امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام
داداش دانیال
همینطور که دوستان گفتن
همه افرادی که اینجا هستن و بودن میخوان و میخواستن پاک باشن
ولی چرا بعضیا هنوز به نتیجه نرسیدن؟!!
شاید چون این خواستن ،خواستن واقعی نیست
خواستنی واقعیه که تو عملم نمود پیدا کنه
مگر ن، اگه صرف خواستن سطحی بود همه تا میخواستن به اونچه که میخواستن میرسیدن
البته هر خواستنی در جای خودش و در سطح خودش ارزشمنده ولی هر خواستنی ام اون نتیجه ای که دلخواه آدم هست نمیده
مسلم بدون خدا به اندازه ای که تو خواستی و تلاش کردی کمکت کرده، ولی شاید تو این کمک خدا رو متوجه نشدی
خیلی چیزا هست که ما متوجهش نمیشیم و درکش نمیکنیم ولی آیا اینکه ما درکش نکردیم دلیل برنبودنش داره؟!
برای پیشرفت نظر من اینه که هدفتو تغییر بدی، یعنی اگه تا الآن هدفت ترک این عمل و پاکی از این عمل بود، الآن هدفتو بذار بندگی خدا، که این پاکی ام درش مستتره
اصلا هدف همه ما اینه ولی خیلیامون شاید گمش کردیم
اینکه ذهنتو مدام درگیر مبارزه با این عمل کنی و هدفتو تنها ترک این عمل قرار بدی یعنی قبول کردی که تو بیشتر از این سطح نیستی و قبول کردی که بیشتر از این سطح نمیتونی باشی، در حالی خدا انسان رو ارزشمند آفریده، هدف انسان رو بندگی خودش قرار داده، و بندگی خدا مقام خیلی خیلی بزرگیه که شاید درکش برا ما فعلا مقدور نباشه.
وقتی بیفتی تو مسیر بندگی و واقعا هدفتو بندگی او قرار بدی میفهمی که چقدر کوچیک بود اونی که براش تلاش میکردی (هدف قرار دادن ترک) و اون یه نقطس تو دریای بندگی خدا.
هر چی بیشتر بخوای و تلاش کنی خداهم بیشترو بیشتر کمکت میکنه، البته شاید درک کمک خدا برا افراد مختلف فرق کنه.
خدا رو بکن ملکه ذهنو دلت تا لذت این عمل بره از دلت و ثابت قدم بمونی. خدا رو ناظر اعمالت ببین و سعی کن هر عملی رو برا او انجام بدی.
البته همین که این کارا رو انجام دادی خیلی خوبه، همین هارو بیشتر کن و برو جلو، شاید بندگی یه سختی هایی داشته باشه ولی کسی که میخواد به اون هدف برسه سختیاشم با جانو دل قبول میکنه. برو جلو و از خداام کمک بخواه، قطعا هدایتت میکنه اگه واقعا بخوای.

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه
در پناه خدا
یا علی53
اقا جون هر کاری زمان می بره
دیدی تو غذا همه چی رو می ریزن بعدش شعله رو کم می کنن
در غذا رو می بندن
ولش می کنن می رن

اصطلاخا می گن جا بیافته

تا همه چیای تو غذا اثر خودشونو رو بقیه اجزا بذارن

اینم همینه

شما کارایی که باید رو برای دوری از این کار انجام بده

هر چی باعث پیشگیری و موفقیت می شه

بعدشم صبر کن تا اینا اثر خودشونو بذارن
همچنان ادامه بده و خودتو نباز

باید صبر کنی تا جا بیافته واست خ ا نکردن

همون طور که یه موقعی انجامش واست جا افتاد
این هم زمان لازم داره
رویایی رو ببین که میخوای
جایی برو که دوست داری
چیزی باش که میخوای باشی
چون فقط یک جون داری و یک شانس برای اینکه هر چی دوست داری انجام بدی

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 دي 7، 17:04)دانیال_98 نوشته است: انصافن بعضی وقتا از خدا نا امید میشمTearsTearsTears
اخه نمی فهمم چرا با اینکه می خوام پاکم نمی کنه؟؟؟!
مسجد میرم هیئت میرم همه آهنگامو (اونایی رو که میگفتن حرومه) پاک کردم فیلتر شکنمو پاک کردم تمامی روابطم رو با هرچی دختر بود قطع کردم ولی باز هم شکست خوردم !!!
مگه خودا نمیگه که یه قدم بیای ده قدم میام  یعنی اینا یه قدم نشده یا انتظار من از ده قدم خدا چیز دیگس ؟؟؟؟
از همه مواقع بیشتر ناراحتم چون میگن گریه ی امام حسین اگه کسی قابلیت آدم شدن رو داشته باشه آدم میکنه ولی من هنوز آدم نشدم 2020
سلام دوست عزیز تاحالا شده یکی از دوستات یه نوع آهنگ خاصی گوش کنه وشما با اون مدل حال نکنی، وقتی ازش میپرسی چرا پس من دوستش ندارم یاباهاش رابطه برقرارنمیکنم دوستت بهت چی میگه ؟میگه باید یه مدت ازاینها گوش کنی ویه مدت بامابیای تاحالش روحس کنی اینجوریه دیگه ،
موضوع ترک هم همینجوریه باید یه مدت باهاش بری وخوب بشنویش تاجواب بگیری
تاهمینجا هم خیلی خوب اومدی
موفق میشی
[تصویر:  05_blue.png]
سلام دوستان عزیز عرفان هستم متاهل ۵۰ روز پیش که اومدم کانون برای ترک فکرشم نمیکردم که یه روز کارم به اورژانس بکشه خیلی معذرت میخوام ولی باید بگم خ.ا. هیچ ربطی به رابطه ی زناشویی نداره ویه چیزه دیگس باورتون نمیشه افسردگی گرفتم انگار عزیز از دست دادم ولی واقعا به کمک احتیاج دارم بد جور بهم ریختم فقط یه تکنیک میخوام واسه کنترل وسوسه خواهش میکنم کمکم کنید وسوسه ی خ.ا. اومده 
البته برای فرداوقت روانشناس گرفتم فکر میکنم به رفتاردرمانی نیاز دارم
دارم به آب وآتیش میزنم که نشکنم
سلام

اقا عرفان مراقب خودت باش

به بچه ت فکر کن که یه پدر پاک لازم داره تا خوب بار بیاد

بچه آینده

شاید این شکلی بشه :

[تصویر:  archive%5C7-2-1393%5CIMAGE635343200028362150.jpg]

یا

[تصویر:  child-tongue.jpg]

یا

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQSUSMKiEXnYi-Gne0_1SW...57QZhb_f1A]
رویایی رو ببین که میخوای
جایی برو که دوست داری
چیزی باش که میخوای باشی
چون فقط یک جون داری و یک شانس برای اینکه هر چی دوست داری انجام بدی

[تصویر:  nasimhayat.png]
عرفان 50 روز خوب داری ... حیفه ؛ سر یه تحریک زود گذر نذار صفر بشه
میگن پاکی زیاد بشه تحریک ها کمتر میشه ولی اینطور نیست ، پاکی راحت بدست نمیاد
چند وقت یبار یه تحریک وحشتناک میاد سراغت ، باید بتونی کنترلش کنی . زود گذره نهایت یکی دو روز باهاته و بعد میذاره میره
اگه بتونی جلوش واییستی انگیزه شو پیدا میکنی که بتونی جلوی تحریک های بزرگ تر هم واییستی
این تحریکی هم که داری همیشگی نیست ... چند ساعتی هست و بعدش هم میره
این چند وقت همیشه با وضو باش و موقع تحریک شدن ذکر بگو
همسرت خیلی میتونه بهت آرامش بده . وقتی تحریک داشتی تنها نباش . برو بشین پیش همسرت و باهاش صحبت کن . مطمئنا تو جمع که باشی هیچوقت سراغ خ.ا نمیری .
هر جور که شده باید ترک کنی ، دیگه اینسری باید تموم شه . پس کلا دیگه اصلا فکر شکست هم نکن . تا وقتی تحریک داری از تنهایی دوری کن . هر کاری فکر میکنی حالت رو بدتر میکنه ازش دوری کن . خدا بزرگه . کمکتون میکنه . خیلی هم اثرش رو دیدیم ولی پس زدیم . ولی خداوکیلی اینبار که تا 50 روزشو اومدی بقیشم همینطور محکم برو جلو . بخاطر یه ذلت 2 دقیقه ای یه لذت ابدی رو از خودت نگیر ...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1393 دي 8، 0:07)عرفان2 نوشته است: سلام دوستان عزیز عرفان هستم متاهل ۵۰ روز پیش که اومدم کانون برای ترک فکرشم نمیکردم که یه روز کارم به اورژانس بکشه خیلی معذرت میخوام ولی باید بگم خ.ا. هیچ ربطی به رابطه ی زناشویی نداره ویه چیزه دیگس باورتون نمیشه افسردگی گرفتم انگار عزیز از دست دادم ولی واقعا به کمک احتیاج دارم بد جور بهم ریختم فقط یه تکنیک میخوام واسه کنترل وسوسه خواهش میکنم کمکم کنید وسوسه ی خ.ا. اومده 
البته برای فرداوقت روانشناس گرفتم فکر میکنم به رفتاردرمانی نیاز دارم
دارم به آب وآتیش میزنم که نشکنم
سلام اقا عرفان
شما چون مسئلت وسوسه هست اونم یه همچین وسوسه ای بعد پنجاه روز بت پیشنهاد میکنم این دو کار رو بکن من واقعا بعد سی روز داشتم به حالتای اولم بر میگشتم که با این کارا دوباره جون گرفتم االبته اینا رو اقای رائفی پور توی سخنرانی هاش ( که توی سایت هم هست قسمت چگونه گناه نکنیم ) میگفت:

وقتی وسوسه میشی دو رکعت نماز بخون و مثلا اینو هدیه کن به اقا امام حسین و یا هر معصوم دیگه و توسل پیدا کن... اصن از فضا و حال گناه میای بیرون ، روحیه میگیری و دیگه دلت نیمخواد گناه کنی

و یکی هم این که توی این روزا سعی ذکر داشته باشی و ذکر بگی مثلا ذکر لااله الا الله رو در مواقع بیکاریت بگو

بعد نمازت هم ( همون دو رکعت که گفتم ) اگه واقعا دیدی که بیکاری و کاری نیست که انجام بدی خوندن یکی دو صفحه قران ، یکی از زیارتا یا دعا هایی که خودت بیشتر دوست داری و ... رو شروع کن به خوندنش

البته !
این کارا رو انجام بده ولی واقعا از ته دل انجام بده بگو خدا نمیخوام این کارو کنم واسه دوری از وسوسه شیطان توسل به تو و ائمه پیدا میکنم و بعدشم واقعا با نیت قلبی و ارامش نمازه رو بخون و یا ذکر بگو 53258zu2qvp1d9vKhansariha (8)

خیلی میتونن مفید باشن این دو کار ... موفق باشین

53258zu2qvp1d9v
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
چیزایی رو که بچه ها گفتند قبول دارم و یه چیزم خواستم خودم اضافه کنم (نه اینکه خود درگیری دارما! با یه بنده خدایی صحبت کردم ) اینکه ما خیلی وقتا از شکست خوردن خسته میشیم و یه چیز دیگه اونم اینکه علاوه بر اینکه خ ا نکردن باید برامون مهم باشه نباید تمام توجهمون رو بدیم بهش چون ممکنه آروم آروم ازش غول بسازیم اگه هم از شکست خوردن خسته شدید میانگین وضع خودتون رو با چند وقت پیش مقایسه کنید می بینید که چقدر پیشرفت کردید ....انشالله غسل های جنابتتون وضو دار باشه (!)
یا علی ....
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]
کمممممممک...حالم خوب نی....فکرم داغونه Tears
کسی نی....Tears
سلام
اگه کسی اینجاس کمک کنه اوضاع اصلا خوب نیس
[تصویر:  Untitled_1.jpg]

[تصویر:  qfve86tt395lfbydpv5g.png]
[تصویر:  dv21_2.jpg]
سلام مشکلی پیش اومده

من عاشق دلخسته در این دیار جایی نیست، جز در کوی دلبر

دلبر خوب داند  مرا جز او نیست معشوقی....!?

بدجور وسوسه اومده سراغم
اولم رفتم سمتش ولی خدا رو شکر اومدم اینجا
[تصویر:  Untitled_1.jpg]

[تصویر:  qfve86tt395lfbydpv5g.png]
[تصویر:  dv21_2.jpg]
داداش هادی کجاییی
زود تند سریع بیاااااااااااااااااااclappingclappingclappingclapping

وضو با آب سرد بگیری خیلی تاثیر داره ...در مراحل بعدی غسل کردن و دوش گرفتن با آب سرد...تازه خیلی ام کیف میده
فعلا با وضو و نماز و ذکر کمش کن تا مراحل بعدیclappingclappingclapping

منتظرتماااااااااااااااااclappingclappingclapping

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان