عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

سلااام ببخشید من ارسال قبلیمو کپی نکردم

رزا/ دوشنبه: 6
سه شنبه: 7
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سه شنبه : 6.5 

سنا بانوووو زینبی بانوووو من اومدم
49-2 

اقدامکی رفتم جلو ، بعضی از اقدامک ها تبدیل به اقدام شد خدا رو شکر

بعضی ها هم اصلا انجام نشد تنبلی کردم
و بعضی ها اقدامکش انجام شد ،اقدامش نه که موجه بود 4
ممنونم زینبی جان همراهم و ممنونم سنا جان  53
 سپاس شده توسط
سلام و خدا قوت ان شاءالله هفت خوبی باشه برای همه [تصویر:  303.gif]

شنبه:7
یک شنبه:8
دوشنبه:0
سه شنبه:7
چهارشنبه:8
خداقوت داداش شهریار برای زحمت هات 53
حدا قوت خانوم سنا برای زحمت هاتون [تصویر:  303.gif]
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااام

عیــــــــــــدتون مبـــــــــــــــــارک

Greenstars  Confetti Confetti Confetti Greenstars

امیدوارم حال دلتون خوب باشه
و لحظه هاتون پر از آرامش

49-2 یه عیــــــــدی داریم براتون 49-2
پست اول همین تاپیک رو بخونید
دوتا قانون جدید  اضافه شده
بخونید و اگه سوال یا نظری دارین بگین

نقل قول: ضعیف ترین جوهر
از قوی ترین ذهن  ،
قدرت بیشتری دارد..

در صورتی که اهداف خود را یادداشت نکنید، آنها در روزمرگی ها، مشکلات، چالش ها و تصمیمات جدید گم می شوند..

آقای باب الحوایج
خیلی ممنون از متن زیباتون  Thankyou

ان شاءالله که هممون یادداشت کنیم اهدافمون رو و هر روز به سمتشون گام برداریم

نقل قول: سنا خانوم حتما باید عکس بفرستیم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

آقای فرید
عکس چی؟
تمرین خودشناسی رو میگین؟انجامش دادین؟
نه اجباری نیست حتما عکس بفرستین 
ولی خب 3 اعتبار مثبت در صورت فرستادن عکس اهدا میشه 53258zu2qvp1d9v
یا اینجا یا تو پروفایل من

نقل قول: امروز زیاد کانون اومدم  [تصویر:  65.gif] باید یه وقتی رو برا کانون مشخص کنم که فقط سر همون تایم بیام ( وی برای بار 738 ام چنین تصمیمی میگیرد [تصویر:  65.gif] )

آقای کارما موفق شدین زمان کانون اومدن رو مدیریت کنید؟

نقل قول: سلااام

دارم بیهوش میشم از خستگی من متاسفانه دیشب  نشد برنامه بنویسم ولی خب دو سه تا کار که تقریبا جزء روتین روزانم بودن امروز انجام ندادم ولی بقیه کارایی که لازم بودن به نظرم انجام شدن به خودم امروز نمره 7 میدم. حالا بماند که بخش عمدش تفریح بود اماااا لازم بود، ضمن اینکه کتاب خوندم پیاده روی کردم، قرآن خوندم و با وجود خستگی بعد برگشتن به خونه برای یکی از کارای فردا مقدماتو آماده کردم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

رزا جون 
آفرین به این همه تلاش و پشتکار 317
ادامه بده

نقل قول: راستش من تازه می‌خوام شروع کنم و خب از شنبه تا دوشنبه هیچ برنامه نداشتم 
دوشنبه هدف‌گذاری و کارهای مربوط به تاپیک همه رو انجام دادم 
لیست کارای فردا رو نوشتم 
میخواستم اعلام وضعیت امروز و انجام بدم البته از امروز  [تصویر:  128fs318181.gif]

در کل اگه امروز اعلام وضعیت نمبکردم مینداختم شنبه از  شنبه شروع کنم مطمئن بودم شروع نمیکنم بخاطر همون گفتم بزار از  همین امروز اعلام وضعیت کنم شرمنده  [تصویر:  khansariha%20(8).gif]
سه شنبه:۹ امتیاز

آقای alone heart  
خیلی خوش اومدین 49-2
چه خوب که از همین سه شنبه شروع کردین و به تعویق ننداختینش 49-2
و خیلی هم پرقدرت شروع کردین ماشالله
موفق باشید

نقل قول: سنا بانوووو زینبی بانوووو من اومدم
[تصویر:  49-2.gif] 

اقدامکی رفتم جلو ، بعضی از اقدامک ها تبدیل به اقدام شد خدا رو شکر

بعضی ها هم اصلا انجام نشد تنبلی کردم
و بعضی ها اقدامکش انجام شد ،اقدامش نه که موجه بود [تصویر:  4.gif]
ممنونم زینبی جان همراهم و ممنونم سنا جان  [تصویر:  53.gif]

به به 
صفا آوردی گلبرگی جووون 2uge4p4
خیلی خوشحالم که از اقدامک ها استفاده کردی و بعضیاش تبدیل به اقدام شدن
موفق باشی دوستم 302
سلام  303

سه شنبه :۹ 
چهارشنبه : ۸
سلااام عیدتون مبارررک

سناااا جااان چه موقعی تشویقم کردی امروز همه کارا مخالف برنامم بوده 4fvfcja جدااااا من در برابر پیشنهاد بیرون رفتن نمیتونم مقاومت کنم مخصوصا از طرف بضی آدما. 

قوانین جدیدو خوندم با روز آزاد که کاااملا موافقم 4chsmu1
درنورد اقدامک واقیتش من خودم مثلا مینویسم 4 ساعت کار روی فلان طرح 4 امتیاز بعد اگه دو ساعت یا سه ساعت یا نیم ساعت انجامش بدم تناسب میبندم و امتیاز میدم بهش. یعنی اینکارو همیشه میکردم ولی خب اقدامک میشه کاری که حتما میشه اجراش کرد حتی تو بدترین حالت و حتی یکم هم مسخرست تا اونجا که خاطرمه Hanghead من شخصا موافق نیستم نصف امتیاز به اقدامک بدم چون در اینصورت بضی کارا رو کلا انجام نمیدم Khansariha (49) ولی برای فعالیت هایی که میخایم تبدیل به عادتشون کنیم و ددلایت خاصی ندارن مثل ورزش و مطالعه کتاب موافقم 53258zu2qvp1d9v
#حافظ❤

نقل قول: سناااا جااان چه موقعی تشویقم کردی امروز همه کارا مخالف برنامم بوده [تصویر:  4fvfcja.gif] جدااااا من در برابر پیشنهاد بیرون رفتن نمیتونم مقاومت کنم مخصوصا از طرف بضی آدما. 

خب چون روز عید بوده  فقط اعتبار خنثی بهت میدم  4chsmu1
فردا ان شالله مثبتش کنی

نقل قول: قوانین جدیدو خوندم با روز آزاد که کاااملا موافقم [تصویر:  4chsmu1.gif]

درنورد اقدامک واقیتش من خودم مثلا مینویسم 4 ساعت کار روی فلان طرح 4 امتیاز بعد اگه دو ساعت یا سه ساعت یا نیم ساعت انجامش بدم تناسب میبندم و امتیاز میدم بهش. یعنی اینکارو همیشه میکردم ولی خب اقدامک میشه کاری که حتما میشه اجراش کرد حتی تو بدترین حالت و حتی یکم هم مسخرست تا اونجا که خاطرمه [تصویر:  hanghead.gif] من شخصا موافق نیستم نصف امتیاز به اقدامک بدم چون در اینصورت بضی کارا رو کلا انجام نمیدم [تصویر:  khansariha%20(49).gif] ولی برای فعالیت هایی که میخایم تبدیل به عادتشون کنیم و ددلایت خاصی ندارن مثل ورزش و مطالعه کتاب موافقم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

خب هدف از اقدامک بیشتر اینه که  کار رو شروع کنیم
وقتی شروع کردیم انگیزه پیدا میکنیم برای ادامش

البته همونطور که میدونی اهداف دیگه ای هم داره از جمله اینکه هر روز یه قدم کوچولو مارو به هدف نزدیک تر میکنه 
و همچنین باعث ساخته شدن مسیر عصبی  انجام اون کار توی مغز میشه  و رفته رفته مقاومت مغز در برابر انجام اون کار پایین میاد .

و اجباری نیست این قانون
تو هرکاری که فکر میکنی کمکت میکنه ازش استفاده کن  Khansariha (18)
نقل قول: آقای کارما موفق شدین زمان کانون اومدن رو مدیریت کنید؟

بله امروز تقریبا تونستم  Khansariha (69)

شنبه : 10
یکشنبه :6
دوشنبه 7
سه شنبه :7
چهارشنبه :7

راستی یه چیزی میدونید من تو بعضی کار ها یه کم افراط میکنم مثلا نمیدونم سه شنبه بود یا دوشنبه کار هام رو ول کردم و نشستم پا کتاب یا مثلا امروز توی دوره فتو شاپ ثبت نام کردم 6 جلسه رو امروز نگاه کردم ذهنم از دوره کنکور عقده ای شده  65 راستش خیلی هم سعی نکردم که جلوش رو بگیرم برا همین امتیازم کم شد
به نظرم بهتره صبح ها بیام و بگم چه کار هایی رو میخوام انجام بدم و شب بیام و همون ها رو بگم انجام دادم یا نه  39

خانم سنا قانون ها خیلی عالین اون اقدامک رو فکر کنم از اون قانون 2 دقیقه گرفتید نه؟ که میگه اگه نمیخوای کاری رو انجام بدی 2 دقیقه اول رو بگو فقط میرم انجام میدم بعد کم کم راه میفتی؟ من یاد اون افتادم  Khansariha (56)

روز آزاد هم خیلی عالیه و جاش خالی بود  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: خب چون روز عید بوده  فقط اعتبار خنثی بهت میدم  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

فردا ان شالله مثبتش کنی
Khansariha (13) مرسی مرسی عشقم

رزا/ چهارشنبه/ 3.5 vayy
#حافظ❤

پنج شنبه:9
خداقوت داداش شهریار برای زحمت هات [تصویر:  53.gif]
حدا قوت خانوم سنا برای زحمت هاتون [تصویر:  303.gif]
سلام

نقل قول: راستی یه چیزی میدونید من تو بعضی کار ها یه کم افراط میکنم مثلا نمیدونم سه شنبه بود یا دوشنبه کار هام رو ول کردم و نشستم پا کتاب یا مثلا امروز توی دوره فتو شاپ ثبت نام کردم 6 جلسه رو امروز نگاه کردم ذهنم از دوره کنکور عقده ای شده  [تصویر:  65.gif] راستش خیلی هم سعی نکردم که جلوش رو بگیرم برا همین امتیازم کم شد

حتما به کتاب یا فتوشاپ خیلی علاقه دارین 53258zu2qvp1d9v
برای منم پیش اومده مثلا انقد ذوق خوندن یک کتاب رو داشتم که میخواستم یک روزه تموم بشه

نقل قول: به نظرم بهتره صبح ها بیام و بگم چه کار هایی رو میخوام انجام بدم و شب بیام و همون ها رو بگم انجام دادم یا نه  [تصویر:  39.gif]

فکر خوبیه

نقل قول: خانم سنا قانون ها خیلی عالین اون اقدامک رو فکر کنم از اون قانون 2 دقیقه گرفتید نه؟ که میگه اگه نمیخوای کاری رو انجام بدی 2 دقیقه اول رو بگو فقط میرم انجام میدم بعد کم کم راه میفتی؟ من یاد اون افتادم  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

اره شبیه همونه
این ایده رو از کتاب هدفگذاری ممنوع پیدا کردم و بهم خیلی کمک کرده ، بعضی دوستان هم اجراش کردن راضی بودن
امیدوارم به شماهم کمک کنه
سه شنبه : 5
چهارشنبه : 5

این شکست ها خیلی به ضرر برنامه ریزیم بودن ... دارم تلاش میکنم هر طور شده موانع رو برطرف کنم
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام 

سه شنبه : ۹
چهارشنبه : ۸
پنجشنبه:۱۰
سلاااام

روز گرررم و تابستونی  اول مردادتون بخیر 

جهت یاد آوری 

تمرین خودشناسی رو کسی انجام داده؟

این تمرین خودم 

دیدین چقدر آسونه؟
۳ اعتبار مثبتم رو رد کنید بیاد 4chsmu1

(1400 تير 24، 6:04)سنــا نوشته است:
سلام دوستان

یه تمرین داریم
haha

هرکس انجام بده 3 اعتبار  +++  جایزه میگیره

یه هفته وقت داریم
از امروز تا یک هفته بعد خودمون رو حسابی زیر نظر بگیریم و این تمرین رو انجام بدیم

هرکس گروه داره با کمک گروهش و بقیه خودشون انجام بدن لطفا

این تمرین برای بهتر اجرا کردن برنامه هامون هست 
پس خواهشا همکاری کنیم

هرکس انجام داد عکسش رو در همین تاپیک یا این تاپیک
یا به پروفایل من بفرستین
ممنون 53

(1400 تير 24، 5:58)سنــا نوشته است:
به نام خدا

خلاصه چند پست اخیر و انجام تمرین خودشناسی:

پازل برنامه ریزی

برنامه ریزی دقیقا مثل پازل میمونه ، اگه هر قطعه رو درست سرجای خودش بذاریم به تصویر نهایی دلخواه میرسیم.

قدم اول (قطعه اول پازل): خودشناسی

خلاصه پستهای خودشناسی

اولین قدم و اولین تکه از پازل برنامه ریزی که به نظرم مهمترین قدمه همین شناختن خودمونه !
برای اینکه برنامه ریزی قابل اجرا بتونیم تنظیم کنیم باید این قدم رو درست برداریم.

چرا برنامه ریزی میکنم ولی چند روز بیشتر نمیتونم اجراش کنم؟؟

به خاطر اینکه شما برای خودت برنامه ریزی نکردی 
شما برای یک ورژن ایده آل  و پرفکت از خودت برنامه ریزی میکنی
برای اونی که هستی برنامه نمیریزی
برای اونی که میخوای باشی داری برنامه میریزی
 اول باید خودمون رو بشناسیم و  برای خودمون برنامه ریزی کنیم ، بعد خودمون رو برسونیم به اون نقطه ای که میخوایم.

پس اولین قدم اینه که :

تو آرامش و سکوت یه قلم و کاغذ برداریم و خودتونو توصیف کنید
از خودتون چی میدونید؟ همه رو یادداشت کنید
هرچیزی که در مورد خودتون به ذهنتون میرسه همه رو بنویسید.

-استعداد ها و توانایی هامون رو بنویسیم.
-چند روزی حسابی خودمون رو در نظر بگیریم به رفتارهامون دقت کنیم و همرو یادداشت کنیم 
ببینیم تو موقعیت های مختلف چه واکنش ها و رفتارهایی داریم و برداشت خودمون رو یادداشت کنیم.

-از دوستان و نزدیکان بخوایم مارو توصیف کنند
اون چیزی که دیگران از ما و رفتارهای ما میبینند به خود واقعی مون نزدیکه پس ازشون بخوایم نکات منفی و مثبت مارو بهمون بگن
با شنیدن نکات منفی ناراحت نشیم و خوشحال بشیم از اینکه داریم خودمونو میشناسیم.

-همه شکست هامون در زندگی رو یادداشت کنیم همراه با دلایل شکست.

- از تست های روانشناسی مثل تست MBTI ، تست دیسک و تست ایناگرام و ... استفاده کنیم.

حالا میریم سراغ لیست های مهم:

تیتر لیست هارو یادداشت کنید بعد در آرامش و سکوت به خودتون فکر کنید هرچیزی که درمورد خودتون نوشتین یا هرچیزی که راجب خودتون به ذهنتون میرسه  ، 
ببینید  تو کدوم دسته قرار میگیره بنویسیدش تو اون لیست. مثال :

لیست ترس ها :  ترس از تنهایی ، ترس از تاریک ، ترس از شکست ، ترس از حیوانات ، ترس از ارتفاع ، ترس از آینده
لیست قدرت ها : حس ششم قوی ، احساسات قوی، قدرت استدلال، قدرت مالی، قدرت یادگیری ، مدیریت بحران
لیست ضعف ها: اعتماد به نفس پایین ، به تعویق انداختن کارها ،ضعف در مدیریت زمان ،خواب آلودگی ، تنبلی
لیست ویژگی های شخصیتی : درون گرا ، برون گرا ، سازگار ، وظیفه شناس
لیست چیزهایی که خوشحالت میکنه:  هدیه دادن ،  مطالعه کتاب ، فیلم دیدن ، صحبت یا یک دوست ، خوردنی خاص
لیست چیزهایی که ناراحتت میکنه :  گوش دادن به اخبار ، بی نظمی ،  صحبت با فرد خاص ، غر شنیدن ، قضاوت شدن 
لیست ارزش ها : آرامش ، رفاه ، رازداری ، خوش رفتاری، احترام ، خیرخواهی
لیست محدودیت های ذهنی:  نمیتونم ، نمیشه  ، امکان نداره ،شانس ندارم
لیست عادت های سالم : سحرخیزی ، ورزش ، تغذیه سالم،  اهمیت به خود ، تعامل با خانواده ، مدیتیشن ، مطالعه آزاد 
لیست عادت های ناسالم : بهانه جویی ، اعتیاد به نت ،به موبایل ،به خ.ا  ،  زندگی در گذشته ، کینه توزی
لیست انرژی بخش و ایجاد انگیزه : صحبت یا یک دوست،  رسیدگی به گل ها ، خیال پردازی در مورد آینده،  سکوت ، موسیقی خاص
لیست اهداف و آرزوها : پیشرفت در کسب و کار ، ادامه تحصیل ، کاهش وزن ،موفقیت مالی ، پاکی ، پیشرفت معنوی

حتما این لیست هارو آماده کنید چون بعدا برای قدم های بعدی برنامه ریزی باهاشون خیلی کارداریم
یه جورایی این لیست ها میشن نقشه راه شما در تکمیل پازل برنامه ریزی
انتهای لیستهارو باز بذارید و یه مدت خودتونو زیر نظر بگیرید و متمرکز بشید روی خودشناسی
هرچی به ذهنتون اومد به لیست ها اضافه کنید
 اگر اطلاعاتی که در مورد خودتون جمع آوری کردین رو تو این دسته ها  طبقه بندی کنید تقریبا میشه گفت خودتون رو خوب میشناسید
اگر لیست دیگه ای به ذهنتون میرسه که من یادآوری نکردم حتما برام بفرستید..

پنج شنبه:9
جمعه:10

خداقوت داداش شهریار برای زحمت هات [تصویر:  53.gif]
حدا قوت خانوم سنا برای زحمت هاتون 303

نقل قول:
آقای باب الحوایج