امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

عمو سعید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟clapping
چی شده؟!
نبینم اینطوری باشیدا
عمو باید پاک باشید
دارم میگم باید!!!
خواهش می کنم1276746pa51mbeg8j
این ذکر رو الان زیاد بگید
لا حول ولا قوه الا باالله
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
سلام عمو سعید

عالم محضر خداست در محضر خدا گناه نکنید.

مبادا یکی از معصیت ها را کم بشمارید زیرا شما نمی دانید که خشم خدا در کدام یک از گناهان پنهان است.

خوشا به حال کسی که خواهش نفسانی حاضر را به خاطر وعده گاه قیامت که آن را ندیده است ترک کند.

چه بسیار خواهش نفسانی لحظه ای که اندوه طولانی و درازی در پی دارد.

عاقبت اندیشی قبل از عمل تو را از پشیمانی باز می دارد.

هیچ چیز مانند گناه قلب را تباه نمی کند.

حالت احتضار خود را که نه طبیبی تو را از مرگ نجات می دهد و نه دوستی تو را سود می رساند در نظر داشته باش.

خدا به مصلحت تو آگاه تر است.

و آخرت بهتر و پاینده تر است.

بترسید از روزی که بازرسی اعمال دقیق است،زلزله های زیاد واقع می شود و از خوف بچه ها پیر می شوند.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام
بهترین کار این وقتا تند قدم زدنه و اینکه محکم بکوبی رو دستت1276746pa51mbeg8j
بچه ها از همه ممنون ...

الان کمی آرومترم ...

دیشب خیلی بد گذشت بهم ... اعصابم خورد شد واقعا!

فشارای روحی چن روز پیش دنبالمه انگاری ...13
هیچی ...
من یه دو ساعت پیش به صورت کاملا خود جوش تحریک شده بودم 174fvfcja
نمیدونم از کجا اومد ... یعضی اوقات میشه این طوری حتی اگر کاری نکنی ولی فقط 5 دقیقه طول کشید تموم شد رفت ...
نتیجه اخلاقی:4fvfcja
اگر از این تحریک ها اومد سراغتون زیاد خودتون رو مشغول ـش نکنید ... خودش رد میشه میره cheshmak
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سلام
یک سری قانون و حدیث من دارم، خیلی وقته از گناه نگهم داشته. شما هم سعی کنید اینها رو در کنار هم به طور مکمل (در کنار هم و با هم) درک کنید (ان شاء الله) کمکتون میکنه
البته ببخشید بعضی هاش زیادی صریحه
1) نگاه به بدن نامحرم به قصد لذت حرامه (حرام یعنی نافرمانی فرمان صریح خدا، پس اگر با آگاهی مرتکبش بشید کارتون شبیه سجده نکردن شیطان به آدمه)
2) خود عمل ا.س.ت.م.ن.ا.ء حتی قبل از وجوب غسل حرام هست. (بنابر نظر آیت الله خامنه ای عرض میکنم، دیگران رو نمیدونم)؛ اگر به حرام غسل بر شما واجب شد که دیگه بحثش جداست
3) قبل از ارتکاب به یک گناه(یعنی نافرمانی خدا) پنداشتن اینکه یک گناه، کوچک هست و قابل بخشش از جانب خدا؛ اگر به این بهانه انجامش دادید، اون گناه ، گناه کبیره محسوب میشه و میدونید بر گناه کبیره وعده عذاب الهی داده شده. (بنابر نظر آیت الله دستغیب در کتاب گناهان کبیره) بماند که این گناه خودش جزو گناهان کبیره هست.
4)
الف. امام صادق عليه ‏السلام : دل حرم خداست، پس، جز خدا را در حرم خدا مَنِشان!
ب. امام علی علیه السلام : قلب ، کتاب چشم است.
ج. در جایی دیگر حضرت امیر(ع) فرمودند: چشم، نگهبان قلب است.
نتیجه : دربِ ورودیِ حرم خدا، چشم است. جز خدا را از این در وارد نکنید
5)
الف) امام علی علیه السلام : کسی که بسیار در گناهان فکر کند، گناهان او را به سمت خود بکشانند.
ب) امام علی علیه السلام: به راستی که این نفس مرتب و پیوسته به بدی امر می کند، در نتیجه هر کس آن را به خود واگذارد و به کاری نگمارد، نفس او را به سمت گناهان می کشاند
نتیجه ) برای پرهیز از فکر در گناهان ، نفس را باید به کار واداشت. یکی با کتاب ، یکی با زیارت آرامگاه های متبرکه ، یکی با مذاکره علمی با افراد خانواده یا دوستان ، یکی با تمرین ورزش خاض ، یکی با رفتن سر کار برای کسب درآمد ، یکی با مسجد ، یکی با بسیج ، یکی با موتور ماشین و موتور ، یکی با کتاب آشپزی ، یکی اصول خانه داری ؛ خلاصه اینکه صلاح مملکت خویش، خسروان دانند. دیگه خودتون ببینید چه کاری (غیر از سرگرمی و بازیگوشی) به روحیات شما سازگاره ، همونو انجام بدید. (اگرم نیست زوری سازگارش کنید)
6) پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم (راستی حلول ماه ربیع الاول رو به همتون تبریک عرض میکنم) فرمودند : بر هر دلی که به شهوت آرام گیرد، حرام است در ملکوت آسمانها سیر کند.

دیگه خود دانید. اگر سخته که قوانین اسلام برای نفس خاکی سخت ترین قوانین و اگر آسانه که برای روح آسمانی آسانترین (و البته سازنده ترین) قوانین هست
همه اینها یک طرف ، واسطه فیض و برکت الهی در روی زمین هم یکطرف ؛ من همیشه روی این مورد تاکید کردم بازم تاکید میکنم؛ خدا رو از مسیرش صدا بزنید ، بی جواب نمیمونید
این حدیث رو هم که شنیدید (از پیامبر (ص)) که فرمودند : یک ساعت تفکر (در مسیر تکامل معنوی انسان) ، بهتر از هفتاد سال عبادت است.
زندگی نامه شیطان رو مطالعه کنید - تاریخ طبری رو هم ببینید و در تاریخ تفکر کنید؛ دنیا رو مثل کلاسی تصور کنید که معلمش خدا ، شاگرد اولش امام زمان و ما شاگردهای بد و متوسط و خوب(ولی نه شاگرد اول) هستیم؛ برای قبول شدن در امتحان ، از شاگرد اول کمک بگیرید که قبولیتون تضمین شدست؛
تضمین میکنم اگر تمام موارد بالا رو رعایت کنید از گناهان بسیاری حفظ میشید.

و نسال الله تعالی التوفیق الیه بمنه و کرمه
و السلام53
سلام دوستان خوبم...
من سوالی ازتون دارم...
راستش کمی کنترلم رو از دست دادم و خودم رو تحریک کردم اما به حد انزال نرسیدم...
الان در محدوده پروستاتم کمی احساس درد و فشار دارم...
راستش من در کتابی خوندم که اگر خودتان را تحریک کردید باید به حد ارضا برسید وگرنه باعث صدمه به پروستات و بیضه ها میشود..
خواهش میکنم کسانی که در این زمینه اطلاع دارند من را راهنمایی کنند..
خیلی ممنون
به خدا پناه میبرم از شر شیطان
نیوبیرت جان نگران نباش ...
خودش خود به خود تخلیه میشه موقع خواب
شما سعی کن بری بخوابی و اصلا به چیزی هم فکر نکنی ... فردا هم یک غسل بکن ...
131313131313
هیچی ...
ای بابا عمو سعید چی شده ؟1276746pa51mbeg8j
داداش ول میکنه یکم فقط مقاومت کن
سلام عمو سعید 303
خیلی مخلصیم ، طاقت بیار مرد ، ما هم باید از شما یاد بگیریم .
هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست و هیچ ذکر عملی ،بالاتر از ترک معصیت(عارف بزرگ آیت الله بهجت)

دانایان با عمل زندگی میکنند نه با اندیشه عمل [تصویر:  05_blue.png]
سه تا نفس عمیق بکش برو یک لیوان آب سردبخور با سه نفس هر بار بگو اسلام علیک یا ابا عبدالله
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
عمویی چی شده؟Khansariha (18)
[تصویر:  05_blue.png]
عموی مارو!
بایا طاقت بیار داداش آخرش خودش مثه الکل میپره.
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
استرس شدیدی دارم ...

همه چی یهویی ریخت رو سرم

در صورتی که انتظار داشتم بعد از یک ماه سختی کمی راحتی بیاد اما .......
هیچی ...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان