عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربیاتی از جنس آغازین (10 تا 30 روزه)

سلام
بعد از 10 روز ترک احساس زندگی واقعی رو تجربه میکنی
احساس اینکه همه چیز سر جاش هست و واقعا میشه روز به روز پیشرفت کرد
واقعا چیز هایی رو احساس میکنی که تا قبل از اون نمیتونستی احساسشون کنی ، نمیدونم چجوری توضیحش بدم ولی مطمئنن ارزش امتحانشو داره
دنیا واقعا برات جذابتر میشه و احساس خوشحالی واقعی رو تجربه میکنی
خیلی ها به خاطر احساس خوشحالی این کار رو انجام میدن ولی واقعیتش اینه که این کار فقط چند لحظه کوتاه مدت و گذرا آدم رو خوشحال میکنه و بعدش ...
امیدوارم که روز به روز به خواسته هاتون برسید و از زیبایی های واقعی بتونید بیشترین لذت رو ببرید
یکی از چیز های مهمی که فکر میکنم خیلی مهمه اینه که تعادل رو بتونی حفظ کنی
مغرور نشی و نگی حالا کنترلش دستم اومده

انجام یک بار این کار زیاده و هزار بارش کافی نیست
موفق و پیروز باشید.
 سپاس شده توسط
بعد از 10 روز ؟ 1
از همون روز اولش خوب بود... آدم بعد از 10 روز پاکی، دوباره یکمی رنگ و بوی آدمیت میگیره... 1

اما تجربه ای که شاید به درد دوستان بخوره... این که :

بدون خواستن نمیشه... اگه اومدی اینجا که خوش بگذره و در کنارش اگه شد خ.ا رو هم ترک کنی، اشتباه اومدی 1
باید خواستن رو تو عمل نشون داد...
باید خواستن رو موقع وسوسه نشون داد... وگرنه وقتی که وسوسه نیس، همه بلدن لباس تقوا بپوشن 1

هر وقت تو اون لحظه گفتی : نه!.... یعنی آماده ای واسه شروع مسیر

یا حق 53

پ.ن : اینجوریم بلدم حرف بزنما... میگم ریا نشه 4chsmu1
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به دوستان 18 روزه پاکم امیدوارم این پاکی همیشگی بشه

بنظرم در وجود هر ادمی دو چیز وجود داره اول نور و دومی تاریکی  جزء این نیست سعی کنید رو این روایت دقت و فکر کنید

حارث بن مغیره یا پدرش ، از امام صادق (علیه السّلام) گوید : به او گفتم : در وصیت لقمان چه بود ؟ فرمودند : در آن، مطالب شگفت انگیز بسیار بود و عجب تر از همه این بود که به پسرش گفت : از خدا عزوجل چنان بترس که اگر همه ی کردار نیک جن و انس را بیاوری عذابت می کند و چنان به او امیدوار باش که اگر همه ی گناه جن و انس را هم بیاوری به تو رحم می کند ، سپس امام صادق (علیه السّلام) فرمودند : پدرم بارها می فرمودند : به راستی هیچ بنده ی مومن نیست جز آنکه در دلش دو نور است، نور ترس از خدا و نور امید که اگر این را وزن کنند از آن بیش نیست و اگر آن را وزن کنند از این بیش نیست.
نور همه اون چیزهای که به ما انگیزه ، انرژی و دلیل و برهانی هست برای ترک و فراموشی خودارضایی و گناه و قسمت دوم تاریکی ها همه تاریکی ها و شهوات وسوسه ها ...

برای ترک اینکار باید به فکر نورانیت بود و اون حالت رو حفظ کرد متاسفانه اکثر افراد که 10 ، 30 یا بیشتر روزهای پاکی دارن با گذشت زمان بخاطر وسواس فکری و... کم کم شل میش

این نکته رو یادتون باشه ما اول هر کاری شور و شوق زیادی داریم یه حس خوب که به پایان کار خیره شده رمز موفقیعت اینکه به دو چیز توجه کنی اول به شروع کار و نورانیت بعد به پایان کار و نتیجه و اون رو فراموش نکنی.

ترک رو میشه به کوهنوردی تشبیه کرد که بارو بندیل خودش رو اول کار می بنده و به قله نگاه می کنه نکته اساسی تو کوهنوردی اینه اگه وسط راه خسته بشی یا بخاطر سرما و خستگی خوابت ببره مساوی هست با مرگ یا سقوط در پرتگاه و بازگشت به نقطه اول

اول کار و شروع اراده قوی داری ولی وسط راه خسته میشی و شهوت برت چیره میشه و جا میزنی درسته شاید ادامه راه سخت باشه ولی باید ادامه داد شاید شهوت بهت فشار بیاره ولی نباید جا زد همین که تحمل می کنی به روزهای پاکیت اضافه میشه نمیگم به هر قیمتی باید به نتیجه رسید

ولی پیروزی همینطوری بدست نمیاید باید برای پیروزی مبارزه کرد. فراموشی این کار دقیقا یه نکته از همین حدیث از امام صادق هست درون هر کسی دو چیز هست نور و تاریکی که واقعیت اینکه قدرت شون یکی هست ولی میشه با حفظ یکیش مرتبه اون رو بالا برد مثلا بری خودارضایی کنی وگناه و به تاریکی متمایل باشی یا اینکه مدت ها پاک باشی و نور پاکی درت جلو گر بشه

خود دانی

به همین دلیل که میگن به عمل کار براید به سخن دانی نیست.

با شکستن این عادت شاید حس خوبی بهت دست بده و یا گاهی با گذر زمان بخاطر فشار نورانیت رو بشکنی ولی در اصل این حالات مهم نیست فقط ترک و انجام گناه که برای ما مهمه و حفظ نورانیت و روزهای پاکی به هر حال ...

پیشنهاد می کنم این سخنرانی رو دانلود کنید

سلام منم ده روزو تموم کردم
راستش من قبل از این مسابقه هم چون تازه رو آورده بودم به این کار سعی میکردم خودمو کنترل کنم و میشد بیشتر از ده روزم پاک باشم
ولی خب الان حسش فرق داره چون میدونم اینجا یه برنامه اس که اگه باهاش پیش برم دیگه هیچوقت این کارو نمیکنم
و یه حس خوب دیگه که مدیون این سایتم...فک کنم دارم متنفر میشم از این کار
به قول دوستمون که بالا گفتن بدن عادت میکنه میمونه ذهن ...که اونم خدا رو شکر داره خوب عمل میکنه
برام دعا کنید
Khansariha (70)
سلام رفقا
خب به سلامتی من هم تونستم  10 روز دوام بیارم. راستش فکر می کردم خیلی سخته ولی زیاد سخت نبود. آخه سایت واقعا به آدم انگیزه میده و احساس می کنی که اگر دوباره اشتباه کنی از رفقات عقب موندی. یه جورایی احساس می کنی که رفیقات توی بهشت دارن ازت جلو میزنن و تو داری با این کارت جهنمی تر میشی.
توی این 10 روز سعی می کردم که خودم رو مشغول کنم تا فکرم منحرف نشه. گاهی اوقات هم که می خواست منحرف بشه، حواسم رو پرت می کردم و به یه کار دیگه ای مشغول می شدم.
در انتها آرزوی موفقیت می کنم برای همه ی دوستان کانونیم که پاک بودن آرزوی قلبی همه ی اونهاست.

[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
سلام.من از سی آبان هرروز حدیث کساء میخونم و بعدش برای خودم و همه کسانیکه مثل خودم هستن دعا میکنم و از خدا میخوام کمکمون کنه تا ترک کنیم.گاهی که شیطون سرو کله اش پیدا میشه ذکر استغفرالله و صلوات میگم که این ذکرها خییییییلی تاثیر داشتن همچنین قطعا حدیث کساء و دعا هم خیلی تاثیر داشتن.خداروشکر این اواخر سرو کله شیطون خیلی مثل قبلنا پیدا نشده فقط جور دیگه اذیتم میکنه میخواد کم بیارم ولی ان شاءالله به خاک سیاه مینشونمش Cowboypistol
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلام دوستان
امروز سیزده روزه که پاکم و اومدم تجربن ده روز پاکیمو بگم
خب من اصلا به این ده روز راضی نیستم.من فقط پاکی ابدی رو میخام.چون یه بار تا هشت ماه پاکیو تجربه کردم ولی خراب کردم بعدش.یادمه بعد از هشت ماه خودمو مانند کوهنوردی تصور میکردم که تا نزدیکای نوک قله رفته بعد با کله پرت شده پایین.اصلا بعدش نتونستم به جاده پاکی برگردم
تا دو سال باز خ.ا  میکردم و الان نزدیک دو هفتست که دارم با این انحمن دوباره شروع میکنم.یه الگوی خوب دارم اینجا اونم alone but happy هست که یه بار بعد از یه سال لغزش کرد ولی باز برگشت و الان چند ساله که پاکه ولی هر روز میاد انجمن و اعلام پاکی میکنه و به بچه ها کمک میکنه.این کاراش ضامن پاکی ابدیشه و امیدوارم منم بتونم برای همیشه پاک بشم.
اینا همش مقدمه بود.برا اینکه پاک موند باید یه روز یه روز پیش بریم.من خیلی آدم چشم چرونی بودم الان چند روزه دارم رو خودم کار میکنم.وقتی با پاکی همراه شده احساس سبکی میکنم و امیدوارم همین انگیزه و عزمی که برای این ده روز داشتم تا همیشه حفظش کنم.

توصیه من به دوستان اول از بین بردن تمامی راههایی هست که ممکنه به خ.ا ختم بشه،دوما اعلام وضعیت روزانه و سوما ارتباط با تاپیکها و بچه های کانونه
1. خواستن با تمام وجود
2. عدم توجه و نادیده انگاری افکار مخرب
3. تاثیر بی نظیر غسل توبه هر شب
 سپاس شده توسط
تجربه من بعد از 10 روز:

Confetti Confetti Confetti Confetti
تپش قلبمو احساس میکنم،
مغزم انگاری یخ شده شده بودولی حالا یخش آب شده،
درگیری ذهنی و روحی بی خودی درونم از بین رفته،
قبلن خودمو درک نمی کردم! ولی حالا خودم شخص اولم(قبل ترک مثل شخص سوم زندگی میکردم! 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v )
ماهیچه های دست وپام همه انگار از زنجیر باز شده اند،آزادند،آسوده
حس خیلی خوبی دارم،قبل همه چیزو رو به شکست میدیدم ولی حال فک میکنم روز به روز می تونم پیشرفت کنم 2uge4p4 2uge4p4

بچه ها ترک کنین بخاطر خودتون،خداتون و تمام کسایی که دوستشون دارین
زندگیتونو بسازین بر مبنای پاکــــــــــــــــــــــــی...

من فقط 10روزه پاکم،حالا فکرشو بکن اگه20روز،30روز و تا ابد پاک بمونی میدونی چی میشه؟؟؟
بدون خ.ا هم میشه زندگی کرد و صد البته بهتر میشه...
کافی همت کنی و واسش هزینه بدی...هزینه شم زیاد نیستا

فقط یادتون نره برای ترک باید برا خودتون انگیزه بسازین از چیزایی که دوستشون دارین
بعد کنترل ذهن و نگاه
بعدم برنامه روزانه مناسب خودتون
نابود کردن عوامل تحریک
راهی برای فرونشاندن شهوت
و در نهایت مقابله با وسوسه
ایشالا همه پاک بمونن Khansariha (46)
تجربه بعد از 10 روز ترک:
بسیار خلاصه میخوام بگم

اعتماد به نفس بالا از ثمرات بسیار خوبش هست.

هرچقدر میتونید از تنهایی گریزان باشید.. 
سعی کنید به صورت گروهی کار کنید، درس بخونید(کتابخونه و یا هرطوری که دیگران را پیش خود احساس کنید)، فیلم نگاه کردن با دوستان یا خانواده،

تنها چیزی که باعث میشه من اصن به ذهنم این کارا خطور نکنه... احساس حضور خداوند متعال و دوم احساس حضور دیگران دوستان ، خانواده و ... در اطرافم هست

با تشکر
سلام دوستان عزیزم.
تجربه من بعد از 10 روز:
احساس نزدیکی بیشتری به خدا دارم.
وجدانم وخیالم آسوده است.
حال روحی بسیار خوبی دارم وسرحال هستم.
دراین مدت 10روزه از فیلم ها وصحنه های مستهجن دوری کردم، تا اونجایی که تونستم نگاهمو کنترل کردم، سرمو به درس وکار مشغول کردم.
موقعی که فکر وسوسه انگیز تو ذهنم می اومد سعی میکردم به چیزهای خوب فکر کنم. از خدا مدد خواستم و به اوتوکل کردم.
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلام دوستان من 
سال گذشته مرداد ماه بعد از دویست روز پاکی شکستم، روز خیلی بدی بود، از اون روز به بعد همش درگیر بودم، خودم میدونستم دارم اشتباه میکنم ولی هی ادامه میدادم به خ ا 
راستش اون روزا اصلا کانون نمیومدم فک میکردم خودم به تنهایی میتونم ترک کنم، هی توبه میکردم تا ده دوازده روز میرفتم جلو، اما دوباره....  
بالاخره تصمیم گرفتم دوباره بیام و تجربه ترک گروهی رو داشته باشم! 
با اینکه تو گروه بهترین های کانون بودم و 6 تا ستاره داشتم، از رئیس ها خواستم همه رو حذف کنن 
از اول اول شروع کردم، سخت گذشت ولی وقتی خود آدم از ته دل نخواد گناه کنه خدا هم کمکش میکنه و اینکه انرژی مثبت بچه های کانون معجزه میکنه، از همه ممنونم 
الان که دارم اینو مینویسم دارم میرم تو بیست روز پاکی 
برام دعا کنید، 
منم برای همه بچه های کانون دعا میکنم 
دست حق نگهدارتون
رها1361 302
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
 سپاس شده توسط
سلام 302
خوشحال که صدرصد هستم ولی یه موضوعی که به عنوان تجربه شخصیم میخوام در اختیارتون بزارم اینه اعتماد بنفس کاذب ممکنه کار دستمون بده.باید حواسمون باشه که یه لغزش کوچیک مارو میزاره همون جای اول
بگذریم...
توو این ۱۰روز ترک چیزی که خیلی خودشو نشون میده و همه هم حس میکنیم اعتماد به نفسمونه که برمیگرده...اینکه منزوی نیستیم.احساس میکنیم قدرت انجام هرکاری رو داریم.به شخص چیزی که توو تجربیات قبلیه ترکم هم حس کردم اینه که انگار خدا بیشتر حواسش به منه.یه سری پازل هارو میزاره کنار هم که زندگی اونجوری بگذره که من میخوام.برعکسش هم همیشه واسم صادق بوده...این موضوع خیلی خیلی واسم دلنشینه و بهم آرامش میده و صد البته محکم ترم میکنه.فقط اینو بگم که مسیر ترک مثه حرکت لبه پرتگاهه...یه لغزش ممکنه امیدتو به ناامیدی تبدیل کنه
توو این ده روز چیزی که باعث میشد فشار روم نباشه مشغولیت های کاری بود و صد البته تاثیرات نماز که بی نظیره...بهتون توصیه میکنم این راهو پیش بگیرید و ایشالا که ههممون جشنه ترکمونو اینجا جشن بگیریم 317
بریم استارت مسابقه ۲۰روزو بزنیم Khansariha (69) 49-2
وقتی پایین ترینم
خدا امید من است
وقتی تاریک ترینم
خدا روشنایی من است
وقتی ضعیف ترینم
خدا نیروی من است
وقتی غمگین ترینم
خدا آرام جان من است
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
کارهایی که من تو این 10 روز انجام دادم
1-مسافرت کوتاه (2یا 3 روز)به قم  2-روزه گرفتم 3-ورزش کردم4- ظهرا نخوابیدم تا شبا راحتر بخوابم5- خدا یه چند روز واسم مهمون فرستاد تا سرگرم اونا بشم6 فایلای صوتی و تصویری ارامش بخش ومذهبی گرفتمو خوندم 7-دعای کمیل و زیارت عاشورا هم خیلی خوبه 
اینطوری شد که به 10 روزرسیدم 
البته این 10روز واسم خیلی هزینه داشت ولی نتیجه اش رو دیدم و فهمیدم که پاکی مهم تر از همه چیزه
امیدوارم این پاکی ادامه داشته باشه و واسه شما هم دعا میکنم حالتون بهتر بشه 53 53 53 53 53 53 53 53 53
 سپاس شده توسط
سلام به همگی
اول از همه ممنونم از توجه سرپرست ها به بچه ها که تنهاشون نمیذارن Khansariha (69) Khansariha (69) 53 53 53
قبلا من همیشه تقریب فاصله بین....هام حدودا 10 روز یا بیشتر و کمتر بود ولی بعدش خودمو دوباره قانع میکردم و دوباره دچارش میشدم
ولی این دفعه وضع فرق کرده تو جامعه ای قرار گرفتم که همدردیم و با کمک همه تونستم و امیدوارم ادامه بدم برای همیشه ترکش کنم.
مهم ترین چیز ...فرصتی بود که ایجاد شد به خودم بیام و مشکلات و نیازهای خودمو بهتر بشناسم. این ....یه اعتیاد خاموشه. بعد از مدتی دیگه قضیه برطرف شدن میل جنسی نیست بلکه یه راه فراری میشه که خودتو از لحظه ای که توش قرار گرفتی رها کنی و بیخیال بشی. شاید اوایل و شروع این داستان هدف این نباشه ولی به اینجا دیر یا زود میرسه.
مثل یه مبارزه است تو رینگ بوکس....هرچقدر زحمت بکشی اعتماد به نفست تو کارای دیگه کم کمک بالاتر میره. به جرات میگم این کار اعتماد به نفس رو نابود میکنه و اگر جایی کار نداشته باشی و فرصتی هم برای معرفی خودت به جامعه نداشته باشی روز به روز شرایط بدتر میشه و جسارت شروع کار جدید رو از دست میدی ...اینا رو خودم بهش رسیدم. هرچند از نظر تحصیلی و موقعیت اجتماعی شرایط بدی ندارم ولی همه این کارها به شدت برام استرس زا و همراه با شک در تواناییم بوده و می تونم بگم علت اصلیشم همین بوده. کسی که ازدواج میکنه و از این طریق نیازشو برطرف میکنه این حس رو داره که کسی بهش تکیه کرده (چه مرد چه زن) و این خودش بهش قدرت جنگ کردن با مشکلاتو میده و از مزیت های ارضای میل جنسی از طریق ازدواجه و لی کسی که خ.ا میکنه این حس رو نداره که هیچ خودشو تنها تر هم حس میکنه....من یاد گرفتم نباید دیگه به هیچ وجه سایتها و مطالب تحریک کننده رو نگاه کنم و بخونم شاید اول آدم به خودش میگه نگاه که چیزی نیست و ادای روشنفکری در بیاره ولی مطمئنا انتهاش به همون ختم میشه....الانم بعد این 10 روز یه نیرویی میخاد منو سمتش ببره ولی من نهایت تلاشمو میکنم که نرم پی اش.
ممنون از همگی Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان