عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1401 مرداد 27، 16:32)Abolfazl. Kh نوشته است: وای نزدیک بود.بشکنم.
همش بخاطر اینکه یه بلاکر خوب تو لبتاپم ندارم.

منم اون اولا همین فکرو میکردم  65 ولی به این نتیجه رسیدم هر بلاکری هم که نسب باشه آخرش یه راهی پیدا میشه که بری سمت خ.ا تا وقتی اراده خودمون قوی نشه عملا هیچ کاری فایده نداره
فدات داداش جان خوبه که نشکستی احسنت Khansariha (69) Khansariha (69)
سعی کن لب تابت را خاموش کنی
از این به بعد سعی کن در جمع خانواده از لب تاب استفاده کنی روی 49-2
پشت زمینه صفحه لب تابت هم ایه قران بزار 49-2
این چند روز مراقبت هات را بیشتر کن داداش شب مسجد را فراموش نکن 302
(1401 مرداد 27، 16:35)New fighter نوشته است:

منم اون اولا همین فکرو میکردم  65 ولی به این نتیجه رسیدم هر بلاکری هم که نسب باشه آخرش یه راهی پیدا میشه که بری سمت خ.ا تا وقتی اراده خودمون قوی نشه عملا هیچ کاری فایده نداره

نه شکر خدا این هفت روز رو خوب مدیرت کردم.
مثلا دیروز هم همین موضوع پیش اومد اما چون بلاکرم خوب بود نتونستم برم اونجایی که میخواستم و زود به خودم آمدم.اما برای ویندوز چیز خوبی پیدا نکردم
(1401 مرداد 27، 16:40)یا باب الحوائج نوشته است:
فدات داداش جان خوبه که نشکستی احسنت Khansariha (69) Khansariha (69)
سعی کن لب تابت را خاموش کنی
از این به بعد سعی کن در جمع خانواده از لب تاب استفاده کنی روی 49-2
پشت زمینه صفحه لب تابت هم ایه قران بزار 49-2
این چند روز مراقبت هات را بیشتر کن داداش شب مسجد را فراموش نکن 302
بی نهایت ممنونم.

حتما این کار رو میکنم.

مسجدم که حتما.شکر خدا مسجد رفتن رو یک ماهه که ترک نکردم. Confetti
(1401 مرداد 27، 16:35)ایرانا نوشته است:

خداروشکر ک الان خوبین Khansariha (69)

ولی لطفا محض احتیاط بازم پاشین، قدم بزنین، ساکن نمونین 49-2
بلاکر رو هم دریابید  Khansariha (2)

پاکیاتون پایدار✌

سپاس بیکران از اینکه به موقع هشیارم کردید
خب از همتون ممنونم که خیلی زود و با سرعت عمل بالا به دادم رسیدید.خداراشکر که تونستم به موقع به خودمبیام.
فردا باید یه مقدار فعالیتم رو بیشتر کنم.
الانم میرم یه گیمی بزنم تا کاملا از ذهن و روحم بره بیرون.
بازم منون 49-2
سلام
فک کنم این بار هزارم بود که توبه م رو شکستم ، نمی‌دونم چرا هرچی تلاش میکنم بازم هیچی نمیشه ،  دوباره برمی‌گردم سر خونه اول
خیلی نا امید شدم چرا خدا کمکم نمیکنه☹️
(1401 شهريور 1، 11:38)Nashenasam نوشته است: سلام
فک کنم این بار هزارم بود که توبه م رو شکستم ، نمی‌دونم چرا هرچی تلاش میکنم بازم هیچی نمیشه ،  دوباره برمی‌گردم سر خونه اول

سلام .
لغزش داشتین ؟

خب اول باید علت یابی کنید و یهویی نمیشه ک ترک کرد : ) 

خدا ک کمک میکنه حتما ولی خود شما چیکار کردین برای ترک ؟
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

(1401 شهريور 1، 11:38)Nashenasam نوشته است: سلام

دو حالت داره یا علتش را نمیدونی یا اولویت زندگیت نیست اگه اولویت زندگیت باشه به هر نحوی راه حلشو پیدا می‌کنی چه بسا میلیون ها بار هم شکست بخوری خدا هم تا ما خودمون قدمی بر نداریم کمکی نمیکنه به قول معروف از تو حرکت از خدا برکت
سلام کسی هست؟
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
-------------------------------------------------------
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
-------------------------------------------------------
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1401 شهريور 2، 22:19)only نوشته است: سلام کسی هست؟

من هستم . 

سلام . خوبی ؟
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

اینکه بعد اینهمه سال باز انلاین شدی من رو متعجب کرد و البت خوشحال شدم ک چراغت روشن شد . 

اینکه تا 6 ماه پاک شدی قبلا معنیش اینه ک میتونی . بیخیال گذشته . 

نرو لطفا . بمون و مجدد با آدم های جدیدی ک هم درد هستن و میتونن درکت کنن هم مسیر شو برای ترک . 

ـــــــــــــــــ

من خسته شدم دیگه Tears
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام خانم بنده پاک از چی خسته شدید؟؟
(1401 شهريور 4، 16:16)یا باب الحوائج نوشته است: سلام خانم بنده پاک از چی خسته شدید؟؟

از مقاومت کردن.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان