امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام
گمنام جان
درچه حالي داداشم ؟

مواظب فكرت باش داداشم

و فكرتو مشغول چيزه ديگه كن لطفا

اب خنكي هم بصورتت بزن و در صورت امكان وضو بگير و بعد بيا اينجا با هم بحرفيم

ذكر يادت نره

اين عكس رو تو امضاي يكي از بچه ها بود كه كش رفتم

بخونش ، واقعا فوق العاده نيست ؟

[تصویر:  6e7h68xua8l5mvw36ch7.jpg]
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
آمبولانس 13
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
آقا رامین
چی شده داداش؟
میشه یکم حرف بزنیم؟
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
سسسسسسسسسسلام317

به بو به بو به بو

اومدم رامین جان اومدم:smile girl:

پاشو پسر اول بسم الله رو بگو بعدش برو ی آب به سر و صورتت بزن آب خنک باشه هاKhansariha (18)

بعدش بیا اینجا ببینیم چی شده Khansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

خوبید اقا رامین ؟
چیزی شده ؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

خداروشکر دیگه مشکلی نیست.

فقط یه اراده کوچیک میخواست که بتونم جامو عوض کنم.... وضو گرفتم رفتم پیش بقیه نشستم....... الان یگه هیچ حسی ندارم 317

مسافرکوچولو
علیرضا
میتوانم خانم
ممنونم. ازتون Khansariha (8)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
خداروشکررررررررررررر
خیلی خبره قشنگی بود آقا رامین:tanks:Khansariha (8)
مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی41
ماشاالله قهرمانSmiley-face-thumb
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااvarzeshKhansariha (48)
خدا جونم شکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرت:smile girl:
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
یه درخواست ملتمسانه دارم لطفا اونایی که می دونن جواب بدن و دریغ نکنن

اون دوستانی که موفق شدن 100 روز پشت سر هم ترک کنن روزانه چه کاری انجام می دن و چه کاری نمی کنن که تونستن پاک بمونن؟

کلا برنامه روزانشون چیه؟دقیقا مو به مو توضیح بدن چون من می خوام دقیقا مو به مو مثلش انجام بدم

شاید بشه گفت تقلید کامل کردن

لطفا بگید مخصوصا بزرگان سایت

بگید چه کار کردید؟

هر کی قشنگ و دقیق و مو به مو برام توضیح داد طوری که بتونم مثلش رو انجام بدم امشب قبل از خواب 1000 تا ذکر لا اله الا الله رو ثوابش بهش تقدیم می کنم و همین طور دعای بزرگ و عظیم الشان صحیفه.53

منتظر جواب در همین جا هستم

لطفا نکنین خودار.. خیلی کار بدیه4fvfcja
حیف که پیام خصوصی نمی شه داد وگرنه از بزرگان می پرسیدمTears

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
خیلی ممنون از این که جواب دادین

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

پس کسی تا حالا صد روز ترک نکرده عجب درخواست اشتباهی کردم ببخشید4fvfcja

پس حداقل هر وقت داشتیم منفجر می شدیم به فریاد ما برسید

خداحافظ303

سلام پشتکار عزیز

ان شاء الله که همیشه پاک و سربلند باشی

من به عنوان یک عضو کوچیک از کانون میخوام رمز موفقیت بچه هایی رو که ترک کردن رو بگم ( اونم نه 100 روز بلکه بیشتر از یکسال )

فقط جان من اگه بهت گفتم نگو بابا اینو که خودم میدونم

رمزش توکل به خداست ، همین و بس

وقتی به خدا توکل کنی ، ارادت قوی میشه

اونوقته که از این کارا خسته میشی ، میخوای این کوفتی رو بزاری کنار

نمازاتو که اول وقت کنی خیلی از راه رو رفتی ( باور کن به شدت تاثیر گذاره )

قرآن خوندنو ذکر گفتن هم که جایگاه خاص خودشو داره

تو این مدت هم یه عالمه تحریک میشی ( یادت باشه نمیتونی تحریک رو حذف کنی ) ، مهم اینه که نزاری این تحریک کار رو به جاهای باریک بکشونه

اول از همه سعی کن جلوی بعضی تحریکات خواسته رو بگیری ، مثلا تو خیابون چشماتو کنترل کن ( نمیگم 100 درصد میتونی اما خوب بالاخره میتونی که کمش کنی ، هان ؟ )

وقتی تو نت خسته شدی ، سریع برو تو جمع خانواده ، مطمئن باش بعد از یه مدت ذهن خستت تورو به سمت چیزهای بدی هدایت میکنه

فرض کن همه چیز دست به دست هم داد و تحریک شدی

اگه میتونی برو یه دوش آب نیمه خنک بگیری ( سرد نه ها ، چون سرما میخوری ) .. باید زمان دوش گرفتنت هم سریع باشه

یه وقتا اگه موقعیت دوش گرفتن نبود ، خیلی سریع تا جایی که جونت در بره ( ببخشید اینطوری میگم ! ) شنا برو ( اونوقت میخوام ببینم حالی برات میمونه که اینکارو کنی ؟ )

وقتی ته وسوسه هستی ، زور بزن ، تقلا کن ، سریع تسلیم نشو ، مبارزه کن

یه نکته ی خیلی مهم اینه که اون لحظه که دیگه وسوسه داره به حد نهایی میرسه از جات بلند شی ( خیلی سخته اما میشه )

یکی از مهمترین چیزا که میتونه تو اون لحظه نجاتت بده این جمله هست : " خدایا کمکم کن " .. واسه من که خیلی کاربردی بوده

ببین این چیزایی که من نوشتم در حد کلی هست ، تو باید بخوای و توکل کنی ، باور کن وقتی همین دوتا کار رو انجام بدی ( یعنی خواستن و توکل کردن ) بقیش خود به خود حل میشه

باور کن

مطمئن باش که موفق میشی ، چون خیلیای دیگه مثه تو بودن و ترک کامل کردن ، پس تو هم میتونیییی

ان شاء الله که همیشه پاک باشی

303

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

بنظر من هم ته اش همون یه کلمه حرف آرمان میشه :

توکل به خدا

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
پشتکار جان در تایید حرف های آرمان و مجتبی عزیز یه نکته هم باید بگم که این یکی هم اضافه کنی اونم چیزی نیست جز "اراده"
وقتی خودت بخوای خ.ا میکنی پس وقتی هم نخوای نمیکنی حتی اگر آتش شهوت شعله بکشه(نتونستن بیشتر از این بازش کنم)
تو ماشین نشسته بودم یه روحانی تو رادیو میگفت وقتی انسان مدتی مقابل گناه صبر کنه و اون کار رو انجان نده خدا به اون یه نفس مطمئنه میبخشه ... یعنی اینقدر با اراده میشه که وقتی ناخودآگاه یه تصویر و یک سایت مشکل دار براش باز بشه با کمال خونسردی اون رو میبنده ... اینو خودم تجربه ـش کردم و خیلی هایی که تو کانون هستن مطمئنا این تجربه زیبا رو دارن
اینو مطمئن باش میشه ترک کرد ...
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان عزیزتر از جانKhansariha (18)

دیشب 1000تا ذکر لا اله الا الله گفتم چون تو یه کتابی نوشته بود هر کس این کارو بکنه شب موقع خواب روحش زیر عرش خدا بیتوته می کنه یعنی اقامت می کنه. اتفاق عجیبی افتاد آیت ا.. بحجت رو در خواب دیدم سرش رو پایین انداخته بود و چشماش رو بسته بود به من گفت سی روز هر روز سوره ی هود رو بخون اون وقت انگشتت رو لمس کنی می دونی این که چیرو می دونم رو درست یادم نمیاد ولی می دونم یه چیزی بصیرتی بود.اینو هم فهمیدم تو خواب که از روز بیستم به بعد کار برام سخت می شه چون شیطون میاد که ادامه ندم.حالا نمی دونم این خواب رویای صادقه بود یا دروغ. نیاید بگید انجام دادیم نشد تقصیر تو بود فریبمون دادی بنده هیچ مسئولیتی قبول نمی کنم4fvfcja

امشب هم همین کارو انجام می دم اگه باز خدا خواست و بزرگی رو دیدم می پرسم توصیه ای به آقا آرمان نداری؟Khansariha (8)

دوستان مواظب خودتون باشید نکنید کارای بد303

سلام پشتکار جان

غصه نخور عزیزم تو تنها کسی توی دنیا نیستی که ترکشو شکسته خیلی از آدمهای دیگه هم این کار رو کردن

من خودم تقریبا تا همین چند وقت پیش 120 روز ترک کردم ولی بعد 120 روزشکستم بعد با خودم گفتم چه اتفاق کثیفی افتاد پسر حالا باید دوباره از صفر شروع کنم13

چیزی که باعث شد من 120 روز ترک کنم این بود که سعی کردم نفس خودم رو با چیزهای مختلف سرگرم کنم

یادمه اوقات بیکاریم خیلی کم بود و همش در حال فعالیت و حرکت بودم و ساکن نبودم
ورزش زیاد میکردم مخصوصا ورزش های گروهی چون میدونستم ورزش باعث افزایش عزت نفس میشه
ولی روز 120 که متاسفانه توی خونه تنها بودم، نفسمو با چیزی سرگرم نکردم در عوض نفسم از نامردی چیزی برام کم نذاشت و تا تونست مشغولم کرد.

پس نتیجه میگیریم که: اگرنفستو سرگرم نکنی، اون تو رو سرگرم میکنه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان