امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام بچه ها
ببین آقا مجد من خودم الان تو ترکم و مثل شما مشکل های زیادی دارم اما الان با کمک بچه ها متوجه شدم که نباید از رحمت خدا ناامید شد ببین یه نفر وقتی خود ارضایی می کنه فکر می کنه اون کار لذت داره اما در واقع باید بدونه که لذتی کوتاه داره که ممکنه اون لذت کوتاه ضرر های بسیاری براش داشته باشه بزار یه مثال بزنم آدم وقتی تشنه هست باید اب بخوره تا تشنگی اش برطرف بشه .
حالا یه جوانی که خودارضایی می کنه در حال خودارضایی اعضای بدن خودش رو تشنه می کنه اما اون رو سیراب نمی کنه به خاطر همین ضربه ی محکمی به بدن وارد می شه اعضای بدن تشنه می شن اما تشنگی برطرف نمی شه بنا براین باید طرف خود ارضایی رو نگبریم به هیچ وجه چون تو که نمی خوای به خودت صدمه بزنی

راستی از سها ممنونم که همه ی اعضا رو مثل زنجبر می دونه
سلام
مجد عزیز منم قبلا مثل تو بودم چون از زمانی که یادم میومد درگیر این ننگ بودم از همه چی افتاده بودم زیر چشمام گود شده بود ،استرس،موهام داشت میریخت ،... اگه بخوام همشو بگم خودش یه تومار میشه دقیقا یادمه شب روزی که خود ار... کرده بودم اولین باری بود که واقعا از ته دلم از خدا خواستم که بتونم ترک کنم فرداش با کانون آشنا شدم و واقعا فهمیدم که اگه از ته دل از خدا بخوای همه چیز درست میشه ؛ بریدم و نمیتونم و... اینها همش حرفی که شیطون تو دهنت میذاره پس نذار شیطون بهت غلبه کنه چون باید توی اون دنیا جواب خدا رو بدی که چرا از امانتیش خوب حفاظت نکردی (بدنت) اینو هزار بار به همه گفتم به تو هم میگم همیشه به خودت بگو من ارزشم بالاتر اینهاست این جمله اینقدر روت تاثیر میذاره که دیگه اصلا روت نمشه که بخوای خود ار... کنی
یاعلی
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

اصلا یه سئوالی :ما تو این دنیا اومدیم چی کار؟؟؟ ببینید یه لظه فکر کنید همش می خوردیم می خوابیدیم چی می شد؟کاری نبود تفریح نبود فعالیت های متنوع نبود مبارزه نبود .چی می شد؟خسته می شدیم افسرده می شدیم ولذت زندگی به همینه! عشقس مبارزه.باید جنگید. .می جنگیم با تمام وجود... .MuscularKhansariha (48)41
ما موفق میشیم .توکل به خدا.
یا حق
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
مسعود جان در عالم دیگر همینطور خواهیم بود.نه مبارزه ای خواهیم داشت نه میلی برای تکامل.وقتی نزدیک معبود بشی دیگه تمام عالم ماده بی ارزش میشه.این تکاپو و تلاش در این دنیاست و افسردگی بخاطر گمراهی زیاده
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
!help me
یکی بهم کمک کنه فکرای بدی تو سرمه 13

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
1744337bve7cd1t81

خوب فکر های خوب بیار توی سرت 4fvfcja

به خدا و فکر درست و حق فکر کن

جاء الحق و زهق الباطل

حق آمد و باطل نابود شد ...

.................................................

فکر بد رو ولش کن نمیتونی باش درگیر بشی ، یه خدا فکر کن ، یاد مرگم خوبه بیا توی این لینک :

http://www.ktark.com/thread-496-page-13.html
اینم خیلی خوبه ، کل خطبه اش رو بخون ..
http://www.ktark.com/thread-496-post-246...l#pid24637
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
ممنونم مجتبی
برام دعا کن

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
توبه جان
همین الان پاشو برو یه آب به دست و صورتت بزن
بعد برو دمه پنجره یا پشت بوم یا تو حیاط
بزار باد سرد بخوره تو صورتت ( البته اگه تو تهرانی که ممکنه آلودگی نزاره نفس بکشی 4fvfcja )
ذکر بگو
تاثیر داره
هی با خودت بگو که من میتونم ترک کنم ، من نفسمو کنترل میکنم
محکم بگو
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

ممنون آرمان
میرم یه دوش آب سرد بگیرم فکر کنم موثرتر باشه

امروز عالی هستم
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
سلام یک انتقاد
می گم بعضی عکس ها که اینجا می گذارید در اون شرایط حاد می تونه محرک باشه .پوشیده تر بذارین شاید یه بیمار حاد داشته باشین 317دوستتون دارم
:varzesh:درنبرد بین روزهای سخت و انسان سخت این انسان سخت است که می ماندKhansariha (46)
(1389 آذر 18، 16:25)اخر دنیا نوشته است: سلام یک انتقاد
می گم بعضی عکس ها که اینجا می گذارید در اون شرایط حاد می تونه محرک باشه .پوشیده تر بذارین شاید یه بیمار حاد داشته باشین 317دوستتون دارم
سلام
خوبين؟
اول اينكه به شدت خوش آمديدن...4fvfcja

بعد هم اگر ممكنه حتما و حتما لينك ها رو براي من ارسال كنين يا از دكمه گزارش توي ارسال ها استفاده كنين تا ويرايش بشه...

ممنون از توجهتون..

موفق باشين و شاد..
ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

موهاي من بر اثر خود .... نازك شده دوستان كسي ميدونه بايد چكار كنم تا مثل اولش بشه ؟؟53258zu2qvp1d9vخيلي دوست دارم موهام ضخيم تر بشه
سلام دوست عزیز317
به نظر من چون به مرور اینطوری شده باید مدتی از ترکت بگذره تا کم کم خوب شه
من خودم کچل شدم( به شوخی)Khansariha (18)4fvfcja
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
سلام
خوبین؟؟!!
چقدر اینجا جالبه! خیلی جو صمیمی کانونو دوست دارم. احساس میکنم همتون سالهاست همدیگرو میشناسین و با هم بودین! یه کوچولو خجالت میکشم وارد این گروهها بشم!
من احساس میکنم این کار خیلی منو افسرده کرده ، چون اصلا اون آدم سابق نیستم. الانم مث هزاران روز دیگه ی خدا دلم گرفته!
با آرزوی موفقیت برای همه ، برای همتون دعا میکنم.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان