عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاین از هم عذرخواهی کنیم

سلام رفقا ان شاءالله حالتون خوب باشه 53
اومدم یه معذرت خواهی بکنم از همه دوستان عزیزی که امروز باعث ناراحت شدنشون شدم 53
ان شاءالله دیگه تکرار نمیکنم و درجهت جبران این رفتارم قدم بر میدارم 53
حلالم کنید دوستان شرمندتونم 53
سلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان عزیزم

از اینکه همراه با بیان انتقاداتم حرف از رفتن زدم جدا از همگی عذر میخوام.
اقدام نسنجیده‌ای بود؛

به چند دلیل:

۱. حتی اگر مستقل از گفتگوهایی که شکل گرفت، به طور اتفاقی و همزمان برنامه خداحافظی داشتم، باید قدری به تاخیر مینداختم؛ چون این همزمانی میتونست شائبه قهر از کانون یا خدایی نکرده کم‌اهمیت نشون دادن اینجا یا القای حس استغنا از اینجا داشته باشه که هیچکدوم از اینها پسندیده نیست بلکه زشته.

۲. وقتی من در راه حلم میگم باید مدل کانونی داشته باشیم نه باشگاهی و بعد خودم همزمان میرم، نشون میده به راه حل خودم احترام نذاشتم و فضای همدلی ساختاریافته و شبکه‌ای کانون (که نقطه کانونی پیشنهاد بنده است) رو خودم تضعیف کردم با این حرکت بلافاصله‌ام.

۳. یکی از تکنیکهای تضعیف یک مقوله که میتونه متداول باشه اینه که یه شور و علاقه‌ای نشون بدی و بعد با فاصله کمی بگی نه نخواستم خوشم نیومد و بیای بیرون .. اینجوری در بقیه هم حس دلسردی ایجاد میکنی؛ من چون تازه به کانون برگشته بودم حرکتم اصلا جالب نبود.

امیدوارم با افزایش گشودگی صدرم کمتر از این اشتباه‌ها مرتکب بشم.

و یک شرمندگی هم از دوستانی که پیام دادن دارم؛
برداشت من از این پیامها علاقه دوستان به همین فضای همدلی هست و کرامت ذاتی خودشون؛ وگرنه اشتباهی که از بنده سرزده بود سر این خداحافظی، چندان جایی نمیذاشت برای احترام به من و دعوت به تجدید نظر؛ این در واقع نشونه فعال بودن عقل این دوستان هست که مسایل رو درست تحلیل میکنن و حتی اگر مخاطبشون اشتباه فاحشی کرده باشه با بیان محترمانه‌ای اون رو مطرح میکنن.

و اینکه من خیلی کم اینجا حدیث نفس میکنم و از مسایل درونی خودم میگم؛ اما دوست دارم این رو بگم که به شخصه نیاز به جذب توجه و ترحمم خیلی بالا نیست (هر چند این واقعا میتونه یه نیاز محترم برای بعضی از ماها باشه و شاید بستگی به تیپ شخصیتیمون داره) ..
لذا شرمندگی مضاعفی هم پیدا کردم که قسمتی از توجه و لطف دوستان متوجه مساله شخصی خداحافظی بنده شد .. چون من نمیخوام دنبال شخصی کردن مساله باشم؛ (با توجه به نکته‌ای که گفتم خواهشمندم به این پست بنده به هیچ وجه اعتبار ندید، چون بیشتر از مقداری که الان گفتم شرمنده میشم جدا .. سپاس هم نزدید نزدید : ) .. البته حالم خوبه کلا : ) .. )
شاید یه توجیهم برای خداحافظی هم همین بود که به هر حال من مسایل رو مطرح کردم و اعضای فعال و قوی‌ای هم هستن و دور، دور اونهاست و بودن و نبودن من چندان فرقی نمیکنه؛
اما دست کم به دلایلی که در بالا گفتم (که میتونه بهش دلایل دیگری هم اضافه بشه) تصمیم اشتباهی بود و از همگی، در هر سطحی از کاربری که هستید، عذر میخوام.
سلام به همه 

چند روز پیش برگشتم به کانون و چندتا نقد داشتم

فکر کردم، دیدم با همه انتقادات ، من یکسری چیزها رو نادیده گرفتم ، زحمت خیلی از مدیران رو در نظر نگرفتم

از همه مدیران عذرخواهی میکنم اگر لحنم تند بود قصد بی حرمتی به کسی نداشتم  53
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام 303

توی این مدت بارها متوجه شدم که برخی پیام ها رو پاسخ ندادم 53258zu2qvp1d9v
راستش چند ماهه این اتفاق داره میفته و این برای من ناراحت کننده ست.

امیدوارم بنده رو ببخشید. به هر دلیلی بوده، قطعاً عمدی نبوده. ممکنه اون پیام نیاز به فکر کردن داشت و برای یه موقع دیگه موکولش کردم و متأسفانه فراموش کردم و یا هر سبب دیگری 53258zu2qvp1d9v

همچنین عزیزانی بودن که لطف داشتن و اعتبار اهدا کردن؛ من از همه شما بزرگواران متشکرم و اگر به موقع تشکر نکردم پوزش منو بپذیرید 302

کانونی ها همیشه در حق بنده لطف داشتن و دائماً با یادداشت و اعتبار بنده رو مورد لطف قرار میدن و همیشه به یادم هستن و این مایه دلگرمیه.

قدر خودتونو به عنوان انسان های تأثیر گذار و شایسته خوبی ها بدونید 302

از شما ممنونم 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام
عذرخواهی میکنم به خاطر کم کاریام توی سرپرستی Khansariha (116)
انشاءالله بتونم جبران کنم.
سلام خدمت همه اعضای کانون 302
واقعا ازتون معذرت میخوام به خاطر این پیام های تبلیغاتی که براتون میفرستم حقیقتا فک میکنم اگه برای بعضی ها ارسال نکنم ممکنه ناراحت بشن و ازم دلخور بشن شرمنده اگه پیام هام از حدود خودم گذشته بودم به بزرگی خودتون ببخشید 53
خوب انگار قسمت شده ما همش این جا باشیمGol
از اقای مهدوی به خاطر شوخی بی جایی که باهاشون کردم معذرت میخوامGol
ان شاءالله مارا ببخشنGol
قصد ناراحتی ایشون را در هیچ زمانی نداشته و نخواهم داشتGol
یاعلی Gol
(1400 تير 24، 23:25)یا باب الحوائج نوشته است: خوب انگار قسمت شده ما همش این جا باشیمGol
از اقای مهدوی به خاطر شوخی بی جایی که باهاشون کردم معذرت میخوامGol
ان شاءالله مارا ببخشنGol
قصد ناراحتی ایشون را در هیچ زمانی نداشته و نخواهم داشتGol
یاعلی Gol

#اسپم

یا باب الحوائج جان من ناراحت نمیشم 1  

پیامت این بود:

نقل قول:
سلام داداش مهدوی خیلی ممنونم بابت اعتبار حقیقتا نمیدونم چی بگم داداش از کجا بگم [تصویر:  hanghead.gif]
خوب خیلی خستم میدونی چرا داداش [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
حقیقتا چند وقت پیش بود یه دفعه خون دماغ شدم فقط جون من این پیام را بعدا پاک کن [تصویر:  63.gif]
کلی اسرار از خانواده که برو دکتر باز گوش نداده
چند وقت بعدش دوباره خون دماغ شضدم تا این که شبش تشنج کردم
رفتم بیمارستان [تصویر:  hanghead.gif]
بعد از کلی ازمایش و نسخه دکتر اومد بالاسرم
پرستارا داشتن باهم پچ پچ میکردن و منو نشون میدادن منم
مونده بودم خدایا اینا چشونه
نکنه مریضی لا علاج دارم [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
بالاخره دکتر اومد بالاسرم باهام صحبت کرد
گفت مشکل تو فشارخون بالاته که به رگ های مغزت فشار اورده [تصویر:  khansariha%20(45).gif]
گفتم دکتر امیدی هست گفت اره
یه ذره باید یه نسخه ای که بهت میدم عممل کنی
منم رفتم خونه نسخشا دیدم
نوشته بود خیلی با نمکی برا همون فشار خونت رفتهع بالا [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

اینم پاسخ من 25

[تصویر:  The_Avengers_2012_720p_Ganool_2.gif]

آخیییییش! دلم خنک شد 4

پس بیخیال ناراحتیا، یه جعبه ناپلئونی بگیر بیا Smiley-face-biggrin

پ.ن: امروز چون خیلی مشغول بودم نرسیدم خیلی از پیام ها رو پاسخ بدم؛ امیدوارم همه ببخشن 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
معذرت میخوام از همه دوستانی که برای پاک شدن من کلی زحمت کشیدن خداخیرتون بده منا ببخشید نتونستم پاک بشم Gol
معذرت میخوام از همه کسایی که با رفتن های بی موردم نگرانشون کردم Gol
معذرت میخوام از داداش صادقین و داداش شازده برای زحمت هایی که بهشون دادم Gol
معذرت میخوام از همه کسایی که براشون پیام تبلیغاتی فرستادم شرمنده همه Gol
معذرت میخوام از همه کسایی که بهم محبت داشتن و نتونستم جوابشون ررا بدم
Gol
سلام به همگی ..
نقل قول: سلام،
دوستان لظفا قوانین و رعایت کنید .  معرفی کانال و سایت باید با هماهنگی مدیران انحام بشه و در تاپیک ها مخصوص .
نظم تاپیک با ایجاد بحث های طولانی ب هم میریزه .شما همین بحث هارو میتونین تو پروفایل همدیگه ادامه بدین .
و من تو این چند هفته چندمین باره قوانین و میذارم   [تصویر:  22.gif]
سلام
 بنده بخاطر اشتباهم عذر خواهی میکنم  ...
هدف من بهم ریختن نظم تاپیک نبوده ...
فقط برای راهنمایی به کاربران بوده که متاسفانه حواسم نبود از  چهار چوب قانون فراتر رفتم ....
شرمندم ...
ببخشید ...
انشاالله دیگه تکرار نمیشه ...

در پناه حق موفق و موید باشید 
یا علی مدد
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سلام
من بعد از چندین روز پاکی لغزش کردم وراستش احساس شرم میکنم از اینکه سرپرستان گروه استوا و دوستان دیگه این همه برای من زحمت کشیدن ومن به بادشون دادم 
لطفا منو ببخشید حتی اگه از من ناراحت نشدید 53
نقل قول: سلام
من بعد از چندین روز پاکی لغزش کردم وراستش احساس شرم میکنم از اینکه سرپرستان گروه استوا و دوستان دیگه این همه برای من زحمت کشیدن ومن به بادشون دادم 
لطفا منو ببخشید حتی اگه از من ناراحت نشدید [تصویر:  53.gif]
سلااام. زیاد تو حس شرم نمونید چون شرایطتونو بدتر میکنه. سعی کنید زود و محکم بلند بشید  Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 مرداد 12، 15:55)AmirAl نوشته است: سلام
لطفا منو ببخشید حتی اگه از من ناراحت نشدید 53

سلام امیرعلی جان 49-2
داداش چه ناراحتی 53
ما سعی می کنیم به یکدیگر کمک کنیم و تجربه های همدیگه استفاده کنیم  53258zu2qvp1d9v
باید تلاش کنی  fly2
از تجربه های خودت بگی و از تجربه های دیگه استفاده کنی تا بتونی روزای پاکیت رو زیاد کنی Khansariha (46)
دیگه نبینم داداش امیرعلی احساس شرم کنه Khansariha (51) Gigglesmile
زود تند سریع سرحال شو 4chsmu1
سلام  303

معذرت میخوام از همه ی اعضای کانون و مدیریت ، به خصوص آقا آرمین ، آقای مهدوی و خانم یاقوت

بابت اینکه توی سرپرستی تاپیک هایی ک به بنده سپرده بودن، اصلاً ، به طور شایسته و مفید  عمل نکردم   Shy  Hanghead

امیدوارم کم کاریم رو ببخشید  Khansariha (8) 

ان شاءالله از این به بعد تلاشم رو برای اجرای  وظایف و مسئولیت ها بیشتر میکنم  302 

و عذرخواهی میکنم از همه سرپرست های محترم تاپیک ها ، که با فعالیت ناقص و نامنظم موجب به زحمت افتادنشون شدم   Khansariha (8) 

به امید خدا میخوام از صفر شروع کنم به فعالیت ولی اینبار منظم و پیوسته 53

یا حسین  53
سلام  :303

میخواستم از تموم دوستانی که توی کانون با من سرد شدن عذرخواهی کنم  1276746pa51mbeg8j
حالا دلیل سرد بودنشون هر چی میخواد باشه 
در کل معذرت می‌خوام   Khansariha (8)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان