امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

الحمدلله که حالتون خوب شده 
تا حالا به این کارتن خواب ها نگاه کردین ؟
مخصوصا تو این شب های سرد زمستون ؟
اونا هم آدم هستند دیگه 
چه فرقی میکنه بین ما و اونا ؟ ، ما هم میتونستیم مثل اونا باشیم ، هیچ جایی برای زندگی نداشته باشیم ، برای اینکه شکممون رو سیر کنیم تو سطل زباله دنبال خوراک بگردیم و...
پس اوضاع ما خیلی خیلی بهتر از اونا هست 
شما همین الان یک جایی داری که بری بخوابی ،نهار داری که بخوری ،لباس داری ، سایه پدر و مادر بالاسرته (بدترین آدم های روی زمین هم که باشن بازم وقتی نباشن آدم میفهمه چه نعمتی هستن ) و هزاران نعمتی که خدا لطف کرده بهتون داده 
در حالی که خیلی راحت میتونست ما رو هم جزو اون کارتن خواب ها قرار میداد 
درسته همه ما تو زندگیمون دنیای مشکلات داریم ، ولی در کنار همه اون مشکلات دنیا دنیا نعمت هم تو زندگیمون داریم ، فقط باید ببینیم ،که البته کاره شیطون هم اینه که بیاد بره تو مخ ما و هی غر بزنه و از زمین و آسمون بناله
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
سلام
خدایا! به دلهامون لبخند بزن،
تا نور محبت تو در آنها تابیدن بگیره
و خودمون رو جز به تو تسلیم نکنیم.

پ.ن: منم وسوسه مند بودم ... خوب شدم ... الان دارم آهنگ مناجات از آلبوم نیلوفرانه رو گوش میدم ... خیلی خوبه.
از همه شما ممنونم

مریض بودم خوابیدم بهتر شدم

آره واسه همین گفتم حرفای بی منطق به نظر آدم منطقی می شن! بعدش که خوب می شی نظرتم برمیگرده میگی ببخشید خدا جون غر زدم

بله خود خدا فقط باید عنایت کنه

از همه شما ممنونم
الان خوبم و دیگه تا شب هم امکانش نیست

التماس دعا

نکته:
قرارمون تو ماهانه که تاریخمون رو به روز نکنیم و صلواتای خودمو متوسل خان از یه طرف
مسابقه گروهی و گروه گرد افرید از یه طرف
باعث شدن امروز بیام اورژانس و سلامت بمونم

خدایا شکرت

[تصویر:  nasimhayat.png]
میتوانم شیـــــره

2uge4p4 317 2uge4p4
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها من اومدم با یه کلیپ قشنگ حتما نگاه کنید هر چقدرم که میتونید پخش کنید
http://www.aparat.com/v/ZzLQS
یه پیشنهادم دارم 
به نظرم اگه توی کانون یه قسمت مختص امام زمان باشه عالی میشه(کل کانونم به امام زمان اختصاص داده بشه کمه) بیاید هرچقدر میتونیم اما زمانو بیشتر بشناسیم و به همه بشناسونیم
لطفا همگی کمک کنید این کارو انجام بدیم [تصویر:  53.gif] 
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
 سپاس شده توسط
بچه ها گیر کردم توی یه سایت....کمممممک

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
 سپاس شده توسط
اپ کمممک

سپاس شده توسط
سلامممم چي شده ؟؟؟؟ قهرمان ٦ روووووووووززه برا چي ميريددد دنبال خطرررر؟؟؟
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
سلام
بچه ها شکست .... خخخخخخ شوخیدم بچه هااااا فرارررر کردددم رفتم بیرون الاااان اوکیم

سپاس شده توسط
ممنون بچه ها

سپاس شده توسط
سلام دوستان
وضعیتم خیلی بده هم از نظر روحی روانی باعث شده خود ارضای هم خیلی انجام میدم به طوری که به روزی دوبار رسیده 
قبلا در انجمن فعالیت داشتم دوسال پیش 60 روز پاکی داشتم الان میخوام از اول شروع کنم ترکش کنم از کجا باید شروع کنم چیکار کنم تو چهروهای ثبت نام کنم
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
[تصویر:  05_blue.png]
کسی با وضعیت من دیدید تا حالا؟ روزی دوبار الان چند ماه عادتم شده میدونم امیدی به من نیست
[تصویر:  05_blue.png]
اره من خودمم همین جور ام
پارسال این موقع ها 60 و چند روز پاکی داشتم

امسال تقریبا هفته ای یک روز شده اون یک روزم چند بار

خودمم انگشت به دهن موندم

رفتید اقا سعید؟

آقا سعید اگه نمیتونید یهووو ترک کنید حتما کمش کنید این روندی که شما پیش گرفتی میتونه خیلی خطرناک باشه
مثلا سعی کنید تو یه هفته بیشتر از یک بار نشکنید و این زمان رو به مرور بیشتر کنید

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان