عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

اگه میخوای ورزشکار بشی بیا تو

Wink 
Khansariha (48)Khansariha (48)varzeshvarzeshKhansariha (48)Khansariha (48)
با نام خدا و یه یا علی

میخواییم که ورزشکار بشیم ،

یه هویی Smiley-happy114

آیا میشه ؟؟ Smiley-face-cool-2

بیایین اینجا خبرهاییه ،Smiley-happy114 شیره ای تحویل میگیریم ، آرنولد تحویل میدیم !! 6varzesh

..........................................................................................

خوب شما که میخای ورزشکار بشی نمیخوای فرم پر کنی ؟Smiley-face-cool-2

برای عضویت نه ها ، میخواییم فرم پر کنی تا ورزشکار بشی ،

آره فقط یه فرمه ، cheshmak

قراره به بهترین جواب هم جایزه بدیم ، بهترین جواب رو هم بچه ها رای میدن ، 303

یعنی نظر سنجی بین اون هایی برگزار میشه که میخوان ورزشکار بشن .

پس شروع کنیم ،یه جا جوابی ! Smiley-happy114 هم میذارم زیر سوالات که جواباتون رو بذارین اونجا

این فرم هاست ،

هر کی میخواد ورزشکار بشه اول باید اینو بگیره و پر کنه ،
برای کمک از تاپیک : اصول و روش های علمی تغییر عادت استفاده کنین .

..........................................................................................
فرم ورزشکاری Khansariha (46)

بسمه تعالی .: سوالات زیر را در حداقل یک خط و یا حداکثر چند خط پر کنید .

1) دوست داری شیره ای باشی ! یا سست و بی حال که نتونی وقتی میخوای بدنت رو تکون بدی حالش رو نداشته باشی ؟ چرا از این کار متنفری ؟ آیا شده حالت گاهی از این حالت بهم بخوره ؟؟
جای جواب :

2) این حالت چه احساسات منفی براتون به وجود میاره ؟
جای جواب :

3) چه رنج هایی توی این حالت حس میکنین ؟ موندن توی این حس ها چه عذاب هایی براتون پیش میاره ؟
جای جواب :

4) با ادامه این روند فکر میکنین متوجه چه ضرر های جسمی و روحی و روانی بشین ؟
جای جواب )

5) چه شرایط بد و منفی در این جالت براتون رخ میده ، شرایطی مثل افکار بقیه در مورد شما ، نظر و رفتار خونوادتون ، فکر میکنین اگه هیچ وقت ورزش نکنین و به این حالت ادامه بدین ، عوارض جسمی یا عوارض و رنج هایی که داره توی زمان الان و آینده چه شرایط بد و اسف باری براتون به ارمغان میاره ؟
جای جواب )

6) با این شرایط چه تاثیری توی روابط اجتماعی شما و اعتماد بنفس و خیلی چیز های دیگه چه آثار بدی میذاره و کلن چه چیز هایی از دست میدین ؟

.........

قسمت ب )

1) فکر کنین اگه ورزشکار بشین ، با یه روحیه ورزشکاری عالی varzeshKhansariha (48) طوری که بیافتین به ورزش ولو وقت هم نداشته باشین روزی حتی 10 دیقه ، چه چیز هایی بدست میارین ؟ و چه امتیازات و نکات مثبتی براتون به ارمغان بیاره
جای جواب )

2) اگه ورزشکار باشین ، ورزشکار بودن چه احساسات ی برای شما میاره Khansariha (48)varzesh و چه حالات و حس ها و احساسات خوبی پیدا میکنین ؟
جای جواب )

3) اگه ورزشکار بشین این حالت چقدر براتون لذت بخش هست ؟
جای جواب

4) چرا عاشق روحیه ورزشکاری هستین ؟
جای جواب )

5) با ورزشکار بودن چه مزیت های جسم ، روحی و ذهنی پیدا میکنین و چقدر قابلیت هاتون توی این زمینه ها خوب میشه و رشد میکنه ؟
جای جواب )

6) اگه روحیه ورزشکاری پیدا کنین ، این حالت شما چه تاثیری روی شرایط زندگی شما میذاره ؟ چه تاثیری روی خانواده میذاره؟ همینطور توی ارتباطتون با دیگران ؟ چه شرایط خوب و قشنگی روی زندگی و محیط پیرامونتون میذاره ؟
جای جواب )

.........

قسمت ج)

1) آخرش فهمیدی که چقدر روحیه ورزشکاریو دوست داری ؟
جای جواب )

2) از کی میخوای شروع کنی ؟ امروز ، فردا ؟ توی برنامه ات از چه ساعتی ؟
جای جواب )

3) حالا دوست داری از یه حداقلی شروع کنی ؟ از چقدر میخوای شروع کنی ؟ حداقل 10 دیقه یا بیشتر ؟ دوست دار منظم باشه و با برنامه ؟
جای جواب )

4) اگه دوست داری برنامه داشتیه باشی از همین امروز ؟ یا فردا ؟
جای جواب )

5) این جواب ها چی ؟ دوست داری هر روز بیای جواب هات رو توی این تاپیک کپی پیست کنی ؟ یعنی هر وقت رسیدی بیای روزی یکبار همین جواب های خودت رو بخونی و دوباره کپیش کنی تویه ارسال جدید ؟
فقط بعضی وقت ها که ورزشکار تر میشی و آثار و لذت های بهتری ازش فهمیدی میای جواب هات رو درستر و قشنگ تر میکنی ، امتیازت بیشتر میشه . !
Smiley-happy114 وقتی هم ازت نمیگیره فقط کپی پیسته 42
همینطور اساس کار اینه که شما با مروز و جلوی چشم بودن انگیزه های اصلی و واقعی ، یه اهرم کمکی داشته باشی طوری که این نوع فکر کردن برات ملکه بشه ، بش میگن واسطه های عصبی که سریع تو رو هل میدن برای شروع و ادامه . میگن مدت تکرارش تا 40 باره و بهتره هر روز باشه ،

تو با این نوع کار کردن موافقی ؟ دوست داری تا جایی که تونستی توی این برنامه سعی در پیشروی داشته باشی ؟

جای جواب )

6) جواب هات رو یه بار دیگه بدون دیدن سوال ها مرور کن ، جالب بود نه ؟؟؟
جای جواب )
.
فرم ها رو پر کنین ، منتظریم ها ،

میخواییم ورزشکارتون کنیم .Smiley-happy114
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
فرم ورزشکاری Khansariha (46)

1) دوست داری شیره ای باشی ! یا سست و بی حال که نتونی وقتی میخوای بدنت رو تکون بدی حالش رو نداشته باشی ؟ چرا از این کار متنفری ؟ آیا شده حالت گاهی از این حالت بهم بخوره ؟؟
جای جواب : اصلا دوست ندارم ، از این حالت حالم بهم میخوره ، یه جورایی در کل باعث مردگی آدم میشه

جای جواب : خوب اگه به ورزش اهمیتی ندم ، احساس بی ارادگی و دلمردگی به آدم دست میده ، خیلی مدته خوب ورزش نکردم ،

3) چه رنج هایی توی این حالت حس میکنین ؟ موندن توی این حس ها چه عذاب هایی براتون پیش میاره ؟
جای جواب : گاهی از بس نشتسم پای کامپیوترم کمرم درد گرفته و بی توجه شدم ، راه رفتن هم خوبه ها ولی کافی نیست ،

جای جواب ) خوب ضرر های جسمی زیادی داره ، آدم تندرستی و سلامتی و شادابیش رو از دست میده ، همینطور الان که بهار جوانی هست درست نمیتونه از عمر و جوانیش برای عبادت خدا و کار صالح استفاده کنه .

5) چه شرایط بد و منفی در این جالت براتون رخ میده ، شرایطی مثل افکار بقیه در مورد شما ، نظر و رفتار خونوادتون ، فکر میکنین اگه هیچ وقت ورزش نکنین و به این حالت ادامه بدین ، عوارض جسمی یا عوارض و رنج هایی که داره توی زمان الان و آینده چه شرایط بد و اسف باری براتون به ارمغان میاره ؟
جای جواب ) خوب اگه بخوام این روند رو ادامه بدم معلوم نیست بعد هیکل آدم چه حالی پیدا کنه ، و حس بی نشاطی و افسردگی که به شخص دست میده ممکنه توی کل زندگی و روابطش با دیگران اصر بذاره ، همینطور در آینده شاید عمر و سلامتی آدم کم بشه ، وقت هایی که قراره با تندرستی و شادی در آینده بگذرونه به خاطر ضعف های جسمی و روحی دچار بیماری های مختلف و دوا و درمان بشه .

6) با این شرایط چه تاثیری توی روابط اجتماعی شما و اعتماد بنفس و خیلی چیز های دیگه چه آثار بدی میذاره و کلن چه چیز هایی از دست میدین ؟

کلن آثر بد زیادی داره ، یکیش مردگی معنوی هست ، یعنی بی ارادگی باعث میشه آدم به جای اینکه روی خودش تاثیر بذاره شرایط روی اون تاثیر بذارند ، ورزیدگی جسمی یکی از شرایط سبک بالی و زرنگی و چابکی روح هست ، اینطوری آدم اگه ورزش نکنه در واقع جانب خدا رو حفظ نکرده و مراتبی از بی تقوایی و ظلم به خود هم هست ، همینطور امانت جسمش رو که مال خداست درست ازش استفاده نمیکنه و باعث میشه از اصل مالکیت خدا دور بشه ، کسی که ورزش نکنه ، شادابیش رو از دست میده ، تندرستی ، فکر سالم رو از دست میده ، سرزندگی و اراده اش رو از دست میده ، و خیلی چیز ها و لحظات شادی رو که ممکنه با ورزشکار بودن به دست بیاد از دست میده .اگه ادم های لااقل روی خودشون تاثیر گذار نباشن ، یه جورایی مرده متحرکن !

.........

قسمت ب )

1) فکر کنین اگه ورزشکار بشین ، با یه روحیه ورزشکاری عالی varzeshKhansariha (48) طوری که بیافتین به ورزش ولو وقت هم نداشته باشین روزی حتی 10 دیقه ، چه چیز هایی بدست میارین ؟ و چه امتیازات و نکات مثبتی براتون به ارمغان بیاره
جای جواب ) خوب باورزش بیشتر فکر آدم میتونه به جسمش دستور بده ، و جسم بهتر و عالی تر در خدمت اراده و تصمیمات ما قرار میگیره ، فکر کنم به آدم زنده ی واقعی همین رو میگن ، آدم های زنده تاثیر گذار روی جسم و محیط و دیگران هستند ، و مرده متحرک نیستند !! 4fvfcja

2) اگه ورزشکار باشین ، ورزشکار بودن چه احساسات ی برای شما میاره Khansariha (48)varzesh و چه حالات و حس ها و احساسات خوبی پیدا میکنین ؟
جای جواب ) احساس شادابی میکنم ، احساس سرزندگی ، احساس نشاط روحی ، احساس های خوب دیگه مثل ورزیدگی ، زرنگی ، چابکی ، فرضی و احساس تقوا !!!

جای جواب خوب خود ورزش لذت بخش هست و اندروفین آزاد میکنه و باعث شادابی روح و روان میشه ، نشاط لذت بخشه ، من دوست دارم و کیف میده ، من طرفدار شادابی و نشاط روحی توی روز هستم وقتی ورزشکار هستم کم کم این روحیه توی کل زندگی و روزم نفوذ میکنه ، پس خیلی لذت بخش میشه .

جای جواب ) چون خیلی این روحیه رو دوست دارم ،

5) با ورزشکار بودن چه مزیت های جسم ، روحی و ذهنی پیدا میکنین و چقدر قابلیت هاتون توی این زمینه ها خوب میشه و رشد میکنه ؟
جای جواب ) از نظر ذهنی ، یکم ذهنم رو بهتر میتونم کنترل کنم ، چون فکر و خیالم طوری تربیت میشند که با جسم هماهنگ بشن و اثر بذارن برای همین درکل باعث تمرکز زیاد و سلامتی روانی میشه ، از نظر روحی هم که نشاط فوق العاده پیدا میکنم و قابلیت های و استعداد هام رو توی کار و درس بهتر میتونم نشون بدم وتوی عبادت هم شارژ هستم و دچار خستگی و افراط و کم اوردن نمیشم !

6) اگه روحیه ورزشکاری پیدا کنین ، این حالت شما چه تاثیری روی شرایط زندگی شما میذاره ؟ چه تاثیری روی خانواده میذاره؟ همینطور توی ارتباطتون با دیگران ؟ چه شرایط خوب و قشنگی روی زندگی و محیط پیرامونتون میذاره ؟
جای جواب ) در کل باعث بهتر شدن روحیه کلی من و عالی تر شدن تعامل من با دیگران ، بهبود روابط اجتماعی ، همین طور عشق و مودت و دوستی و مهربانی و حوصله و اخلاق و حسن خلق من رو با افراد خانواده ام بیشتر میکنه ، همینطور با خودم خوب میشم ، چون میبینم مثل خدا که دوستم داره من هم میخوام مواظب خودم باشم و یه عشقی از طرف خودم حس میکنم در واقع فکر میکنم این عشقه مستقیم از خداست که توی من اثر کرده و من رو بلند کرده ! که مجتبی خوبه سلامتی ، خوبه شادابی ، خوبه تقوا و به فکر بودن ، خوبه خود باوری ، خوبه اهمیت دادن به خود ، خوبه دوست داشتن به خود و در کل خوبه ورزش ! خوبه سبحان الله ، خوبه لااله الا الله و خوبه الحمدلله !!

.........

قسمت ج)

جای جواب ) بله خیلی یه عشق و نوریه از طرف خدا

جای جواب ) خوب از امروز شروع میکنم ولی کم ، سعی میکنم در اولویت بعد از ذکر روزانه صبح ها ده دقیقه ای ورزش کنم . البته دوست دارم این جواب ها رو هم برای انگیزه بیشتر مرور کنم یا متنش رو با باور های قوی تر و دوست داشتن های جدید تر تازه تر و قوی تر نگه دارم ، تا تصمیمم فقط یه قول بیخودی که از عهده اش بر نیام نباشه .

3) قول میدی حالا که دوست داری از یه حداقلی شروع کنی ؟ از چقدر میخوای شروع کنی ؟ حداقل 10 دیقه یا بیشتر ؟
جای جواب ) همون 10 دقیقه خوبه برای کمر و گردن و کشش دست و پا یه برنامه ی ورزشی میچینم و توی ده دقیقه صبح ها انجام میدم .

4) قول میدی ؟ از همین امروز ؟ یا فردا ؟
جای جواب ) باشه حالا که فهمیدم چقدر وزرشکار شدن خوبه قول میدم ، هم برای جواب ها و هم برای خود ورزش ،

5) این جواب ها چی ؟ دوست داری هر روز بیای جواب هات رو توی این تاپیک کپی پیست کنی ؟ یعنی هر وقت رسیدی بیای روزی یکبار همین جواب های خودت رو بخونی و دوباره کپیش کنی تویه ارسال جدید ؟
فقط بعضی وقت ها که ورزشکار تر میشی و آثار و لذت های بهتری ازش فهمیدی میای جواب هات رو درستر و قشنگ تر میکنی ، امتیازت بیشتر میشه . !
Smiley-happy114زرنگ باش ! قرار بود ورزشکار بشی ، پس برای چی اومدی ؟ وقتی هم ازت نمیگیره فقط کپی پیسته 42
جای جواب ) باشه خیلی خوبه ، سعی میکنم تا اونجا که میتونم بیام ، آخه میدونم تا زمانی که من فکر و انگیزه دارم ، این روحیه رو دارم و ورزش هست ولی وقتی نباشه ، خود ورزش هم میره ، پس سعی میکنم در جهت سلامتی روح و روان برای خدا پاشم هر روز صبح یه سری به این تاپیک هم بزنم ، هم از مطالب بقیه استفاده کنم و هم جواب های خودم رو مرور کنم .

6) قول میدی پس ؟؟ اوکیه ؟ 17
جای جواب ) اوکیه varzesh

7) جواب هات رو یه بار دیگه بدون دیدن سوال ها مرور کن ، جالب بود نه ؟؟؟
جای جواب ) خیلی فکر نمیکردم برای بار اول که مینویسم انقدر روح بخشو انگیزه دهنده باشه ، فرصت باشه ایشالله زیباتر و قوی ترش کنم
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
varzesh ایول اولین داوطلب امیر حسین خان بود ،

ایشون رو متنش رو توی لیست نظر سنجی انشاءالله مینویسیم ،

بعد 5 تا ورزشکار که اومدن توی میدون ، فعلن اولیش امیر حسین و من بودیم ،

نظر سنجی میذاریم ، حرف های کی روح بخش تر و انگیزه بیشترری میداد ؟

............

همینطور ورزشکار ها اگه دوست داشتن هر روز متنشون رو بیان کپی کنن و یه بار دیگه از روش بخونن یا آپ دیت ش کنن با انگیزه ها و باور های تازه .
هر روزی که اینکار رو میکنن یه امتیاز داره تا برسن به امتیاز 40

یا علی .

منتظر ورزشکار های دیگه هم هستیم .

.
 سپاس شده توسط
فرم ورزشکاری

ابدا ...آره خعععلی پیش اومده که حالم از این حالم بهم بخوره....
از بی حالی متنفرم چون من آدمم،هرچقد که بیشتر فعالیت کنم احساس می کنم بیشتر آدمم
Smiley-happy114
وقتی که هیچکاری نمی کنم اصن سیستم زندگیم می ریزه بهم
53258zu2qvp1d9v

احساس حالت تهوعSmiley-happy114،خستگی(از بیکاری خسته میشه خو آدم53258zu2qvp1d9v)،اضطراب،عذاب وجدان،اعتماد به نفسمو از دست میدم،حس می کنم خدا دوسم نداره53258zu2qvp1d9v

به کارام نمی رسم و این خودش رنجه ... ی وقتایی ام حس اضافی بودنم می کنم... ی جورایی ام خودمو با بقیه مقایسه می کنم و این میشه موج منفی واسم53258zu2qvp1d9v

فکر می کنم اینجوری تو زندگی به اون چیزایی که حقمه و لیاقتشو دارم نمی رسم ...
وقتی تنبلی واسم عادت شد،جاهایی که احتیاج به دویدن هستش واسه رسیدن، نفس کم میارم
راحت طلب میشم دیگه کلا53258zu2qvp1d9v

خب حس می کنم بقیه راجع به من فکر می کنن که از زیر مسئولیتام شونه خالی می کنم...
بنظرم برمیگرده به قضیه حق و تکلیف
ینی من از دیگران انتظار دارم و در مقابل تکالیفمو انجام نمیدم
اینجوری نمی تونم با بقیه تعامل داشته باشم ... از نظر منرابطه ی طرفه محکوم به فناست ...
پس ممکنه خیلی از موقعیتای خوبی رو که احتمالا واسم پیش میاد از دست بدم یا موقعیت و محبوبیتم بین خونواده و اطرافیانم53258zu2qvp1d9v
اعتماد به نفسم که کلا افت می کنه
با آدمای دور و برم نمیتونم رابطه خوبی داشته باشم
چون ی جورایی به خودم تلقین میشه که حس بدی بهم دارن،شاید چون خوم اینجوری فکر می کنم
کلی بگم
حس می کنم شخصیت و آیندمو از دست می دم53258zu2qvp1d9v

.........

قسمت ب )

1) فکر کنین اگه ورزشکار بشین ، با یه روحیه ورزشکاری عالی طوری که بیافتین به ورزش ولو وقت هم نداشته باشین روزی حتی 10 دیقه ، چه چیز هایی بدست میارین ؟ و چه امتیازات و نکات مثبتی براتون به ارمغان بیاره
خو اول از همه که ورزش سلامتی جسمیمو تضمین می کنه
دیگه اینکه وقتی ورزش می کنم،شاد میشم ...
به خودم ثابت می کنم که میتونم موفق باشم ...
به خصوص ورزشای گروهی مثل والیبال
چون قشنگیش به اینه که هر کی با وجود داشتن تکنیکای فردی بدون هم تیمیش هیچه
حس همکاری و همدلی رو به وجود میاره تو آدم ...
خیلی جاها تمرینه واسم برای کنترل خشم53258zu2qvp1d9v

2) اگه ورزشکار باشین ، ورزشکار بودن چه احساسات ی برای شما میاره و چه حالات و حس ها و احساسات خوبی پیدا میکنین ؟
احساس مفید بودن،آرامش و کم شدن ناخودآگاه دغدغه هام،احساس محبوب بودن،احساس اینکه از وقتم درست استفاده کردم53258zu2qvp1d9v

خععععععلی ...
حس شیرینیه ...53258zu2qvp1d9v

چون تواناییامو به خودم یاد آوری می کنه ...
خودمو بیشتر می شناسم ...53258zu2qvp1d9v

ورزش واسم سلامتی جسم و فکر میاره
و اینکه انگیزه پیدا می کنم واسه انجام دادن بقیه کارام
باعث میشه روحیم شاد باشه
دلهره هامو میده به باد
و ...53258zu2qvp1d9v
خونوادم از شاد بودن من شاد میشن
و حس می کنم از من روحیه میگیرن
ورزش حتی تو روابطم انگیزه ایجاد می کنه،خوش اخلاق تر میشم
جایگزین خیلی خوبیه واسه همه تفکرات و رفتارای منفی من
محرکه واسه فعالیتای مثبت من53258zu2qvp1d9v

.........

قسمت ج)

آره ... ولی از اولشم می دونستمSmiley-happy114

همین امروز
روند خودمو ادامه میدم
روزی دو ساعت317

3) حالا دوست داری از یه حداقلی شروع کنی ؟ از چقدر میخوای شروع کنی ؟ حداقل 10 دیقه یا بیشتر ؟ دوست دار منظم باشه و با برنامه ؟
منظم و با برنامه
ده دقیقه خیلی کمه
2 ساعتMuscular

امروزم دیرهSmiley-happy114

فقط بعضی وقت ها که ورزشکار تر میشی و آثار و لذت های بهتری ازش فهمیدی میای جواب هات رو درستر و قشنگ تر میکنی ، امتیازت بیشتر میشه!
سوال بود این؟17Smiley-happy114
Smiley-happy114 وقتی هم ازت نمیگیره فقط کپی پیسته 42
همینطور اساس کار اینه که شما با مروز و جلوی چشم بودن انگیزه های اصلی و واقعی ، یه اهرم کمکی داشته باشی طوری که این نوع فکر کردن برات ملکه بشه ، بش میگن واسطه های عصبی که سریع تو رو هل میدن برای شروع و ادامه . میگن مدت تکرارش تا 40 باره و بهتره هر روز باشه ،

تو با این نوع کار کردن موافقی ؟ دوست داری تا جایی که تونستی توی این برنامه سعی در پیشروی داشته باشی ؟
آره
میام کپی پیست می کنم
لازمه واسه اینکه یادم نره چی می خواستم
از درجا زدن بدم میاد
دوس دارم پیشرفت کنمMuscular

جای جواب )

جای جواب )
اوهومcheshmak
.
فرم ها رو پر کنین ، منتظریم ها ،

میخواییم ورزشکارتون کنیم .Smiley-happy114
ممنون آقا مجتبیKhansariha (8)ehteram
[/quote]
برو بچ ورشکار ، نفر سوم هم اومد "رنگین کمان عزیز " Khansariha (18)

چند تا باور عالی و تشبیهی داشتین خیلی روی من هم اثر گذاشت روی همین حساب توی متنم میارمشون ،

Khansariha (48) دلهره هامو میده به باد41خونوادم از شاد بودن من شاد میشن41از خعععلی تونم خوشم اومد جالب بود !!

....................................................

روز دوم (2 امتیاز )

(1391 دي 12، 7:00)مجتبی نوشته است: فرم ورزشکاری Khansariha (46)

جای جواب : اصلا دوست ندارم ، از این حالت حالم بهم میخوره ، یه جورایی در کل باعث مردگی آدم میشه

جای جواب : خوب اگه به ورزش اهمیتی ندم ، احساس بی ارادگی و دلمردگی به آدم دست میده ، خیلی مدته خوب ورزش نکردم ،

جای جواب : گاهی از بس نشتسم پای کامپیوترم کمرم درد گرفته و بی توجه شدم ، راه رفتن هم خوبه ها ولی کافی نیست ،

جای جواب ) خوب ضرر های جسمی زیادی داره ، آدم تندرستی و سلامتی و شادابیش رو از دست میده ، همینطور الان که بهار جوانی هست درست نمیتونه از عمر و جوانیش برای عبادت خدا و کار صالح استفاده کنه .

جای جواب ) خوب اگه بخوام این روند رو ادامه بدم معلوم نیست بعد هیکل آدم چه حالی پیدا کنه ، و حس بی نشاطی و افسردگی که به شخص دست میده ممکنه توی کل زندگی و روابطش با دیگران اصر بذاره ، همینطور در آینده شاید عمر و سلامتی آدم کم بشه ، وقت هایی که قراره با تندرستی و شادی در آینده بگذرونه به خاطر ضعف های جسمی و روحی دچار بیماری های مختلف و دوا و درمان بشه .

کلن آثر بد زیادی داره ، یکیش مردگی معنوی هست ، یعنی بی ارادگی باعث میشه آدم به جای اینکه روی خودش تاثیر بذاره شرایط روی اون تاثیر بذارند ، ورزیدگی جسمی یکی از شرایط سبک بالی و زرنگی و چابکی روح هست ، اینطوری آدم اگه ورزش نکنه در واقع جانب خدا رو حفظ نکرده و مراتبی از بی تقوایی و ظلم به خود هم هست ، همینطور امانت جسمش رو که مال خداست درست ازش استفاده نمیکنه و باعث میشه از اصل مالکیت خدا دور بشه ، کسی که ورزش نکنه ، شادابیش رو از دست میده ، تندرستی ، فکر سالم رو از دست میده ، سرزندگی و اراده اش رو از دست میده ، و خیلی چیز ها و لحظات شادی رو که ممکنه با ورزشکار بودن به دست بیاد از دست میده .اگه ادم های لااقل روی خودشون تاثیر گذار نباشن ، یه جورایی مرده متحرکن !

.........

قسمت ب )

جای جواب ) خوب باورزش بیشتر فکر آدم میتونه به جسمش دستور بده ، و جسم بهتر و عالی تر در خدمت اراده و تصمیمات ما قرار میگیره ، فکر کنم به آدم زنده ی واقعی همین رو میگن ، آدم های زنده تاثیر گذار روی جسم و محیط و دیگران هستند ، و مرده متحرک نیستند !! 4fvfcja

جای جواب ) احساس شادابی میکنم ، احساس سرزندگی ، احساس نشاط روحی ، احساس های خوب دیگه مثل ورزیدگی ، زرنگی ، چابکی ، فرضی و احساس تقوا !!!

جای جواب خععللی خوب خود ورزش لذت بخش هست و اندروفین آزاد میکنه و باعث شادابی روح و روان میشه ، نشاط لذت بخشه ، من دوست دارم و کیف میده ، من طرفدار شادابی و نشاط روحی توی روز هستم وقتی ورزشکار هستم کم کم این روحیه توی کل زندگی و روزم نفوذ میکنه ، پس خیلی لذت بخش میشه .

جای جواب ) چون خیلی این روحیه رو دوست دارم ،

جای جواب ) از نظر ذهنی ، یکم ذهنم رو بهتر میتونم کنترل کنم ، چون فکر و خیالم طوری تربیت میشند که با جسم هماهنگ بشن و اثر بذارن برای همین درکل باعث تمرکز زیاد و سلامتی روانی میشه ، از نظر روحی هم دلهره هام رو میده به باد ! و این که که نشاط فوق العاده پیدا میکنم و قابلیت های و استعداد هام رو توی کار و درس بهتر میتونم نشون بدم وتوی عبادت هم شارژ هستم و دچار خستگی و افراط و کم اوردن نمیشم !

جای جواب ) وقتی ورزش به من شادی میده ، خانواده ام از شادی من شاد میشن در کل باعث بهتر شدن روحیه کلی من و عالی تر شدن تعامل من با دیگران ، بهبود روابط اجتماعی ، همین طور عشق و مودت و دوستی و مهربانی و حوصله و اخلاق و حسن خلق من رو با افراد خانواده ام بیشتر میکنه ، همینطور با خودم خوب میشم ، چون میبینم مثل خدا که دوستم داره من هم میخوام مواظب خودم باشم و یه عشقی از طرف خودم حس میکنم در واقع فکر میکنم این عشقه مستقیم از خداست که توی من اثر کرده و من رو بلند کرده ! که مجتبی خوبه سلامتی ، خوبه شادابی ، خوبه تقوا و به فکر بودن ، خوبه خود باوری ، خوبه اهمیت دادن به خود ، خوبه دوست داشتن به خود و در کل خوبه ورزش ! خوبه سبحان الله ، خوبه لااله الا الله و خوبه الحمدلله !!

.........

قسمت ج)

جای جواب ) بله خیلی یه عشق و نوریه از طرف خدا

جای جواب ) خوب از امروز شروع میکنم ولی کم ، سعی میکنم در اولویت بعد از ذکر روزانه صبح ها ده دقیقه ای ورزش کنم . البته دوست دارم این جواب ها رو هم برای انگیزه بیشتر مرور کنم یا متنش رو با باور های قوی تر و دوست داشتن های جدید تر تازه تر و قوی تر نگه دارم ، تا تصمیمم فقط یه قول بیخودی که از عهده اش بر نیام نباشه .

3) قول میدی حالا که دوست داری از یه حداقلی شروع کنی ؟ از چقدر میخوای شروع کنی ؟ حداقل 10 دیقه یا بیشتر ؟
جای جواب ) همون 10 دقیقه خوبه برای کمر و گردن و کشش دست و پا یه برنامه ی ورزشی میچینم و توی ده دقیقه صبح ها انجام میدم .

4) قول میدی ؟ از همین امروز ؟ یا فردا ؟
جای جواب ) باشه حالا که فهمیدم چقدر وزرشکار شدن خوبه قول میدم ، هم برای جواب ها و هم برای خود ورزش ،

Smiley-happy114زرنگ باش ! قرار بود ورزشکار بشی ، پس برای چی اومدی ؟ وقتی هم ازت نمیگیره فقط کپی پیسته 42
جای جواب ) باشه خیلی خوبه ، سعی میکنم تا اونجا که میتونم بیام ، آخه میدونم تا زمانی که من فکر و انگیزه دارم ، این روحیه رو دارم و ورزش هست ولی وقتی نباشه ، خود ورزش هم میره ، پس سعی میکنم در جهت سلامتی روح و روان برای خدا پاشم هر روز صبح یه سری به این تاپیک هم بزنم ، هم از مطالب بقیه استفاده کنم و هم جواب های خودم رو مرور کنم .

6) قول میدی پس ؟؟ اوکیه ؟ 17
جای جواب ) اوکیه varzesh

7) جواب هات رو یه بار دیگه بدون دیدن سوال ها مرور کن ، جالب بود نه ؟؟؟
جای جواب ) خیلی فکر نمیکردم برای بار اول که مینویسم انقدر روح بخشو انگیزه دهنده باشه ، فرصت باشه ایشالله زیباتر و قوی ترش کنم
روز 4:varzesh

صورت های سوال رو پاک کردم تا جواب هام به صورت متن در بیان :

یکم اصلاحات هم انجام دادن ،

ببینیند متن منفی که نسبت تنفر آدم به ورزش نکردن هست رو ما به یه سوم شخص نسبت میدیم ، جز مواردی که میخواییم خاطره ی تلخ رنج آوری از ورزش نکردن ذکر کنیم و یا حس تنفرمون رو تاکید کنیم :

.........................

اصلا دوست ندارم تنل باشم و از ورزش کردن به دور ، چون ، از این حالت حالم بهم میخوره ، یه جورایی در کل باعث مردگی آدم میشه اگه فرد به ورزش اهمیتی نده ، احساس بی ارادگی و دلمردگی به آدم دست میده ، ه گاهی از بس نشتسم پای کامپیوترم کمرم درد گرفته و بی توجه شدم ، راه رفتن هم خوبه ها ولی کافی نیست ،
ضرر های جسمی زیادی داره ، آدم تندرستی و سلامتی و شادابیش رو از دست میده ، همینطور الان که بهار جوانی هست درست نمیتونه از عمر و جوانیش برای عبادت خدا و کار صالح استفاده کنه .
اگه بخوام این روند رو ادامه بدم معلوم نیست بعد هیکل آدم چه حالی پیدا کنه ، و حس بی نشاطی و افسردگی که به شخص دست میده ممکنه توی کل زندگی و روابطش با دیگران اثر بذاره ، همینطور در آینده شاید عمر و سلامتی آدم کم بشه ، وقت هایی که قراره با تندرستی و شادی در آینده بگذرونه به خاطر ضعف های جسمی و روحی دچار بیماری های مختلف و دوا و درمان بشه .

.........

قسمت ب )

من عاشق ورزشکار بودم هستم ، چون باورزش بیشتر فکر آدم میتونه به جسمش دستور بده ، و جسم بهتر و عالی تر در خدمت اراده و تصمیمات ما قرار میگیره ، فکر کنم به آدم زنده ی واقعی همین رو میگن ، آدم های زنده تاثیر گذار روی جسم و محیط و دیگران هستند ، و مرده متحرک نیستند !! 4fvfcja
اگه ورزشکار بشم در این حالت احساس شادابی میکنم ، احساس سرزندگی ، احساس نشاط روحی ، احساس های خوب دیگه مثل ورزیدگی ، زرنگی ، چابکی ، فرضی و احساس تقوا !!!
خععللی خود ورزش لذت بخش هست و اندروفین آزاد میکنه و باعث شادابی روح و روان میشه ، نشاط لذت بخشه ، من دوست دارم و کیف میده ، من طرفدار شادابی و نشاط روحی توی روز هستم وقتی ورزشکار هستم کم کم این روحیه توی کل زندگی و روزم نفوذ میکنه ، پس خیلی لذت بخش میشه .
من خیلی این روحیه رو دوست دارم ،
از نظر ذهنی ، یکم ذهنم رو بهتر میتونم کنترل کنم ، چون فکر و خیالم طوری تربیت میشند که با جسم هماهنگ بشن و اثر بذارن برای همین درکل باعث تمرکز زیاد و سلامتی روانی میشه ، از نظر روحی هم دلهره هام رو میده به باد ! و این که که نشاط فوق العاده پیدا میکنم و قابلیت های و استعداد هام رو توی کار و درس بهتر میتونم نشون بدم وتوی عبادت هم شارژ هستم و دچار خستگی و افراط و کم اوردن نمیشم !
وقتی ورزش به من شادی میده ، خانواده ام از شادی من شاد میشن در کل باعث بهتر شدن روحیه کلی من و عالی تر شدن تعامل من با دیگران ، بهبود روابط اجتماعی ، همین طور عشق و مودت و دوستی و مهربانی و حوصله و اخلاق و حسن خلق من رو با افراد خانواده ام بیشتر میکنه ، همینطور با خودم خوب میشم ، چون میبینم مثل خدا که دوستم داره من هم میخوام مواظب خودم باشم و یه عشقی از طرف خودم حس میکنم در واقع فکر میکنم این عشقه مستقیم از خداست که توی من اثر کرده و من رو بلند کرده ! که مجتبی خوبه سلامتی ، خوبه شادابی ، خوبه تقوا و به فکر بودن ، خوبه خود باوری ، خوبه اهمیت دادن به خود ، خوبه دوست داشتن به خود و در کل خوبه ورزش ! خوبه سبحان الله ، خوبه لااله الا الله و خوبه الحمدلله !!
همینطور عاشق این حس و حالت ورزشکاری هستم یه عشق و نوریه از طرف خدا
خوب از امروز شروع میکنم ولی کم ، سعی میکنم در اولویت بعد از ذکر روزانه صبح ها ده دقیقه ای ورزش کنم . البته دوست دارم این جواب ها رو هم برای انگیزه بیشتر مرور کنم یا متنش رو با باور های قوی تر و دوست داشتن های جدید تر تازه تر و قوی تر نگه دارم ، تا تصمیمم فقط یه قول بیخودی که از عهده اش بر نیام نباشه .
همون 10 دقیقه خوبه برای کمر و گردن و کشش دست و پا یه برنامه ی ورزشی میچینم و توی ده دقیقه صبح ها انجام میدم .
روز پنجم:varzesh

صورت های سوال رو پاک کردم تا جواب هام به صورت متن در بیان :

یکم اصلاحات هم انجام دادن ،

ببینیند متن منفی که نسبت تنفر آدم به ورزش نکردن هست رو ما به یه سوم شخص نسبت میدیم ، جز مواردی که میخواییم خاطره ی تلخ رنج آوری از ورزش نکردن ذکر کنیم و یا حس تنفرمون رو تاکید کنیم :

.........................

اصلا دوست ندارم تنل باشم و از ورزش کردن به دور ، چون ، از این حالت حالم بهم میخوره ، یه جورایی در کل باعث مردگی آدم میشه اگه فرد به ورزش اهمیتی نده ، احساس بی ارادگی و دلمردگی به آدم دست میده ، ه گاهی از بس نشتسم پای کامپیوترم کمرم درد گرفته و بی توجه شدم ، راه رفتن هم خوبه ها ولی کافی نیست ،
ضرر های جسمی زیادی داره ، آدم تندرستی و سلامتی و شادابیش رو از دست میده ، همینطور الان که بهار جوانی هست درست نمیتونه از عمر و جوانیش برای عبادت خدا و کار صالح استفاده کنه .
اگه بخوام این روند رو ادامه بدم معلوم نیست بعد هیکل آدم چه حالی پیدا کنه ، و حس بی نشاطی و افسردگی که به شخص دست میده ممکنه توی کل زندگی و روابطش با دیگران اثر بذاره ، همینطور در آینده شاید عمر و سلامتی آدم کم بشه ، وقت هایی که قراره با تندرستی و شادی در آینده بگذرونه به خاطر ضعف های جسمی و روحی دچار بیماری های مختلف و دوا و درمان بشه .

.........

قسمت ب )

من عاشق ورزشکار بودم هستم ، چون باورزش بیشتر فکر آدم میتونه به جسمش دستور بده ، و جسم بهتر و عالی تر در خدمت اراده و تصمیمات ما قرار میگیره ، فکر کنم به آدم زنده ی واقعی همین رو میگن ، آدم های زنده تاثیر گذار روی جسم و محیط و دیگران هستند ، و مرده متحرک نیستند !! 4fvfcja
اگه ورزشکار بشم در این حالت احساس شادابی میکنم ، احساس سرزندگی ، احساس نشاط روحی ، احساس های خوب دیگه مثل ورزیدگی ، زرنگی ، چابکی ، فرضی و احساس تقوا !!!
خععللی خود ورزش لذت بخش هست و اندروفین آزاد میکنه و باعث شادابی روح و روان میشه ، نشاط لذت بخشه ، من دوست دارم و کیف میده ، من طرفدار شادابی و نشاط روحی توی روز هستم وقتی ورزشکار هستم کم کم این روحیه توی کل زندگی و روزم نفوذ میکنه ، پس خیلی لذت بخش میشه .
من خیلی این روحیه رو دوست دارم ،
از نظر ذهنی ، یکم ذهنم رو بهتر میتونم کنترل کنم ، چون فکر و خیالم طوری تربیت میشند که با جسم هماهنگ بشن و اثر بذارن برای همین درکل باعث تمرکز زیاد و سلامتی روانی میشه ، از نظر روحی هم دلهره هام رو میده به باد ! و این که که نشاط فوق العاده پیدا میکنم و قابلیت های و استعداد هام رو توی کار و درس بهتر میتونم نشون بدم وتوی عبادت هم شارژ هستم و دچار خستگی و افراط و کم اوردن نمیشم !
وقتی ورزش به من شادی میده ، خانواده ام از شادی من شاد میشن در کل باعث بهتر شدن روحیه کلی من و عالی تر شدن تعامل من با دیگران ، بهبود روابط اجتماعی ، همین طور عشق و مودت و دوستی و مهربانی و حوصله و اخلاق و حسن خلق من رو با افراد خانواده ام بیشتر میکنه ، همینطور با خودم خوب میشم ، چون میبینم مثل خدا که دوستم داره من هم میخوام مواظب خودم باشم و یه عشقی از طرف خودم حس میکنم در واقع فکر میکنم این عشقه مستقیم از خداست که توی من اثر کرده و من رو بلند کرده ! که مجتبی خوبه سلامتی ، خوبه شادابی ، خوبه تقوا و به فکر بودن ، خوبه خود باوری ، خوبه اهمیت دادن به خود ، خوبه دوست داشتن به خود و در کل خوبه ورزش ! خوبه سبحان الله ، خوبه لااله الا الله و خوبه الحمدلله !!
همینطور عاشق این حس و حالت ورزشکاری هستم یه عشق و نوریه از طرف خدا
خوب از امروز شروع میکنم ولی کم ، سعی میکنم در اولویت بعد از ذکر روزانه صبح ها ده دقیقه ای ورزش کنم . البته دوست دارم این جواب ها رو هم برای انگیزه بیشتر مرور کنم یا متنش رو با باور های قوی تر و دوست داشتن های جدید تر تازه تر و قوی تر نگه دارم ، تا تصمیمم فقط یه قول بیخودی که از عهده اش بر نیام نباشه .
همون 10 دقیقه خوبه برای کمر و گردن و کشش دست و پا یه برنامه ی ورزشی میچینم و توی ده دقیقه صبح ها انجام میدم .
سلام كسي هست؟
منم ازفردا شروع ميكنم واسم دعا كنيد...

جای جواب : نه اصلا!چون هزاربار ضررشو ديدم از جمله ميل به خ.ا! اره ناراحت شدم از اين همه كوفتگي بدن!

جای جواب : افسردگي-ناراحتي-بي تفاوتي- و نهايتا پرخاشگري و بعضا گناهان كبيره.اخه مسلما بخشي از زندگي افراد موفق و شاد برنامه ورزش هست.

جای جواب : تنفر...از اينكه نتونم ورزش كنم وهي به خودم وعده وعيد بدم وعملي نشه و دوباره تويه اين حال كوفتگي بمونم هي اعتماد به نفسم مياد پايين اخه چون نتونستم از پس نفسم بر بيام!!!

جای جواب ) ضرر هاش كه خيليه و مسلما انچه بالا گفته شد ميتونه بخشي از اين ضررهار وشامل شه.

جای جواب ) خب متاسفانه از دور و بري ام فقط پدرم هستن كه منظم ورزش ميكنن البته گه گاهي مادرجان ولي بقيه...!
خب مسلما اين تنبلي كه منجر به كوفتگي عضلات بدن ميشه در اينده همراه با زياد شدن سن مرض هاي كهنسالي زودتر به سراغ ادم مياد و اگه تويه جووني خودمونو تخليه نكنيم واي خدا ...!!!نه بايد ورزش كرد.

6) با این شرایط چه تاثیری توی روابط اجتماعی شما و اعتماد بنفس و خیلی چیز های دیگه چه آثار بدی میذاره و کلن چه چیز هایی از دست میدین ؟ تمام شرايط بد بالا برام اتفاق ميفته كه همش نهايتا منجر ميشه به گوشه ي عزلت انتخاب كردن و گوشه نشيني و پرهيز از ارتباط باديگران كه ميتونم بگم درصد بالايي از اين اعتياد من به خاطر تنهايي و نرفتن تويه اجتماع هست!!!

.........

قسمت ب )

1) فکر کنین اگه ورزشکار بشین ، با یه روحیه ورزشکاری عالی [تصویر:  f.gif][تصویر:  m.gif] طوری که بیافتین به ورزش ولو وقت هم نداشته باشین روزی حتی 10 دیقه ، چه چیز هایی بدست میارین ؟ و چه امتیازات و نکات مثبتی براتون به ارمغان بیاره
جای جواب ) خيلي چيزا!!! اعتماد به نفس ميره بالا.بچه ها بخوان برن بيرون اگه واسم زنگ زدن اونوقت روحيه ام بالاست و به جاي اينكه دوباره بمونم توي خونه اونقته كه به خاطر اين روحيه ي خوب پاسخ مثبت ميدم و ديگه اين بلاها سرم نمياد كه باعث بانيش فقط و فقط خودمم.خب مسلما درجايگاه اجتماعي وشغلي كه انتخاب ميكنم و حتي روابط زناشويي و خيلي چيزاي ديگه تاثير داره كه متاسفانه همه ي مردم كه نه ولي اكثريت دست كم ميگيرن اين موضوع رو من جمله خودمن!!

2) اگه ورزشکار باشین ، ورزشکار بودن چه احساسات ی برای شما میاره [تصویر:  m.gif][تصویر:  f.gif] و چه حالات و حس ها و احساسات خوبی پیدا میکنین ؟
جای جواب ) خيلي حال خوبي بهم دست ميده ديروز كه برگشتم خواهرم بهم گفت كبكت خروس ميخونه درصورتي كه من نه انچنان حرفي زده بودم وحتي خودمم فكر ميكردم حالتم عاديه اما خواهرم متوجه تغييرات در من شده بود اين تاثير اولين روز ورزشكاري من بود!!!

جای جواب
خيلي !!!ميرم المپيك قهرمان ميشمMuscular اونوقت اقاي علي خاني باهام تويه برنامه تلوزيون مصاحبه ميكنه!!!Khansariha (48)
البته همين الان ميگما مدالم تقديم ميكنم پيشاپيش به تمام بچه هاي اين تالار.Khansariha (46)
جای جواب به خاطر منش و تواضع وبزرگي اي كه روحيه پهلووني داره.هرچند ميشه قهرمان نبود ولي پهلوان بود!!!

جای جواب ) خب حداقلش باعث ميشه من بيشتر خودمم رو باور كنم و از ارزش هايي كه خداوند درونم قرار داده بيشتر بهش پي ببرم و براي رسيدن به اونا با روحيه ي مضاعفي تلاش كنم.

6) اگه روحیه ورزشکاری پیدا کنین ، این حالت شما چه تاثیری روی شرایط زندگی شما میذاره ؟ چه تاثیری روی خانواده میذاره؟ همینطور توی ارتباطتون با دیگران ؟ چه شرایط خوب و قشنگی روی زندگی و محیط پیرامونتون میذاره ؟ ا
جای جواب )
احتمال زياد با شاد زيستن بيشتر صلح ميكنم...رابطه ام با خانواده بيشتر ميشه...با ديگرون هم ديگه فكر نميكنم كه هيچ حرفي واسه گفتن ند اشته باشم و الكي به خودم تلقين كنم  و هي ملامت خودم كنم بلكه اونموقع كوچكترين موضوعات واسم جالب و خنده دار و همينجور ميتونم واسه ديگرون هم همين حالت رو به وجود بيارم...اون وقت هست كه معناي بندگي خدا و ازادي درونم رو ميتونم به خوبي احساس كنم واز زندگي ام لذت ببرم.واي خدا يعني ميشه317

.........

قسمت ج)

جای جواب ) بذار چند روز بگذره ببينم چند مرده حلاجمSmiley-talk038

جای جواب ) من از ديروز شروع كردم.Muscular

جای جواب )
اره.روزي 20 الي 30 دقيقه!!اره صد در صد بايد منظم باشه اخه قبلنا شروع ميكردم شديد بود و بعد يه مدت تركش ميكردم اونم به صورت ناخوداگاه به خدا شيطون خيلي حرفه اي هست حتي فكرشو هم نميكني منصرفت كنه ولي....بچه ها بايد خيلي مراقب بود خيلي1276746pa51mbeg8j13

جای جواب ) ديروز شروع كردم من زودتر به دنيا اومدم4fvfcja

[تصویر:  mosking.gif] وقتی هم ازت نمیگیره فقط کپی پیسته [تصویر:  p.gif]

جای جواب ) خب سعي ميكنم تغيير بدم شايد روزانه نباشه اخه شايد نرسم هرچند كپي پيسه وقتي نميگيره...ولي اين تايپيكو هرازچند گاهي نگاه ميكنم ديدم چيز جديدي بايد بنويسم حتما ريستش ميكنم داداشي.Khansariha (18)

داداشي دوست دارم واسم دعا كن

جای جواب ) جالب بود داداشي

اقا من اولين روزم به زوري خودم رو رسوندم به 20 ديقه!!!
ورزش رو ميگماااvarzesh
ايشالله به اميد روزهاي بهتر:rolleyes:

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلام.317
گداي زهرا امروز هم به خودش زحمت داد و بيست دقيقه ورزش كردMuscularKhansariha (48)41

سلام 20 دقيقه ورزش انجام شدMuscular

سلام ورزشو انجام دادم...
روز خوب و پاكي بود ولي به شدت افسردهTears

سلام امروزم ورزشو انجام دادمclapping
چه بچه ي خوبي هستم منKhansariha (46)

سلام بچه ها من نيستم فكر نكنين بريدماااااااااااااااااااااااااااااا1276746pa51mbeg8j
از اين حرفا نيست317
25 اسفند و 26 اسفند به مدت 20 دقيقه ورزش كردمMuscular

امروز هم فوتسال بازي كرديم با اعتماد به نفس بالا Khansariha (48)
خودمم فكر نميكردم اينقدر خوب فوتبال بازي كنمvarzesh
بزنين به افتخارم41

هه من که خبر نداشتم اینجا سوله(خدا کنه باهمین س باشه ضایع نشم) زدین ولی امروز میخواستم آهنگ گوش بدم گفتم خوب چه کاریه برم رو تردمیل گوش کنم و به صورت کاملا خودجوش یه نیم ساعتی دویدم بعله جانمSmiley-talk002
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان