امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام عزیزم.
خوبی؟
الان رو به راهی؟
.
.
.
(1401 ارديبهشت 3، 21:10)العبد المرحوم نوشته است: نمیدونم چرا وسوسه ها انقدر زیاد شده ورودی بدی هم نداشتم نه چشم نه گوش فقط از همون راه ذهن وسوسه میشم Hanghead

خیلی خوبه که ورودی هات رو بستی. 53258zu2qvp1d9v
قبلا بچه ها میگفتن، ترک خ.ا از ترک موادمخدر هم سخت تره.
چون مواد مخدر همیشه در دسترست نیست ولی مواد خ.ا همیشه توی دهنته و در دسترست.
پس طبیعیه که سخت باشه.. Hanghead
ورودی هات رو همینجور بسته نگه دار، و کنترل ذهن رو هم جدی بگیر.
الان پاشو یکم توی خونه را برو و بعد دوباره بیا سر درست. اگه تونستی چند تا حرکت کششی هم انجام بده ک انرژی اضافیت گرفته بشه. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
(1401 ارديبهشت 3، 21:19)العبد المرحوم نوشته است: شرایط که یکمی بهتر هست اما در هر شرایطی وسوسه ها زیادن و کل روز تقریبا پیش میاد Hanghead
بنده هم مثلا مشغول درس هستم

خداروشکر که بهتره. 
دمت گرم که اومدی اورژانس، مشخصه خودت نمیخوای بشکنی. Khansariha (69)

اگه موقع درس خوندن وسوسه میشی یا حواست پرت میشه، کتابخونه گزینه خوبیه.. 
یا میتونی به یکی بگی بیاد توی اتاق و باهم درس بخونین.. مثلا ب خواهری، برادری یا دوستی.. 53258zu2qvp1d9v

مطمئنم میتونی پاک بمونی Khansariha (69)
.
.
.
(1401 ارديبهشت 3، 21:19)العبد المرحوم نوشته است: شرایط که یکمی بهتر هست اما در هر شرایطی وسوسه ها زیادن و کل روز تقریبا پیش میاد Hanghead
بنده هم مثلا مشغول درس هستم
نظرتون با کشیدن یه نقاشی چیه؟؟؟
تو تاپیک خودش هم قرارش بدین 49-2
سعی کنید بهش توجه نکنید 49-2
اهدافتون را مرور کنید 49-2
برید توی جمع خانواده این خیلی کمک میکنه چنتا نفس عمیق بکشید و برید اب یخ بریزید روی پاها و همچنین وضو با اب یخ هم بگیرید Confetti
سوره جمعه را هم قرائت بفرمایید 303
 سپاس شده توسط
خیلی ممنونم از شما  Confetti
انجام دادم خداروشکر فعلا برطرف شد  Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
شکر خدا الحمدالله 63
ان شاءالله با قدرت ادامه بدید و روزهای پاکی خودتان را زیاد کنید و به اهدافتان برسید ان شاءالله 303
 سپاس شده توسط
با اینکه نگاهم رو کنترل کردم ولی خیلی وسوسه ام
سلام مهدی جان چه کار خوبی کردی داداش گلم به کانون اومدی عزیز دل
الان شرایط چطوره داداش گلم؟؟
تو چه موقعیتی هستی ؟؟
به نظرت چکار کنی الان بهتره؟؟
 سپاس شده توسط
(1401 ارديبهشت 3، 22:39)یا باب الحوائج نوشته است: سلام مهدی جان چه کار خوبی کردی داداش گلم به کانون اومدی عزیز دل
الان شرایط چطوره داداش گلم؟؟
تو چه موقعیتی هستی ؟؟
به نظرت چکار کنی الان بهتره؟؟
خداروشکر که اومدی داداش گل
الان میخوام بخوابم ولی وسوسه ام چون یه خواب بد دیدم صبحی
شاید دستشویی و یه وضو خوب باشه یا خوندن کتاب با گوشی
(1400 تير 2، 10:57)*مهدی* نوشته است:
سلام به مجاهدان راه پاکی  ehteram
(اهداف و دلایل من از ترک خ.ا):

1. مهم ترین دلیل این است که این عمل گناه کبیره است و نارضایتی خداوند از ما و جهنمی شدن رو در پی دارد و همچنین یک جایی خوندم که نوشته بود خداوند بر فرد خ.ا لعنت میفرستد و با او در آخرت صحبت نمیکند  
    و همچنین اگر من هرچقدر بیشتر این گناه رو انجام بدم ،  بیشتر از خدا دور میشوم و در نتیجه ایمانم کمتر میشه

2.  اثرات روحی و جسمی خیلی زیاد !!! مثل احساس ضعف، ناامیدی ، سرزنش و تحقیر خود ، کم شدن ارتباط  با دیگران ، حس پوچی و ..........  که صدمه زدن به خود نیز باز گناه است.
  3.  اگر خ.ا انجام بدهم به خواسته ها و اهداف زندگی ام نمیرسم و نمیتوانم دیگران را نصیحت کنم یا امر به معروف و نهی از منکر کنم چون خودم به گناهی مبتلا هستم.
  4. نمیتوانم استعداد های خود را پرورش دهم و به کلی آینده خودم را با این کار نابود میکنم 
  5.  تلف شدن وقت های زیادی از زندگی که میتوان این وقت ها را در کارهای خوب و حلال استفاده کرد و از این وقت هایی که در این کارهای خوب صرف شده احساس شادی و خوشی میکنم و از قدیم گفته اند که وقت طلاست و با هیچ چیز نمیتوان آن را بدست آورد. 
  6. اگر این گناه را ترک کنم چه چیزهایی را بدست می‌آورم ؟ 
    رسیدن به تقرب الهی و به لطف خدا بهشت ابدی و بهبود یافتن روابط اجتماعی و احساس خوشبختی و آرامش و آزادی و اینکه من میتوانم عادت های بدم رو تغییر بدهم و رضایت از خود و موفق شدن در کار ها و یاد گرفتن مهارت ها و بهتر میتوانم درس بخوانم و دیگر موقع درس خوندن بخواب نمیرم و خيلی چیزهای دیگر .............

7. این گناه باعث بوجود آمدن گناهان دیگر میشود مثل قضا شدن نماز و شکستن روزه ی واجب و نگاه کردم فیلم های بد 
  8. دیگه نمیخوام احساس ضعیف بودن رو داشته باشم و بگم من آدم ناتوانی هستم و ضعیف النفس باشم
  9. دیگه نمیخوام روزم پر از استرس و حال و بد و خودخوری بشه ، دلم آرامش میخواد
  10. نمیخوام چند ساله دیگه خودم رو سرزنش کنم و حسرت بخورم که چرا این کار رو ترک نکردم و این مانع رو از سر راهم بر نداشتم
  11.  نمیخوام در مورد آینده ام و زندگی در اون دنیا بترسم و بگم نکنه برم جهنم و یک دفعه وسط این کار زشت بمیرم ، خیلی دردناکه اگه اینطوری بشه و دیگه قابل جبران نیست و تا ابد آدم زجر میکشه
  12.  میخوام بشم همون مهدیِ قبلی که همیشه شاد بود و هیچ استرسی و ناراحتی ای  نداشت
انشاءالله همه به آرزو های قشنگشون  برسن  49-2 

۱۴۰۰/۱۰/۲۶
[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] داداش یا علی بگو و ان شاءالله بشو همون آقا مهدی که همیشه شاد بود [تصویر:  khansariha (69).gif]
نقل قول: خداروشکر که اومدی داداش گل
الان میخوام بخوابم ولی وسوسه ام چون یه خواب بد دیدم صبحی
شاید دستشویی و یه وضو خوب باشه یا خوندن کتاب با گوشی

فدای تو بشم داداش گلم دم خودت گرم که اومدی رفیق Khansariha (18) 302
داداش سعی کن بهش فکر نکنی عزیز دلم یه صوت قرانی کوتاه گوش بده یا سخنرانی کوتاه 49-2
آفرین داداش سریع برو مثانه را خالی کن و یه وضو با اب سرد بگیر عزیز دلم Khansariha (69)
رو پاهات هم اب سرد بریز رفیق 49-2
داداش گلم ایه الکرسی را بخون و به خدا توکل کن Khansariha (121)
راستی سوره جمعه هم خیلی عالیه رفیق کلا 1.5 صفحه هست haha
 سپاس شده توسط
(1401 ارديبهشت 3، 22:44)یا باب الحوائج نوشته است:
(1400 تير 2، 10:57)*مهدی* نوشته است:
سلام به مجاهدان راه پاکی  ehteram
(اهداف و دلایل من از ترک خ.ا):

1. مهم ترین دلیل این است که این عمل گناه کبیره است و نارضایتی خداوند از ما و جهنمی شدن رو در پی دارد و همچنین یک جایی خوندم که نوشته بود خداوند بر فرد خ.ا لعنت میفرستد و با او در آخرت صحبت نمیکند  
    و همچنین اگر من هرچقدر بیشتر این گناه رو انجام بدم ،  بیشتر از خدا دور میشوم و در نتیجه ایمانم کمتر میشه

2.  اثرات روحی و جسمی خیلی زیاد !!! مثل احساس ضعف، ناامیدی ، سرزنش و تحقیر خود ، کم شدن ارتباط  با دیگران ، حس پوچی و ..........  که صدمه زدن به خود نیز باز گناه است.
  3.  اگر خ.ا انجام بدهم به خواسته ها و اهداف زندگی ام نمیرسم و نمیتوانم دیگران را نصیحت کنم یا امر به معروف و نهی از منکر کنم چون خودم به گناهی مبتلا هستم.
  4. نمیتوانم استعداد های خود را پرورش دهم و به کلی آینده خودم را با این کار نابود میکنم 
  5.  تلف شدن وقت های زیادی از زندگی که میتوان این وقت ها را در کارهای خوب و حلال استفاده کرد و از این وقت هایی که در این کارهای خوب صرف شده احساس شادی و خوشی میکنم و از قدیم گفته اند که وقت طلاست و با هیچ چیز نمیتوان آن را بدست آورد. 
  6. اگر این گناه را ترک کنم چه چیزهایی را بدست می‌آورم ؟ 
    رسیدن به تقرب الهی و به لطف خدا بهشت ابدی و بهبود یافتن روابط اجتماعی و احساس خوشبختی و آرامش و آزادی و اینکه من میتوانم عادت های بدم رو تغییر بدهم و رضایت از خود و موفق شدن در کار ها و یاد گرفتن مهارت ها و بهتر میتوانم درس بخوانم و دیگر موقع درس خوندن بخواب نمیرم و خيلی چیزهای دیگر .............

7. این گناه باعث بوجود آمدن گناهان دیگر میشود مثل قضا شدن نماز و شکستن روزه ی واجب و نگاه کردم فیلم های بد 
  8. دیگه نمیخوام احساس ضعیف بودن رو داشته باشم و بگم من آدم ناتوانی هستم و ضعیف النفس باشم
  9. دیگه نمیخوام روزم پر از استرس و حال و بد و خودخوری بشه ، دلم آرامش میخواد
  10. نمیخوام چند ساله دیگه خودم رو سرزنش کنم و حسرت بخورم که چرا این کار رو ترک نکردم و این مانع رو از سر راهم بر نداشتم
  11.  نمیخوام در مورد آینده ام و زندگی در اون دنیا بترسم و بگم نکنه برم جهنم و یک دفعه وسط این کار زشت بمیرم ، خیلی دردناکه اگه اینطوری بشه و دیگه قابل جبران نیست و تا ابد آدم زجر میکشه
  12.  میخوام بشم همون مهدیِ قبلی که همیشه شاد بود و هیچ استرسی و ناراحتی ای  نداشت
انشاءالله همه به آرزو های قشنگشون  برسن  49-2 

۱۴۰۰/۱۰/۲۶
[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] داداش یا علی بگو و ان شاءالله بشو همون آقا مهدی که همیشه شاد بود [تصویر:  khansariha (69).gif]

فعلا بهترم خداروشکر  2uge4p4 :302
نقل قول: فعلا بهترم خداروشکر  [تصویر:  2uge4p4.gif] :302
اها ماشاءالله داداش یه اعلام وضعیت هم داخل استوا انجام بده و بگو که میخوای با قدرت بری جلو ان شاءالله Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
(1401 ارديبهشت 3، 23:34)*مهدی* نوشته است: دوباره وسوسه ام Hanghead

سلام
شبتون بخیر.
وضو گرفتید؟ از فکرش بیرون بیاین.. اینکه به انجام دادن یا انجام ندادنش فکر کنین؛ آخر هر دوشون شکسته‌.

قرار بود بلندشین وضو بگیرین و کتاب بخونین.. خوندین؟ 49-2

فردا مدرسه نمیرید؟ وسایلتون رو آماده کنین و برین توی هال یا پذیرایی خونه بخوابید که فردا هم سر کلاس خسته نباشین.. 53

امیدوارم که از این وسوسه هم پیروز خارج شید. 49-2 53
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان