امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام بر طبیب عزیزمون که خودشون تشریف اوردن به اورژانس1
بچه ها .. خصوصا بچه های جدید الورود، آقای پلاسما رشته شون طبابته ..
این رو گفتیم که بدونید تاپیک اورژانس کادرش به فضل و رحمت خدا تکمیله ..
 سپاس شده توسط
یعنی دلم میخواد برم از تک تک دوستان بپرسم ک واقعا حالت خوبه؟؟؟؟ Hanghead
اورژانس کمک حال نیست ک کسی نمیاد؟؟؟ Shy خب حداقل یکی بگه ک اورژانس کمکم نمیکنه تا حداقل اینجارو ببندیم بگیم موثر واقع نمیشه 22
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 25، 13:40)atrisa نوشته است: یعنی دلم میخواد برم از تک تک دوستان بپرسم ک واقعا حالت خوبه؟؟؟؟ Hanghead
اورژانس کمک حال نیست ک کسی نمیاد؟؟؟ Shy خب حداقل یکی بگه ک اورژانس کمکم نمیکنه تا حداقل اینجارو ببندیم بگیم موثر واقع نمیشه 22

بنزین گرون شده. آمبولانس ها هم بی خودی راه نمیفتن.
واسه همین همه تموم تلاششون رو میکنن تا اورژانسی نشن.
 سپاس شده توسط
(1398 آبان 25، 14:06)دیوار نوشته است:
(1398 آبان 25، 13:40)atrisa نوشته است: یعنی دلم میخواد برم از تک تک دوستان بپرسم ک واقعا حالت خوبه؟؟؟؟ Hanghead

بنزین گرون شده. آمبولانس ها هم بی خودی راه نمیفتن.
واسه همین همه تموم تلاششون رو میکنن تا اورژانسی نشن.

13 17 17 

مرررررسی جواااب Khobam 
من قانع شدم 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
امروز به نظرم روز سختیه برام. همین الان یه چیز بی مورد سرچ کردم و سریع صفحه رو بستم. دلیل اینکه دلم میخواد برم به سراغ پ.و.ر.ن اینه که امروز از خودم اصلا راضی نیستم. یه پروژه ی جدیدی رو شروع کردم و میخوام به سر انجامش برسونم ولی انگیزه ی اول کار رو ندارم به همین خاطر هی از این صفحه به اون صفحه میپرم. خدا خودش به خیر بگذرونه امروز رو.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 4، 9:52)soshians نوشته است: امروز به نظرم روز سختیه برام. همین الان یه چیز بی مورد سرچ کردم و سریع صفحه رو بستم. دلیل اینکه دلم میخواد برم به سراغ پ.و.ر.ن اینه که امروز از خودم اصلا راضی نیستم. یه پروژه ی جدیدی رو شروع کردم و میخوام به سر انجامش برسونم ولی انگیزه ی اول کار رو ندارم به همین خاطر هی از این صفحه به اون صفحه میپرم. خدا خودش به خیر بگذرونه امروز رو.

سلام
بنظرم خودتو وادار به چیزی که علاقه ای بهش نداری نکن چون ممکنه وسط کار خسته بشی خودتو با چیزی که دوست داری سر گرم کن که لذت ببری و فکرت کامل پرت بشه
ی امروز رو به خودت مرخصی بده : )
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 4، 9:52)soshians نوشته است: امروز به نظرم روز سختیه برام. همین الان یه چیز بی مورد سرچ کردم و سریع صفحه رو بستم. دلیل اینکه دلم میخواد برم به سراغ پ.و.ر.ن اینه که امروز از خودم اصلا راضی نیستم. یه پروژه ی جدیدی رو شروع کردم و میخوام به سر انجامش برسونم ولی انگیزه ی اول کار رو ندارم به همین خاطر هی از این صفحه به اون صفحه میپرم. خدا خودش به خیر بگذرونه امروز رو.

این ک صفر شی و از نو شروع ب شمارش روز ها کنی خیلی سخته Hanghead 
امیدوارم ک تو ۴ مین روز آخرین ماه پاییز نشکنین مخصوصا این ک ۱۰۰ روزو رد کردین اوضاع حساس تره: )
فکر کن دوباره باید ۳ ماه زمستون و تا عید پاک باشین تا ۱۰۰ ب دست بیاد ولی اگر ادامه بدین میشین ۲۰۰ روزه و این عالیه: )
همه چ درست میشه  49-2 سعی کنین فکرتون و منحرف کنین chase
ممنون از دوستای خوبم آتریسا و موری بابت کمکشون. 53 

خدا رو شکر بهترم، رفتم یه مقدار ورزش کردم و دوش گرفتم حال و هوام عوض شد الان با انرژی و تمرکز بیشتری نشستم پای پروژه ام.  Kool
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
(1398 آذر 4، 12:22)soshians نوشته است: ممنون از دوستای خوبم آتریسا و موری بابت کمکشون. 53 

خدا رو شکر بهترم، رفتم یه مقدار ورزش کردم و دوش گرفتم حال و هوام عوض شد الان با انرژی و تمرکز بیشتری نشستم پای پروژه ام.  Kool

سلام داداش

این اتفاق ها همه زنگ خطره.
باید جدیش بگیری.

شاید این نشون می ده که انگیزه ات برای ترک کم شده، یا باورت. یا این که مشکل جدیدی توی زندگیت بوجود اومده.

در هر صورت، این زنگ های خطر رو باید جدی بگیری. 302 

ما دنبال رسیدن به روزهای خیلی خیلی خوب هستیم و نباید اینجاها توقف کنیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام کسی هست؟
22 22 22  God
یکم دیره ولی آره هست
[تصویر:  uVwrXF.png]
الان که دارم اینو مینویسم خیلی فشار رومه . خدا به دادم برسه . 

خواهش میکنید کمکم کنید ، هر جمله که فکر میکنید به دردم میخوره رو برام بنویسید . Please
 ممنونتون میشم . 

باور کنین دوست ندارم بشکنم . اونم بعد از ۳۰ روز . ۳۰ روز واسه من که قبلا پاکیم به ۳ هفته نمیکشید ، خیلیه . 
بعد از اون لطف هایی که در حقم کردین نمیتونم به خودم اجازه شکستن بدم . نمیتونم بعد از این همه تلاش بیام و بنویسم صفر روز . خدایی خیلی در حقم لطف داشتین  بهم انرژی مثبت دادین ، برام جشن گرفتین ، کاری کردین نماز و قرآن بخونم ، کمکم کردین ساعات مطالعه درسیمو ببرم بالا . بعد از همه اینا چطور میتونم  تسلیم شم ؟ تسلیم شدن خودش به معنیه بی احترامی به شماست . شما خوشتون میاد به یه نفر کمک کنید و بعد ناامیدتون کنه ؟
اصلا فکر چند دقیقه بعد از شکستن،  اون سردرد لعنتی اون عذاب وجدان ، همه ی اینا که به ذهنم میاد داغونم میکنه . با چه رویی بعدش میتونم به خدا نگاه کنم ؟ 

اما باز میترسم . میترسم از اینکه این فشار لعنتی بهم غلبه کنه آینده ی تلخ بعد از شکستن رو از یادم ببره و من خودم و شما و خدا و عالم و آدمو از خودم ناامید کنم   809197ps94ijjhwg

کمکم کنید این اتفاق نیفته . لطفا
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1398 آذر 8، 0:38)Mihfa نوشته است: الان که دارم اینو مینویسم خیلی فشار رومه . خدا به دادم برسه . 

خواهش میکنید کمکم کنید ، هر جمله که فکر میکنید به دردم میخوره رو برام بنویسید . Please
 ممنونتون میشم . 

باور کنین دوست ندارم بشکنم . اونم بعد از ۳۰ روز . ۳۰ روز واسه من که قبلا پاکیم به ۳ هفته نمیکشید ، خیلیه . 
بعد از اون لطف هایی که در حقم کردین نمیتونم به خودم اجازه شکستن بدم . نمیتونم بعد از این همه تلاش بیام و بنویسم صفر روز . خدایی خیلی در حقم لطف داشتین  بهم انرژی مثبت دادین ، برام جشن گرفتین ، کاری کردین نماز و قرآن بخونم ، کمکم کردین ساعات مطالعه درسیمو ببرم بالا . بعد از همه اینا چطور میتونم  تسلیم شم ؟ تسلیم شدن خودش به معنیه بی احترامی به شماست . شما خوشتون میاد به یه نفر کمک کنید و بعد ناامیدتون کنه ؟
اصلا فکر چند دقیقه بعد از شکستن،  اون سردرد لعنتی اون عذاب وجدان ، همه ی اینا که به ذهنم میاد داغونم میکنه . با چه رویی بعدش میتونم به خدا نگاه کنم ؟ 

اما باز میترسم . میترسم از اینکه این فشار لعنتی بهم غلبه کنه آینده ی تلخ بعد از شکستن رو از یادم ببره و من خودم و شما و خدا و عالم و آدمو از خودم ناامید کنم   809197ps94ijjhwg

کمکم کنید این اتفاق نیفته . لطفا

سلام ی اطلاعاتی بهمون بده کجایی تنهایی کسی هست یا ن؟
سلام 

تو اتاق تنها . هیچ کسی هم نیست  809197ps94ijjhwg
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان