امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام.امروز بدجور این نفس خر مزاحمم شده.تو اپارات از کربلا بگیر تا مکه دلمو هوایششونکردم اما این خره ذست از سرم بر نمیداره
نفس خر است
همچنان نفس خر است. هی منو با خودش همراه میکنه با، میزنم تو گوش خودم دعواش میکنم با غریبه ها نگرد باز نفس میاد گولم میزنه میخواد کار بد بکنم Hanghead
نفس خر فهمیده تو تصمیم جدی ترک گرفتی تو این روز میخواد گولت بزنه که احساس گناهت بیشتر شه ناامیدت کنه
رفتی هواخوردی؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
هوا خوردم. صبحونه خوردم. قران خوندم. کلیپ کربلایی دیدم. کلیپ از حج دیدم. از مداحی کریمی دیدم. کتاب خوندم. اب سرد مصرف نمودم. اینجا اومدم شیشصدتا پست گذاشتم. اجیل خوندم. مصاحبه خودندم. دیگه چکار کنم؟
نفس خیلی خر است. لذتم الاغ است . شهوت هم قاطر است 
خب چیه منو دارن اذیت میکنند و هی بهم جفت پا لگد میزنن
(1395 آبان 30، 11:20)شادبانو نوشته است: هوا خوردم. صبحونه خوردم. قران خوندم. کلیپ کربلایی دیدم. کلیپ از حج دیدم. از مداحی کریمی دیدم. کتاب خوندم. اب سرد مصرف نمودم. اینجا اومدم شیشصدتا پست گذاشتم. اجیل خوندم. مصاحبه خودندم. دیگه چکار کنم؟
نفس خیلی خر است. لذتم الاغ است . شهوت هم قاطر است 
خب چیه منو دارن اذیت میکنند و هی بهم جفت پا لگد میزنن

سلام آبجی
راستش من در اندازه ای نیستم که بخوام حرفی بزنم ولی تجربه اینو میگه که 
اولا از وسوسه نمیشه فرار کرد و خواه ناخواه مدت کوتاهی آدمو درگیر می کنه
دوما یه سیکله و از کم شروع میشه و زیادتر میشه و نهایت به صفر میرسه.
سوما شما مطمئن باشین وقتی صفر شد برای مدتی سراغتون نمیاد یا حداقل به این شدت نمیاد این شکلی فقط برا چند روزه.
چهارما تو این مدت خیلی باید مراقب افکارتون باشید که خدای ناکرده اتفاقی پیش نیاد شما اینو بدونین افکارتون می خوان شما رو دور بزنن پس احتیاط کنین به افکارش اجازه ی عرض اندام تو ذهنتون رو ندین

براتون آرزوی موفقیت دارم 302
شاد باشین و پیروز 302
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
Khansariha (2) من پاکم  36
 سپاس شده توسط
Shy
نفس خیلی خر است.دوباره اومده گیر داده بهم جفتک میزنه
 سپاس شده توسط
سلام بر تو
برو یه توسلی به قرآن کن و بخوان.
بعد بیا ببینم در چه حالی
زود تند سریع

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
اینکارا رو انجام دادم. به نتیجه نرسیدم اومدم. ازسری های قبل ازتون یاد گرفتم برم سراغش.
الان انجام دادین که نتیجه نگرفتین؟

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سپاس شده توسط
نیم ساعته که باز حالم شدتگرفت اول رفتم سراغ قران و کارایی که صبح کردم تا ارووم گرفتم
ولی الانفایده نداره نفسامم سخت شده و همه اش تو مخم میاد که مال نلغزیدنه.لعنت به این فکرا شوم
 سپاس شده توسط
خدا گفته که وقتی دچار وسوسه شدین به من پناه ببرین.
چه کسی بهتر از خدا می تونه رفعش کنه؟
ذکر امن یجیب رو صد بار بخون ببینم چطور میشی

سپاس شده توسط
چشم. الان میرم میخونم
آفرین.
اگه حرفامون رو عمل کنی.
خدا هم بهت توفیق میده که موفق بشی
لم يوفّق من استحسن القبيح و أعرض عن قول النّصيح.موفق نشود كسى كه كار زشت را نيكو بداند، و از گفتار خيرخواه دلسوز روى بگرداند.

سپاس شده توسط
الان وقت نمازه.
برو بخون بیا.
منم برم بخونم بیام.
........................................
مالك هواى نفس خود باش و بخل بورز نسبت به نفس خود در آنچه بر او حلال نيست، زيرا بخل ورزيدن به نفس در اين گونه امور حقيقت بزرگوارى است.
بر هواهاى نفسانى خويش غلبه كنيد و بجنگيد با آنها، كه به راستى اگر آنها شما را در بند كشند به دورترين مهلكه ‏ها در اندازند.
بپرهيز از پيروى كردن هوا و هوس، زيرا انسان را به سوى هر محنت و اندوهى براند.
بپرهيزيد از اين كه هواى نفس بر شما چيره گردد، كه آغازش فتنه و بلا و پايانش رنج و محنت است.
نابود كننده‏ ترين چيزها هواى نفس است.
اگر به خاطر ناراحت شدن نفس خويش آن را از خواسته‏ هاى بسيارى كه دارد بازندارى، هواهاى نفسانى زيانهاى بسيارى به تو مى‏ رساند.

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان