عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ویژه ماه‌های محرم و صفر

سلام ...

البته بسیار سخته که بشه یک آرزو برای خودت یا برای دوستان گفت.

31753258zu2qvp1d9vvarzeshSmiley-face-cool-241317
خدایا اول ظهور آقا امام زمان عج
دوم سلامتی و خوشحالی نایب آقا ، آقای عزیزمون
سوم سلامتی
چهارم خدایا میدونی به دو چیز خیلی احتیاج دارم ، اگه به صلاحمه بهم بده و اگه به صلاحمم نیست بهم نده من راضیم به رضای تو.

و در کل ----> خدا هرچی به درد ما میخوره چه بخوایم چه نخوایم بهمون بده و اگه چیزی به دردمون نمیخوره چه بخوایم چه نخوایم بهمون نده حتی اگه شده با تو سری !

التماس دعا

یا حق
-----> آرزوهای بچه ها واقعا زیباست ...
--------------------
الحمد الله
--------------------
خدایا مرا بر شهوتم مسلط گردان پیش از آنکه شهوتم بر من مسلط شود
برای همتون دعا کردم 53258zu2qvp1d9v
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام
آرزوی من یه شب تاخیر خورده ظاهرا
یه فرصت خوبی داره توی کارم پیش میاد که امیدوارم مشکلی پیش نیاد
امید به خدا 317
خیلی وقتا بود که دعا نکرده بودم حالا برسد به آرزو
از خدا سلامتی عمه ام که درگیر سرطان کبد.مامان بزرگم که دیالیزیه. مامان گلم که الهی قربونش برم کککه مشکل قلبی و سلامتی همه بیمارارو می خوام دوم: اراده ای قوی واسه ترک کامل این مشکل واسه خودم و همه اونایی گه درگیر اینن و در آخر گرفتن اپلای کانادا یا اگه نشد ازمون دکترا بتونم به راحتی رد کنم
در پایان خدایا کرمتو عشقه
راضیم به رضای تو

باران جان از ایده ی عالیت سپاسگزارم
317
بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم
اي ذاكران ! مطيعان ! مستغفران ! مژده ، مژده ، بشارت ، بشارت

(راوي عن النبي صلوات الله عليه وآله) اَنَّ اللهَ تَعالي نَصب فِي السماءِ السابِعه ، ملِكاً يقالُ لَه الداعِي

(راوي عن النبي صلوات الله عليه وآله) خدا يك ملكي در آسمان هفتم دارد كه اسم اين ملك در آن آسمان داعي است
چرا آسمان هفتم ؟ آسمان هفتم مقام حقيقت محمدي(صلوات الله عليه وآله) است يعني اين روايت منطبق است بر مقام پيامبر آخرالزمان - صلوات الله عليه وآله

فَاِذا دخَل شَّهرُ رجب ، ينادي ذلِك الملك كُلَّ لَيلَة مِنْه اِلي لصباح
از سر شب تا صبح اين ملَك ندا مي كند . - يعني غيب هفتم عالم بر غيب جان شما ندا مي كند - يعني يك ارتباط پنهانيِ باطني از اَبطن عالم كه همان آسمان هفتم باشد كهديگر بالاترش مرتبه اي نيست ، ارتباطي از آن باطني ترين حقايق با بنيان وجود ما . آري خداوند يك ملك را مأمور كرده است كه در اين يك ماه با جان ما اين حرف ها را بزند .

نمي دانيم خداوند به لطف و كرم خودش كمك مان مي كند كه از امشب آن ندا را بشنويم ، آري مي شود شنيد . خودتان ببينيد انگار حال و هواي ماه رجب چيز عجيبي است ، پس معلوم است آن ندا چون نسيمي بر جان مسلمانان مي وزد .

اين ملك چه مي گويد ؟ ببينيد اين ها به قلب مي خورد

طُوبي لِلذّاكرين ، طُوبي للطّائعين يعني ملك مي گويد ، خوشا به حال آنهايي كه اهل ذكر حق هستند ، خوشا به حال آنهايي كه اهل اطاعت هستند ، ملك مي گويد : اي ذاكران ! مطيعان ! مستغفران ! مژده ، مژده ، بشارت ، بشارت

يقول الله تعالي : اَنَا جليس منْ جالَسني اين ملك مي گويد كه خداي تعالي مي فرمايد : كسي كه با من بنشيند ، من با او مي نشينم ، من هم نشين آنم كه با من هم نشين شود ، يعني خداوند دارد مخلوقش را به هم نشيني با خودش دعوت مي كند .

و حتماً مي دانيد با ذكر و انجام دقيق حرام و حلال خدا است كه ما ياد خدا مي كنيم و اين ها وسيله اي است كه آدم با خدا بنشيند . دارد يك خبري را در يك ماه خاص مي دهد كه بنده هم نشيني خاص الهي را در اين ماه براي خود تهيه ببينيد . بعد ادامة سخن حضرت حق اين است .

و مطيع منْ اَطاعني

الله اكبر ! خداوند مي فرمايد : در اين ماه بدانيد كه من پيروي مي كنم از كسي كه از من پيروي كرد . ببينيد مشكل چقدر حل مي شود . مگر ما گاهي نمي خواهيم از شرّ يك مشكل راحت شويم . از يك فساد اخلاقي ، از وسوسه هاي آزاردهنده راحت شويم ؟

مي فرمايد : اين ماه آن ماهي است كه اگر از من اطاعت كني ، آن وقت هر چه بخواهي ، من از تو اطاعت مي كنم و هر چه بخواهي به تو مي دهم . يعني از دريچة رجبي شدن ، مي شود حوائجي را كه خداوند حاضر است به ما بدهد ، به ما بدهد . يعني بندة رجبي بنده اي است كه مي تواند كاري كند كه حكم خدا با حكم خود آن بنده متحد شود .

در همين جا يادتان بياو ريم كه در روايت هست در روز قيامت در محشر ، يعني در آن تنهايي محض ، ندا مي آيد اَينَ الرَّجبيون

يعني كساني كه در ماه رجب با خداي خود اُنس خاص گرفتند و نگذاشتند ماه رجب به راحتي از دستشان برود ، كجايند ؟

پس معلوم است كه با اعمال ماه رجب براي انسان يك نوع شخصيت خاص پديد مي آيد ، يعني رجبي شدن يك نوع وجود تكويني براي انسان به وجود مي آورد ، چيز سادة اعتباري نيست مثل اسم گذاري بدون رابطه با حقيقت افراد نيست .

در ادامة روايت هست كه آن ملك مي فرمايد غافِرُ منِ استَغْفرني من بخشندة آنم كه از من بخشش خواهد . معلوم است استغفار ماه رجب ، استغفار خاص است . عموماً يكي از ذكرهاي ماه رجب ذكر استغفار است و به شكل هاي مختلف هم آمده است ، همه اش روي حساب است . آنجا كه " ربّی " را ندارد و مي فرمايند هر روز 70 مرتبه صبح و 70 مرتبه عصر بگويد استَغْفراللهَ و اَتُوب اِلَيه چون در دامن رب ماه رجب خود را قرار داده ديگر " ربّی " را نمي گويد بلكه توجه و توبه اش به سوي الله است حتماً متوجه ايد الله مقام جمعِ اسماء الهي است ، لذا با دستور دادن به اين ذكر مي خواهند قلب متوجه الله باشد همان طور وقتي كه "رب" را در ذكر مي آورند مي خواهند قلب توجه اش به مقام ربوبيت حق باشد .

و يا اينكه در رابطه با استغفار ماه رجب مي فرمايند : 100 مرتبه يا 400 مرت به در اين ماه بگوييد اَستَغْفِرُاللهَ الَّذي لا اِله اِلاّ هو وحده لا شَريك لَه و اَتُوب اِلَيه كه در اين استغفار،الله را براي قلب خود ترسيم مي كني و يگانگي محض او را براي خود تفهيم مي كني و سپس و اَتُوب اِلَيه را مي گويي ، يعني من به سوي چنين خداي يگانه اي كه تمام مقصد قلبم هست آمدم . يا مي فرمايد بسيار بگو اَستَغْفِرُاللهَ و اَسئَلُه التَّوبه يعني خدايا غفران و بخشش تو را طلب مي كنم و تقاضا مي كنم كه توبة مرا بپذيري و به من نظر کنی .

فَمنْ دعاني في هذاالشّهر اَجِبتُه هركس مرا در اين ماه بخواند اجابتش مي كنم و جوابش را مي دهم . شايد بگوييد خدايا ما هميشه و هروقت تو را بخوانيم اجابت مي كني . ولي معلوم است اين دعوت خاص است كه مي فرمايد : اگر مرا بخواني ، اجابت مي كنم و يك اجابت و جواب گويي خاصي را همراه دارد

در ماه حرام خداوند آنچنان غضبش فروكش مي كند كه بر دشمنانش هم فروكش مي كند ، لذا در ماه حرام اگر دشمنتان ، يعني دشمن اسلام هم به شما حمله نكند در اين ماه ترك مخاصمه كنيد . دشمن اسلام اگر حمله نكند يعني اگر جهاد دفاعي نباشد بايد ترك مخاصمه كرد . يعني غضب خدا در اين ماه اين طوري است .

مگر غضب خدا بر دشمنان خدا جاري نيست ؟ ولي اين ماه اين قدر عجيب است كه خداوند مي فرمايد : بايد به دشمنان خدا هم اَمن بدهيد . اين يعني چه ؟ يعني شرايط غيبي اين ماه ما را در شرايطي قرار مي دهد كه عامل فاصله گرفتن ما از مقام غيبي كه همان غضب خداست در صحنه نيست و لذا در چنين شرايطي زمينة ارتباط ما با خدا شديداً فراهم است به همين جهت است كه مي فرمايد : هر كس مرا دعا كند استجابت مي كنم . اين يك نوع استجابت خاص است . يعني تو در اين ماه در هر شرايطي هستي كه هرچه بگويي به سرعت اجابت مي شود . در شرايط ديگر اين جور نيست .
در ادامه مي فرمايند و منْ سأَلَني اَعطَيتُه و منِ استَهداني هديتُه مي فرمايند : اگر از من چيزي بخواهيد به تو مي دهم ، پس چرا نمي خواهيد ؟ اگر از من طلب هدايت و راه جويي كني تو را هدايت مي كنيم . بله حرف ياد ما دادند كه ما در اين ماه از خدا بخواهيم كه خدايا ما را هدايت كن . ما انوار غيبي تو را رها كنيم ، كجا برويم ؟ و دعاهايي كه ائمهصلوات ا لله عليهم در اين ماه دارند در همين راستاست .

و علْت هذَا الشَّهرَ حبلاً بيي و بينَ عِبادي اين ماه را چون يك ريسمان قرار دادم بين خود و بندگانم . پس ماه رجب به عنوان يك شرايط استثنايي است تا انسان از آن استفاده كند و بالا برود مثل يك طناب كه يك سر آن در دست خدا است و يك سر آن را رها كرده اند تا ما بگيريم و بالا رويم ، با اعمال و آداب مخصوص اين ماه سرِطناب را براي بالا رفتن خواهيم گرفت
فَمنِ اعتَصم بِه وصلَ اِلَي كسي كه به ريسمان ماه رجب چنگ بزند به من وصل مي شود . عرض كرديم چنگ زدن به آن هم مشخص است ، يعني آداب ماه رجب را رعايت كند .

كشف رجب در خود
ما دوباره در اين جا تأكيد كنيم ، اين كه در قيامت م يفرمايد: اَينَ الرَّجبِيون يك نكتة دقيقي است و خبر از يك حقيقت بزرگي مي دهد
. مي دانيد كه در قيامت داريم يوم يدع الداعِ يعني روزي كه دعوت كننده اي دعوت مي كند و مي خواند . مي دانيد كه اين خواندن و دعوت كردن منطبق است بر بنياد روح انسان ها ، يعني يك خواندن اعتباري نيست يعني همين طور كه جهنم ، جهنميان را مي خواند و جذب مي كند ، بهشت هم بهشتيان را جذب مي كند
. در همين راستا است رجبيون يعني يك مقامي در بعضي انسان ها به جهت استفاده كردن از ماه رجب پيدا مي شود و در آن عالَم آن مقام ظاهر مي گردد ، آن وقت اين افراد در آن عالَم شاخص هستند ، يعني يك نوع بزرگي و آبرومندي براي آنها در قيامت هست.
. به همين جهت مي خواهيم عرض كنيم رجب يك مقام تكويني است كه هركس مي تواند در درون خودش به نحوي آن ر ا كشف كند و احياء كند ، اگر احياء شد آن وقت ببينيد اين يك مقامي است كه اگر طبق روايت يك روز از آن را روزه بگيريد ، موجب دفع جهنم است ، روزة دوم آن ايجاد صراط است . يعني چه كه از صراط مي گذريم ؟ يعني جاده به سوي بهشت برايمان كشيده مي شود . صراط جاده به سوي بهشت است و لذا روزة دوم ماه رجب موجب پديد آمدن صراطي است كه آن صراط به سوي بهشت است يعني انسان با دومين روزة ماه رجب قلب خود را به سوي بهشت جهت مي دهد ، ديگر سرگردان نيست ، انسانِ جهت دار شد . روزة سوم آن ايجاد بهشت است ، يعني وصل به بهشت . اين ماه داراي يك چنين مقامي است كه خداوند ا ن شاء الله برايمان توفيقاتش را مرحمت كند .

اتصال به بهشت
خود اين ماه ، ماه رحمت بزرگ خداست كه در دعاهاي آن هست . پس تأكيد ما يكي اين است كه كاري كنيم اين ماه را كه در درون ذات هركس نهفته است به نام مقام رجبيت ، با اعمال اين ماه كشف كنيم ، اگر كشف شد خودش بهشت است ، وصل به بهشت است روايتي كه مرحوم شيخ عباس قمي ره در مفاتيح الجنان آورده روايت عجيبي است:

. امام معصوم عليه السلام مي فرمايند كه : رجب نام نهري است در بهشت از شير سفيدتر و از عسل شيرين تر ، هر كه يك روز رجب را روزه دارد البته از آن نهر بياشامد

پس اولاً رجب يك نهر است ، يعني مقام است . چون مي دانيد كه آب و درخت دربهشت عبارت است از مِما كانُوا تَعملُون يعني عبارت اند از آنچه شما عمل كرديد ، يعني آنچه شما در اين دنيا عمل مي كنيد دو درجه دارد . هركس هركاري بكند يك وجه آن فكر است و يك وجه آن حركت و عمل است . شما امشب كه به لطف خدا نيت روزة ماه رجب را مي كنيد ، اين نيت يك فكر است ، فكر اين كه خدايا مي خواهم رجبي شوم ، اين نيت است . و ديگر يك عمل است كه انجام مي دهيد و آن ترك شهوات مثل غذا و غيره .

حالا در اين بهشت يك نهري است كه مي فرمايد : از عسل شيرين تر است و از شير سفيدتر است ، اين نهر اسمش رجب است .پس اولاً كسي كه رجبي شد وصل به اين نهر مي شود . اين نهر در كجاست ؟ در بهشت . پس كسي كه رجبي شد وصل به بهشت مي شود . ثانياً : اين اتصال بعد از مردن ما هست يا همين حالا ؟ امامعليه السلام مي فرمايند : هركس بگويد بهشت بعد است ، از ما نيست . پس اين بهشت همين حالا هست يعني ان شاء الله همين امروز كه تصميم گرفتيم در اين ماه رجبي شويم وارد بهشت شديم ، خدا ميداند كه همين حالا وارد بهشت شديم بزرگان اهل معرفت يك دقت هايي روي اين عسل و شير كرده اند كه اين ها دو حاال و مقام است براي انسان

يكي از مفسرين مي گويد : پيامبرصلي الله عليه وآله به طور كلي هر غذايي كه مي خوردند مي گفتند : الحمدلله
. ولي وقتي شير مي خوردند مي فرمودند كه خدايا زيادش كن . بعد مي گويد پيامبرصلي الله عليه وآله مأمور هستند كه بگويند : خدايا علم مرا زياد كن قُلْ رب زِدنِي عِلْماً
ايشان مي گويد : پس اين شير همان مقام علم است ، ظهورش در نفس انسان علم است . مگر علم ، جان را تغذيه نمي كند ؟ بهترين غذا براي جان مادي ، شير است و براي جان غيبي ، علم است و با هم يك رابطه دارد اين مقام شير در نهر رجب را اهل معرفت مي فرمايند كه در بهشت مقام علم توحيدي است . اگر شما ماه رجب را حفظ كنيد ، ان شاء الله معرفت توحيدي نصيب تان مي شود . آن وقت آن عل م توحيدي ماه رجب علمي است كه به راحتي به دست نم ي آيد ، كسي كه رجبي شد يك معرفت خاصي پيدا مي كند كه ظهورش همان شير بودن آن نهر است كه از قلب او ظهور كرده .
و نيز مي فرمايند : آن نهر از عسل هم شيرين تر است ، چون عسل حركت و گرما مي آورد ، تحرك مي آورد . يعني اراده هاي توحيدي و همت عمل توحيدي آدم را زياد مي كند . ببينيد كه منظورشان چيست ؟ شما گاهي دلتان مي خواهد كه با يك شور وحرارتي بلند شويد و نماز شب بخوانيد ، ولي خواب نمي گذارد . اين ارادة نماز شب خواندن و راحت جلو رفتن به اصطلاح علماء اخلاق يك توان عقل عملي است و اين غير از عقل نظري است . مي گويند : اين همان عسل بهشتي است . يعني حرارت انجام اعمال الهي را رجب به آدم مي دهد . با اين مبنا غفلت نكنيد كه همين حالا بحث جاي خودش دارد مي نشيند كه خبر از شير وعسل دادن آن هم به شدت بهشتي يعني چه .
4fvfcja منبع ، "ماه رجب ماه خدا " از استاد طاهر زاده
4fvfcja

شاید یکی بگه این روایات و احادیثی که درباره ثواب اعمال و روزه ها و حفظ پاکی توی ماه های رجب و شعبان و رمضان هست خیلی تخیلیه !

مثلن مگه میشه یه نفر 10 رکعت نماز بخونه و بگن بهشت براش اجباری شده
و یا بخاطر یه نماز 100 تا کاخ بدن که هر کودومش در جوار یه پیامبره

یا این که توی قیامت به خاطر این که توی رجب با خدا بودی ، مخصوص صدات کنند و بخوننت سمت پاداشت و دعوتت کنن

.........................................
یه حدیث هست که میگه اگه مومنی از یه کار خیری پاداشی رو شنید ، حتی اگه اون روایت اشتباه بوده باشه ، ولی مومن اون کار خیر رو به نیت رسیدن به اون پاداش انجام بده ، خدا اون پاداش رو بش میده

چون خدا کریمه ، حتی کریم تر از این حرف هاست .
آرزو میکنم از این حالت تکراری دور بشم.
چند وقته که خیلی از خدا دور شدم اونقدری که خودم هم میفهممTears

بقیه آرزوهام با برآورده شدن این حل میشه

نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  23e325e16617.png]

........
......
....
..

\"اگه رنگین کمان رو بخوام باید زیر بارون خیس شدن رو تحمل کنم\"

\"از درخت خوشم میاد اگه باد بیاد خم میشه اما هرگز نمی افتد\"

[تصویر:  3qsmub0t9vacvs1i5y5.jpg]
ثبت نام حج دانشجویی شروع شده است
آقایون، بشتابید که از دست دادنش موجب پشیمانی استSmiley-face-cool-2
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

«خدايا»...
راهي نمي بينم آينده پنهان است...
اما مهم نيست همين كافي است كه تو راه را ميبيني...
و من تورا...
خداي مهربونم ممنون كه بهم كمك كردي دوباره شروع كنم اما اينبار كلي دوست خوب دارم.
317
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
نمیگم خدای من(چون اون فقط مال من نیست)
میگم:خدای ما...من میدونم آدم هروقت چیزی رو بدست میاره،درمقابلش چیزهایی رو ازدست میده.ولی میخوام بگم،چیزهایی که ازدست میدم حتما ماله من نبوده،
سلام تبریک چکاوک خانوم بابت سرپرست شدنتون امیدوارم موفق باشین
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
با اجازه سها جون
اين تاپيك انگار چند وقته درست فعاليت نداره ميخوايم با كمك همديگه راهش بندازيم حيفه
ما ادما اگه با هم يه كاري را شروع كنيم و تعهد بديم انجامش ميديم حتما انجامش ميديم اما اگه بخوايم تنها باشيم شايد تنبلي كنيم

حالا واسه شروع از دعاي توسل براي فرداشب كه 5شنبه ميشه شروع ميكنم اگه استقبال شد يه سري ختم هاي مختلف قران و ذكر و صلوات ونماز و اعمال شب هاي خاص هست كه با هم اسون تر انجام ميشه و هممون اگه خدا بخواد از ايني كه هستيم درجه خلوصمون بالاتر بره
حتما شركت كنيد كه ضرر نميكنيد و روزانه به خدا نزديكتر ميشيم
نيت ها :براي ظهور و سلامتي اقا امام زمان و رضايتشون از ما / پاكي بچه هاي كانون/ حل مشكلات همه / شفاي مريضا / و حاجات كه كم نيست و..........
بياين بگيد بچه ها پيشنهاد بدين
خب دعاي توسل اين هفته را براي مادر مسافر كوچولو و شادي روح نازنين ابجي ريحانه ميخونيم
اميد بخدا هر هفته براي يه چيزي
دعاهاتون پر از اخلاص باشه

1. چكاوك
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
بسیار عالیKhansariha (48)

1. چكاوك317
2 . هادی317
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان