عزیز : .:.::. *«ادامه میز گرد»* .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن پاکی؛ جشن پاکی خانم ها _رعنا_ ، Roshana ، آقایون Ara ، افرا ، SSaeid، آخرین بار ، Newfighter،سرباز گمنام ، Mahdimontazer Confetti * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه (سرپرست : *مهدی* ،سنا)

سلام  49-2

شنبه: 6
یکشنبه:9
دوشنبه:
سه شنبه:
چهارشنبه:
پنجشنبه:
جمعه:
میانگین:

سپاس شده توسط
رزا
هفته سوم آذر

شنبه: 7.5

یکشنبه: 6.5 فک کنم برنامم یکم سنگین بود
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

دوست عزیزی که داری امضای منو میبینی، چرا به مکتبخونه سر نمیزنی؟  Khansariha (56)

[img]<a href=[/img][تصویر:  ramin-gholami-borji-iran_(1)_fx2z.jpg]" />
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم 

Amirali.d
پنجشنبه۱۱ آذر: ۱۰
جمعه۱۲ آذر: ۸
شنبه۱۳ آذر: ۹
یکشنبه ۱۴ آذر: ۸
دوشنبه ۱۵ آذر:؟
پیشگیری:
1. در روز هایی که احساس میکنم امکان وسوسه شدن زیاد هست،سعی کنم امتیاز بیشتری از برنامه ریزی خودم بگیرم،و صد البته اینکه پاکی مهم تر لز برنامه هست پس مثلا اگر هنگام درس خوندن وسوسه شدم و تنها بودم بدون هیچ درنگی باید به جمع برم و کار کنم تا خسته بشم.به این دلیل میگم امتیاز بیشتری بگیرم که اگر من در روز وقتم پر باشه دیگه وسوسه نمیتونه جایی در ذهن من داشته باشه
2.نماز و کار های مربوط به نزدیک شدن با خدا را بسیار اهمیت قائل بشم و سعی کنم که از خدا دور نشوم
3. در روز های که وسوسه هستم از عواملی که دفعه های قبل از آن ها ضربه خوردم دوری کنم، مثلا حمام را کمی دیر به دیر تر بروم و اگر وسوسه داشتم به هیچ عنوان حمام نروم البته این میتونه جزو دسته دوری از مکان های بد هم باشه.
4.ورزش مداوم،همیشه به یاد خدا بودن،مشغله زیاد داشتن کمک بزرگی میکنه
5.در محیط های اجتماعی که بد حجابی اونجا بود یا حتی ممکنه هیچ بد حجابی هم نباشه ولی ذهن ما شروع به افکار بد درباره اون تصویر کنه باید سرم رو به پایین بندازم و خیلی سریع اون محل را ترک کنم
مدیریت:
1.اولین اولویت اورژانس کانون هست
2.اگر اورژانس نتونستم برم باید ذکر،صلوات،قرآن،وضو،آواز و.. را فراموش نکنم
3. خیلی سریع سعی کنم تغییر وضعیت بدم، به عنوان مثال نشستم پاشم برم بیرون، بیرون هستم بیام خونه،حموم هستم سریع بیام بیرون،و..
4. مرور اهداف، مصاحبه ها ، پست های عالی کانون ، کتاب های مربوط به ترک خ.ا و
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان