عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاین از هم تشکر و قدردانی کنیم

سلام

می‌خواستم تشکر کنم داداش بزرگوارم صادقین که تو تایم حضورش در کانون، بی‌نظیر عمل می‌کنه.
حواسش به همه چی هست و خیلی باحوصله کارهای انجمن گروه‌های ترک رو پیش می‌بره. 
و البته که هم خیلی خوش‌اخلاقه و هم خیلی بامعرفت. و لذا به چشم من خیلی باکلاسه.  cheshmak

خدا حفظش کنه برامون.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
میخوام تشکر کنم از اقا آرمین ...

و
خدا رو شکر کنم بابت حضورشون و از خدا بخوام سلامت و عافیت بده بهشون..

ان شاءالله خدا عاقبت هممون رو ختم ب خیر و عافیت کنه..
و کانون رو در پناه خودش ب هدف خیرش برسون..

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
خیلی ممنونم از محبت آقا آرمین بزرگوار302
مخلصم، خوبی از خودته داداش آرمین1

بنده هم بابت همه‌ی زحمات و همراهی ها و محبت های شما در کانون سپاس گزاریم برادر302
هرچند تشکر از آقا آرمین در قالب واژه ها نمی تونه ادا بشه.
ان شاء الله خداوند در دنیا و آخرت بهشون خیر و عافیت عطا بفرماید53

در پناه حق
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
یادش بخیر قبلنا همه رامین و آرمین رو اشتباه میگرفتن بعد میومدن اشتباهی از من تشکر میکردن  4chsmu1
چرا دیگه کسی مارو اشتباه نمیگیره؟  65
چرا دیگه کسی نمیاد از من بابت تغییرات مثبت سایت تشکر کنه؟  4chsmu1

من هم میخوام تشکر کنم از دوست خوبم
مدیر کل کانون
رامین عزیز  4chsmu1
بابت تمام زحمت هاشون برای سایت
خیلی وقت میذارن
واقعا اینکه تو این وضعیت بدون هیچ توقعی از وقت و هزینه و انرژیت بذاری برای کانون کار بزرگیه
ما که هر وقت که باید میبودیم ؛ نبودیم ...
ان شاءالله خدا کمک حال کسایی باشه که بودن و زحمت کشیدن
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
تشکر خیلی خیلی ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه از همه بچه های کانون
مخصوصا اونایی که حواسشون به اورژانس هست

جدی جدی دیشب به مرگ و خودکشی هم فکر کردم  Tears
ولی همیشه جرئتش را ندارم 
بعدش به فرار فکر میکنم 
جرئت اونم ندارم
تهش با یه مشت فیلم مستهجن خودمو سرگرم میکنم و بعدم شکست پشت شکست تا یه چند روز بگذره

ولی دیشب هر کدوم از فکرای بالا زد به سرم با خودم گفتم بگذار ببینم کسی اومده اورژانس 
به صورت مهمان میومدم و میخواندم و گریه میکردم 809197ps94ijjhwg
حرفاتون خیلی تاثیر گذاره Hanghead
من تا چند روز بعدشم میرم میخوانم حرفاتون Shy  
واقعا یک دنیا ممنونم 302

تشکر ویژه از آتریسای عزیز، شادن جان، رضوانه عزیز ، لئا جان،آقای محمد ، آقای هادی ،آقای افرا  
Khansariha (8)
دیشب خیلی کمک کردن خیلی Khansariha (8)
یک دنیا ممنونم Khansariha (8)
دعا میکنم خدا براتون بهترین ها قرار بده 302 302 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
میخوام تشکر کنم از آقا آرمین 53
ایشون خیلی خیلی زحمت میکشن برای کانونمون 49-2

[تصویر:  1_1.png]

میخوام تشکر کنم از آقای مجاهد ب خاطر پست های بی نظیری ک تو تاپیک دردودل ب اشتراک میزارن و کمکمون میکنند 302

[تصویر:  6d7e2bdb81de513a67f6158750c96d3b.jpg]

میخوام تشکر کنم از آقای آبی ب خاطر کمک هاشون تو کانون ،همیشه پست هاشون مفید هست و با دلسوزی همراهیمون میکنند 302

[تصویر:  b8ea8b108580ed8defea97c51c722fae.jpg]
سلام

می‌خواستم تشکر کنم از خانم rezavaneh.
تو خوب‌ترین حال‌هاشون به ما کمک می‌کنن؛ همون‌طور که در ناخوش‌احوال‌ترین‌هاشون.
تو ساده‌ترین روزهای زندگی‌شون به فکر کانونن؛ همون‌طور که در سخت‌ترین روزهاشون.
پیوسته و منظم و همیشگی بدون قطع و انفصال و فراموشی.

خانم رضوانه
بابت از‌خود‌گذشتی‌هاتون و همراهی‌هاتون در تمام این چند سال صمیمانه‌ ازتون ممنونم.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 

میخواستم تشکر کنم  Thankyou Thankyou Thankyou
 از مدیران کانون به خاطر مسابقه گروهی که برای من فوق العاده بود 
مخصوصا آقا آرمین و آقای صادقین که زحمتای برگزاری مسابقه رو کشیدن    302
(اگه فرد دیگه ای هم بوده ببخشید من ندیدم 53 )

اعضای گروهمون که سر قول و قرارها موندن و به من کمک کردن.  302

دختر پاک و یاقوت 
که همیشه با مهربونی و حوصله در هر شرایطی همصحبت و همدرد کانونی ها هستن  302

302 53 Khansariha (8) Khansariha (70) 302 53 Khansariha (8) Khansariha (70) Gol Thankyou
از برادر شجاعم، علی‌رضا، تشکر میکنم.

وَأَقِمِ الصَّلَاةَ طَرَفَيِ النَّهَارِ وَزُلَفًا مِنَ اللَّيْلِ ۚ إِنَّ الْحَسَنَاتِ يُذْهِبْنَ السَّيِّئَاتِ ۚ ذَٰلِكَ ذِكْرَىٰ لِلذَّاكِرِينَ ﴿١١٤﴾
و نماز را در دو طرف روز و ساعات نخستین شب برپا دار، که یقیناً نیکی ها، بدی ها را از میان می برند، این برای یادکنندگان تذکّر و یاد آوری است. (۱۱۴)

وَاصْبِرْ فَإِنَّ اللَّهَ لَا يُضِيعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِينَ ﴿١١٥﴾
و شکیبایی کن که یقیناً خدا پاداش نیکوکاران را تباه نمی کند. (۱۱۵)

(سوره مبارکه هود)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و تَرَحَّم علی عَجزِنا و اَغِثنا بِحَقِّهِم
میخواستم از برادر همساده تشکر کنم بابت همه زحمت هایی که برای گروه سرو میکشه و جملات انگیزشی و پر محبتش و آرامش عمیقی که در گفتار و کردارش پیداست، خدا حفظش کنه 53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام به همه دوستان بزرگوار
خدایا که .. حال همگیتون خوب و خوش باشه

بنده روالم این بود که در پاسخ هر کدوم از بزرگواری‌هایی که از جانب بچه‌ها رخ میده و بهم اعتبار میدن، برم و تک به تک تشکر کنم؛
روال زیبایی که در کانون جاری هست و بعضی بچه‌ها این تشکر فرد به فرد رو میکنن؛
اما مدتیه که این کار رو نمیکنم و امیدوارم بنده رو بابتش ببخشید .. میدونید؟ گاهی آدم میخواد بار وظایف خودش رو سبکتر کنه تا در شرایط متنوع‌تری بتونه همچنان سر بزنه؛

میخواستم توی این تاپیک از تک تک دوستان بزرگواری که با توجه و لطفشون یه پستی از بنده رو خوندن و اعتبار سبزشون رو مرحمت کردن تشکر کنم ..
تشکر میکنم از .. برادرها و خواهرهای بزرگوار،

برادر مهدوی عزیز
خانم کویین گرامی
برادر علیرضای عزیز
برادر آرمین عزیز
برادر هادی عزیز
برادر هومان عزیز
برادر زندگی آزاد عزیز
برادر ماجراجوی عزیز
خانم دختر پاک گرامی
خانم یاقوت گرامی
خانم رضوانه گرامی
برادر صادقین عزیز
برادر کارمای عزیز
خانم لئای گرامی
خانم شادن گرامی
برادر علی۱۲۳ عزیز
خانم سمر (*s*) گرامی
خانم زینبی گرامی
برادر سوشیانس عزیز
برادر موری عزیز
برادر اهورای عزیز
برادر شازده کوچولوی عزیز
خانم مهر خدای گرامی
و
.
.
.

خدا به صاحبان همه این نام‌های پرافتخار و ارجمند، و همه دوستان کانون و همه جوونها، عزت و سرسبزی و برکت و خوشبختی و عاقبت به خیری عنایت کنه
و به همه سلامتی و توفیقات روزافزون بده 302
سلام به همگی

تشکر میکنیم از دوستانی که دیشب ما رو در برنامه تفال خودشون شرکت دادند؛ مثل آقا مهدی و خانم زینبی و خانم شادن و ...
 و دوستانی که بعدش اومدن و با توجهشون ما رو مشمول لطف خودشون کردن مثل برادر آرمین و برادر عاشق و خانم دختر پاک و برادر چکاوک و ...
و از حافظ عزیز که با شعرهای خوبش همدم ماست .. روحش شاد و غریق رحمت باد و همنشین اهل بیت علیهم السلام

.. و الحمد لله
سلام و عرض ادب به همه

و سلام به محمد آقا و آقا علیرضا .. تشکر میکنم از تلاشهای شما دو برادر در تاپیک دعای عهد و نماز شب
محمد جان این هفته هدیه هم برامون اورده بود که ازش ممنونیم

و تشکر دارم از مدیرای تاپیکهای مذهبی کانون که با وجود تعدد این تاپیکهای خوب، به طور جامع به این تاپیکها سر میزنن و حواسشون هست

امام زمان همیشه نگاهمون کنن ان شاء الله
سلام

تشکر می‌کنم از دوستانی که به تازه‌واردها تو تاپیک خوش‌امدگویی خوش‌آمد میگن.  Thankyou

آقایان مهدی منتظر، صادقین، زندگی آزاد، شازده کوچولو، کارما، تقوا، مهدوی، ارادتمند شهدا و ...
خانم‌ها یاقوت، شادن،‌ لئا و ...

این اولین تاپیکی هست که به تازه‌واردها معرفی شده و حتی یه خوش‌آمد دوکلمه‌ای هم می‌تونه دلگرمی اون شخص باشه برای ادامه فعالیتش تو کانون. که کسی اینجا هست و تحویل گرفته میشه.  53258zu2qvp1d9v
امیدوار کردن یه آدم ناامید که به اینجا پناه آورده چقدر ارزشمنده؟  49-2

همین طور از *شهریار* عزیز ممنونم که پیام‌های پروفایل تازه‌واردها رو ارسال می‌کنه.  Khansariha (18)

برادر شازده کوچولو هم که مدت‌هاست پست‌های تازه‌واردها رو تایید می‌کنه و ایمیل ارسال می‌کنه و کارهای سیستمی لازم برای تغییر وضعیت تازه‌واردها. خدا خیرش بده. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

تشکر می‌کنم از کسی که ۴ ماه هم نیست کانون اومده. اما حسابی هم تو کانون جا باز کرده هم تو دل ما.  Khansariha (18)

آخه این قدر فعال باشی و پرانرژی، این قدر خوش‌خلق و خنده به لب که چشم می‌خوری برادر جان.  4chsmu1
البته که این جا کانونه و چشم بد نداریم. همه چشم‌ها خوب هست و همه هم پاک‌بین و پاک‌نظر.  2uge4p4

mahdimontazer عزیز از دیدن پست‌هات کلی انرژی مثبت می‌گیرم و دوست داشتم این رو بهت بگم.
بی‌اندازه خوشحالم که کنارمونی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان