انشالله میریم برای ۳ رقمی شدن
تا چشم شیطون کور بشه. Khansariha (58) 
این مدت خیلی شیطون را خوشحال کردم. واقعا دوست دارم حرص بخورهیک دنیا از همتون ممنونم Thankyou
واقعا بسی ممنونم که همیشه هستید Thankyou
خدایا شکرت Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام دوستان خوبید؟
 من تقریبا خ. ا هام در دو حالت رخ میداده. یکی وقتی بیخوابی داشتم یه جورایی انجام میدادم که خوابم بگیره. دوم اینکه در مواقعی که ناراحت هستم برای اینکه به اون ناراحتی فکر نکنم. 
۳ روز پیش یه ناراحتی پیش اومد که اگر بخوام از صفر تا ۱۰ نمره بدم به شدت ناراحتیم قشنگ نمره ده رو میدم. ۳ روزه به شدت مقاومت کردم. دوست ندارم کم بیارم. خواهشا کمکم کنید. من در این یک سال شکست های زیادی خوردم و این ناراحتی از ترکشهای همان ناراحتی هاست . این بار دارم تلاش مبکنم که فرار نکنم ازش و یه سری مسائل رو در خودم حل کنم و بپذیرم. 
امروز روز ۱۴ پاکیم هست و امروز بدترین حال رو دارم و حس میکنم ارادم میخواد کمتر شه.
 سپاس شده توسط
سلام
خوبی؟
الان وسوسه داری؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام پشتکار جان ممنون تو خوبی؟ 
بله، وسوسه بود. یه جوری میاد که فقط به ادم بهونه بده آره حالا این بار اشکال نداره. 
ولی یکم تو کانون پست های مختلف رو خوندم تجربه های بچه ها رو، انگیزه ام بیشتر شد و الان بهترم
 سپاس شده توسط
سلام جناب نیو برن

لطفا این مطلبو بخونین..

شاید اون ناراحتی ک برای شما پیش اومده خیلی روی روحیتون تاثیر گذاشته باشه

اما به بعدش فکر کنین ک اگر سراغ خ.ا برید ، هم یه واقعه تلخ رو تجربه کردین ، هم حالتون دوباره گرفته میشه

مواظب پاکیتون باشین 
این ۱۴ روز رو با زحمت نگه داشتین 
از اول شروع کردن خیلی خیلی خیلی سختتر از حفظ این عدده
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
ممنون 
اتفاقا یه جای تو کانون یکی از اهرم رنج و لذت اسم برده بود من متوجه نشده بودم. دقیقا میدونم چی میگید و فکر کنم باید دنبال راه حل واقعی باشم برای ناراحتیم. نه حتی دارو و مسکن و بدتر از همه پناه به خ. ا

بهترین اتفاقات زندگی رو براتون آرزو میکنم
 سپاس شده توسط
آقا 
خواهر عطری گفته بود اورژانسی شدید بیاید.
اما من که می‌دونم فایده نداره 2
من نمیتونم برای رابطه حلالم صبر کنم 20
خیالات و نیاز داره منو می کشه
خدایا به دادم برس  20
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام خانم عارفه 303

اوضاع چطوره الان؟
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
خانم عارفه لطفاً این پست و پستای بعدیش رو بخونید 4chsmu1
 سپاس شده توسط
ممنون،
حالم اصلا خوب نیست،
یکربع تمامه دارم فقط با تمام وجود میگم الهی و ربی من لی غیرک... Hanghead
دارم میگم خدایا به دادم برس...من پر از عشقم که می خوام نثار کنم، از طرفی پر از ایمانم، اما وجودم دیگه نمیتونه این دو رو با هم تاب بیاره...
دارم به میشم زیر این فشار
فقط میگم خودت کمکم کن راهشو پیدا کنم Hanghead 20
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
خب، راستش این وضعیت سخته Shy

اما خانم عارفه شما بهتر میدونید این وضعیت طبیعیه اما راه پاسخ دادن بهش شاید فعلاً نباشه.
اما چه خوبه که این عشق رو به سمت خدا سوق بدیم.
نمیدونم آیا دلتون میخواد الآن عبادت کنید یا نه اما به نظرم امشب یه نماز بخونید و با امام رضا صحبت کنید Shy
امشب شب میلادشونه و امام رئوف حتماً کمکتون میکنه 49-2

خانم عارفه شما تا اینجا عالی پیش رفتید، سری قبل هم این وضعیت پیش اومده بود اما تونستید اونو شکست بدید و پاک بمونید Confetti
 سپاس شده توسط
امام علی میفرمایند:

پاداش انسان عفیف و پاکدامنی که قدرت انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌کند کمتر از پاداش مجاهد شهید در راه خدا نیست؛ انسان پاکدامن نزدیک است فرشته‌ای از فرشته‌ها شود.
 سپاس شده توسط
ممنونم Tears
سعیمو می کنم

سپاس شده توسط
خانم عارفه اگه بشینید همینجوری بهش فکر کنید حالتون بدتر هم میشه.

الآن ساعت از سه گذشته و احتمالاً فعالیت فیزیکی خاصی  نمیشه انجام داد Shy

اما میتونید کانون گردی کنید و پست های فان رو مطالعه کنید که یه کم روحیه تو عوض شه 128fs318181

یا حتی میتونید پست های قدیمی خودتونو چک کنید و حس و حال و انرژی خودتونو بازیابی کنید 128fs318181
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست ؟؟  Please
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان