دوست خوبم به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. اگر این پیغام رو می بینی، به این خاطر هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا به ما ملحق شی و از تمام امکانات سایت استفاده ببری.
اگر قبلا ثبت نام کردی، می تونی از اینجا وارد شی.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برای بچه ات چی کار میکنی؟؟؟!!!

نمیدونم باهاش چی کار کنم!!!

.............................
خانواده خود من از 7 سالگی که سواد خوندن رو یاد گرفتم کتاب بلوغ جنسی نوجوانان رو بهم دادن و هم تو کتاب عوارض خود ارضایی رو دیدم هم بهم توضیح میدادن...تا اینکه حتی بعضی از دوست ها و همسایه های ناباب که میخواستن منو تو این راه بندازن به همشون میگفتم ضرر داره و ..............
تا اینکه 11 سالگی به بلوغ جنسی رسیدم .........
همه چیز فرق کرد همه اون اگاهی ها و تربیت ها و ...... سودی دیگه نداشت و من بصورت افراطی و پنهان کاری به این منجلاب گرفتار شدم........
تا جایی که چیزی از هوش و ذکاوت و زیبایی قبلیم نموند.........
.................................

خلاصه اینکه اکثر دوستان میگن اگاهی نداشتیم که گرفتارش شدیم
خب من که جزء معدود خانواده ها بودم که بهم اگاهی داده بودن چی؟

در کل تصمیم گرفتم بچه نیارم و به نگهداری از یه سگ بپردازم :دی
::::::::::::::::::::::::::::::

ترک ترک ترک تا روز قیامت  4fvfcja4fvfcja

::::::::::::::::::::::::::::::
 سپاس شده توسط
سلام . من یه دداش 8 ساله دارم ماشالله باهوش.ولی نگرانم مث خودم شه.چکار کنم براش بنظرتون؟
چون من مقصر این بلایی که سرم اومد رو پدر و مادرم میدونم. به نظرم 4 سال دیگه که سنش حساس شد فقط منو داره که کمکش کنم.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
منم موردم مشابه هست ..
با خوندن صحبت ها در صفحه های قبلی به این نتیجه رسیدم فعلا که :

1- باهاش صمیمی باشم تا سوال هاش رو بتونه ازم بپرسه و در آینده مسئله ای اگه پیش بیاد بتونه مطرح کنه .

2-با ورزش و سرگرمی های مفید وقت اش رو پر نگه دارم

3-اگه وقتی حرکتی ازش دیدم نترسم و در کمال آرامش باهاش صحبت کنم و دورادور مراقبت و راهنمایی کنم

درست گفتم دوستان؟

البته اینا گفتنش راحته ! واقعیتش خودم توش موندم .

لازمه یاد بگیریم باهر کودک در هرسنی چطور صحبت کنیم و چطور جواب سوالا و کنجکاوی هاش رو بدیم که مفید و قانع کننده باشه براش.

53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  %D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
خیلی مسئله ی مهمیه. من چند تا از پستای دوستان رو خوندم. 

یک چیزی را باید در نظر بگیریم. همیشه مراقبت جواب نمی ده. بعضی مواقع مراقبت بیش از حد ، باعث می شه بچه کنجکاو بشه و بالاخره راهی پیدا می کنه و این نیاز هم یک نیاز طبیعیه و نمی شه اون رو پنهان کرد. بالاخره بچه به سن بلوغ می رسه.
من فکر می کنم بهترین کاری که می تونیم بکنیم اینه که با بچمون راحت باشیم و دائم بهش گوشزد کنیم که انسان جایز الخطاست و اشکالی نداره اشتباه کنه و بهش بگیم که با پدر و مادر راحت باشه. ما باید برای بچه هامون بهترین دوست باشیم و به درد و دلشون گوش بدیم ، بدون این که اون ها رو به خاطر اشتباهاتشون سرزنش کنیم یا این که اونا رو هی نصیحت کنیم یا دائم مراقبشون باشیم این جور کارا نتیجه عکس می ده. 
همیشه از خودمون بپرسیم کدوم بهتره:
1-بچمون یه عمر خودارضایی کنه و ما نفهمیم؟
2- بچمون وقتی خودارضایی می کنه بیاد به ما بگه؟

یه نکته ی دیگه هم وجود داره که کسی در نظر نمی گیره. این که خداوند بزرگتر از ماهاست و اون خودش کسیه که می تونه بچه رو هدایت کنه و ما ها فقط وسیله ایم. پس به خداوند توکل کنیم. مگه ما ها که اینجاییم و داریم ترک می کنیم کسی به ما گفت بیایم اینجا؟ پس توکلمون باید به خدا باشه.
وَجَاهِدُوا فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ

برای یک نبرد سهمگین آماده ای؟
تا آخرین قطره ی خون آماده ایم

[تصویر:  05_blue.png]

نقل قول: همسر عزیزم، پدرم، خواهرم، برادرم، بقیه دوستانم!
اگر شهید شدم یک کلام حاج‌آقا مجتبی به نقل از علی علیه‌السلام می‌گفتند:
منتهی فضل الهی تقوی است، شهادت خوب است اما تقوی بهتر است تقوایی که در قلب است و در رفتار بروز پیدا می‌کند.
فکر نکنم مال یک روز باشد شاید یک روزه هم باشد ولی حاج‌آقا می‌گفت پی ساختمان فونداسیون آهن است.

قسمتی از وصیت نامه شهید روح الله قربانی

سپاس شده توسط
به این نتیجه رسیدم بزرگترین کمکی که میتونم در حق بچه هام بکنم اینه که اصلا نذارم به دنیا بیان 
اصلا از قدیم میگن پیشگیری بهتر از درمانه
چه کاریه که ادم یک یا چندتا مشکل برای خودش به وجود بیاره بعد بره دنبال راه حلش؟!
هیچ کس تو اطرافیان بیشتر از من بچه ها رو دوس نداره و باهاشون بازی نمیکنه
ولی با نظر آقا یوسف موافقم :/
من روی تربیت بچه ها و مودب بودنشون خیلی حساسم ولی متاسفانه فضای جامعه طوری نیست که آدم بتونه
درست و اونجوری که میخواد بچه اش تربیت کنه.
متاسفانه الان بچه ها رو یا خیلی آزاد و رها میذارن مخصوصا پدر مادرای شاغل که حتی روی ورود بچه ها به فضای
مجازی هم کنترلی ندارن
یا خیلی سخت گیری میکنن و نمیذارن شخصیتش شکل بگیره و کلا کنترل درستی روی بچه هامون نداریم
حالا اطلاعات نداشتن در مورد تربییت بچه ها یه بحثه
یکم مطالعه نداشتنمون یه بحث دیگه
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟![تصویر:  samvetesmiley.gif]
[تصویر:  _رنگی.gif]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان