امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

یه سوال 
من چجوری خودمو بشناسم؟باید بفهمم این منی ک هستم و قراره بشناسم چرا مسلمون زاده شده و مسلمون واقعی نی. ایا این به خودشناسی کمکی نمیکنه؟
من دارم تبدیل میشم به فردی بی دین اونوقت شما میکید که برم و دعا بخونم. چ دعایی بالاتر از ایات خدا ک حتی امروز به خوندن سوره یس هم شک کردم
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 26، 19:52)شادبانو نوشته است: اقای پارادایس انسان به جز فطرت و ذات پاک اولیه اش ک میگن از جانب خدا بهش داده شده چیز زیبای دیگه ایی نداره چون اون باعث میشه انسانیت بوجود بیاد
وقتی خود خدا سر منشا اون نورانیت و اون فطرته
چرا باید انسان خودشو دوست داشته باشه

وقتی شما خودتون رو خوب بشناسین
کم کم
متوجه میشین که همه چیز خداست
حتی خود شما
وقتی که منیت از وجود انسان بره
شما نیز تبدیل میشین به خدا
و دیگه این شما نیستین که حرف میزنه بلکه خداست
بخاطر همین باید خود را دوست داشت
هر چه که در زمین و اسمان هست خداست
 سپاس شده توسط
انسانهای کمی هستند ک منیت از وجودشون رفته و ب خدا رسیدن
و مطممئنا من نمیتونم به چنین جایگاهی برسم
من تو همین اول راهش موندم
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 26، 19:58)شادبانو نوشته است: یه سوال 
من چجوری خودمو بشناسم؟باید بفهمم این منی ک هستم و قراره بشناسم چرا مسلمون زاده شده و مسلمون واقعی نی. ایا این به خودشناسی کمکی نمیکنه؟
من دارم تبدیل میشم به فردی بی دین اونوقت شما میکید که برم و دعا بخونم. چ دعایی بالاتر از ایات خدا ک حتی امروز به خوندن سوره یس هم شک کردم

پس میخواستین یهودی باشین یا مسیحی یا بودایی چه فرقی میکنه چه دینی داشته باشید
اینکه من تو خونواده مسلمون بدنیا اومدم مگه دست خودم بوده؟؟؟؟؟؟؟
وقتی خدا یکیه
دیگه راه رسیدن به اون میخواد هر راهی که میخواد باشه
اسلام باشه یهودیت باشه مسیحیت باشه
مهم انسان بودنه
دست هایی که کمک میکنند مقدس ترند از زبانهایی که دعا میگویند
 سپاس شده توسط
نمیدونم من از طرف خودم حرف زدم از جانب خودم. تجربه خودم رو گفتم. وقتی که میگم شما یعنی خودم هر وقت که دارم با یه دوست بهبودی حرف میزنم انگار خودم داره برای خودم حرف میزنه.من خودم این شرایط رو تجربه کردم الان نمیدونم دقیق کی بوده وگرنه پستم رو پیدا میکردم میزاشتم ولی یادمه اومدم تو کانون هم گفتم دارم بی اعتقاد میشم به همه چی قشنگ یادمه گفتم.الان خودم بودم که برای خودم حرف زدم با استدلالهایی که اون موقع برای خودم آوردم و نجات دادم خودم رو از اون حال بد.
من میرفتم حرم امام رضا بعد به همه چی شک داشتم چرا زمین اینجوریه ؟چرا این آخوند اینجوری گفت؟ چرا در حرم طلاس؟ چرا پول داره ضریج؟ چرا خدا اینجوریه چرا این همه جنگ شده تو اسلام ؟ چرا این همه ایه جهاد داریم؟ چرا اورپا اونجوریه؟  چرا واعظان کین جلوه در محراب و منبر میکنند چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند. بعد نشستم با خودم فکر کردم چه عادتی چه رفتاری بیشترین ضربه رو به من زده؟ رفتار فلان آخوند؟ فلان جنگ اول اسلام؟ پولهای داخل ضریح؟ رفتار فلان واعظ؟ انرژی هسته ای؟ اینا باعث میشدن من درد بکشم من گریه کنم من از خودم بدم بیاد من یه موجود بی اراده بدونم خودم رو؟ نه اینا نبود مشکل اصلی من همین شهوت بود. مشکل از درون خودم بود اگه زمین گل و بلبل بود و من به یقین کامل هم میرسیدم باز من خوشبخت نبودم چون من یه عادتی داشتم که دیگه به مرحله بیماری رسیده بود. زندگیم رو غیر قابل اراده کرده بود.  من به خدا اعتقاد داشتم من نماز میخوندم وقتی شروع به خودارضایی کردم اتفاقا ادمهای مذهبی بیشتر درد میکشن سر این قضیه. اعتقاد به خدا به اسلام هیچ کاری برای من نکرده و نمیکنه تا وقتی که خودم نخوام ایمان وقتی به وجود میاد که من بتونم چهل روز یکسال پاک بمونم به حرف خدا عمل کنم. تا عمل نکنم هیچی درست نمیشه حتی اگه من به درجه علم یه آیت الله هم برسم. بدون من خدا نمیخواهد و بدون خدا من نمیتوانم. شاید قضیه من حاد باشه با این قضیه ولی من از طرف خودم حرف زدم تجربه خودم رو دادم دید خودم رو دادم.خود خود خودم خیلی عادی 303  
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
[quote='شادبانو' pid='357271' dateline='1466008426']
انسانهای کمی هستند ک منیت از وجودشون رفته و ب خدا رسیدن
و مطممئنا من نمیتونم به چنین جایگاهی برسم
من تو همین اول راهش موندم
[/quote
و خدایی که در این نزدیکیست
لای این شب بوها

پای آن کاج بلند

روی آگاهی آب

روی قانون گیاه

من مسلمانم

قبله ام یک گل سرخ

جانمازم چشمه . مهرم نور

دشت سجاده من

من وضو با تپش پنجره ها میگیرم

در نمازم جریان دارد ماه . جریان دارد طیف

سنگ از پشت نمازم پیداست

همه ذرات نمازم متبلور شده است

من نمازم را وقتی میخوانم

که اذانش را باد . گفته باد سر گلدسته سرو

من نمازم را پی تکبیره الاحرام علف میخوانم
 سپاس شده توسط
خدای همه ادیان یکیه اما اگر کسی به همون خدایی ک میگن یکتاست واقعا اعتقاد داشته باشه باید بپذیره ک خدا گفته کاملترین دین اسلام. میگن اسلام با انسانیت در تضاد نیست و یکیه. پس برای انسان بودن نیاز هست به اسلامی ک خدایی ک قبولش داریم و بهمون معرفی کرده. 
اقای پارادایس معذرت میخوام اما این حرفا جاش در اورژانس نیست و منم حال و روزم برای چنین بحثایی نامساعده و داره بدتر میشه. 
بهتره برم. ببخشید مزاحتون شدم و وقتتون رو گرفتم.و ممنونم از حرفای خوبتون.  التماس دعا
من نماز میخوندم وقتی شروع به خودارضایی کردم
این جمله اتون یکی از تفاوتهای من و شما رو مشخص میکنه. با اجازه بهتره برم. بیش از این بمونم میترسم به لغزش کشیده شم
 سپاس شده توسط
من همه تلاشمو کردم شما حالتون خوب بشه گویا بدترم شدین
کاملترین دین اسلامه بله درسته .
عذر میخوام اگه حرف بی موردی زدم
Hanghead
 سپاس شده توسط
انشاالله حال همه ما خوب بشه، راه حلی برای همه مشکلات ما وجود دارد. نیرویی برتر از ما راه سعادت را به ما نشان خواهد داد  2uge4p4
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
دیگه توانشو ندارم مقاومت کنم. 
خدا خودت کمک کن یازده روز به دوازده بکشه
 سپاس شده توسط
سلام خانم شاد بانو
یادتونه من دو روز پیش اومدم اینجا و شما و دوستان کمک کردین؟ من نشکستم و الانم حالم خیلی خوبه. وقتی الان یاد دو روز پیش میفتم که حالم بد بود، میگم عجب خریتی بود اگه شکسته بودما.... الان دیگه اون حالت از سرم پریده. 
پس خواهش میکنم شما هم مقاومت کنید چون بعد از یکی دو روز همه چی نرمال میشه.
 سپاس شده توسط
فقط میتونم بگم برام دعا کنید
 سپاس شده توسط
خدایا ما که یه دونه شاد بانو بیشتر نداریم که خودت امشبو کمکش کن ببرش پیش فرشته ها ازش مراقبت کنن
پاکی ابدی رو به هممون عطا کن
اینکه هیچ وقت از یادت غافل نشیم
کمکون کن 53
 سپاس شده توسط
خانوم شادبانو
خ.ا رو اگه بجز دین و مذهب از دید دیگه ای هم نگاه کنیم میبینیم خ.ا در سلامت جسم و روح انسان هم تاثیر داره
البته بحث روح رو هم کنار بذاریم چون ناراحتی های روحی ممکن است ناشی از این باشه که ما باطن کار به گناه بودن و عدم رضایت خدا و این چیزا اعتقاد داریم و درجه ناراحتی های ماهم به درجه اعتقادمون و اموزه های دینی و مذهبمون بستگی داره 
ولی از لحاظ جسمی باعث از دست رفتن بسیاری از مواد مورد نیاز بدن میشه که در پی ان باعث اسیب ها و درد هایی نظیر درد مفاصل و استخوان ها و خستگی زودرس میشه
و خیلی چیزهای دیگه که از لحاظ علمی ثابت شده 
لااقل بخاطر سلامت جسممون هم که شده برای کاهش و ترک خ.ا تلاش کنیم
به امید موفقیت همه
یاعلی
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان