امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلامی دوباره 
اومدم کتابخونه که از لغزش فرار کنم ولی اصلا هیچ امید انرژی و انگیزه ای برای درس خوندن ندارم و فردا هم امتحان دارم و به همین دلیل ها و وسوسه ها میخوام برم فیلم بد نگاه کنم Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام آقا مهدی Confetti
چرا انگیزه درس خوندن ندارین؟
به دلیلش فکر کنین و بهمون بگین
شایدم استرس و اضطراب زیادی نمیذاره که درس بخونین و همش وسوسه اینو دارین که فایده نداره 53258zu2qvp1d9v
اول سعی کنین فقط یه صفحه بخونین و در ازای هر بخش یه استراحت یا جایزه کوچولو به خودتون بدین Khansariha (69)
اگه شما الان بلغزین نه تنها درستون رو نخوندین که با روحیه بد و شکست خورده قراره امتحان بدین  53258zu2qvp1d9v
منم دیروز امتحان داشتم و سر مسائل الکی درس خوندن رو به تاخیر انداختم تا جایی که دیر وارد سایت آزمون شدم و امتحان به همین الکی و مسخرگی پرید!!! Hanghead
حالا هم سه ماه دیگه از عمرم سر این مسئله تلف میشه و هنوز باورم نمیشه دلیلش انقد الکی باشه Swear1
ولی شما این اشتباه رو نکنین و به این فکر کنین که اگه نتیجه امتحان خوب باشه چقدر خوشحال میشین؟ 317 
حتی اگه فکر میکنین وسوسه ها زیاده کتابخونه رو ترک کنین و قدم بزنین،  یا اصلا خودتونو به یه بستنی مهمون کنین  Khansariha (69)
ان‌شاءالله که مقاومت کنین 53
یاعلی
 سپاس شده توسط
Hanghead
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
شبه عیدی وسوسه موقع خواب... امشب اذیتم ،نمیدونم چرا شبا وسوسه میشم انقد مخصوصا تو حالت خواب و بیدار ک قرار میگیرم وسوسه شدید تر میشه و باعث جلوگیری از خوابم میشه خوابم میپره و بیدار میشم خوابم نمیبره بدتر وسوسه ادامه پیدا می کنه...

سپاس شده توسط
اینجا اورژانسم یه طوریه ، اعلانی نداره که مگررر چی بشه یه نفر رد بشه ببینه حوصلش بکشه بخواد جواب بده اونم بعد از یه رب بیست دقیقه گاهی تا یک ساعت... خب من الان وسوسم معلوم نيس بتونم 5 دقیقه دیگه صبر کنم یا ده دقیقه دیگه...

سپاس شده توسط
بیخیال انجامش بشید
من واقعا امروز حالم به خاطر شکست عهدم بد شد
حداقل سال نو رو پاک شروع کنید(:
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 28، 23:51)KingAmir نوشته است: شبه عیدی وسوسه موقع خواب... امشب اذیتم ،نمیدونم چرا شبا وسوسه میشم انقد مخصوصا تو حالت خواب و بیدار ک قرار میگیرم وسوسه شدید تر میشه و باعث جلوگیری از خوابم میشه خوابم میپره و بیدار میشم خوابم نمیبره بدتر وسوسه ادامه پیدا می کنه...

سلام

خوبی؟

میگم که تلاش کن حواستو با یه چیزی پرت کنی
تا کامل خسته بشی و خوابت بگیره
مثلا برو آهنگ بی کلام جدید دانلود کن یا صوت قرآن یه چیزی که از حس و حال وسوسه بیارتت بیرون
وسوسه هم اومد قوی بهش بگو نهههه و تعداد نه هایی که میگی رو تو یادداشت موبایلت ثبت کن Khansariha (69)
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 28، 23:57)selin نوشته است: بیخیال انجامش بشید

واقعا دلم نمیخواد خیلی خسته هستم ولی امروز بدجور وسوسه شدم خدا رحم کرد بهم وگرنه من داشتم موقعیت رو پیش می‌آوردم هنوز وسوسم ادامه داره و نمیدونم چیکار کنم خوابم میاد، ولی همین ک تو موقعیت خواب و بیدار قرار میگیرم میخواد خوابم عمیق بشه چون آگاهیم نسبت به محیط و خودم پایین میاد وسوسه و افکار بدتر میشه و تحریکم شدیدتر میشه این باعث میشه یهو تو حالت بیداری قرار میگیرم با وسوسه شدید که خوابم هم پریده حالا بیا بخواب اون وسوسه هم از اونور رو دوشت قشنگ گند میزنه تو تایم خواب و کیفیت خواب و از اونور دیر بیدار شدن لغزش هم ک اگه اتفاق بی افته حاله و بد...

سپاس شده توسط
(1400 اسفند 28، 23:59)يا ماه بني هاشم نوشته است:
(1400 اسفند 28، 23:51)KingAmir نوشته است: شبه عیدی وسوسه موقع خواب... امشب اذیتم ،نمیدونم چرا شبا وسوسه میشم انقد مخصوصا تو حالت خواب و بیدار ک قرار میگیرم وسوسه شدید تر میشه و باعث جلوگیری از خوابم میشه خوابم میپره و بیدار میشم خوابم نمیبره بدتر وسوسه ادامه پیدا می کنه...

سلام

خوبی؟

میگم که تلاش کن حواستو با یه چیزی پرت کنی
تا کامل خسته بشی و خوابت بگیره
مثلا برو آهنگ بی کلام جدید دانلود کن یا صوت قرآن یه چیزی که از حس و حال وسوسه بیارتت بیرون
وسوسه هم اومد قوی بهش بگو نهههه و تعداد نه هایی که میگی رو تو یادداشت موبایلت ثبت کن Khansariha (69)
سلام قربونت خوب باشی ممنون، به شدت خوابم میاد ولی همین ک بخواد خوابم ببره... گفتم ک چی میشه این ک تعداد دفعات نه گفتنم رو ثبت کنم چیزه جالبیه این کارو می کنم ممنون

سپاس شده توسط
(1400 اسفند 29، 0:02)KingAmir نوشته است: سلام قربونت خوب باشی ممنون، به شدت خوابم میاد ولی همین ک بخواد خوابم ببره... گفتم ک چی میشه این ک تعداد دفعات نه گفتنم رو ثبت کنم چیزه جالبیه این کارو می کنم ممنون

موفق باشی 49-2 

میدونیم شرایط سختیه / کافیه یه لحظه تسلیم بشی و کنترل نگاهتو از دست بدی دیگه تا تهشو میری/
پس قوی باش و به لذت پاکی فکر کن و به کثیفی گناه ... میخوایم یه سال توپ و پر از پاکی رو شروع کنیم Khansariha (69)

یه سال پر از لذت پاکی 2uge4p4 

یه سال که از هر لحظش لذت بی نهایت زیاد ببریم 2uge4p4

پاک بودن....معرکه ترین حس دنیاس 317
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 29، 0:01)KingAmir نوشته است:
(1400 اسفند 28، 23:57)selin نوشته است: بیخیال انجامش بشید

واقعا دلم نمیخواد خیلی خسته هستم ولی امروز بدجور وسوسه شدم خدا رحم کرد بهم وگرنه من داشتم موقعیت رو پیش می‌آوردم هنوز وسوسم ادامه داره و نمیدونم چیکار کنم خوابم میاد، ولی همین ک تو موقعیت خواب و بیدار قرار میگیرم میخواد خوابم عمیق بشه چون آگاهیم نسبت به محیط و خودم پایین میاد وسوسه و افکار بدتر میشه و تحریکم شدیدتر میشه این باعث میشه یهو تو حالت بیداری قرار میگیرم با وسوسه شدید که خوابم هم پریده حالا بیا بخواب اون وسوسه هم از اونور رو دوشت قشنگ گند میزنه تو تایم خواب و کیفیت خواب و از اونور دیر بیدار شدن لغزش هم ک اگه اتفاق بی افته حاله و بد...

واقعا کنترل وسوسه سخته
حالا توشرایط شما که هوشیاریتون کمتر میشه سخت ترهم هست
امیدوارم بتونید ازش بگذرید و خداهم همراهتون باشه
تمام تلاشتونو برای حفظ پاکیتون انجام بدید
 سپاس شده توسط
حالم شدید بد شده اظطراب بدجوری گرفتم استرس دارم ناراحتم، و همینا داره فشار ذهنی بهم میارم دلم گرفته تنهام، نمیدونم چیکار کنم دلم رها شدن از این وضعیت رو میخواد...

سپاس شده توسط
حالم خیلی بده دلم میخواد گریه کنم ولی نمیشه من نباید لغزش کنم

سپاس شده توسط
میمونم همینجا انقد مینویسم تا وسوسم از بین بره تا حاله بدم از بین بره تا حداقل خوابم بگیره بتونم بخوابم ،
من اگه الان خراب کنم حالم میخواد بد بشه فردا حالم بد میشه شبه عیده انرژیم میره همش از اونور نماز صبحم باز میخواد قضا بشه، راه خوب شدن حال خراب کردن نیس اگه برم سمت فیلم اگه افکارمو ادامه بدم بدتر تحقیر میشم باز حس حقارتو حس گناه میگیرم حالم بد میشه مه مغزی گُنگ شدن همه اینا میاد انرژی پایین فردا بی حوصله قیافه خراب میشه نه راهش این نیست این حاله بدم بدتر میشه این نیست نباید افکارمو دنبال کنم نباید ادامه بدم من مگه پاکی نمیخوام باید بمونم همینجا نرم که فیلترشکن باز نصب کنم نرم که فکرای کثیفمو ادامه بدم

سپاس شده توسط
لیاقت من این اتفاقا نیست لیاقت من این وضع و اوضاع نیس، گیر کردم تو یه چیزی از این دنیا که هرچی میخوام برم سمت خدا این چیزی که گیره خرابش می کنه خدا داره صدام میزنه میگه بیا هی نشونه میده هرکاری می کنه اشکمو در میاره ولی من وابسته شدم تو این چیز هی سعی می کنم جدا شم هی اتفاقی می افته که من از این دنیا کلا دل می کنم ولی باز دوباره بعد از چند روز، روز از نو روزی از نو، یادم میره خدا رو غرق میشم تو کارای خودم باز و چیزایی ک نباید دنبال بکنم...

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان