عزیز : .:.::. نتایج نهایی مسابقه عکاسی پاییز*_* .::.:.

عزیز : .:.::. یاران مهدی بسم الله... دعای عهد جمعه 7 آذر .::.:.

عزیز : .:.::. حامی و سرپرست‌های برتر آبان 99 .::.:.

عزیز : .:.::. ختم حمد شفا برای سلامتی برادر آقای SR71 ا .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه های مدیر تالار روانشناسی و تغییر عادت

Exclamation 
با سلام Khansariha (8) 

انتقادات بجای بعضی از بچه ها باعث شد این تاپیک رو مخصوص دو تالاری که توش سرپرستی و مدیریت رو دارم بزنم ، برای هماهنگی با بچه ها و این که بچه ها اگه برنامه ای دارن در مورد این دو تالار ، نظری دارن ، و نقصی میبینن بیان بگن ، و همینطور برای پیگیری برنامه های خودم و اعلام برنامه هایی که ایشالله پیش خواهیم رفت . 

پس هدف این تاپیک : 

1) اعلام برنامه های مدیر تالار 
2) پیگیری برنامه های اعلام شده توسط بچه های کانون و خود مدیر 
3) اعلام نظر بچه ها ، انتقادات و پیشنهاداتشون در مورد پیشروی و روند این دو تا تالار . 

برای دوتا تالار : 
الف تالاروانشانسی (دوپینگستان + مقالات روانشاسی ) 
ب) تالار تغییر عادات زندگی برای ترک 

در پست بعدی ایشالله برنامه هایی که برای پیشروی در این دو تالار خواهیم داشت رو خواهم گفت ، شما هم آزادین نظر بدین .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
clapping
خوب برای تالار روانشاسی فعلن روی تاپیک های زیر بیشتر تمرکز داریم : 

1) تاپیک خودکاوی
2) تاپیک  آینه صوتی 

1) تاپیک خودکاوی:
مطالب تاپیک خودکاوی سعی میشه  هر دو هفته یه بار بروز بشه ، و میتونه بسیار کاربردی و اساسی باشه ، من و بچه ها داریم مطالبش رو پیاده میکنیم تا ایشالله با یه سرعت ثابتی با دو تا پست توی هفته شما بتونین از مطالب مفیدش استفاده کنین . 

2) آینه صوتی : 
از تالار دوپینگستان ، برنامه مون آپ کردن 10 تا اینه هر ده روزیکبار خواهد بود . 

..........................................................

برای تالار تغییر عادت ، دنبال اوردن سه تا سبک هستیم : 
برنامه ریزی داشتن بچه ها که قبلن پیشرفته 
گزارش محوری 
و محاسبه 

3)تاپیک برنامه ریزی و شروع همگانی برای زندگی موفق : 
این رو روش داریم فکر میکنیم ، با کمک سرپرست تاپیک میخوایم تغییرات اساسی بدیم ، و تاپیک رو فقط برای برنامه ریزی و نوشتن یه سری قول تنها نباشه ، بلکه محاسبه و گزارش عملکرد توی روز هم اضافه کنیم 

4) تاپیک  پیگیری ذکر  به نیت ترک ، 
نماز ، ذکر و چشم پاکی از موارد مسابقه ای خیلی از بچه هاست که فعلن بین این ها قرار عاشقی توی تالار مذهبی دنبال میشه ، و برای چشم پاکی فعلن مسابقه داریم ، هر چند یه تاپیک برای اهمیت چشم پاکی و اصلاح باور های بچه ها هم برای تاپیک تغیر عادت لازم هست ، 

ولی توی تالار تغییر عادت ، پیگیری برنامه ذکر  به عنوان اصلاح یه اصل و یه برنامه مهم برای ترک دنبال میکنیم و سعی میکنیم روش بیشتر زوم کنیم . 

5) تقویت باور ها برای ترک خ.ا
تاپیکش رو زدیم ولی استارت نخورده ، سعی دارم هدفمند تر بعد از امتحان ها این تاپیک رو فعال تر کنیم . از تجربه این تاپیک قراره اگه موفق باشه کارهایی هم برای چشم پاکی بکنیم . 

....................................................

سبک هایی مثل : 
اولویت بندی 
گزارش محوری 
و برنامه ریزی 
محاسبه 

این ها قراره توی تاپیک تغییر عادت بیشتر توجه بشن ، 
بخشی از کارهانمون اسیب شناسی هست مثل تاپیک خود کاوی 
و بخشی هم تغییر عادت و شروع برای تغییر عادت هست 
و بخشی هم مربوط به برنامه ریزی هست 

و چیزیک ه نداشتیم و نشده ، داشتن یه سبکی که بچه ها بیان عملکرد روزانه اشون رو بنویسن ، و یا همون بهینه کردن مراقبه و محاسبه توی برنامه بچه ها هست که دنبال این هم هستیم که تاپیک مناسبی یا جدیدی برای این کار انتخاب کنیم . و در ادامه بیشتر من در این مورد میگم و شما هم فکری دارین در این مورد نظر بدین . 

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان