امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

king عزیز
مقاومت کن تو میتونی قهرمان
تکلیف مشخصه . کاری که میخوا ی بکنی گناهه وخدا رو ناراحت میکنه. سریع قطعش کن اون دانلود رو
سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری عاقلانه
فکر و ذهنتا کنترل کن
تنها نمون و برو پیش خونواده
برو دستشویی خودتو با اب سرد بشور دست و صورتت رو هم با اب سرد بشور یه لیوان آب خنک هم بخور
یادت نره منتظر پاکیت هستم
این کارا رو بکن تا ببینی خدا چه شیرینی به دلت میندازه برا اینکه این گناهو نکردی
به خودت مسلط باش حتی اگه کار از کار داره میگذره
در هر شرایطی هستی سریع به خودت بیا و خودتو پاک نگه دار
از گناه دوری کن
توکلت علی الله
یا علی
اهورا جان ... کم مونده یکم دیگه مقاوت کن ...
میدونی این اوج ـه یعنی اگر این مرحله رو بگذرونی دیگه با این فشار بر نمیگرده کم کم خفیف تر میشه ... تا اینکه تموم میشه !
یکم هم تو تغذیه دقت کن ...من حدودا یک ماهی هست نه شکلات نه پیاز نه فلفل نه خرما و ... نخوردم ...
خیلی تاثیر داره تغذیه ...
کینگ جان خدا رو شکر برید !
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سسسسسسسسلام

کینگ جان و اهورا جان دمتون گرم گل کاشتید317

کینگ خان مگه قول نداده بودی به 25 زبون زنده دنیا بیای بگی من پاکم هان؟17

اینجوری میخواستی به قولت عمل کنی؟Tears

نوه های خوبم

دورم جمع شید میخوام نصیحتتون کنمKhansariha (18)
4fvfcja

الا به ذکر الله تطمئن القلوبSmiley-face-thumb

وقتی که وسوسه از ذهن به قلب نفوذ پیدا میکنه

وقتی به قلب نوفذ کنه جامعه عمل میپوشه53258zu2qvp1d9v

خب برای مقابله باهاش باید قلب رو بوسیله ذکر خدا که آرامش بخشه قلب هست آروم کنیم

چه ذکری ؟

ذکر های مختلف

مثل نماز که ذکر عملیه

مثل صلوات

مثل

لا حول و لا قوه الا به الله العلی العظیمSmiley-face-thumb

همین که اورزانس اومدید یعنی 70 درصد راه رو طی کردیدKhansariha (8)

برای ایام بعد هم برنامه داشته باشیدSmiley-face-thumb
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

همای رحمت چی شده ؟
مفهوم نیست نوشته ات.
داداش اگه اورژانسی هستی سریع بگو
نت پست علي رضا خان گير كرده بود بستشون را نجات.داديم.
شاد باشيد
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
آیا میدانسیتد 90% افرادی که ارژانسی میشوند و به این تاپیک میایند از خ.ا جان سالم به در میبرند ؟!1276746pa51mbeg8j
نمیدانستید ؟!
ایمان نمی آورید ؟!
1744337bve7cd1t81
خدا رو شکر آقا اهورا بخیر گذشت. با استقامتتون دل کانونی رو شاد کردینKhansariha (8)

آقای کینگ1744337bve7cd1t81 یعنی چی ؟ فیلم دانلود میکنین؟ اونم توی مراحل ترک؟؟ اصلا شما چرا ابزار ف....ی....ل....ت...ر ...شکن رو منهدم نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1744337bve7cd1t81

درسته که این بار بخیر گذشت...اما خواهشا یه تجدید نظر توی اینترنت گردی تون و دانلودی هاتون بکنید!
یا عباس
کیمیا خانوم توی اینترنت من ف/ی/ل/ت/ر ش/ک/ن و س/ا/ک/س نداشته باشم یعنی هیچ! یعنی اینترنت نداشته باشم بهتره !

خوب نمیشه اخه من هم فیس بوک میرم هم یوتیوب میرم کلیپ های جدید رو دانلود میکنم !

یه دفعه هم میبینی مثل چند ساعت پیش اوضاع کیش میشی میشهwacko2 (ولی خداییش چون کمی کلیپ دیده بودم و اوضاعم اورژانسی بود اگه یک لحظه دست به خودم میزدم ا/ر/ض/ا میشدم و کار تموم بود! اینقد ناجور تحریک شده بودم )

دیگه اونجا باید نشون بدم چقد اراده کردم که ترک کنم!! البته خو برای ترک فیلم هم زمان نیازه! خیلی زیاد نیازه چون کسی مثل من که قبلنا روزی تا دو ساعت فیلم میدیدم خیلی خیلی سخته که بخوام یه دفعه همشو ترک کنم ! و این به مدت زمان نیاز داره تا کم کم کمش کنم و کلا حذفش کنم!

من قبلنا امکان نداشت یه چند گیگ فیلم با کیفیت HD رو سیستم نداشته باشم . یعنی امکان نداشت !
تو مراحل اول ترک سعی میکردم کمتر نگاه کنم و خیلی به خودم فشار میاوردم که نگاه نکنم چون میدونستم اگه پاکشون کنم دوام نمیارم و خیلی زود بازم دانلود میکنم واسه همین سعی میکردم نگاه نکنم!

کمی که عادت کردم نگاه نکنم واسه روز نیمه شعبان همه رو shift+del زدم رفت! البته خداییش اینقد این قضیه ذهنم رو درگیر کرده بود که نگو هی میگفتم بابا حیفه پاکشون کنم یه دفعه دیدی نیازم شد ! خلاصه خیلی با خودم کلنجار رفتم(اخه پیش خودم میگفتم حیفن ولی از طرفی هم میگفتم امروز تولد اقامونه قراره واسش بجنگیم اینجوری که نمیشه و خلاصه با کلی از این حرفا خودمو راضی کردم) اخر سر هم تصمیم گرفتم موقتا حذفشون کنم بعد شیفت دیلیت کنم! بعد از اون روز امروز کمی کلیپ س ک س انلاین دیدم و تصمیم گرفتم دانلود کنم که لغوش کردم ! این یعنی نشون میده تا این مرحله خیلی خوب پیش رفتم که خودمو به کانون و بچه ها که روحیه میدن مدیون میدونم cheshmak

اینم بگم که من یادمه تا 3 سال پیش من گاهی اوقات روزی 6 بار این کاره کثیف رو انجام میدادم و الان نگاهی که به تقویمم میکنم (روزهایی که پاک هستم رو تقویم دیواری کنار سیستمم علامت میزنم!) میبینیم که میانگین فقط ماهی 3 بار میشکنم و ایشالله داره کمتر هم میشه ! تصمیم گرفتم تو شهریور ماه رکوردم رو به دو بار برسونم و تو مهر به یک بار!
امیدوارم بتونم عملیشون کنم!

ببخشین زیادی وقتتون رو گرفتم . دلم خواست کمی حرف بزنم Khansariha (18)
موفق باشید
آفرین داداش کینگ
خیلی عالیه
همین طور ادامه بده ایشالا به ترک کامل برسی از همه جهات

برات آرزوی موفقیت می کنم

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
از توضیحات کاملتون ممنونم

با این اوصاف خدا رو هزار مرتبه شکر پیشرفتتون عالی بوده. بهتون تبریک میگمKhansariha (8)

اما باور کنید خیلی ها به بهونه همین فیس بوک مراحل ترک براشون خیلی سخت شد..

نمیگم ابزار رو کلا بزارید کنار....موقتی این کار رو بکنید..منم خودم این کارو کردم. (بعد از یه مدت کلا بی خیالش شدم 2...3 ماهی میشه.)

یا حداقل مدت زمان استفاده از ف/ی/ل/... یا حجم دانلودی تون ، رو محدود کنید به نظرم

هر چی بیشتر کلیپ ببینید احتمال اورژانسی شدنتون هم بالاتر میره.

این حرفام فقط پیشنهادی بود برای اینکه راحت تر ترک کنید انشالله، و کمتر موقعیت های اورژانسی و خطر براتون یش بیاد

موفق باشین
یا عباس
بله کیمیا خانوم شما راست میگی ولی اگه دقت کنید گفتم :

فیلم هامو پاک نمیکردم چون میدونستم زود نیازم میشه و دانلود میکنم واسه همین فقط تحمل میکردم و نگاهشون نمیکردم !

این قضیه س/ا/ک/س هم همینه ! من اگه پاکش کنم که اصلا دوام نمیارم و مطمئن هستم که خیلی زود به سراغش میرم ! واسه همین سعی میکنم استفاده درستی ازش داشته باشم !

از شما هم ممنونم که نظرت رو اعلام کردی 53
یه چیز دیگه هم بگم اینکه من چون به سایت های خارجی زیاد سر میزنم مجبورم از س/ا/ک/س استفاده کنم ! (سایت های مثبت رو میگم ها)

و بعدشم گفتم که معمولا از تو یوتیوب میرم کلیپ های علمی و .... دانلود میکنم بازم مجبورمKhansariha (18)
سلام
نقل قول: کیمیا خانوم توی اینترنت من ف/ی/ل/ت/ر ش/ک/ن و س/ا/ک/س نداشته باشم یعنی هیچ! یعنی اینترنت نداشته باشم بهتره !

خوب نمیشه اخه من هم فیس بوک میرم هم یوتیوب میرم کلیپ های جدید رو دانلود میکنم !

فک میکنم خیلی ها این حرف رو میزنن..
و خب برای خیلی ها هم هزار درصد ضروری هست و هیچ راه مفری نداره...

اما دوستای گلم..
نمیشه این باشه و بخوای ترک کنی!
نمیشه دستت رو ببری طرف آتیش و نسوزی!

میشه بدون این چیزا هم زنده بود.. ب شرطی ک اهم ومهم کنیم و چیزی ک اهمیت بالا داره رو انتخاب کنیم..

برای رسیدن ب ترک باید همه جانبه باشه تلاشمون و این ک تو این مسیر شاید مجبور شیم از ی سری علایقمون بزنیم!cheshmak

در پناه خدا باشین..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

من کلا خیلی وقته دیگه از فیس دوغ بدم اومده !!
واقعا یه نکته مثبت توش دیده نمیشه !
در مورد وی پی N هم بعضی اوقت واقعا لازمه !
بعضی از سایتا که نیاز شدید داریم خــیلتر میشن و باید استفاده کنیم ازش ...
یکم باید خودمون روهم کنترل کنیم تو استفاده از این چیزا !
salam man dar sharayete badi hastam help
salam man dar sharayete badi hastam help
زاکس عزیز

نفس عمیق بکش

آب بزن به دست و صورتت

ذکر بگو

اگه میتونی یه دوش آب سرد بگیر

سعی کن افکارتو منحرف کنی سمت چیزای خوب

دمای بدنت باید کاهش پیدا کنه

وضو بگیر

یه کش ببند دور دستت هر وقت وسوسه شدی کش رو بکش رها کن تا یه تلنگری بشه برات