عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام 
خب  فرق میکنه همه چی فرق میکنه من نگفتم ازدواج  بده و مزخرفه  من گفتم سنم کمه  و  خیلی چیزها راجب زندگی نمیدونم و خب انتخاب خوبی نخخواهم داشت و ادم مدنظرمم نیست  و خودمم کلی  هدف  دارم   کسیم  نممیینم بتونه  منو درک کنه بجای اینکه  بخوام  یکیو پیدا کنم هر رروز  باهاش دعوا کنم که من میخوام به فلان جا برسسم تو حمایتم کن و.... اونم حمایت نکنه به مشکل بربخوریم  میشینم خودمو میسازم تا به جایی برسم که ادم مدنظرمو پیدا کنم چون الان از نظر ادمای اطرافم من دیوونه ای چیزیم چرا؟  چه میدونم اصلا سبک زندگیه من با اونا فرق میکنه و خب ادمش نیست  و اگر به این حس شهوت   رو بدم و به خاطرش اهدافمو فراموش کنم بازم خانوادم میخوان برام تصمیم بگیرن نمیدونم با فلانی ازدواج کن ما بزرگتریم  تو سنت کمه نمیفهمی  ومنو درک نمیکنن بهتره به اهدافم برسم تا مستقل بشم و خودم تصمیم بگیرم دوست ندارم با کسی که دوسش ندارم بخاطر حس شهوت ازدواج کنم واقعا
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
(1400 شهريور 29، 14:18)ArA نوشته است:
نقل قول: من توصیه می کنم ازدواج کنید چون خانم هستید.

داداش ایشون فقط 18 سالشونه یه نظرت میشه ازدواج کرد؟!اون هم توی جامعه امروزی؟
بعدش هم کسی که در گیر چنین مشکلی اول باید رفعش کنه بعد بره سراغ ازدواج با اعصاب داغون روحیه پوکیده بری ازدواج کنی ک چنتا بچه بیاری بد بخت تر از خودت شن؟!!!! الان من قول شرف میدم نصف بد بختیه ما بچه ها ب خاطر ندونم کاری پدر و مادرمون ک اون جور باید و شاید تربیت مون نکردن
من کاملا مخالفم باید اول خودت رو درمان کنی بعدش به ازدواج فکر کنی... ازدواج فقط برای رفع یه نیاز جنسی نیست... قراره پای چنتا آدم دیگه درمیون باشه...پای جامعه وسطه

منم موافقم بعدش تو این سن بخوای ازدواج کنی همه میخوان برات تصمیم بگیرن چون سنت کمه حداقل یکم بزرگتر شی خودت یکیو انتخاب کنی نه اینکه خانواده قالب بشن
نقل قول: [b]SoldierOfAllah[/b]

عذر خواهی میکنم
یکم تند حرف زدم
معذرت میخوام
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

(1400 شهريور 29، 14:19)بنت الهدا نوشته است: سلام 
خب  فرق میکنه همه چی فرق میکنه من نگفتم ازدواج  بده و مزخرفه  من گفتم سنم کمه  و  خیلی چیزها راجب زندگی نمیدونم و خب انتخاب خوبی نخخواهم داشت و ادم مدنظرمم نیست  و خودمم کلی  هدف  دارم   کسیم  نممیینم بتونه  منو درک کنه بجای اینکه  بخوام  یکیو پیدا کنم هر رروز  باهاش دعوا کنم که من میخوام به فلان جا برسسم تو حمایتم کن و.... اونم حمایت نکنه به مشکل بربخوریم  میشینم خودمو میسازم تا به جایی برسم که ادم مدنظرمو پیدا کنم چون الان از نظر ادمای اطرافم من دیوونه ای چیزیم چرا؟  چه میدونم اصلا سبک زندگیه من با اونا فرق میکنه و خب ادمش نیست  و اگر به این حس شهوت   رو بدم و به خاطرش اهدافمو فراموش کنم بازم خانوادم میخوان برام تصمیم بگیرن نمیدونم با فلانی ازدواج کن ما بزرگتریم  تو سنت کمه نمیفهمی  ومنو درک نمیکنن بهتره به اهدافم برسم تا مستقل بشم و خودم تصمیم بگیرم دوست ندارم با کسی که دوسش ندارم بخاطر حس شهوت ازدواج کنم واقعا

پس تقوا پیشه کنید و صبور باشید در این راه تا موعد آن برسد...
ان شاالله حالتون هم خوب میشه و کلی زندگی خوب در انتظار شماست با یاری خداوند...
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿٥﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿٦﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿٧﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿٨﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿٩﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿١٠﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿١١﴾ إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا ﴿١٢﴾ فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّـهِ نَاقَةَ اللَّـهِ وَسُقْيَاهَا ﴿١٣﴾ فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا ﴿١٤﴾ وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا ﴿١٥﴾
 سپاس شده توسط
خیلی ممنون بهتر شدم  راجب اون فرکانس ها پس اگ نمیشنویم چطور تاثیر میذاره برام جالب شد تونستید تو یادداشت ها بیشتر بگید یا لینک سایتو برام بفرستید برا سرگرمی و اگاهی خوبه
 سپاس شده توسط
سلام کمکککک 809197ps94ijjhwg
شاید دردی که امروز تحمل می‌کنی... .
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
 سپاس شده توسط
سلااام حالتون چطوره؟ کسی پیشتون هست؟
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
تو محل زندگی شما اذان چه ساعتیه؟
#حافظ❤

سپاس شده توسط
حالم زیاد خوب نیست  Khansariha (60)
و در اتاق تنها هستم
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
 سپاس شده توسط
بلند شید شرایطتونو عوض کنید اگه لازمه حتی گوشی رو برای چند ساعت کامل از خودتون دور کنید و دور از چشم و دستتون بذارید. یه ابی به دست و صورتتون بزنید اگه امکانش هست با کسی صحبت کنید. زیاد روی افکارتون متمرکز نشید.
#حافظ❤

سپاس شده توسط
تقریبا ۳۰ دقیقه دیگه اذانه
.
.
.
.
.
راه نجاتت باشه1
 سپاس شده توسط
دو ساعت دیگه...یا شب موقع خواب...یا نهاایتا فردا صبح حس فوووق العاده خوبی در انتظارتونه. شیرینی عجیب مقاومتتون جلوی وسوسه این لحظه و ساعت. اعتماد به نفستون بیشتر میشه و برای ادامه راه کلی انرژی میگیرید.
#حافظ❤

سپاس شده توسط
خب 5 دیقه زودتر ماست اذانتون 4chsmu1 میدونید بهترین حس و حال معنوی رو همینوقتایی که بریده بودم از همه جا از حرف زدن با خدا گرفتم راااحت باهاش صحبت کنید درد و دل کنید اگه حوصلشو دارید قرآن بخونید با معنی.
#حافظ❤

سپاس شده توسط
اما اگه فک میکنید نشستن حالتونو بدتر میکنه فقط سعی کنید حال و هوا و موقیتتونو عوض کنید مثلا برید تو بالکن یه هوایی بخورید سعی کنید به هیچی فکر نکنید.
#حافظ❤

سپاس شده توسط
بهای پاک بودن تحمل یکم سختیه اما حتما حتما به حال خوب فرداتون فکر کنید به هموارتر شدن مسیر پیش روتون.
#حافظ❤

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان