امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

تالار شهرت -- Hall Of Fame

سلام

اینو بگم که قبلا یه پست نیمه کاره اینجا زدم که پرید! 

دیگه همون اتفاق هم برای چند روز انگیزه کشی کافی بود خب 

اصلا قسمت این بوده من الان در طول مسیر و با موبایل این پست رو بزنم 

اول از همه از تمام اعضای کانون و اونایی که پستم رو میخونن تشکر و قدردانی میکنم بابت حضورشون تو کانون و وقتی که میزارن....بابت پستاشون....بابت برنده شدن هاشون تو مسابقات مختلف..  بابت کمک هاشون به خودشون و دوستاشون تو کانون... و معذرت میخوام ازاینکه حضور ذهن نداشتم اسم تون رو ذکر کنم....

تا اونجایی که ذهنم یاری میکنه نام می برم:

تنها : امضاش هیچ وقت یادم نمیره..و هنوزم همونه امضاشون...یه پ خ ازشون دریافت کردم درمورد تجربیاتشون در ترک اون موقع خیلی مفید برام واقع شد ...تنها خانم و پستاشون برام خاص بودن و احترام قائلم براشون...

سها : خواهر خوبم...دوستش دارم ...مدیر جدی و درعین حال مهربون!

از وقتی اومدم و در طول این چندسال همیشه حضور فعال داشته..گاهی هم که من کمرنگ شدم و بعد اینکه به کانون برگشتم باحضورش ترس اینو نداشتم که هیچکی منو یادش نباشه..

باران : پیام آور دوستی...سرشار از انگیزه و روحیه ....شاااادی آور..

Poorya عضو فعاااااال ...پستا و موضوعات مفیدی تو قسمت کتابخونه اضافه کردن...همیشه لینک دانلود تو دست و بالشون بود.. 

هادی....آقا هادی و داداش پوریا یادمه اون وقتا هردو خیلی فعااااااال بودن و اعضای همیشه در سنگر شبانه روزی و افراد آنلاین ...شاد و پرانرژی....مدیر شاد شاد بهشون میاااد...

هورا و مهتاب....حامی های گل و مهربون نسیم حیات...یادشون  و حرفاشون همیشه تو ذهنمه... هورا خانم  کسی که تاپیک برنانه ریزی رو برای اولین بار ایجاد کرد...و مهتاب خانم مدیر مهربون  که برای کانون و کمک به بچه ها حسابی وقت میذاشت...

علیرضا.... بابا بزرگ کانون...از همون اولین روزی که عضو کانون شدن خیلییی فعال بودن....حق پدری به گردن کانون دارن....همیشه تعجب میکردم چطوری وقت میکنن پای همه ی پستا لایک کنن....خدا حعظشون کنه و

هر چه زودتر دوتا بشن...

آرمان....آقای مدیر  و الحاج آرمان...

آقای ایده....سفید....روزای اولی که اومده بودم کانون حضور داشتن و یکی از اولین اعتبارام رو از ایشون دارم....

الون بات هپی .. پستای رنگی رنگی و کشیددددددددن حرووووووف ....سرپرست تاپیک جشن مسابقات.. . مدیر تالار شاااااااد شااااااد...

سنا.....دوست خیلی خوووبم....برنامه ریز موفق....تاپیک برنامه ریزی رو احیا کرده....سرپرست گل مسابقه ماهانه....  موفق و کارشناس تاپیک ورزش.. 

رامین....مدیر شاد و با جنبه ....پستاشون به آدم روحیه میده و دوستانه است از دم ...حتی اگه وسط جنگ و دعوا باشه...

داوود جی تی....پستاشون واقعا برام مفید بودن و هستن...مخصوصا تو تالار تجربیات

کیمیا....تالار تجربیات 

مجتبی....پستای خوب و مفیدشون تو تالار مذهبی 

ققنوس....تاپیک موفقیت و سخنرانی های دکتر شاهین فرهنگ رو که تایپ میکردن و میزاشتن....ایده خوبشون در مورد ترک گام به گام

مجتبی پایلوت....عملی کردن ایده های خوب و زیبا سازی کانون 

احسان...داداش خوبم...فعاااال

آقای رند و چکاوک عزیز....مدیران تازه واردها ...حامی های دلسوز ...

مهسا و دارلینگ  و گلبرگ و ماسا....دوستان فعااااال و خوب کانونی...

مارال....کنترل نگاه و ذهن....خیلی مفید...

ترلان....کاپ طلایی..

ستاره سهیل....دوست مهربون و همکار خوبم... همکاری خوب و فعال در قرار عاشقی و مسابقه 30 روزه 

مسافرکوچولو....مهربون......اسمش رو و پستای پروانه ای اش رو دوست دارم...برای قرار عاشقی مادری مهربون و خوش ذوق بوده....

اتریال....کم گوی و گزیده گوی.. پستای مفیدش...

می توانم....یاور همیشه در صحنه....

گیتا... روزبه....به یاد حق.... حسین 422

مبارز خانم  و آقا حسام...مدیران خوب تالار مذهبی

آرشام ... زنیرو بود مرد و زن را راستی !

پرشان....پارازیت حرف نداره...
[تصویر:  wp4003454.jpg]
 سپاس شده توسط

مشهورااااااااااااااااااااااا

1 رای :

آقای اراده ، آسمان (روژین ) ، محسن 72 ، مرد ، ترانه ، بهار 23 ، m.amin ، سمیه ، arash95xf ، B52 ، لیلی ، خسته ، نیما ، بهار20 ، نیکو ، فرشاد ، آبتین ، شیرین و فرهاد ، مهدی 69 ، رززرد ، پارمیدا ، xxx ، مهدی(انتظامات) ، هدف مقدس ، حسن یوسف ، پونه ، مصمم ،الی ،پاییز ، davood2005 ، طاها ، ساریگلین ، پسرپاک ، گلی خانوم ، ترلان ، نیکو ، اکسپریا رضا ، مهدی ، محمدرضا3002 ، دختر خوب ، Alex ، لاولورن ، یک مشت خاک ، محب الزهرا ، معاهد312 ، اراکاستار ، مهرداد ، اقلیم بالا ، ساینر ، امید 2

2 رای :

پرواز ، رهایی 59 ، شاینی ، میلاد + ، سارا1 ، اتزیوادیتوره ، ناصر ، صابر ، فرشته ، لیلی ، فایربرد، فاطیما ، میلاد(مسابقات ) ، dimond111 ، تواب ، نازی ،  A.l.i.r.e.z.a. ،

3 رای :

احسان 90 ، ابالفضل ، مرمربانو ، یک بار برای همیشه ، تارک ، رضا، نفیسه ،

4 رای :

حمید خان ، گدای زهرا ، نمی دانم ، لاکی بوی ، تولد 40 ، ادمین ، مامی توانیم91 ، گیتا ، هورا ، امیدفردا ،

5 رای :

مریم .. ، فرناز 92 ، ترک ، ساحل ، سهیل 70 ، davoodgt ، همارها ، mahtab_r ، ترلان ،

6 رای :

آسمون آبی ، آرمین 100 ، hfzahra ، ققنوس ، امیر حسین 18 ،

7 رای :

عمو سعید ، ماسا ، تنهاترین سردار،

8 رای :

سلام، حسین 422 ، رکسانا ، آقای ایده ، روزبه ، به یاد حق،

9 رای :

کریم ، مهدی68 ، ستاره سهیل ، تنها ، پوریا ، اتریال ، گلبرگ ، عطا ، بهار 2 ،

10 رای :

mbgrapha، homa_a ، مارال ، zara ، بارونی ،

11 رای :

پرشان ، پشتکار ، هپی گرل ، آرمان ، مهسا 20،

12 رای :

مرد مجاهد ، دارلینگ ، مبارز ،

13 رای :

مجتبی پایلوت ،

14 رای :

آرشام ،رامین. ، گل سرخ ، احسان  ،

15 رای :

رند ، sword313،

16 رای :

باران ، الون بات هپی ، مجتبی ، آقای فراسی ، چکاوک ، مسافرکوچولو ،

17 رای :

مانا ،

18 رای :

سها ، می توانم ،

20 رای :

سنا ، علیرضا 68 ،

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلآااممم
چرا هروقت من نییستمم باید اتفاقات بزرگ بیوفتهه؟؟!46..الان واقعا تحت تاثیرم1
خوب اشکال نداره..از رو مشهورا میخونم..اونوقت همه رو هم خوندم،حداقل هم هست(20تا)..کارم هم آسونه4fvfcja
از آخخرر تاثیر به اول..

من تو کف رده ی 20ام4chsmu1..چیزه یعنی دو نفر از عالیترین ها هسن و هیچ وقت فراموش نخواهند شد..
رده 16 به بالاا عالیییننن..یعنی تاثیریو که اینا گذاشتن،شما باید یه دو دهه بدون اینا اونو مشاهده میکردید..
رده 15 رندانه اونجا نشسن و به نظرم رندانه پرتلاش اند..هر دو داداش رو به یه اندازه دوست دارم1
رده 14 این رده خیلی باحاله،یعنی شما اسپم هایی رو که از این گروه بر جای مونده،تاثیر گذارترین حرکت مخصوصا تو شبانه روزی بوده..به این رده میتونم رتبه ی 1 اسپم رو بدم...Khansariha (46) (میدونید..دارم به این فکر میکنم که یه دارلینگش کمه4fvfcja

رده13 خیلی با مرام تاثیراتش به صورت پشت پرده هست1
رده12 خیلی حرفه این واقعا..من این رده رو سمبل مقاومت در برابر مشکلات راه میدونم..
رده11 خیلی باحالن و همه دوسشون داریم،روحیه ی کانون رو میتونیم تو این رده خلاصه کنیم..
رده10 به نظرم در حد این رده اجحاف شده،با اجازتون به نظرم یه X2 بزارم کنارش و به صورت افتخاری جزء رده20 در نظر بگیرم..
رده9 مصداق کم گوی و گزیده گوی چون در هستن..
رده8 خیلی باحال و پر انرژی و کلا پر از همه چی..4chsmu1
رده7 این رده رو دوست دارم،همین،یه حس دوست داشتن ساده..1
رده6 این رده هم به نظرم حقش بالاتر بوده اما به دست زمان(زمانی که براشون اندک بوده و الان نیستن)..
رده5 این گروه رو خیلی آشنایی ندارم،بیشتر رفت تو نسیم4chsmu1,داداش داوود که تو تجربیات معروفن و داداش سهیل رو تو رده 4 میگم1

رده4 باحالتررین های کانوون اند..مشغول زمبه اید اگر فکر کنید چون خودم تو این گروه ام گفتم،سیبیلای حمیخان بیاد تو خوابتون،خود ادمین بیاد بنتون کنه4fvfcja
تاثیر این رده رو میتونید برابر با 10رده ی بالا بدونید(دیگه خدایی اگه ادمین نبود هیچ کدوم اینجا نبودییم دیگهه4fvfcja )

رده 3 چیزی به ذهنم نمیرسه،خیلی نمیشناختمشون و بیشتر از دور شاهد تاثیراتشون بودم1
رده2 دیگه این رده خیلی متنوعه4chsmu1..هرکدوم رو یه جور خاص دوست دارم1
رده1 دست من بوود همه رو یه دونه اضافه میکردم..4chsmu1

حقیقت اینه که همه کانونی ها گلن..و بی دلیل نبوده که توی این آسمان که سرزمین نیست..همه اهل پروازن و اهل پرواز موندن..53

خواستم من هم بگم که همه رو مثل خانواده ای از خودم دوست دارم و همه رو(حداقل به غیر از چند گروه اول) یادم هست و فراموش نخواهم کرد هیچوقت..واقعا تاثیر شخصی اما از تاثیر بر روی کانون جداست و همون طور که بقیه دوستان گفتن به نظرم هرکس نقشی در حرکت کانون داره..1

این هم نوعیش بود دیگه..اگر میدونید اسپم بود و دور از مسیر تاپیک منتقلش کنید یا پاکش کنید
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1_96.jpg]

سلام
سال 96 به پایان رسید.
اما یادها و خاطرات اون باقی مونده.  49-2

به نظر شما شاخص ترین فرد کانونی در سال 96 چه کسی بود؟   2uge4p4

قطعا دوستان بسیاری جان فشانی کردن و روززحمت ها و شب بیداری ها کشیدن.  37
اما به نظر شما چه کسی در سال 96 اثرگذارترین بود؟  Khansariha (69)

لطفا هر کدوم از دوستان زحمت بکشن و حداکثر 3 اسم رو اینجا درج کنن. (طومار ننویسید - حداکثر 3 اسم)
اگر که دلایل انتخاب تون رو هم بنویسد که چه بهتر.

در پایان، نتایج جمع بندی میشه و افراد برگزیده در همین تاپیک اعلام میشه. 

قابل توجه شرکت کنندگان این برنامه:
به قید قرعه به سه نفر از شرکت کنندگان، شارژ 10،000 ریالی از طرف اسپانسر مایه دار کانون که نخواست اسمش فاش بشه 4chsmu1 اهدا میشه.
من می دونم خودتون و خانواده و فامیل های نزدیک تون همگی مایه دار هستید. 4chsmu1 سیم کارت هاتون دائمی هست و اصلا نیاز به این چیزها ندارید.
ولی به خاطر کانون تو این برنامه شرکت کنید و اگه برنده شدید، جایزه رو از اسپانسر عزیز 4chsmu1 تحویل بگیرید و به بچه های فامیل دورتون که یه ذره وضعیت مالی شون متفاوت با شما هست هدیه بدید. 

جوایز کمه
اما
پربرکته  128fs318181

و
مُشک آن است که خود ببوید.
از برگزیدگان کانونی پیشاپیش خواستارم تبلیغات نکنن و بذارن دوستان با فراغ بال انتخاب کنن.
من از الان نگرانم تو یه سری معذورات قرار بگیرن و دست و بالشون برای انتخاب بسته شه. 4chsmu1

پایان فرصت انتخاب چهره ماندگار سال 96 کانون:
پنجشنبه 16 فروردین  Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 49-2

شازده کوچولو
rezaKy

303
53
با تشکر از چیکا واسه بازگشتش به کانون شازده کوچولو واسه متانت و بی سر و صدا کار کردنش  صادقین واسه خدمت صادقانه ش آرمین واسه اینکه ستونه قاصدک برا فعال بودنش rezaky برا اراده و استواریش  و خاله شادن برا امیدی که تزریق میکنه
رای من:
آقای عاشق تو ترک جدیه و از جون و دل مایه میزاره برا هوشیاری و پستاشو که میخونم حس میکنم که واقعا در حال جهاده با همه فراز و فرودهاش 302
خانم میتوانم ثبات قدم داره و خوبه که همیشه هست بی پیرایه خیلی خوب کانون رو میشناسه سینه ش تاریخچه خیلی اتفاقات تلخ و شیرینه فکر میکنم از خوبای وفاداری به کانونه 302
خانم sm warior یه جوری شیطنت و سرزندگی به کانون میده حس میکنم خیلی خودشه نقش و فیلم بازی نمیکنه و همیشه حتی موقعی که  فقط شکلک میزاره پستاش انرژی داره 302  
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
اسم زیاده
نمی شه چهار تا؟

رای من :

صادقین :‌ اگر نبود کارهای گروه های ترک مطمئنا زمین می موند. خیلی بچه با صفاییه.
نظم، صبر و دقت مثال زدنی، بر خلاف من که شلوغ پلوغ و عجول هستم.

شازده کوچولو : صادقین انجمن مسابقات، خیلی دوستش دارم و
واقعا پشت صحنه خیلی زحمت می کشه برای کانون. البته خیلی هاش رو من خبری ازشون ندارم.

رضا کی : با اومدنش یه تکونی به مسابقه ی گروهی داد. پر شور و پر انرژی ، پر انگیزه و پر تلاش.
خیلی خیلی خوب پاکی جمع کرد و مطمئن هستم که به راحتی میتونه کلی پاکی جمع کنه. 53258zu2qvp1d9v

دوست دارم اسم خیلی ها رو بیارم و انصاف هم داشته باشیم، باید نام ببریم
اما خب آرمین عزیز گفت سه نفر و ما هم اطاعت می کنیم.

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

من رزمجو رو  بخاطر پاکی مداوم و صاحب نظر بودنش.
می توانم بابت وفاداریش به کانون و  انیس بخاطر  پاکی و تلاشش... این عزیزان به ذهنم رسید  وگرنه همه سرپرست ها رو دوست دارم مثل عاشق .سها.صادقین.شازده.آرمین عزیز. همساده و همه و همه. دست همتونو میبوسم (پسرا رو Gigglesmile ). دخترا هم خواهرم هستن
... خدا قوت عزیزان 53 53
[تصویر:  qol.jpg]
کلی نوشته بودم که اومدم ویرایش کنم اشتباهی حذف کردم Hanghead
آقایان:صادقین(خیلی مفید وبی سروصدا)هادی(همچنین)شازده کوچولو(همچنین همیشه هم بودن و به داد کانون رسیدن)،آرمین(تا جایی که تونستن شایدم حیلی بیشتر وقت گذاشتن براکانون)ام اچ بی گرافا(ایشونم بی سروصداوهمیشه حاضر وحضور با برنامه)قاصدک(خیلی فعال وباانگیزه ولی اخرسالی انگار انگیزشونم کم شد گوشه نشین شدن)نمیدانم(تک تک پستهاشون عالین فقط وقت کم میزارن برا کانون)
پس رای من:شازده کوچولو،ام چی بی گرافا،هادی وآرمین(سه تا نشد که نشد 53258zu2qvp1d9v)
خانم ها:سها بگی نگی آخرای سال وقت نکرد بیاد
عطررهایی خیلی بابرنامه شده ولی کانون نمیاد 65
ماشاالله بقیه خانوماها هم که خیلی حضور پررنگی دارن Khansariha (56)
رای من رضوانه49-2

پ.ن:خیلی های دیگه بودن که باید اسم میبردم ولی گفتن چهره ماندگار سال منم افرادی که فکر میکردم کل سال 96رو کانون حضور داشتن اسم بردم 53258zu2qvp1d9v
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
همساده  کم میاد ولی وقتی میاد پستایی میذاره که یه دنیا ارزش داره ...به قولی کیلویی کار نمیکنه Khansariha (46)
جناب خان  که ورزشکار خیلی خوبیه...همیشه هم پستای شاد میذاره... 49-2
عاشق  هم کاملا مشخصه 49-2
منم میخواستم خیلیارو بگم ولی نمیشه Hanghead
انتخاب سه نفر بین همه بچه ها برای منم سخته
من این سه نفر بیشتر تو ذهنم هست مدت طولانی نبودم
ولی هر وقت میام این سه نفر هستن و وظایفی که به عهده گرفتن به خوبی انجام میدن
بازم معذرت از بقیه دوستان الان خیلیای دیگه هم هستن که دوس داشتم انتخابشون کنم واقعا چرا فقط سه نفر :/
[تصویر:  %E3%82%AF%E3%83%A9%E3%82%A6%E3%83%B3_m.GIF]شازده کوچولو [تصویر:  %E3%82%AF%E3%83%A9%E3%82%A6%E3%83%B3_m.gif]قاصدک [تصویر:  %E3%82%AF%E3%83%A9%E3%82%A6%E3%83%B3_m.GIF]انیس
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
سلام
از دوستانی که تا به این لحظه با انتخاب هاشون این برنامه رو همراهی و حمایت کردن بسیار ممنونم.  53

(1397 فروردين 8، 19:27)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دوست دارم اسم خیلی ها رو بیارم و انصاف هم داشته باشیم، باید نام ببریم
اما خب آرمین عزیز گفت سه نفر و ما هم اطاعت می کنیم.
برادر عزیز
ممنون از محبت شما.
آره واقعا انصاف هم داشته باشیم باید از خیلی ها اسم بیاریم.
تاپیک تشکر و قدردانی همیشه در طول سال آماده است برای تشکر از همدیگه و متاسفانه چقدر ما کم میذاریم.
یکی خارج از اینجا وارد بشه و این تاپیک رو ببینه فکر می کنه اینجا چند تا آدم در حکم دیوار دور همدیگه جمع شدن که زبان شون به تشکر باز نمیشه.  53258zu2qvp1d9v 

حالا اینجا هم بگیم اشکالی نیست. خیلی هم خوبه.
فقط یه جوری باشه که مثل همساده قابل تفکیک باشه منتخبین از غیرمنتخبین.  128fs318181 

(1397 فروردين 8، 23:50)مرجان. نوشته است: خیلی های دیگه بودن که باید اسم میبردم ولی گفتن چهره ماندگار سال منم افرادی که فکر میکردم کل سال 96رو کانون حضور داشتن اسم بردم 53258zu2qvp1d9v
دست شما درد نکنه خانم مرجان.
ولی همین ها هم اضافه بر ظرفیت هست.
من الان با انتخاب های شما هیچ کاری نمی تونم انجام بدم.

بشینید فکر کنید و 3 فرد شاخص رو از بین شون جدا کنید و اعلام کنید. 
به این فکر کنید: مفیدترین و اثرگذارترین کاربر سال 96
این جوری بهتر به نتیجه می رسید.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

اول اینکه خیلی خوشحال شدم بعضی از دوستان از من نام بردن
سالی که رفت نه من در خدمت کانون بودم و نه از کانون در خدمت من (هر دو هم تقصیر منه قطعا)

ممنون

اون سه نفر مهم به نظر من اینهان :

شازده کوچولو : چون همه کانونو می خونه ، وقت می ذاره ، ارزش قائله و خودشو مسئول و موظف می دونه

قاصدک : چون امور رو به دست گرفته و داره با حداکث تلاش انجامشون می ده

رامین. : چون با خیلی جاها که لازم بوده به زبون خوب و منطقی یه چیزهایی حل و فصل بشه از راه رسیده و دقیق و شمرده حرفای لازم رو گفته

این وسط یه تشکر جداگانه هم دارم از کوئین عزیز و همین طور همه مدیرای قرمز

[تصویر:  nasimhayat.png]
به نام خدا

سلام به همه بچه های باحال. 

والا راجب تاثیرگذار ترین فرد کانون که قطعا سخته انتخابش. از آنجا که قرار بر کوتاهی سخن شده، منم سریع میگم:

آرمین، به خاطر اینکه اساساً این جوونِ گل باعث شد من اشتیاق زیادی به ترک پیدا کنم. (تا قبل از اولین مسابقه گروهیم نا امید بودم از ترک)

عاشق: بخاطر اینکه شخصیتش یه طوریه که تمام نشدنیه این بازیکن. ینی 1000 بار زمین میخوره، ولی بار 1001 ام به کمتر از پرواز راضی نمیشه.

هرچی فکر کردم بین چیکا، رضوانه و خاله شادن یکی رو انتخاب کنم واقعا نشد. حالا اجازه بدید چیکا رو انتخاب کنم.. ولی واقعا یه تشکر و یه قدردانیِ بی اندازه میخام بکنم از خاله و رضوانه خانوم. رضوانه بخاطر تلاشِ بی مانندش توی کنترل نگاه و ذهن و خاله بخاطر اینکه مثل کوهی میمونه پشت بچه ها و خودِ من.

آقا نمیذارین کوتاه بنویسما. Gigglesmile میخام اسم SM Warrior و تواب هم بخاطر تلاششون توی ترک بیارم. اما خب اثر گذاری اون اشخاص بالا به نظر من بالا بود.
کلا هر گل یه بویی داره و هر کدوم از اعضای این سایت، به نوبه خودشون تاثیر میذارن روی بقیه. 
راسی تشکرم بکنم از کسایی که منو به عنوان فردِ تاثیرگذار کانون انتخاب کردن. خداروشکر میکنم و امیدوارم هرگز نا امیدتون نکنم بکس. 302
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
دوستان زیادی هستن که می تونن به عنوان چهره سال 96 انتخاب بشن ولی من با توجه به مواجهه خودم و شناختی که داشتم آقای omid 24 و خانم chika را به عنوان چهره های سال 96 انتخاب می کنم. هر دو تاشون بزنم به تخته بسیار پرانرژی، اکتیو، دلسوز و مهربان و خلاق هستند.انشاالله سایشون از سر کانونی ها کم نشه و همچنان سرحال و قبراق به کارشون در کانون و دادن انرژی مثبت به کانونی ها و تشویق بچه های کانون به پاک بودن و پاک ماندن ادامه بدن.دست علی به همراهشون.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان