عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

بهترین روش ترک از نظر شما

و اما مرحله دوم: راهکارهای پیشنهادی در لحظه ای که تحریک به سراغت اومده و ول کن ماجرا نیست!...( یه قانون: حتی یک لحظه تحریک ، به معنای خ.ا کردنه!)

این کارایی که میگم دقیقا همون لحظه ی تحریک انجام بدین نه دیرتر و نه زود تر! ( البته توصیه س دوستان عزیز ! 302 )

بازم اگه تکراریه تقصیر من نیست چون قوانین و راهکارها ثابته و چیزی که باعث میشه کاربردی بشن میزان استفاده و عمل شماست!.....اگه عمل نکنید اینا حرف مفتی بیش نیستن!

1- افراد مذهبی میتونن نام ائمه ، پیامبر یا نام پدر و مادر و خواهر یا برادرشون رو روی بند انگشتاشون بنویسن ، .....و باقی افراد همون نام پدر ومادر و خواهر و برادر کافیشونه! .......( حالا  یه وجدان خواب آلوده  لازمه که بخواد با این دست ها ، دست به این عمل زشت بزنه!)......البته اهدافتون رو هم میتونید به صورت تیتر وار روی انگشت و دستتون بنویسین!.
2-همون لحظه اگه فایلی رو دارین نگاه میکنید از روش گیوتین استفاده کنید ( یعنی یک لحظه با عصبانیت زیاد بزنید قطعش کنید عامل تحریک رو!...منظورم عکس و فیلم و غیره ست!)
3-با خودت بلند بلند حرف بزن و از هر چیزی که میخوای بگو!...از هدف از زندگی از پدر و مادر از کار از آرزو ...از فیلی که توو شاخ آفریقا روی تنه ی یه درخت گیر کرده !!....چه میدونم !...از هر چی که میخوای بگو...اما با صدای بلند با خودت حرف بزن....( مذهبی ها بخونن: خداوند گفت : ای محمد بخواااان!(اقرا) .......نگفت فکر کن یا بنویس یا هر چیز دیگه ای !...گفت بخوااان! ...یعنی با صدای بلند بگو!......ببین چقدر تاثیرش زیاده که قرائت کردن با صدای بلند اولویت اول بوده!)

4-عامل و زمان و مکان تحریک یا لغزش رو برای خودت رمزی، باگوشیت صیط کن!....باعث میشه احساس کنی حرفات شنیده شدن!.....
5-اینم خیلی تکراریه اما خیلی خوبه!...اینکه دووش بگیری......حالا اگه با آب سرد حال میکنی با آب سرد ، ...اگرم با آب گرم راحتی با آب گرم!......دمای آبش زیاد مهم نیست دوش گرفتنش مهمه!
6-سریعا از اتاق و کامپیوتر و تلویزیون و گوشیت دور شو.....مثل اینکه جن دیده باشی یا اینکه خیلی ترسیده باشی ، فورا برو جایی که ادمیزاد وجود داشته باشه!تا از شرم حضور استفاده کنی !
7-اگه توی حال یا جایی هستی و یه دفعه ذهنت تحریک شد ، سریعا با نزدیک ترین آدمی که میبنی حرف بزن ، ...نزار گرگ شهوت تغذیه بشه!.....کم کم جیره شو قطع کن!....تا لاغر و لاغر تر بشه!...مگر نه اوون تورو لاغرو لاغر تر میکنه!
8-یه سیستمی خودم برای خودم پیاده کردم به نام شرطی کردن!.......برین پستامو دنبال کنید چند روز پیش در موردش حرف زدم!...الان توضیحش زیاده فقط اینو بگم که به محض تحریک ، مغزم رو با یک کار ثانویه گرم میکنم ، تا به مرور اون شهوته از یادم بره و خنثی بشه! ( بیشتر ترکم رو مدیون این روشم!)
9-هر جایی که هستی میتونی جملاتت رو از روی دفتر یا برگه ت که توی مرحله اول گفتم بخونی تا یادت بره صورت مسئله چی بوده!( جملات مثبت و سازنده و کاربردی) .....و یا صوتایی که قبلا ضبط کردی و حال و هواتو قبل و بعد از خ.ا گفتی رو میتونی گوش کنی!......
10-هر جایی که هستی چشاتو فورا ببند و دلایل ترکتو برای خودت مرور کن ( همیشه چند تا دلیل توی گوشه ی ذهنت نه روی برگه! داشته باش برای این جور موقع ها!) و به حال خوب و بد خ.ا کردن یا نکردن فکر کن!......کافیه سی ثانیه تا دو دیقه فکر کنی ، کلا همه چی از مغرت میپره!...قول میدم!
11-اگه سراعت اومد ، و خوابت میومد از بین خواب و خ.ا ، خواب رو انتخاب کن!.......حالا هر کجا که بود!....روی صندلی یا کنار بخاری یا کنار آشپزخونه!....
12-یه لیوان آب سرد سرد سرد سرد میتونه کمک کنه!....گاهی هم دولیوان!......( اینو به تجربه گفتم و هیچ پایه و اساس علمی ای نداره ...دیقیقا مثل دوش گرفتنه!.....یه بار امتحان کن اگه برعکس جواب داد ، دیگه امتحانش نکن!)
13-همون لحظه یه کار یدی انجام بده!...نزدیک ترین وسیله ای که جلو دستته بهترین وسیله ست برای انگولک کردن!.......مثلا من چند روز پیش کنار بخاری داشتم فکر میکردم که یهو بهم حمله کرد و تحریک شدم!....دیدم نزدیک ترین وسیله ریشه های کنار فرشه!...نشستم باهاشون ور رفتن !....خلاصه تا به خودم اومدم دیدم نصفشو مثل دختر خانوما بافتمو خودم خبر ندارم! 4chsmu1
14-همون لحظه بشین پاشو برو ، همراه با حرکات پروانه ای یا روبه جلوی دست ها!.............مهم بشین پاشو رفتنشه!.......مخصوصا برای داداشای گل......اینو به تجربه میگم که وقتی فشار میاد به ناحیه کشاله ران ، انگار آب روو آتیش میریزن!.....امتحان کنید ببینید برای شما هم همینطوره یا فقط من اینطوریم!؟
15-از پرش خود آگاه ذهن استفاده کن ..( یه ذره اسمش قلمبه سلمبه س اما راحته!)......سریعا به چیزی که فکر میکنی مهم تر از پایین تنه س فکر کن!...مثلا حساب بانکیت ، مثلا درسات ، مثلا دوستات یا خوانوواده ت!...هر چی!!
16-اگه پای سیستم هستی بپر فیوز رو بزن و بیا@....اصلا نمیخواد کامپیوترم خاموش کنی !....یا لبتابو!........بزن و راحت کن خودتو!....( این حرکات سریع معجزه میکنه !)
17-صوت قرآن بزار ( مذهبی ها) یا قایل صوتی مشاوره ای رو از قبل آماده داشته باش که اون لحظه بزاری و گوش کنی ( مذهبی ها و باقی دوستان!)...از سایت مشاورفا  میتونی دانلود کنی!.
18-در لحظه ی تحریک چند تا نفس عمیق بکش و سعی کن دراز بکشی روی فرش یا تخت و با نفس عمیق به مغزت اجازه فکر کردن یا اجازه راحت شدن ، بدی!
19-راستی عوارض فیزیکی و جسمی خودتون رو برید توی آیینه نگاه کنید ، مثلا گودی زیر چشم که هر کسی از ده کیلومتری میتونه تشخیص بده که شما چه کاره ای!...یا لاغری صورتتون یا  اصلا نمیخواد راه دور برین ، ...بشینین همون جا نگاه به لرزش دستاتون کم شدن دیدتون یا لاغری دستاتون بکنین! ( اگه شماها اینارو ندارین برین خدارو شکر کنین که اولتونه و یا بدنتون فعلا قوی بوده و تاثیرشو نزاشته ...اما بدونید تاثیرشو بالاخره یه روز میزاره!...دیرو زود داره سوخت و سوز هم داره!)
20-در لحظه تحریک یه دفعه بزنید زیر آواز خوندن!....جواب میده امتحان کنید!...هر چیزی که خودتون یادتونه بخونید!....بد هم میخونید مهم نیست ! ...نمیخوای که توی استعداد برتر آواز خوانی شرکت کنی که نگران صدات باشی!...
21-این رو لطفا سانسور نفرمایید مدیرای عزیز.....به محض تحریک از شستن جهاز جنسیتون با آب سرد یا خنک غافل نشید!.....البته توی دماش زیاده روی نکنید!....یه چیزی باشه که منقلبتون کنه کافیه!......من امتحان کردم و خیلی وقت ها بهم جواب میده!....
22-با عرض معذرت بگم که توالت رفتن هم به این جانب کمک کرده!.....حالا خود دانید!....شاید علمی نباشه اما عملیه!...میتونید امتحان کنید اگه نتیجه ای نداشت چیزی رو از دست ندادین!
23-در همین حین که فشار بهت میاد .....پشت سر هم با صدای بلند به خودت بگو : میتونی ...میتونی ....میتونی یا یه چیز که ذهن مایوستون رو قوی کنه!.........بلند بگین اشکالی نداره کسی پشت در اتاق بشنوه !....بزار بگن چشه!!؟؟...اما زندگیتون رو نجات بدید!
24-سریعا برو برای عبادت معبود ...حالا یا بار نماز یا با سجده در درگاه این جهان!............( قبلا هم گفتم که بعضی دوستان اگه مشکل دارن توی این زمینه یه مقدار به خاطر خودشون هم شده تغییر دیدگاه بدن!)....
25-اگه صدای تلویزیون که خانواده نگاه میکنن عامل تحریکت شد، یه موسیقی لایت مثل صدای جنگل و غیره داشته باش که همون لحظه هدفون رو بزاری و گوش بدی!....آرومت میکنه و از یادت میره !
26-لحظه ی تحریک حس و حال همون لحظه رو میتونی ضبط کنی با گوشیت و آخرش بگی که حالت خوبه و چطور میتونی طاقت بیاری!....
27- این روش رو امتحان نکردم اما میتونه لحظه ی تحریک دوربین گوشیتو رووشن کنی و بزاریش یه گوشه ی اتاق! .....!.....

28- تغییر حالت بدنی!....

یعنی مثلاٌ اگر به حالت دراز کش هستیم سریعاٌ بلند شده و کار دیگری انجام دهیم، اگر چند بار این کار را انجام دهیم ، مغز این عکس العمل را ثبت کرده و در دفعات بعد در چنین حالتی، ناخواسته این دستور را می دهد که در چنین زمانی باید این عکس العمل انجام شود.
کافی است چند بار امتحان کنید!! 28 و بعدیاشو خودتون به دست بیارین!.....حتما ایده های بهتر پیدا میشه!

...................................
مرحله سوم: اگه در هر صورت خ.ا کردین!.....مدیریت بعد از شکست!

اینو بدونین و به خودتون بگین که شکست ها هم جزوی از ترکه!.....باور کنید جزوی از ترک شکست هاشه!.....
حتما بعد از شکست ریشه یابی کنید ببینید که از کدوم سوراخ بوده که گزیده شدین ، چون ما و صنف ما! اساسا از سوراخ های تکراری گزیده میشیم!.....
شاید از چند راهه که ما همیشه گول این مصیبت رو میخوریم و جالبه که بدونید اون مسیر شکست رو هر دفعه ما تکرار میکنیم!....اگه یک بار درست و حسابی ریشه یابیش کنیم و بهش فکر کنیم که اتفاقات پشت سرهمی که اتفاق افتاد و مارو به سمت خ.ا کشوند، چی بوده! دیگه تکرارش کمترمیشه!
اگه به این مرحله رسیدین ببینین روش های مرحله یک و دو رو خوب انجام دادین یا اینکه به هیچ کدومش عمل نکردین که به این روز افتادین!؟....خداییش با خودتون روراست باشین!....

.....

.......

........برای مرحله سوم همین چند تا به نظرم کافیه!......اما باز هم میگم که راه های زیادی هست که مختص به خودتونه و باید پیداش کنید !....

ودر اخر!... الان ساعت شیش و نیم صبح روز هشتم فروردین سال 1396 ، کار من توی این انجمن تموم شد.....

...اگه این مطالبی که براتون نوشتم مفید بوده  برام دعا کنید که همتم به قدری زیاد بشه که بتونم توی کنکورم به پزشکی ای که سال ها آرزوشو دارم برسم  302

به امید روز های پاک و پاکی های مداوم...
خدا نگه دارتون ( مذهبی های گل)  53 دنیا نگه دارتون( باقی دوستان عزیز). 53
نقل قول: بهترین تجربت از ترک؟
صبر کردن در برابر گناه ، اینکه باید از بعضی چیزا که خیلی دوسشون داری گذشت

اینو تو صندلی داغ خانم گلبرگ گیر آوردم
این همون حرفیه که من تو قسمت عنوان کاربری نوشتم:

"برای طاهر شدن باید هزینه داد..."
گذشتن از دوست داشتنی ها همون هزینه هس که باید بدیم

اعتقاد دارم دنیا محلی هست برای آزمایش و امتحان دادن
و در این آزمون فقط اونایی برنده هستن که سخت زحمت کشیده باشن و هزینه داده باشن

موفقیت اتفاقی و با خوندن حرفای قشنگ قشنگ بدست نمیاد
برای موفقیت باید خون دل های زیادی خورده باشی

هیچ چیز دنیا اتفاقی و روی شانس نیست...

چیزی که با شانس بدست اومده باشه با اتفاق از دست میره
موفقیت های شانسکی درست مثل حباب روی اب میمونن
سخت شکننده و غیرقابل اتکاء
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
بهترین روش برای ترک فقط و فقط اراده قویه

وقتی اراده قوی باشه  فقط کافیه یه نه بگیم

نه به فکرو خیال

نه به عکس و فیلم

نه به گشت و گذار بی هدف توی نت

نه به نگاه به نا محرم

نه به صفحه روشن موبایل توی نیمه شب

نه به چت و....

اگه هم دوباره مرتکب شدیم همش بخاطر سست بودن ارادست

به قول استاد رائفی پور  خدایا ما ارادمون ضعیفه خودت درستش کن
جنگجو شماره 315
در ادامه پست قبلی...
منم با اینکه اراده ی قوی راه حل ترک هست موافقم
حالا این اراده ی قوی از کجا به دست میاد؟

انسان اشرف مخلوقاته و با قدرت ذهنی و بدنی میتونه غیرممکن ها رو ممکن کنه
به شرطی که بدونه و یاد بگیره چطور از نیروی ذهنی و جسمی اش به نفع خودش استفاده کنه
به نظر من اراده قوی از تغییر طرز تفکر شروع میشه : 

برای حل یک مشکل اول باید زاویه نگاه یعنی دیدگاه ات رو نسبت به اون مشکل تغییر بدی
برای حل یک مشکل هیجوقت با همون دیگاهی که مشکل رو به وجود اورده نمیتونی مشکل رو حل کنی

حالا این یعنی چی؟

یعنی اگه حتی یک درصد در ضمیر ناخودآگاهت فکر میکنی خودارضایی کردن مشکل یا مشکلاتت رو حل یا کمتر میکنه یا مسکن خوبیه درین صورت ترک کردن خودارضایی معنایی نداره پس اونقدر درجا میزنی تا زمانی که متوجه بشی همه چیز از نوع تفکرت و نوع دیدگاه ات نسبت به خودارضایی سرچشمه میگیره و وقتی که ذهنا تفکرت نسبت به خودارضایی عوض میشه ناخودآگاه یه اراده آهنین پیدا میکنی که اصلا خنده ات میگیره به خودارضایی کردن و انجامش فکر کنی! کلا یه چیز مسخره و اضافی به نظرت میرسه . 

خوشبختانه من الان همچین طرز تفکری نسبت بهش پیدا کردم و خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم.
به امید موفقیت همه کانونی ها
[تصویر:  wp4003454.jpg]
درود بر شما دوستان و فرشتگان زمینی
داستان امروز : حق انتخاب

زمانی که وسوسه به سراغمون میاد یعنی چی یعنی یک فکری از خارج ما به ما هجوم میاره که این خارج همون شیطان هست پس نتیجه میگیریم ما خودمون وسوسه رو تولید نمیکنیم بلکه به ما تحمیل میشه

خوب حالا در این شرایط ما دو راه داریم یکی اینکه بهش فکر کنیم و بهش بال و پر بدیم که منتهی میشه به لغزش یا اینکه پیش خودمون بگیم من قبول میکنم که وسوسه به سراغ من اومده و من در این شرایط حق انتخاب دارم میتونم بهش شاخ و برگ بدم و نتیجش گناه میشه میتونم بهش توجه نکنم و پاک و سالم بمونم من اینبار انتخاب میکنم سالم و پاک باشم حالا دفعه بعدی رو نمیدونم
بدونید که شما حق انتخاب دارید و انتخاب های شما نتایج مختلفی داره.

در زمان وسوسه به خودتون بگید من الان وسوسه شدم و میخواهم پورن ببینم ولی من سلامتی و داشتن همسر و فرزندانی نیکو و عاقبت بخیری رو در کنار رضای خداوند انتخاب میکنم

با اینکار شما دو بال وسوسه رو قطع میکنید و دیگه قدرتش در شما کم میشه
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام عزیزان
اگر بخوام از تجربه موفق حرف بزنم مطمئناً از حرف ها و توصیه های دوستان بسیار کمتر و سبک تر میشه.
تجربه هایی از قبیل یاد خدا نماز عبادت به خصوص نماز شب و ورزش و ازدواج یا سرگرمی هایی از قبیل مطالعه بسیار بسیار موثرند اما تاثیر به صورت واقعی وقتی حاصل میشه که به بطن اون ورود پیدا کنیم.
اصولاً آدمی در طول زندگی با پرهیز به رشدهای بزرگی می رسه اما همه پرهیز ها به معنای ترک نیستند یعنی گاهی اوقات حفظ رفتار حفظ نگاه و حفظ زبان بزرگترین پرهیز ها و رسیدن به هدف عبادات مخصوصاً نماز محسوب میشند.
بنده به عنوان تجربه شخصی میتونم به اخلاق خوب و رفتار مهربانانه با اطرافیان و جامعه اشاره کنم.
آرامش حاصل از این اخلاق مداری تاثیر بسیار بزرگی بر زندگی داره دوستان
چیز زیادی برای گفتن نمیمونه فقط خواستم شما رو به مقاله ارجاع بدم که تا حدود زیادی به بازدارندگی درمقابل تماشای پورنوگرافی کمک میکنه لطفاً با دقت مطالعه کنید.
از دیازپام تا پورنوگرافی
http://m.tarjomaan.com/barresi_ketab/9511/

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

سلام 
الان که اومدم کانون دلیلش این بود که یه نکته بگم برم (به دلایل شخصی)
خب اینو میخوام بگم که وقتی اگه راهتون به انحراف کشیده شد نه به سمت فیلم پ برین  نه به عکس های محرک 
 و نه با ذهنتون خ ا کنین  
به سمت هیچکدوم نرین  
من از همون اول که اومدم کانون بعد از شکست دنبال راه حل میگشتم که مثلا اینکارو انجام دادم منجر به شکست شد من چه کار اشتباهی کردم ؟؟!!!من با هر بار شکست نقطه ضعف هامو مینوشتم و روشون کر میکردم که به سمتشون دیگه کشیده نشم 
تازه فهمیدن که همشون تا وقتی که خودارضایی با دیدن فیلم  یا عکس یا ذهنی  باشه همه کار هام واسه مرحله بعدی پاکی بعد از توبه بی فایدست 
یعنی چون من مثلا با فیلم روزامو شکستم . اگه توبه کنم و بخوام پاک بشم  زیاد این پاکی خوشایند نیست  "میگیرید چی میگم ؟؟؟؟؟!!!" یعنی مطمئن باشید دفعه بعدش دوباره شکسته .

من نمیدونم چقدر برای رسیدن به پاکیت برنامه ریزی کردی شد 
ولی من اگه اونهمه کاغذ که روش برنامه ریزی میکردم و روش مینوشتم رو اگه جمع کنم یه دو کیلویی کاغذ میشه  4chsmu1 
هر راهی رو رفتم 
اینکاری رو هم که گفتم رو انجام بدین  
خدا شاید از خ ا کردنتون بگذره  ولی فکر نکنم با فکر کردن و تصور کردن و عکس دیدن  خودارضایی کردنتون نمیگذره  

اینو مطمئن باشین...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان