امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

وای تو چقدر خوووووبی317

بهت افتخـــــــــــــــار میکنم تو یه قهرمانی317

واقعا پاک بودن خیلی لذت بخش میکنه زندگی رو

خیلی خیلی مواظب پاکیت باش قهرمان317
واییییییییییییییییییییییی سناجون خیلی خیلی ازت ممنونمKhansariha (8)
شاید بدترین قسمت این گناه اینه که به کسی نمیتونی بگی خیلی خوشحالم که همچین جایی وجود داره تا تنهایی تحمل نکنی53258zu2qvp1d9v
مرا عهدی است باجانان....

[تصویر:  nasimhayat.png]
2020202020بعد از 21 روز پاکی به همه چیز پشت پا زدم.خدا منو ببخشه.الان 4 یا 5 روز بود که رو اعصابم بود.1276746pa51mbeg8j
چرا من درست نمیشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا دو هفته دیگه داغونه داغونم .خدایا غلط کردم
202020
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
اخه گریه نکن عیبی نداره تو تونستی بیست و یک روز پاک باشی این خیلی سخت و خوبه به خودت قول بده که پاکی بعدیت سی روزه باشه عیب نداره
خودتون رو ببخشید ...
کاری است که شده .....

پیشنهاد میکنم اینجا رو بخونید

مدیریت بعد از شکست

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=842
[تصویر:  wp4003454.jpg]
من لیاقت پاک بودن رو ندارم اه لعنت به من لعنت به این زندگی202020202020202020202020202020202020202020202020202020
مرا عهدی است باجانان....

اين جملات يعني چيييي؟؟!^#(^
يكي توضيح بده..Hangheadمن درك نميكنم..2222

دريايي خانوم،هميين ناراحتي و تنفر و علاقه به پاكي كه در شما هست و همين كه به اينجا اومديد همش يعني اين كه
شما لياقت پاكي رو دااارييدد..
لياقت بهترين لحظات

با دقت و ممارست درست ميشه..128fs318181 از صفر به صد يك دفعه سخته اما به تدريج شدنيه
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
Sad 
(1393 مهر 22، 9:01)دریایی نوشته است: من لیاقت پاک بودن رو ندارم اه لعنت به من لعنت به این زندگی202020202020202020202020202020202020202020202020202020
 امیدتو از دست نده دریایی جان .. یه بار دیگه اما ایندفعه اصولی تر و با قدرت بیشتر تصمیم به ترک بگیر . به نظرم هروقت خ.ا اومد ذهنت سریع خودتو به یه کاری مشغول کنی خیلی میتونه تاثیر بذاره
ایشالا این دفعه دیگه موفق میشی128fs318181
ِ      
   [img=0x0]http://quotescloud.com/wp-content/uploads/2014/08/clear-mind-of-cant.jpg[/img]

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام بچه ها من تازه واردم...توصیه میکنم این فایل صوتی رو گوش کنید...
http://s5.picofile.com/file/8146092976/a...3.mp3.html
 شخص با اراده کسی است که وقتی در مورد کاری، به خوبی تأمل کرد، تصمیم به انجام آن می‏گیرد و با فعالیت و ثبات قدم، آن را به اجرا در می‏ آورد.
[تصویر:  Moorche1.jpg]
(1393 مهر 20، 18:18):():( نوشته است: اخه گریه نکن عیبی نداره تو تونستی بیست و یک روز پاک باشی این خیلی سخت و خوبه به خودت قول بده که پاکی بعدیت سی روزه باشه عیب نداره

من بعضی اوقات6 ماه پاکم ولی نمیدونم چرا شروع می کنم؟
(1393 مهر 26، 13:14)l11110003 نوشته است:
(1393 مهر 20، 18:18):():( نوشته است: اخه گریه نکن عیبی نداره تو تونستی بیست و یک روز پاک باشی این خیلی سخت و خوبه به خودت قول بده که پاکی بعدیت سی روزه باشه عیب نداره

من بعضی اوقات6 ماه پاکم ولی نمیدونم چرا شروع می کنم؟

گاهی اوقات مغرور شدن

گاهی غفلت کردن و فاصله گرفتن از اون چیزی که بودیم یا باید باشیم 

هرکسی خودش بهتر میدونه دلیلشو
با یه نگاه به گذشتتون میتونید متوجه بشید دلیلشو53258zu2qvp1d9v
سلام 

دوستان من تا الان 20 روز خوب دارم فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که افکار پلید میاد تو

ذهنم چطوری ذهنم رو کنترل کنم بیشترین ضربه رو من از همین میخورم و مخصوصآ صبح ها 

که بیدار میشم خیلی ذهن میره تو این سمت ها (فکر های جنسی) نمیدونم واقعآ چیکارش کنم؟

مرسی
[quote='نور ایمان' pid='333499' dateline='1413794198']
سلام 

دوستان من تا الان 20 روز خوب دارم فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که افکار پلید میاد تو

که بیدار میشم خیلی ذهن میره تو این سمت ها (فکر های جنسی) نمیدونم واقعآ چیکارش کنم

سلام دوست عزیز!اول تبریک بهت میگم بابت بیست روز موفق .قسمت پیچیده مشکل ما بعد فکری است شهوت هم برای بقای خودش میجنگه این من وتو هستیم که نبایدتسلیم بشیم به افکارمنفی نه بگو انقدر نه بگو تا این "نه "درونی بشه.افکار منفی رو بنویس رو کاغذ خیلی کمکت میکنه

سلام 

که بیدار میشم خیلی ذهن میره تو این سمت ها (فکر های جنسی) نمیدونم واقعآ چیکارش کنم

سلام دوست عزیز!اول تبریک بهت میگم بابت بیست روز موفق .قسمت پیچیده مشکل ما بعد فکری است شهوت هم برای بقای خودش میجنگه این من وتو هستیم که نبایدتسلیم بشیم به افکارمنفی نه بگو انقدر نه بگو تا این "نه "درونی بشه.افکار منفی رو بنویس رو کاغذ خیلی کمکت میکنه .خشم ورنجش برادران شهوت هستند وقتی که خشمگین میشی بعدش غریزه شهوت طغیان میکنه
سلام 

سلام دوست عزیز!اول تبریک بهت میگم بابت بیست روز موفق .قسمت پیچیده مشکل ما بعد فکری است شهوت هم برای بقای خودش میجنگه این من وتو هستیم که نبایدتسلیم بشیم به افکارمنفی نه بگو انقدر نه بگو تا این "نه "درونی بشه.افکار منفی رو بنویس رو کاغذ خیلی کمکت میکنه .خشم ورنجش برادران شهوت هستند وقتی که خشمگین میشی بعدش غریزه شهوت طغیان میکنه
(1393 مهر 28، 12:06)نور ایمان نوشته است: سلام 

که بیدار میشم خیلی ذهن میره تو این سمت ها (فکر های جنسی) نمیدونم واقعآ چیکارش کنم؟

مرسی
سلام آقا نور ایمان

همونطور که ناخدا گفتن بیست روز خوبه 1
در مورد افکار منفی یه سری هاش رو فقط میشه با روش معروف گیوتین از شرشون راحت شد.
یعنی همون لحظه اولیه که به ذهن حمله میکنه هوشیاری باید بود و در یک عکس العمل سریع و بجا بزنید سرش رو با گیوتین قطع کنید تا از پیش روی و ادامه و گسترش اون فکر اولیه خلاص بشید. بعد سریع از جاتون بلند شید حواستون رو پرت یه کار کنید و اونقدر ادامه بدین تا کمرنگ و کمرنگتر و محو بشه 1

یه سری افکار منفی هم هست که از تصاویر منفی ای که با کنترل نکردن نگاه قبلا به خورد ذهن ناخودآگاهمون دادیم تغذیه میشن. راه خلاصی ازین گروه افکار منفی هم اینه که اول منبع تغذبه شون یعنی همون منابع فیلم و عکس و صحنه های... رو نابود کنیم و از دسترس مون خارج کنیم و دور بشیم ازشون حتما. چون هرآنچه دیده بیند دل کند یاد!
وقتی ناخودآگاهمون و حافظه مون ازبن تصاویر دور بشن کنترل ذهن و افکار هم راحت میشه.

(1393 مهر 28، 12:06)نور ایمان نوشته است: سلام 

مرسی
سلام آقا نور ایمان

همونطور که ناخدا گفتن بیست روز خوبه 1
در مورد افکار منفی یه سری هاش رو فقط میشه با روش معروف گیوتین از شرشون راحت شد.
یعنی همون لحظه اولیه که به ذهن حمله میکنه هوشیاری باید بود و در یک عکس العمل سریع و بجا بزنید سرش رو با گیوتین قطع کنید تا از پیش روی و ادامه و گسترش اون فکر اولیه خلاص بشید. بعد سریع از جاتون بلند شید حواستون رو پرت یه کار کنید و اونقدر ادامه بدین تا کمرنگ و کمرنگتر و محو بشه 1

یه سری افکار منفی هم هست که از تصاویر منفی ای که با کنترل نکردن نگاه قبلا به خورد ذهن ناخودآگاهمون دادیم تغذیه میشن. راه خلاصی ازین گروه افکار منفی هم اینه که اول منبع تغذبه شون یعنی همون منابع فیلم و عکس و صحنه های... رو نابود کنیم و از دسترس مون خارج کنیم و دور بشیم ازشون حتما. چون هرآنچه دیده بیند دل کند یاد!
وقتی ناخودآگاهمون و حافظه مون ازبن تصاویر دور بشن کنترل ذهن و افکار هم راحت میشه.
[تصویر:  wp4003454.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان