عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1401 آذر 20، 13:51)Abc نوشته است: برم بخوابم اصلا رو روال نیستم 
 تنهایمو خدا هم داره نگاه میکنه  809197ps94ijjhwg

متشکرم سنا خانم و بنده پاک

49-2  خوش خبر برگردید انشالله 

خدمت شما 302
پس (بدان که به لطف خدا) با هر سختی البته آسانی هست.
سوره شرح آیه ۵
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 20، 13:36)Abc نوشته است: تفریح تنهایی  چیه تفریح تنهایی Hanghead تنهایی ورزش میکنم  تنهایی میدووم  تنهایی غذا میخورم  تنهایی قدم میزنم  
  Khansariha (60) 
یکماهه که تنهایی دارم زندگی میکنم خیلی تنهام 
از سکوت هم ساکت ترم 
از سکوت صدایی در میاد از من چیزی در نمیاد

تنهایی موزیک گوش میدم  تنهایی ویدیو میبینم  تنهایی میخوابم  تنهایی از خواب بلند میشم [تصویر:  hanghead.gif]

سلام داداش جان  53

راستش شرایط هردو مون یکیه  53258zu2qvp1d9v
من خودم خارج از کانون ارتباط دوستانه و صمیمی ندارم ؛ تو سن و سال ما بچه ها واقعا نرمال نیستن و دوستی که بشه تحملش کرد واقعا سخت پیدا میشه .

چه میشه کرد ؟ به هرحال باید گذروند این دوران های تنهایی رو . 

شما اگه بتونید کلاس زبان ترمی یا باشگاه برید خیلی اوضاع بهتر میشه  53258zu2qvp1d9v
لااقل از این یکنواختی خارج میشین .

پیشنهادات سنا خانم عالین اگر امکانش هست براتون   Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست ؟  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام  بله  ما هستیم  Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
خسته شدم از این چرخه ...
گاهی حوصله ی مقاومت و اینا ندارم ...
هم اکنون نیز در حال بهانه آوردنم  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام من هم چنین روزایی رو داشتم خیلی خسته کنندست
اگه واسه آینده هدف داشته باشیم برنامه داشته باشیم از روز ها خسته نمیشیم
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 22، 10:56)Abc نوشته است: سلام  من هم چنین روزایی رو داشتم خیلی خسته کنندست
اگه واسه آینده هدف داشته باشیم برنامه داشته باشیم از روز ها خسته نمیشیم

نمیدونم شاید حق با شماست  Hanghead
ولی الان اصن ذهنم سمت این چیزای فلسفی نمیره  Hanghead
 سپاس شده توسط
وقتی روزها تکراری میشه چند تا برنامه جدید چیدن خیلی موثره
 سپاس شده توسط
سعیمو میکنم   Hanghead
ممنون از شما  53
 سپاس شده توسط
بیرون رفتن پارکی  هیئتی 
من خودم با رفیقم میرم  بیرون دور میزنیم قدم میزنیم  میریم بیرون شام  برمیگردم  شارژم 4chsmu1 
الان دیدم باز روزهام خستگی داره برنامه تفسیرقرآن رو میخوام راه بندازم با یه بنده خدایی 4chsmu1 قبول کنه  چند نفر دیگه رو هم دعوت میکنم  تفسیر میخونیم  Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 22، 11:04)Abc نوشته است: بیرون رفتن پارکی  هیئتی 
من خودم با رفیقم میرم  بیرون دور میزنیم قدم میزنیم  میریم بیرون شام  برمیگردم  شارژم 4chsmu1 
الان دیدم باز روزهام خستگی داره برنامه تفسیرقرآن رو میخوام راه بندازم با یه بنده خدایی 4chsmu1 قبول کنه  چند نفر دیگه رو هم دعوت میکنم  تفسیر میخونیم  Khansariha (56)

احساس میکنم به پوچی رسیدم  Hanghead
اهداف برا ترک خیلی سفت و سخت نیست  Hanghead
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
اهداف ترکتون رو یادداشت کنید 
 چون ذهن فراموش میکنه  یروز برای چی شروع کرده  Hanghead 
جایی یادداشت کنید که دسترسی راحتی بهش داشته باشید   49-2
 سپاس شده توسط
عه چی شد  65
دیگه نمیتونم.
خسته شدم واقعا
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان