امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاین از هم تشکر و قدردانی کنیم

ممنون از تمام سرپرست ها و تیم مدیریت که حواسشون به کانون هست خداقوت
بسی ممنونم از دوستانی که برای حال پدرم دعا کردن 302
خیلی ممنونم ازتون. خیلی لطف کردین 302
دعا میکنم همیشه پاک و موفق باشید 302
بسی تشکرات ویژه Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام وقت بخیر ehteram
اومدم تشکر کنم از بزرگوارانی که در ماه گذشته در کنترل نگاه و ذهن اعلام وضعیت کردند
قطعا این حضور شما در مسابقه باعث دلگرمی اعضا هست
تلاش های شما ستودنی هست
خداوند به شما خیر کثیر عطا کند ان شاءالله 63
تشکر میکنم از بزرگواران 303
لیست بزگوارانی در در خرداد ماه اعلام وضعیت داشتند:

Meshkat
دیوار

Reza4030
العبد المرحوم
ایرانا
sanctity
Man Mitavanam
KingAmir
*بنده پاک*
yekpesar
سپهرر
New fighter
محسنین
Roza_r
مهدوی
*مهدی*
نور الزهرا
پ.ن:اگر اسم کسی جا افتاد معذرت میخواهم 303
تشکر میکنم از حضورتان ان شاءالله خداوند به زندگی شما برکت بدهد ehteram
سلام عرض ادب [تصویر:  303.gif]
اومدم تشکر کنم از بزگواری که سر در کانون را به این طرح زیبا مزین کردند
خدا خیرتان بدهد ان شاءالله
اجرتان با آقا امام حسین علیه السلام.
چند روز هست پیگیر پست های گروه باران هستم . 
میخواستم تشکر کنم از خانم بنده پاک ، ب خاطر قلب پاکی ک داره . ب خاطر فعالیت ها و تلاش های زندگیش و صبوریش. 

تو این چند سال گذشته ب عنوان یک آدم مجازی شاهد تلاش های درسی،کاری، پاکی ، کمک ب دیگران بودم . 
من همیشه ب این ک تلاش کرد یاد بگیره ، رشد کنه ،پاک بمونه و ب دیگران کمک کنه ، غبطه خوردم و از دورترین نقطه ی کشور بهش فکر کردم و تو دلم تشویقش کردم. 
تداوم و تلاش رعنا ستودنی هست . 
مهربونی خاصش و صبوریش مثال زدنی هست .

پ ن : ساناز جان شاید باورم نکنی چون هیچوقت نتونستیم صمیمی باشیم و همیشه مشکلاتی داشتیم ولی از صمیم قلبم نوشتم . 

نمیدونستم کجا بنویسم . یک اعتبار هم ب نظرم کم اومد . 
خواستم بنویسم برات و بگم ک یک روزی بهترین ها نصیبت میشه انشالله و برات بهترین هارو آرزومندم  53

[تصویر:  1388.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

میخوام ی تشکر ویژه داشته باشم از آقای سپهرر : ) 

ایشون یکی از خلاق ترین ها و حرفه ای ترین برگزار کننده جشن ها هستن ک تو این سال ها دیدم .
خلاقیت خیلی زیادی تو ارسال دعوتنامه ها دارن و عکس هایی ک انتخاب میکنند نیاز ب سرچ و وقت زیادی داره .
البت ک خیلی هم فعال ، درسخوان و مهربان هستند . 

امیدوارم بهترین ها نصیبشون باشه و موفق باشند  53

پ ن : ابن تشکر و از چندین وقت پیش در نظر داشتم ک ارسال کنم ولی خب قسمت بود امشب ارسال بشه .

[تصویر:  1391.gif]

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکر دوم از آقای محسنین ک تا جایی ک یادم میاد هرجا ک شده کمک کردن . 
تو هر زمینه ای ک باشه ب بهترین صورت کمک حال کانون میشن . ب خصوص در زمینه های مطالعاتی و جشن های اخیر  49-2

و البت ک نخبه ی درسی هستن و انشالله رتبه برتر کانون  53
مرسی ک هستین .

[تصویر:  1394.gif]
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]

میخواستم تشکر کنم از آقای باب الحوائج ب خاطر زحماتی ک میکشند و به طور خاص ب خاطر ارسال پست تسلیت  53
و تشکر میکنم از دوستانی ک در تاپیک ( از بین ما رفت ) تسلیت گفتند و همراهی کردند . 
خدا رو شکر ک شما دوستان عزیز و شناختم و چ قدر خوبه ک هستین  53

[تصویر:  1393.gif]
ــــــــــــــــــــ

سلام

احتمالاً اگه بخوام تشکر کامل و کافی داشته باشم، پستم خیلی طولانی میشه. اما میخوام از همه تشکر کنم.
بابت همه تلاش های ریز و درشتی که برای رشد دادن خودشون و دیگران میکنن.

تشکر میکنم از برادر عزیزم یا باب الحوائج که مثل پروانه دور بچه‌ها میگرده و حواسش به همه چیز هست.
و اختصاصاً تشکر میکنم بابت پست تاپیک التماس دعا.
همچنین ممنونم از همه عزیزانی که با دعای خیرشون، سبب بهبودی حال ما شدن.
این دعاها هیچ کدوم بی تأثیر نیستن. دعای دل پاک شخصی که شبانه روز هم و غمش پاکیه و علی رغم خستگی ها و امکانات زیادی که میتونه به گناه بکشوندش همچنان بر موندن در راه درست پافشاری میکنه، میتونه دنیایی رو دگرگون کنه.

قدر خودتون رو بدونید؛ و امیدوارم که قدر شما رو بدونم 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام 
میخواستم از آقای باب الحوائج تشکر کنم 302

اکثر مواقع ایشونو میبینم توی اورژانس ک به بچه ها به موقع کمک میکنن 

یه سری دیگه از دوستان هم هستن، اغلب سر میزنن  Khansariha (8)
ضحی جان، آقا امیر علی، آقای محسنین، آقای فایتر، یاقوت جان 

پ.ن: ممکنه حواسم نبوده باشه و اسمی از قلم افتاده باشه 
هر کسی ک هستی دوستِ من ازت ممنونم 302

ممنون ک هوا بچه های دیگه رو دارین 302

و ممنون از دوستانی ک زمان هایی ک احتمال لغزش هست سر میزنن به اورژانس Khansariha (2) 53

این ک هوا همو دارین خیلی قشنگه ممنون از همتون  Thankyou
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام وقت بخیر
واقعا این چند وقتی که تو کانون حضور داشتم بارها و بارها مورد لطف اعضای محترم قرار گرفتم
چه در پست ها و چه در اعتبار ها به بنده حقیر لطف داشتند
در پست های گوناگون از بنده تشکر کردند و اما بنده لیاقت جواب دادن به تشکرشان را نداشتم
خداروشکر میکنم که الان توفیق تشکر کردن را پیدا کردم
از همه شما بزرگواران متشکرم لطف دارید به بنده حقیر
اگر کاری بوده قطعا وظیفه بوده.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تشکر میکنم از خانم یاقوت برای برگزاری مسابقه مناسبتی که با استقبال اعضای محترم همراه بود
خدا خیر فراوان بدهد به خانم یاقوت و شرکت کننده ها ان شاءالله عاقبت بخیر باشید
و تشکر میکنم از همه بزرگوارانی که رای دادند
سلام به همه دوستان و عزیزان کانونی 

میخوام تشکر کنم از همه کانونی ها
که بودنشون چنین فضای خاصی رو بوجود آورده
فضایی که در عین مجازی بودن، بخش بزرگی از زندگی حقیقی مون رو شامل میشه
اینجا باهم در کنار هم رشد میکنیم موفقیت هامونو جشن میگیریم برای شکست هامون باهم ناراحت میشیم باهم برنامه ریزی میکنیم برای یه زندگی خیلی خوب
اینجا جاییه که برای تک تک ابعاد زندگیمون یاد میگیریم تلاش کنیم آجر به آجر روی هم بذاریم برای رسیدن به ایده آل هامون
اینجا یاد میگیریم که موفقیت و زندگی خوب یافتنی نیست بلکه باید بسازیمش
اینجا یاد میگیریم که کمک به همراه و هم مسیرمون در واقع کمک به خودمونه و یه قدم پیشرفت دوستمون باعث صد قدم پیشرفت خودمونه

و میشه همینطور ساعت ها از خوبی این بهشت زمینی صحبت کرد بهشتی که شما فرشته ها اعضای اون هستین Thankyou

همجنین 
میخوام تشکر کنم از تیم مدیریت و تیم سرپرستی کانون که از اولین روز به دنیا اومدنش با تمام توان براش زحمت کشیدند و می کشند تا کانون یه محیط امن و پویا و متنوع برای همراهانش بشه
روانی از جنس نور میخواهد بی مزد و منت تلاش کنی برای ساختن و نگه داشتن چنین فضای امن و دلنشین و انتقال اون به آیندگان Thankyou

و میخوام تشکر کنم از همه خواهرهام و برادرام که در تمام این سالها به "Man Mitavanam" اعتمادکرده و همراهش بودند در مواقع سختی، پشتیبان و یار و یاورش بودند و در مواقع شادی همیشه باعث دلگرمی و حال خوب بودند
تا عمر دارم هیچوقت محبت های شما رو فراموش نمیکنم و همیشه قدردان شما خوبان هستمThankyou

و در آخر میخوام از همه شما خوبان کانونی عذرخواهی کنم اگر جایی بدی از من دیدین، جایی حرفی زدم که باعث ناراحتیتون شده و یا تصمیم اشتباهی گرفتم که باعث نتیجه ناراحت کننده شده 
میخوام داداشتونو ببخشین و حلالش کنین و بدونین که خیلی خیلی دوستتون دارم Khansariha (96)

همه شما رو به خدای بزرگ می سپارم
مراقب خودتون باشین و قدرخودتون و همراهانتون و قدر کانون رو بدونین
برای همتون موفقیت، شادی و سربلندی و تن و روان سالم آرزومندم

دوست دار شما 

"Man Mitavanam"

1401/08/28
535353535353
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
آقای من میتوانم، من از طرف خودم و تک تک کانونی های قدیمی و جدید که از زحماتتون بهره مند شدند بی اندازه ممنووونم، امیدوارم خدا به عمرتون برکت بده 302
نمیخوام معذبتون کنم ولی اگر برای شما امکان داره بازم اینجا کنار ما بمونید.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

بسی ممنونم از همه کسانی که برای خوب شدنم دعا کردن
یک دنیا ممنونم
شما بهترین دوستایی هستید که به عمرم داشتم.
یک دنیا تشکر ویژه.

بسی ممنونم از آقای یا باب الحوائج که انقدر حواسشون به همه هست. 
دعا میکنم بهترین ها براتون رقم بخوره.
برای همه تلاش ها برای کانون بسی ممنون

بسی ممنون از سنا بانو برای برنامه ریزی
اوایل که اومده بودم کانون همش میگفتن باید برای زندگیت برنامه ریزی کنی و...
ولی از هر کی میپرسیدی چجوری و چیکار کنم. میگفت منم نمیدونم. کاش سنا خانم بود.
و من هیچی از شخصیت سنا نمیدونستم. 
فقط یه اسم شنیده بودم.
خدایا ممنون که این شخصیت زمانی که من تو کانونم اومد
بسی ممنون سنا بانو. برای همه تلاش هایی که برای کانون و برنامه ریزی بچه ها میکنین تشکر ویژه.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
امیدوارم وقتتون به خیر باشه.

از سرکار خانم ایرانا که یکی از خوبان کانون هستند که برای پیشرفت و تعالی هم گروهی هاشون بسیار زحمت کشیدند و نسبت بهشون بسیار لطف و محبت دارند، خیلی متشکر و سپاس گزارم.
لطف و محبت هاشون نسبت به اعضای گروه باران و تازه واردها فراموش شدنی نیست.
ان شاء الله خداوند به بهترین و خیرترین نحو براشون جبران بفرماید.

و همچنین بابت درک و فهم بالا و درستشون نسبت به مدیریت و مسئولیت های کانون، از ایشون بسیار سپاس گزارم.

ان شاء الله همواره در پناه خدا سلامت و عاقبت به خیر باشند.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام عرض ادب امیدوارم حال همه اعضای کانون خوب باشه
خدا خیرتان بدهد به خاطر تلاش در راه پاکی و کمک به اعضا

اومدم از سنا خانم به خاطر مطالب خوب و مفیدشان در تاپیک تغییر عادت تشکر کنم.
واقعا مطالب علمی و مفید هست و میتونه سالیان سال برای اعضا چراغ راهی باشه برای تغییر عادت،
خداوند خیرتان بدهد به خاطر تمام زحماتتان.
تشکر بعدی را از شخص انجام میدهم که به صورت گمنام نوار بالای صفحه کانون را قرار دادند.
خدا خیرتان بدهد،
اجرتان با حضرت زهرا سلام الله علیه
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان