عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

ببخشید من باید برم
فقط خواستم بگم شما اومدین اینجا که نشکنید
حس خوب پاکی شاید بهتون کمک کنه
ورزش. کارتون. فیلم. اشپزی
فکر کنم گفتین تا حالا اشپزی را امتحان نکردین حالا یه دفعه امتحان کنین بد نیست 53258zu2qvp1d9v
مراقب خودتون و پاکی هاتون باشید 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 3، 14:43)_رعنا_ نوشته است:
(1400 بهمن 3، 14:39)KingAmir نوشته است:
(1400 بهمن 3، 14:27)_رعنا_ نوشته است: 53258zu2qvp1d9v منم هر روز این حسو ترک میکنم
هر روز چند بار تنها میشم و هر بار وسوسه میشم
تا حالا هدف از ترک و اهرم رنج ولذت را نوشتین؟
نظرتون چیه الان بنویسید 53258zu2qvp1d9v

چندین بار نوشتم انقد نوشتم خسته شدم از نوشتن دو سه تا دفتر دارم تا دلت بخواد عهد نامه و دلیل برا ترکو اهرم رنج و لذت تنبیه تشویق برنامه ریزی اینبار ترک می کنم اینبار تلاش می کنم این دفعه فرق داره توسل می کنم اینو میخونم فلان کار می کنم...

53258zu2qvp1d9v این روزا من همش نوشته زیر عکس اقای هومان را مرور میکنم
نقل قول: (دوباره ؟؟ نشد دوباره .. نشد؟/ دوباره و دوباره و دوباره)
53258zu2qvp1d9v چه میشه کرد؟

بنظرم ایده اقاق مهدوی خیلی خوب بود
روز تولد حضرت فاطمه. نظرتون چیه یه پاکی قشنگ اونم تو شرایط سخت را به حضرت فاطمه هدیه بدین 2uge4p4

نمیدونم حالم خوب نیست
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
Hanghead ببخشید من مجبور شدم برم
امیدوارم حالتون خوب باشه 302 49-2 Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
هنوز حالم از لغزش های دیروز بده باز دارم وسوسه و تحریک میشم...

سپاس شده توسط
(1400 بهمن 4، 10:57)KingAmir نوشته است: هنوز حالم از لغزش های دیروز بده باز دارم وسوسه و تحریک میشم...

سلام ... 

داداش بلند شو یه تابی بخور ، یه آبی بزن دست و صورتت
اگرم میخوای میتونی با هم حرف بزنیم 

فقط یادت باشه با انجام کار کثیفی مثل این ، بیشتر تو گودال فرو میری ...

آخرشم ب نقطه ای میرسی ک من توشم . 
ن کاری میتونم انجام بدم ، ن کسی رو دارم ، ن هیچی ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 4، 11:06)*شهریار‌* نوشته است:
(1400 بهمن 4، 10:57)KingAmir نوشته است: هنوز حالم از لغزش های دیروز بده باز دارم وسوسه و تحریک میشم...

سلام ... 

داداش بلند شو یه تابی بخور ، یه آبی بزن دست و صورتت
اگرم میخوای میتونی با هم حرف بزنیم 

فقط یادت باشه با انجام کار کثیفی مثل این ، بیشتر تو گودال فرو میری ...

آخرشم ب نقطه ای میرسی ک من توشم . 
ن کاری میتونم انجام بدم ، ن کسی رو دارم ، ن هیچی ...
منم خودم اخرشم...
یکم بهترم ولی باز اوضاع خیلی اوکی نیس

سپاس شده توسط
Hanghead  دلم میخواست این شکلک  Swear1  را برای جفتتون بذارم . ما شکستش میدیم Swear1  تامام  Swear1 
Hanghead میشه به شکست فکر نکنین.
آقای امیر شما چیا دوست دارین؟
یه لیست از چیزای خوب جایگزین ندارین؟
من هیچ وقت نتونستم لیست کاملی برای خودم بنویسم. ولی خیلی شبا همون چند تا دونه که داشتم کمکم کرد

سپاس شده توسط
روزای اول بیرون رفتن خیلی بهم کمک میکنه  Hanghead
اینکه اصلا خونه نباشم. خیلی عالیه  Hanghead

سپاس شده توسط
(1400 بهمن 4، 11:43)_رعنا_ نوشته است: Hanghead  دلم میخواست این شکلک  Swear1  را برای جفتتون بذارم . ما شکستش میدیم Swear1  تامام  Swear1 
Hanghead میشه به شکست فکر نکنین.
آقای امیر شما چیا دوست دارین؟
یه لیست از چیزای خوب جایگزین ندارین؟
من هیچ وقت نتونستم لیست کاملی برای خودم بنویسم. ولی خیلی شبا همون چند تا دونه که داشتم کمکم کرد
بعد از اون همه شکست های دیروز بازم شکست...  Hanghead

سپاس شده توسط
هردفعه که لغزش می کنم دلم میخواد بنویسم و غر بزنم و بگم نشد بگم حالم بده ناراحتم ،من تقریبا از 13 یا 14 سالگی بود شروع کردم و 16 بودم که تازه فهمیدم چیکار می کنم حالم بد میشه و نباید انجام بدم و تصمیم گرفتم به ترک به نزدیک ترین رفیقم گفتم و خیلی باهام حرف زد و کمکم کرد که ترک کنم اما بعد از یه جایی دیگه نه من بهش گفتم و نه اون چیزی گفت چون دیگه فایده ای نداشت و من ترک نکرده بودم... پارسال همین روز بود که دومین استارت پاکیمو زدم و 46 روز پاک موندم حدودا تا اواسط اسفند بود که من پاک موندم قبل از این هم پارسال آبان بود که استارت زدم و تا دی حدودا 55 روز پاکی رو تجربه کردم خیلی اوضاع خوب بود هرچی عوارض بود که به کل رفع شد عزت نفسی پیدا کرده بودم ک تو عمرم همچون حسی نداشتم دقیقا نقطه مقابل این روزا که صفر و خالیم...، بعد از 46 که شکست خوردم به کل همه چی عوض شد یهو ورق برگشت دیگه اون تلاش ها مث سابق نشد من نتونستم ترک کنم و با گذشت زمان بدتر و بدتر شدم از اون 46 تا به امروز که نزدیک یک سال میشه فقط چهاربار تونستم 10 11 روز پاک باشم که عوض لغزش هایی که داشتم تعدادش زیاد بود و دیگه نشد نتونستم هی تلاش و هی لغزش هی لغزش لغزش واقعا نمیدونم چیکار کنم چی بگم با این وضع پیش اومده نه میتونم ناامید باشم نه این ک اونقدر انرژی و امید داشته‌ باشم بلاتکلیف موندم هر روز درگیر هر روز فکرو خیال کاش یه کانون هم تو دنیای واقعی وجود داشت و میشد حداقل یه هفته برم اونجا بمونم که این کارو نکنم نمیتونم تصمیمی بگیرم و وقت داره میگذره همینطور ، همین الان اگه دوباره بیخیال بشم و جلو خودمو نگیرم شکست های بعدی در انتظارم خواهد بود... همشم دنباله اینم یکی کمکم کنه دریغ از این که خودم باید تلاش کنم... هوف نمیدونم فقط دارم تایپ می کنم آروم بشم امروز ک مدرسه هم نرفتم حالم خوب نبود درسمون هم درسه مهمی نبود و فعلا تعطیلیم تا هفته دیگه، همش تو اتاقم همه فکر می کنن درس میخونم هه ، هی هم میگم نمیدونم چیکار کنم نمیدونم چیکار کنم از این اوضاع چطور بیام بیرون،چطور درسمو بخونم چطور برا کنکور بخونم خیر سرم امسال کنکور دارم و اینطوری دارم گند میزنم و وقت داره میگذره کتاب خریدم همینطور مونده تست و اینا نمیزنم، اوایل که از 46 خراب کرده بودم هی میگفتم کاش هرچی بود وسوسه خراب نمی کردم کاش هر طور بود جلوی خودمو میگرفتم میگفتم اگه اینبار برم بالا دیگه جلوی خودمو میگیرم اما الان چه بلایی داره سرم میاد به نظر شما چطور میشه از این منجلاب در اومد

سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 4، 18:29)*مهدی* نوشته است: تنهام  ....

داداش اگه میتونی از خونه بزن بیرون اگه هم نه تلویزیون روشن کن مشغول باش بیکار نشین

سپاس شده توسط
مهدی داداش خب خ.ا کنی که چی شه .
هیچی نداره .
اگه میتونی برو بیرون.
اگه نه نترس قرار نیست هر وقت تنهایی خ.ا کنی که

سپاس شده توسط
45
بچه ها چرا انقد این چند روزه شکست داشتید؟ 
نمی‌خواید دیگه تموم کنید این سیر باطل را یک بار برای همیشه محکم وایسید تموم کنید این کارو منم واقعا دارم با این وسوسه ها می‌جنگم شاید وضعیتم از همتون بدتر باشه چند روزیه بدن درد دارم معده م ریخته بهم نمیتونم چیزی بخورم ولی با این حال پاکم چرا قدر جونی تون را نمی‌دونید  Hanghead تهش هیچی نیستا فقط شرایط خودتون را بدتر میکنید تموم کنید بره دیگه این شیطون مگه کیه که بخواد مارا زمین بزنه؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: همش تو اتاقم همه فکر می کنن درس میخونم هه ، هی هم میگم نمیدونم چیکار کنم نمیدونم چیکار کنم از این اوضاع چطور بیام بیرون،چطور درسمو بخونم چطور برا کنکور بخونم خیر سرم امسال کنکور دارم و اینطوری دارم گند میزنم و وقت داره میگذره کتاب خریدم همینطور مونده تست و اینا نمیزنم
  امکانش نیست  برید کتابخونه درس بخونید؟

سال کنکورم خونمون رو عوض کردیم و اتاق من و برادرم یکی شد 
، اون  اصلا رعایت نمیکرد سر و صدا میکرد همش تلویزیون روشن  و شب هم میخواست زود بخوابه برقو خاموش میکرد و من با چراغ مطالعه تا دیر وقت   تو شرایط سختی درس میخوندم. صبح های زود هم همینطور !
فکر میکردم به ضررمه ولی در واقع به نفعم بود ، خدا خیرمو میخواست
اگه تنها بودم تو اتاق   شاید الان اینجایی که هستم هیچوقت نمیبودم!

شما هم یکم سختی به خودتون بدین
یا کلا برید تو جمع  درس بخونید یا کتابخونه یا با دوست و رفیقی چیزی
به هرحال یه راهی هست
یا راهی پیدا کنید یا راهی بسازید ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان