امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام
خلاصه بخوام بگم 5 دقیقه پیشم نزدیک به لغزش بودم اما مقاومت کردم الانم یکم بهترم خدا رو شکر varzeshvarzesh
اما هنوز خطر در کمینهSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
[تصویر:  05_blue.png]
برو یه دوش اب سرد بگیر هم حالت جا میاد هم دمای بدنت میاد پایین هوشم از کلت میپره کلن خوب چیزیه عاقا:smily man:
افرین گل پسرKhansariha (48)studsmatta

خیلی خوشحالمون کردی 128fs318181:smily man:

خب این که تونستی نه بگی بهش یعنی سری بعد هم میتونی

ترجیحا تا یکی دو روز زیاد تنها نباش

الانم اگه میتونی وقتی کارت با کانون تموم شد برو پیشخانواده

اصلا اگه میتونی شب رو تو حال پذیرایی بخواب

اگه هم تو اتاق میخوای بخوابی حتما در اتاق رو باز بذار روی خودت هم هیچی نکش نه پتویی نه لحافی

سعی کن ذکر ورد زبونت باشه و کنار هم شرایط تنها بودن رو فراهم نکنی

ذکر لا حول و لا قوة الا به الله العلی العظیمو بگی هر وقت وسوسه شدی اونقد بگو تا از ذهنت بپره128fs318181

راستی

دوش اب سردی هم که شامرزا گفت خوبه

به شرطی که زمان حموم رفتنت رو محدود نگه داشته باشی

یعنی زنگ بذاری که 5 دقه دیگه بیای بیرون
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

داداش شامرزا همینجوری تو خونه واسه زیاد حموم رفتن تابلو ام دیگه راه نمی داد برم اگنه می رفتم...

آره خدا رو شکر .varzeshvarzesh
اون موقع تنها بودم الان دیگه تنها ام نیستم کار راحت تره.:smily man:
من تو زمان خواب که مشکلی ندارم یعنی تا سرمو می ذارم رو بالش خوابم برده دیگه اصن به این چیزا نمی رسه.128fs318181128fs318181128fs318181
فقط خونه ی ما تو ایام عادی ام خلوته الان که ایام امتحاناس و منم اکثر اوقات تو اتاقمم دیگه افتضاح تر 

کلا یه جنگ شبانه روزی دارم با این نفس امارهKhansariha (98)1276746pa51mbeg8jKhansariha (98)Muscular
خب خداروشکر که موقع خواب مشکل نداری
ایام عادی وقتهایی که خلوته ی باشگاهی کلاسی چیزی ثبت نام کن

امتحان هارو هم کاری نداره که بزن برو کتابخونه بخون128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام دوستان22 روز تو ترکم دارم داغون میشم ولی نمی خوام دیگه انجام بدم دارم داغون میشم ولی مجبورم دیگه تحمل کنم
از ککسی هم کمک نمی خوام جز خودم
سلام

آفـــــــــــرین که نمی خواید انجامش بدیدKhansariha (48)

از موقعیت خطر برین بیرون

اصلا بهش فکر نکنید دیگه و درگیر نشید باهاش ، فکرتونو یه جوری منحرف کنید
بهش بی محلی کنید و بگذرید

بهتر که شدید دلیل اصلی وسوسه ها رو پیدا کنید و از بین ببریدش
اگر سخته از دوستای رهروان کمک بگیرید حتما128fs318181
بعد از شکست دبروز دیگه دوس ندارم زمین بخورم
پشیمون شدم که نیمدم اینجا ولی
الان اومدم...
شاید اینجوری بتونم که راهمو بهتر برم
میشه کمکم کنین؟
گلبرگ جانم....Khansariha (8)

یه سر بیا پروفایلت

[تصویر:  nasimhayat.png]
گلبرگ جان

مهم تر از همه اینه که الان پشیمونی
این خودش یعنی توبه، 
و قدم بعدی اینه که تلاشتو کنی که دیگه تو مسیری نری که تو رو به گناه میکشونه
هر وقت وسوسه اومد سراغت همون اول کار جلوشو بگیر و نذار پیشروی کنه
به محضی که کوچکترین فکری اومد تو ذهنت، همون موقع، پاکی و لحظات خوبی که داشتی و به خودت یادآوری کن
و همون موقع به هر طریقی که میتونی باهاش مقابله کن
اگه بذاری یکمی پیشروی کنه دیگه مقابله باهاش سخت میشه

تو شروع کن
انشاالله به کمک خدا میتونی موفق بشی128fs318181
[تصویر:  15.gif]
سلام

کسی اینجاست ؟
.No matter how you feel . Get up , dress up , show up and never give up

بله هستیم
چی شده؟
خوب اینکه الان اینجایید یعنی نمیخواید اون تفکرات ادامه پیدا کنند
فکرتونو ببرید سمت چیز دیگه ای

(1392 فروردين 27، 22:43)zara نوشته است: اینو یاد خودتون بندازین که اینکار بعدش چقدر پشیمونی میاره براتون
و اینکه یه آب سرد به صورتتون بزنید
وضو بگیرین حتما
و از این ذکر ها استفاده کنید
(1392 فروردين 25، 21:50)مجتبی نوشته است: 4fvfcja

بچه ها چرا در موارد اورژانسی از ذکر کمک نمیگیرین ، تاپیک ذکر هم داریم من اونجا گفتم ، مخصوصا این سه مورد : 

یکی از برنامه های زیر : 

1) وضو بگرین رو به قبله  و 1500 تا "الله" بگین  ، هم وقت هایی که حال آدم بد میشه و هم ذکر روزانه باشه ، یعنی شما نیت 40 روزه بکنین ، فوق العاده آرام بخش هست ، و خصوصیت اصلی این ذکر اثرش روی  این هست که  لذت و شیرینی گناه مخصوصا استمنا رو ازتون میگیره و لذت وشیرینی یاد خدا میاد جاش ، و دوم این که  انوار خدا با زیاد گفتن این ذکر و تمرکز توش شدید میشه و یه جورایی از بالا اراده های و تخیلات منفی کم میشه . 

2) یا این برنامه : 400 بار پشت سر هم توی سجده بگین : "لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین " 
هر کی مدت زیادی بیشتر از 40 روز بگه من قول بش میدم توی ترک فوق العاده موفق بشه ، و از اون زمانی که توی روز میگه تا آخر روز خیالش راحت باشه که دیگه نمی شکنه . یعنی اگه میخوایین مطمئن باشین اون روز نخواهید شکست ، این کار رو بکنین ، مطمئنه ! همینطور مواقع اورژانسی ، کلن حال رو تغییر میده . سفارش شده این کار تا دوسال ادامه بدین ، تا به مقامات قرب و فنا برسین فوق العاده قوی و سنگین هست و 400 تاش ذکر عام هست 

3) لااله الا الله هم بهترین ذکر برای کنترل نفس و وسوسه های شیطان هست ، عدد اثرگذار قویش 1000 تا هست که تا 40 روز توی برنامه بذارین . با وضو ورو به قبله 

سعی کنین روزهای اورژانسی و غیر اورژانسی این برنامه ها رو یکیش رو مداوم بگین ، اونوقت روزهایی که حالتون بده ، مثلا با پناه بردن به این برنامه ، تو حاشیه امنیت بیشتری میرین . ، مخصوصا اون سجده هه که 400 تا یونسیه هست . 
می تونین رادیو گوش کنید تا ذهنتون هم مشغول بشه.

مردي به حضور مبارك اميرالمومنين علي عليه السلام رسيد عرض كرد يا اميرالمومنين چهار سؤال دارم ؟ امام فرمودند بپرس گرچه چهل سوال باشد . عرض كرد واجب چيست و واجبتر كدام است ؟ نزديك چيست و نزديك تر كدام است ؟ عجيب چيست و عجيب تركدام است ؟ سخت چيست و سخت تر كدام است ؟‌
امام فرمودند :‌واجب اطاعت از خداي متعال و انجام واجبات است ، واجبتر ترك گناهان و محرمات است . نزديك قيام قيامت است و نزديكتر مرگ است ،‌عجيب دنيا ( با تغييرات و دگرگوني هايي كه در آن است ) عجيبتر علاقه ومحبت به دنيا است ،‌سخت ساعت ورود در قبر است و سخت تر از آن دخول درقبر بدون زاد و توشه است .
خدا رو شکر
ان شاء الله هم تو درس موفق میشید هم تو پاکی Khansariha (69)
من هستم
خوبین؟

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان