عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

تالار شهرت -- Hall Of Fame

سلااااااااام

انتخاب سه نفر واقعا کار سختی ه . مطمئنا سرپا موندن کانون حاصل تلاش و تاثیرگذاری خیلی از بچه هاست. از مدیر مدیرا گرفته تا تک تک اعضایی که با قدرت دارند برای ترک تلاش می کنند وبا پست ها و روزای خوبشون  به بقیه هم انگیزه می دهند.
خیلی از دوستان هستند که اگه حتی اسمشون هم نبریم برای همه واضح و مبرهن هست که همیشه تاثیرگذار بودن و خیلی زحمت کشیدن. گل سرسبدشون هم سهای عزیز هست.

اما انتخاب های من 4chsmu1

آقای صادقین در بخش مسابقات گروهی: خیلی منظم و دقیق هستند و غیبت چند روزشون واقعا احساس میشه.
خانم انیس سرپرست تاپیک جشن پاکی : پست های پر از انرژی و ذوقشون    
می توانم عزیز مدیر انجمن ادبیات : بعضیا همین که هستند خیلی خوبهههه

سال 96 مدیرا و سرپرست های جدیدی تو قسمت های مختلف مشغول فعالیت شدند که انصافا همشون خیلی زحمت کشیدن و تلاش کردند.
سپااااااس از همه 302
جالبه !
اقای صادقین و اقای رضا کی و خانم خاله شادن بیشترین فعالیتو داشتن از نظر من
یسریا از منم نام بردن22مرسی ولی من اصن کاری برا کانون نکردم22
خععععلی زیااااد سخته انتخاب فقط ۳ نفر  Hanghead
من نمیتونم از بین تمام زحمت کشای کانون فقط ۳ نفر رو انتخاب کنم Hanghead
هرکسی به نوبه خودش فکر میکنم تمام سعیش رو کرده ک بتونه سهمی توی پیشرفت کانون داشته باشه
Hanghead
مخصوصا اقای گرافا که توی سکوت تک تک فعالیت های کانون رو زیر نظر گرفته
اقای شازده ک هممممیشه در صحنه ست و دقیق
یا اقا ارمین ک با تموم دغدغه های خارج از کانون هیچ وقت از کانون کم نذاشته
یا اقا رضا ک خعععلی زیاد همیشه در صحنه بوده و پر از انرژی 
یا رضوانه بانوی عزیزم ک دیگه کلا ترکونده  302
میتوانم بانو ک موتور حرکت نسیم میشد همیشه
کویین و مژگان رو که دیگه نگم براتون
خاله شادن عزیز ک همیشه پستاش حالمو خوب کرده
اقای قاصدک و حواس جمعش 
اقا رامین. شاد ک عالی بوده
اقای عاشق و صادقین همممیشه مسئولیت پذیر و پستای توووپ
اقای درخشنده و تامیک ورزشی و بررسی های دقیقش
واقعا انتخاب سختیه خبHanghead
تازه اسم خیلیا رو هم نگفتم Shy
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1397 فروردين 12، 17:47)chika نوشته است: خععععلی زیااااد سخته انتخاب فقط ۳ نفر  Hanghead
من نمیتونم از بین تمام زحمت کشای کانون فقط ۳ نفر رو انتخاب کنم Hanghead
سلام
این خیلی خوبه که این همه دوست و یار و یاور و همراه خوب اینجا داریم.  317 
یکی از یکی فداکارتر، مسئولیت پذیرتر، پرانرژی تر و مؤثرتر.  2uge4p4

ولی
همچون خانم مرجان
منتظر می مونیم تا شما هم لیست 3 نفره نهایی تون رو اعلام کنید.  Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
آقا آرمین.. 303
آقای گرافا.. 303
میتوانم جان.. 302
ب نظرم بودنشون تو کانون خیلی مهمه.. 53258zu2qvp1d9v
البته تعداد افراد مهم و اثرگدار خیلی بیشتره.. من فقط حق ۳ تا انتخاب داشتم..  53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

نقل قول: بشینید فکر کنید و 3 فرد شاخص رو از بین شون جدا کنید و اعلام کنید. 
به این فکر کنید: مفیدترین و اثرگذارترین کاربر سال 96
این جوری بهتر به نتیجه می رسید.  
شازده خان 
ناظم خان
آرمین خان
49-2
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام دوستان خوبم در مسیر بهبودی 
سال نو مبارک ان شاالله بهترین خیرها در انتظارتون باشه ..خیلی ممنون ک بعضی دوستان به من لطف داشتند از لطفتون سپاسگزارم ان شاالله ک واقعا تونسته باشم کمکی کنم
خیلی ها هستن ک واقعا اینجا زحمت میکشن بی منت بی نق و نوق کردن و واقعا مسئولیت شناس هستند
گاهی با خودم میگم اگر من جای برادر ارمین یا اقا شازده، ام اچ و صادقین، درخشنده ،عاشق، رامين،ميتي و .. بودم ایا میتونستم این همممه وقت اینطوری مداوم مسئولیت شناس و متعهد باقی بمونم و وا ندم و نرم پی زندگیم؟
این عزیزان ستون های کانونن ک اگر نباشند کار کانون واقعا لنگ میمونه ادمای اثربخش کانون ک وجودشون برکته ان شاالله خدا به همه جزای نیک بده اين افراد اگه نباشند كانوني هم وجود نداره خداقوتشون بده سواي اين ستونهاي كانون بچه هاي جديدتري ك تو سال گذشته اثرگذار بودن زيادن و نميشه خلاصشون كردولي با اينحال:
وقتی این تاپیک رو دیدم اولین اسمی که به ذهنم رسید اقا رضای خوب بودن ک واقعا با همه وجود مایه میذارن هرجا هستن منشا امید و اثربخشی اند و بی تفاوت رد نمیشند عاقبتشون بخیر باشه ان شالله
اقا همساده ساکت کانون فرد دومی هستن ک در ذهن من ماندگار بودن در سال گذشته ..فردی ک پستهای کم و پرمغز میذارن و معمولا با خوندن اون پستها چیزهای جدیدی رو یاد میگیرم
رضوانه عزیزم انتخاب سوم بنده هستند بانوی آروم، بی صدا، منظم و تودار1 
ان شالله همگی در پناه قرآن و اهل بیت تندرست و ثابت قدم باشید 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام
سپاس از همه دوستانی که حضور بهم رسوندن.  49-2

خانم چیکا هم فکرهاشون رو کردن
و از لیست عریض و طویلی که داشتن بالاخره سه نفر رو انتخاب کردن.
فقط کانون تو هویت شناسی ایشون دچار مشکل شد.
وظیفه ی تحویل محموله به من سپرده شد:  4chsmu1

(1397 فروردين 12، 17:47)chika نوشته است: من اینجا پستی ک باید توی تالار شهرت بدم میدم
بخاطر مشکلات تشخیص هویت کانون ک منو کویین میشناسه توی اون تاپیک [تصویر:  gigglesmile.gif] 

اقا آرمین
اقای شازده
میتوانم جان 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همه

راستش من نبودم و انتخابم جانب انصاف رو نخواهد داشت احتمال زیاد؛

خیلی سرانگشتی:

می توانم
آرمین
هادی
سلام
چقد خوب که آخرین لحظه ها رسیدم به این تایپیک
به نظر منم همونطور که بقیه گفتن انتخاب 3 نفر واقعا سخته، مخصوصا خیلیا هستن که در سکوت کار میکنن و هیج اثر و نشونی نمیزارن از خودشون مثل آقای صادقین و گرفا و شازده کوچولو
خیلیام هستن که انرژی میدن مثل امید و میتوانم و خاله شادن
بعضیام مثل عاشق همیشه هستن
ولی خب 3 نفر تاثیر گذار:
1- آرمین: هرموقع به یه مشکل یا دغدغه ای دارم که نمیتونم حلش کنم آرمین انگار توی زندگی من بوده و دقیقا میدونه چه حرفی رو بزنه که من رو به حرکت واداره.
2- قاصدک:  یادمه سرپرست بودم و به دلایلی دیگه نمیتونستم ادامه بدم، بعد از چند بار بدقولی من، با قاصدک صحبت کردم اینقدر خوب درک کرد و باهام همدردی و صحبت کرد که اصلا از اینکه بدعهدی کردم خجول نشم و راحت تر کنار بیام، و این حس همدردی و درک کردنش منو تحت تاثیر قرار داد
3-رضا کی: همیشه فکر میکنم چجوری به این همه برنامه هایی که میریزه عمل میکنه و همیشه هم تو چنتا تایپیک فعاله و وقت میزاره، همیشه مثل روزای اول انگیزه گرفتن منه، فرقش اینه که همیشه انگیزه داره و امید میده

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سلام
خوب های 96 کانون زیاد و اما من هم مثل شما 3 انتخاب بیشتر ندارم:

1-  شازده کوچولو
یه دونه است. راحت نمیشه تو چند جمله خلاصه کرد از اونچه که هست و اونچه که انجام میده. یه نمونه ی تمام عیار برای این عبارت که «نیاز نیست خوب حرف بزنی تا کارت به نظر خوب برسه. کارت رو عالی انجام بده که خود همه حرف ها رو خواهد زد.». هر جا که مشکل بوده و نیازمند ورود، همواره جزء اولین نفرهایی بود که لبیک گویان برای اونچه که از دستش برمیاد پیش قدم شد. یه مدیر فوق العاده. مدیریت یه بخش رو کامل دستش بسپر و بای بای کن! با خیال راحت برو پشت سرت رو هم نگاه نکن.  Khansariha (18)

2- عاشق فاطمه زهرا
حضورش تو رهروان، راهنمایی های پرمغزی که با جون و دل انجام داد، وقت هایی که می تونست صرف خودش کنه و برای کمک به دوست هاش گذاشت، هم چشم گیر بود هم قابل تحسین. حضور همیشگی در جایگاه مدیریتیش و تعهد به وظایفش عالی بود. این ها جدای از تلاش خوبی هست که برای پاکی انجام میده و همین تلاش و بودنش در جای جای کانون چقدر مثمرثمره. Khansariha (18) 

3- rezaKy
سال 96 سال رضا بود. رضا این جا، رضا اون جا، رضا همه جا. 4chsmu1 همه جای کانون بود. تلاشی که برای پاکی خودش انجام میداد، فعالیتی که تو تک تک تاپیک های کانون داشت و همراهی که با بقیه بچه ها انجام داد قابل تحسین بود. هر موقع سرگروه بوده نشون داده که یه حامی واقعی یعنی چی. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  %D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D8%B1_96.jpg]

سلاااااااااااااااااام   2uge4p4
زمان اعلام نتایج فردا رسیده. [تصویر:  butler_0005.gif]

مجموعا 18 نفر از دوستان کانونی مون محبت کردن و چهره ماندگار سال 96 رو انتخاب کردن.
تشکر از همه شون که زحمت کشیدن، وقت گذاشتن و تو این برنامه شرکت کردن.  302

مجموعاً 52 رای به صندوق ها ریخته شد که 4 نفر از دوستان مون هر کدوم 6 یا 7 رای آوردن.  Khansariha (69)
با توجه به نزدیکی رای ها هر 4 نفر به عنوان چهره ماندگار سال 96 کانون برگزیده میشن.  317

[تصویر:  signbot.gif]
و

و

و

هر کدوم از این دوستان (جز خودم) باعث افتخار کانون هستن. Confetti
خوشحالیم که کنارمون هستن و بی اندازه ازشون ممنونیم که بی چشمدات هوای کانون رو دارن.   Khansariha (63)
از خدا می خوام همون طور که تو کانون راهگشا هستن و مسبب خیر، خدا هم ویژه ترین نظرها رو بهشون داشته باشه و خیر و برکت کثیر نصیب شون کنه.  303 

کانون ما اگه پابرجاست، ثمره ی زحمات این چند نفر نیست. صدها نفر قبل ترها برای اون جان فشانی کردن و ده ها نفر هم همین الان عهده دار جای جای کانونن. چه بی نشان و چه بانشان.   49-2
از خدا می خوام هیچ کدوم از این دوستان خوب رو از این جا خارج نکنه؛ مگر با دست پر. با بهترین دستاوردها و عمیق ترین تغییرات.  303

به چهره های ماندگار امسال این مدال خوش رنگ اعطا شد:  [تصویر:  chehre_sal.gif]
مبارک شون باشه.  Khansariha (8) 
طراحی این مدال زیبا مثل بسیاری دیگه از مدال های کانون بر عهده گرافیست خوش ذوق مون قاصدک عزیز بوده. ازش ممنونم.  302

و
اما نتیجه قرعه کشی جنجالی کارت های شارژ 10،000 ریالی 4chsmu1 
خانم ها  حوا هستم، خاله شادن و چیکا  Khansariha (46)
مبارک شون باشه. Khansariha (8)

برای چهره های ماندگار سال 96 کانون جشنی ترتیب داده شده که شما رو دعوت به حضور در اون می کنم.  2uge4p4
و 
منتظر مصاحبه اختصاصی خبرنگار کانون با این چهره های ماندگار از طریق همین رسانه طی روزهای آتی باشید.  Khansariha (40)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
جا داره ویژه تشکر کنم از همه ی دوستانی که تو انتخاب «چهره ماندگارسال 96 کانون» شرکت داشتن.  303 
من اصرار داشتم هر کس حداکثر 3 نفر رو انتخاب کنه. چون می خواستم واقعا همه ی ما انتخاب کردن رو تمرین کنیم.

تو انتخاب کردن هست که ما ارزش گذاری رو یاد می گیریم.
اولویت دهی رو تو انتخاب کردن هست که یاد می گیریم.
جسارت به خرج دادن و ریسک حرکت رو به جلو موقع انتخابه که سرو کله اش پیدا میشه.

ما از صبح تا شب مدام در حال انتخاب کردن هستیم. صدها بار. بدون اینکه حواسمون باشه.
ما برای زندگی مون می تونیم ده ها و صدها هدف گذاری و برنامه ریزی داشته باشیم. اما برنده اونیه که یه انتخاب درست انجام بده و از بین تمام گزینه های موجود بهترین رو انتخاب کنه.
چیزی که غالبا ما انجام نمیدیم. اون قدر در بلاتکلیفی خودمون رو قرار میدیم که زمان فوت میشه. دیگه هیچ فرقی نداره. دیگه هر انتخابی هم که بکنیم یک بازنده ایم.  53258zu2qvp1d9v

اما این همه ی ماجرا نیست:

1-
وقتی خودمون انتخاب می کنیم و انتخاب های اطرافیان مون رو هم می بینیم، می فهمیم چقدر «نقطه نظرات آدم ها» باهم متفاوته.

انتظار نداشته باشم همه مثل من فکر کنن. دپرس نشم اگه کسی چشم هاش چیزی متفاوت با چشم های من می بینه.
من ارزش گذاری خودم رو دارم؛ تو هم ارزش گذاری خودت رو. اینکه «متر من» با «متر تو» متفاوته، به این معنی نیست که ما با همدیگه مشکل داریم. صرفا به این معنی هست که ما با همدیگه متفاوتیم. هر آدمی منحصر به فرده.  Khansariha (69)

2-
وقتی چنین انتخاب هایی انجام میدیم، متوجه میشیم که چقدر «شناخت» اهمیت پیدا می کنه.
من برای اینکه بتونم انتخاب کنم، اول باید گزینه هام رو بشناسم. باید گزینه هام رو یکی یکی دورم بچینم و در مورد هر کدوم شون اطلاعات لازم رو کسب کنم.   128fs318181

3-
وقتی با چالش انتخاب مواجه میشیم، می فهمیم که چقدر «قوه ی عقل» قوه ی مهمی هست. می خوایم بهش یه سری ورودی بدیم و از این قوه انتظار داریم اون ها رو تجزیه و تحلیل کنه و در نهایت یه خروجی درست و بی نقص تحویل مون بده.

این قوه رو ما چقدر پرورش دادیم که الان ازش انتظار سرویس باکیفیت داشته باشیم؟ چقدر وقت براش گذاشتیم که الان خیال مون راحت باشه موقع خدمت گرفتن از اون به اشکال برنخوریم؟ وقتی ما برای رشد چیزی وقت نذاشتیم، چطور انتظار داشته باشیم اون چیز رشدنیافته و نابالغ ما رو به گزینه های درست هدایت کنه؟  53258zu2qvp1d9v

و
.
.
.
به امید اینکه همه ی ما هر روز انتخاب هایی بهتر از دیروزمون داشته باشیم.  Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دوباره سلام 
در این روزهای بهاری، به سراغ مرد پر کار کانون رفتیم: rezaKy عزیز  Khansariha (18)
در کمتر از یک سال فعالیت کانونیش 1500 پست داشته و حسابی تو کانون گرد و خاک به راه انداخته.  4chsmu1 

این شما و این مصاحبه خبرنگار کانون با ایشون:

1)     چهره ماندگار بودن کانون چه حسی داره؟ 
سلام خدمت شما و همه کانونیای گل. چهره ی ماندگار بودن، لغت واقعا سنگینی حساب میشه. ینی تا وقتی کانون، سر پا هست و داره به رسالتش عمل میکنه، اسم اون چهره توی تاریخچه ش ثبت میشه. ینی اون چهره، میشه یه الگو. و من الان نمیدونم چطوری توصیف کنم خودمو. چون هم خوشحالم هم نگران. خوشحالم تا آسمونِ هفتم و نگران از این بابت که آیا میتونم الگو بمونم؟ یا نه

2)     رضا از خودش کم اثر نذاشته. اما به نظر خودت کدوم اثر از رضا بوده که بچه های کانون رو این قدر جذب خودش کرده؟
والا سوال سختیه که بیشتر خود بچه ها باید بگن. ولی من اگه رضا رو بخام از بیرون تماشا کنم، میگم آدمیه که سعی میکنه انرژی بده به بقیه. امیدوارم رضا بتونه کارخونه ی تولید شادی باشه.

3)     ما کانون میایم تا به خودمون کمک کنیم یا اینجاییم تا کمک حال بقیه باشیم؟
ما (همه ی اعضا) اینجاییم تا در درجه اول به خودمون کمک کنیم. چون هیچ کسی رو نمیتونی پیدا کنی که بغل دستیشو از خودش بیشتر دوس داشته باشه. وقتی کسی که میاد ترک کنه، اول به خودش کمک میکنه. بعد وقتی به بقیه امید میده، همدردی میکنه و راهکار میده، اونجاس که هم به خودش کمک میکنه هم به دوستش. درواقع کانون، یه زنجیر دایره اییه. چون به هر کسی نگاه کنی، با یه دست، بغلیشو نگه داشته و دست دیگه ش توی دست دیگری.

4)     برای کانون چی کار کنیم که همیشه حالش خوب بمونه؟
کانون که همیشه حالش خوب میمونه مهم نیس چقدر خلوت یا چقدر شلوغ باشه. مهم اینه که (حتی شده یه جوان رو) از باتلاق خ.ا نجات بده.
این که همه ی مدیراش میگن کانون شلوغ تر بشه قطعا برای اینه که انسان ذاتا هرچیو داشته باشه سیر نمیشه. ینی این حامیا حرصِ نجاتِ آدمای بیشتر میزنن (خودمو نمیگما کلا همه حامیا [تصویر:  4chsmu1.gif] ) که در واقع کاش همه آدما یه همچین حرص و آزی داشته باشن.

5)     چیزی از سال جدید نگذشته. تو زندگی شخصی، چقدر برای امسال نقشه کشیدی و به چگونه سپری کردنش فکر کردی؟
امسال سالیه که احتمالا اگه اسفند، برگردم به فروردینش فک کنم، میگم عهه کی باورش میشد من اینجا باشم. نقشه هایی کشیدم تا آینده مو یه جای دیگه بسازم. میخام بیشتر بدونم، بخونم، بهتر زندگی کنم، بیشتر به خدا نزدیک شم و میخام از 97 لذت ببرم. 

6)     این همه فعال بودن تو داخل کانون از کجا میاد؟ به خیلی از تاپیک ها با پشتکار سر زدی و سر می زنی. فکر می کنی به همین اندازه ثمره هم داره؟
همونجور که توی سوال3 گفتم، همه اینجاییم که به خودمون اول کمک کنیم. خیلی وقتا به بچه ها هم میگم، ترک کانون کمکی به ترک نمیکنه. در واقع به اکثر تاپیکا سر میزنم تا بیشتر توی این نقطه ی امن باشم. چون وقتی توی کانونم، هوس دستش اینقدر دراز نیست که بتونه منو بگیره. بالاخره اینجا آسمان است و هوس اهلِ زمین 1

7)     تو یک سال هم نیست که عضو کانون شدی. دوست دارم بدونم بهترین هدیه و دریافت و روزی که نصیب تو از این یک سال کانونی بودن شده چیه؟
بیشترین چیزی که به برکت کانون گرفتم، هدیه معنویش بود. امید به آینده م شدیدا زیاد شده و حس میکنم بزرگتر شدم و اینو مدیون تلاشی میدونم که برای ترک داشتم. توی دنیایی که الان داریم زندگی میکنیم، کسی صحبت از معنویت کنه، فکر میکنن (ببخشید) اُمله یا نمیفهمه. فکر میکنن همه چی علمه. اگه علم نمیتونه خدا رو توضیح بده و حسِ درونی خوب رو نمیتونه بیان کنه، بخاطر اینه که عقل کامل نیست. از یه جا به بالاتر با عقل نمیشه رفت و باید گیرنده های معنوی رو روشن کنیم. خداروشکر و با وجود کانون، من شروع کردم به توجه به بُعد روحانی. امیدوارم راه درست رو پیدا کنم.

8)     برای کانون تو سال 97 چه پیش بینی داری؟
برای کانون توی 97 یه فکرایی دارم که نیازمند همفکری با مدیرای عزیزه. یکیش توجه به اورژانسِ کانون که حتما Notification دار بشه. این بخش همونطور که میدونین خیلی مهمه.
برای هدایت گرفتارای خ.ا به سایت، امیدوارم امسال، پیشنهاداتی که داده بودم، دوباره بررسی بشه و انشالله مدیرای عزیز به بی ضرر بودنش واقف هستن. برنامه بزرگ من برای کانون، راهنمایی آدمای بیشتر به اینجاس. اونایی که نیاز به جامعه همدرد رو حس میکنن ولی هیچکسی رو ندارن تا بهشون بگن: " باباجان من معتاد خ.ا هستم و میخام ترک کنم. کمک کن بهم"

9)     به عنوان کسی که منتخب کانونی ها به حساب میاد، چه صحبتی برای دوستانت داری؟
چیزی که میخام بگم، یه تشکر از تهِ قلب هست. در واقع در قالب کلمه، زیاد نمیتونم عمقِ صمیمیتمو بیان کنم. دیگه اینکه بگم خودمون انتخاب میکنیم که چی باشیم. اگه غمگینیم،افسرده ایم، مضطربیم، برای اینه که خودمون انتخاب کردیم. اگه شادیم، زندگی رو دوس داریم، بپر بپر میکنیم و حال روحانیمون خوبه، برای اینه که بازم انتخاب کردیم که این باشیم.
انگیزه، هدیه اییه که خدا میده و به کسی میده که دستشو دراز کنه و بخادش. امیدوارم همیشه نیمه پُر داستانو ببینین.

10)  حرف آخر...
خیلی حرف زدم خسته شدن بچه ها. حرف آخر اینکه " اَ لیسَ الله بکافٍ عبده"
دست خدا با هممون

عالی باشی همیشه  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
این بار به سراغ دیگر چهره ماندگار سال 96 کانون رفتیم: خانم می توانم  Khansariha (46)
مصاحبه با همراهِ همدلِ همیشه ایستاده در صحنه ی کانون حتما خوندنیه:

1)     از اینکه چهره ماندگار سال 96 کانون شدید چه حسی دارید؟
واقعا نمی خواستم چهره ماندگار بشم، اگر سالهای قبل چهره ماندگار می شدم یه چیزی اما امسال نه. اون زمانهایی که یه عالمه فعالیت داشتم جا داشت چهره ماندگار شم اما حالا این اتفاق برام مایه شرمندگی شد! شرمندگی اینکه فعالیت نکردم اینکه خیلی کم کاری کردم. اینکه اون همه وقتی که دوستانم برام گذاشتن خیلی ها که نمی شه اسم برد از بس زیادن که باهم حرف زدن شده یک بار هم که شده کمتر اون کار رو انجام بدم اما من هنوز هم معتادم ! 

و اینکه من فعالیتم رو کم و کمتر کردم حتی نزدیک به صفر . یه سری انتقادها هم به کم کاری من به طور غیر مستقیم شد که بیشتر شرمنده شدم. 

2)     فکر می کنید چه خصوصیت ویژه ای در شما بوده که دوستان شما رو به عنوان فرد منتخب سال انتخاب کردن؟
نمی دونم واقعا. من خودم به این می توانم الآن هیچ جوره رای نمی دادم. خیلی لطف و محبت می خواسته رای دادن بهم.

3)     بهترین اتفاق کانون تو سال 96 چی بود؟
 ارائه مانیفست کانون فکر می کنم چیز خیلی خوبیه. پاکیه طولانی مدت تواب هم خوشحالم کرد به نظرم اتفاق خوبی بود و امیدوارم بازم تکرار شه و بر ای هر کی می خواد هم اتفاق بیفته .

4)     چه چیزی تو سال گذشته شما رو ناراحت کرد؟ 
خیلی چیزها. یه سری بحثهای تکراری که که هی اتفاق می افتاد اعصابمو خرد می کرد. اینکه هی بشینیم و بگیم کانون مثل سابق خوب نیست هی بشینیم بگیم چرا اعضا فعال نیستن و این جور غرغرها! 

به نظرم هر کسی خودش باید یک قدم برداره وقتی باید بریم اورژانس خودمون بریم؛اگر لازم داریم خودمون بریم تو مسابقات شرکت کنیم ؛ اگر دیدیم چند روزه پاکن به تازه واردا اعتبار بدیم(نه همین جوری وسط حرف زدن و بحثای مسخره به قیمت از بین بردن ارزشِ اعتبار ). اون لحظه هایی که وسوسه می شیم که فیلم یا عکس سرچ کنیم به جاش بریم و تو مسابقه ده روزه پست بچه ها رو بخونیم و لایک کنیم

اینا کاریه که هر کسی خودش باید بکنه بعد اگر یکی بود که همه این کارا رو کرد اون وقت حق داره به بقیه بگه چرا نشستین پا شین ! 
بر عکسش حوصله من رو سر می بره . می شه بحث دائمی و تکراری و البته دل سرد کننده .

یه چیز دیگه هم کنار کشیدن آدمایی مثل خودم ، رامین. و ... است .احتمال نا امیدی نگران و وحشت زده م می کنه .

5)     به نظرتون اینکه آدم این همه دغدغه داشته باشه در طول سال، مدام به کانون سر بزنه، روحیه بده به دوست هاش و حمایت کنه در حالی که خودش به حمایت نیاز داره و ته تهش هم این باشه که آخر سال یه جشن براش بگیرن و ازش تشکر کنن، واقعاً می ارزه؟ (تازه اون جشن و تشکر هم معلوم نیست اصلاً باشه یا نباشه. اصلاً اون همه اومد و رفت دیده شده باشه یا نه.)  
نه. اگر انگیزه این باشه که بشیم آدم معروف یا تشکر کنن اصلا نمی ارزه . احتمالشم به قول شما کمه .
 اما اگه کمک به بقیه باشه وقتی حالشون مساعد نیست یا تشویق بقیه باشه وقتی پیشرفت کردن یا فعالیت و سرگرمی بقیه باشه واسه دور کردنشون از فکر و خیال باید بگم این یه حلقه می شه تو کانون مثل انعکاس نور! آخرش این نور وقت درستش به خودمون می تابه .

یه وقتی ما تشویق می شیم و انرژی می گیریم واسه مقاومت ! ما حمایت می شیم تا اراده مون تقویت شه و ترسمون بریزه از نیازها و دغدغه ها . اون وقت ارزشش رو داره . اینکه هر کاری دلمون می خواد یکی برای ما بکنه ما هر موقع انرژی داشتیم و حسش بود واسه بقیه انجام بدیم . (قدم بعدیش اینه که خودمونو مجبور کنیم خوب باشیم تا حال بقیه رو هم خوب کنیم)

6)     هنوز اوایل سال جدید هستیم. چقدر به سال 97 فکر کردید؟ احیاناً هدف گذاری یا برنامه ریزی شخصی داشتید؟
راستش فکر کردم ولی نتونستم تصمیم بگیرم .دروغ چرا هیچ آینده ای رو متصور نیستم . چندین سال از بهترین سالهای عمرم رو داغون کردم و دیگه چیز چندانی از اعتماد به نفس و غرور و شخصیتم نمونده ... ولی هیچ راهی ندارم به جز اینکه راه درست رو برم ، امسال یه حرکتی بزنم و یه قدمی بردارم .

7)     حال کانون چطوره؟ برای بهتر شدن حالش چی کار باید کرد؟
خوبه ! کانونه و بچه هاش ! هر چی ما حالمون بهتر شه کانونم حالش بهتره . برای بهتر شدنش من باید ترک کنم ؛ من باید قوی باشم؛ من باید بتونم . همین .

8)     شما منتخب کانونی ها هستید. از همراهان کانونی چه درخواستی دارید؟
می خوام از هم بیشتر حمایت کنن ؛ همین . 
دلم می خواد مسابقات رونق بگیره یعنی هر کی هر مسابقه ای به نظرش براش مفیده خودش بره و قوانین و پستای قبلی رو بخونه به سرپرست بگه و استارت رو بزنه .

9)     حرف آخر...
یه مدته به شدت احساس می کنم ... در واقع از احساس گذشته کاملا واضح و مبرهنه که یه عده از بچه ها از دستم شاکی هستن . خب عیب نداره شاید واقعا حق داشتن . پس من معذرت می خوام . لطفا یه کمی بهِم مثبت تر نگاه کنید . 

ما از خواهر و برادر به هم نزدیک تریم چون هیچ کی به عزیزترین آدم دنیای واقعیش نمی گه چه کاره است ولی اینجا به غریبه های دنیای مجازی می گه . ما اینجا از هر خواهر و هر برادری برای هم دلسوز تر و نگران تریم . پس بیاین مثبت نگر تر باشیم و اشتباهات هم رو ببخشیم .

از همه ممنونم که مصاحبه من رو تا اینجا خوندن امیدارم لیاقتش رو نشون بدم که همچین رای هایی بهم داده شده 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان