عزیز : .:.::. * آخرین اعلام وضعیت مسابقه پاکی محرم * .::.:.

عزیز : .:.::. * بشتابید بشتابید :امتیاز دهی مسابقه عکاسی شروع شد 128fs318181 * .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن قهرمان‌های پاکی؛ خانم: hich=) و آقایان: Ssaeid ، یا امیرالمومنین ، سپهرر ، محسنین ، Reza4030 Confetti * .::.:.

عزیز : .:.::. صندلی داغ آقای شازده کوچولو 36.::.:.

عزیز : .:.::. * جشن قهرمان‌های کنترل نگاه و ذهن؛ خانم‌ها: Bright Star ، عارفه ، خانوم لبخند ، (=hich ، مهربانو ، Roza_r و آقایان: سپهرر ، عاشق فاطمه زهرا ، یا امیرالمؤمنین ، سرباز گمنام ، مهدوی * .::.:.

عزیز : .:.::. * ختم صلوات گروهی * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربیاتی از جنس آغازین (10 تا 30 روزه) سرپرست : رعنا

سلام 
بلاخره بعد مدت‌ها موندن تو چرخه درجا زدن، این بار از 10 روز پاکی رد شدم
و این پاکیو مدیون نماز اول وقت و کمک های خدا هستم(:
توی روزای اول خیلی اذیت شدم... و سخت بود کنترل کردنش... اما چون اراده کردم خدا هم کمکم کرد
دو شب پیش فشار زیاد شده بود با اینکه کامل مراقبت کرده بودم و به محرکات نزدیک نشدم
وقتی بعد نماز با خدا حرف زدم و درد دل کردم کامل حس کردم اون فشار از روم برداشته شد
این روزا یه جورایی معجزس برام(:♡
زندگیتون پر از این معجزه ها Khansariha (2)
(امیدوارم این فرصت نابو از دست ندم و پاکیمو ابدی کنم)
سلام و درود به همه کانونی ها
به دعوت رعنای عزیزم اینجام تا اندر احوالات ۲۰ روز پاکی هر کمکی از دستم برمیاد اول به خودم و بعد به دوستی که ممکن اینجا دنبال امید از دست رفته‌اش بگرده بکنم 53258zu2qvp1d9v

اکثر یادداشت های بچه ها رو خوندم ، کسایی که خیلی هاشون وقتی حالا پروفایل هاشون رو میبینیم کاملا ترک کردن و یا حتی رفتن
همه نکات تا اینجا گفته شده پس خیلی پر حرفی نکنم
شاید عمرمون رو تا الان هدر دادیم یکی یه سال یکی دو سال ده سال و....
اما این امید ماست که نباید از دست بره ، این سالا هزینه های به دست آوردن نعمت پاکیه که باعث میشه وقتی بهش برسیم بیشتر قدرش رو بدونیم
خدا خیلی دوستمون داره که اینجاییم تا تلاش کنیم و بجنگیم 
پس بچه ها شما رو به خدا بیاین یه بار تصمیمون رو محکم محکم کنیم و تا آخر پاش وایسیم 53258zu2qvp1d9v Khansariha (69)
به امید پاکی ابدی 

یاحفی 53
سلام  سلام 
امروز  ۱۳امین  روزه پاکیه منه   و دوست دارم از تک تک روزاش بگم که از کوحا شروع کردم  راستش قضیه  از اینجا شروع شد که من بین اهدافم  و  هوس   موندم  تو دوراهی  اونروز صب میتونستم مثل همیشه  برم خ ا  کنم  و خودمو بزنم به اون راه یا یه بار برا همیشه  ترک کنم  و خیلی قوی به سمت اهدافم برم بدون هیچ مانعی بدون هیچ دغدغه ای  راستش قبل این قضیه   یه نفر بخاطر این حس من  از من سو استفاده کرد  و خیلی دلمو شکست و خیلی جدی تر خواستم از شر این ضعف  خلاص بشم که هر کسی به خودش اجازه نده خودشو در حد و اندازه من بدونه و  چنباری هم که اونروزا  خیلی شرایطم بد بود  تو برگه نوشته بودم خدایا کمکم کن  و همه  اینا دست به دست هم داد که من دنباله مشاوره بگردم که به صورت جدی  این عادتو ترک کنم  ،تو گوگل  دنباله  مشاور بودم  که دیدم یه جا نوشته  کمپ  ترک خودارضایی خیلی تعجب کردم گفتم مگه کمپم داره Khansariha (13) و یکمم خندم گرف راستش ولی اومدم و شرکت کردم  و روزای  اول  اقای شازده  کوچولو  و خانوم عارفه  خیلی کمکم کردن  و  بارها و بارها  تو این روزها لغزش داشتم  و واقعا دلم میخواست این کارو انجام بدم  و همش به اورژانس مراجعه میکردم   و  بچه ها هم خیلی کمکم کردن واقعا  پیشنهاداتشون  جالب بود  اما راه هایی  که واقعا تو این مسیر کمکم کرد  یک نماز  دو  دعای  عهد  سه مدیتیشن  ۴ فشارهای مشاور تحصیلیم   ۵  عقب بودنم  از بقیه  رقبای کنکوری ۶ ضربه ای که یه نفر به خاطر اون حسم به من زد   خلاصه  همه اینها  و شرایط زندگیم  منجر شد به اینکه جدی  تلاش برای ترک کنم   حالا از بین  این راه ها   که ۳تای اولش  به نظرم عمومی باشه و همه بتونن ازش استفاده کنن  عالی هستن   امیدوارم لذت برده باشید و منم با قدرت ادامه بدم
سلام
بسیار تبریک می گم بابت این مدت زمان پاکی.
هر روز که میگذره بیشتر به نور نزدیک تر میشیم. این احساس بعد از ترک این عمل هست.
خداوند در قرآن می فرماید: فَمَنِ ابْتَغى وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ
یعنی کسانی که به جز همسر یا کنیز، چیزی ورای آن را طلب کند تجاز گر است. خودارضایی هم نوعی تجاوز از حریم خداست. درواقع نوعی گستاخی در برابر خداست اما چون او ارحم الراحمین هست فعلا مجازات نمی کنه و منتظر توبه ماست. درواقع نیازی هم نیست خدا مجازات کنه. این عمل ما، سبب میشه که بازتابش به خودمون برگرده و مجازات بشیم. این سنت های الهی هست که تغییر ناپذیرن.
در جای دیگر هم در قرآن اشاره شده خداوند متجاوزین را دوست ندارد.

پس کسی که خودارضایی می کند، خدا دوستش ندارد. دوستش ندارد یعنی نعمت نمی دهد، در گمراهی رهایش می کند و به بسیاری از بیماری های روانی مثل افسردگی و ... دچار خواهد شد زیرا پذیرفتن راه شیطان، تاریکی ها را می آورد. تاریکی یعنی آدم احساس افسردگی و بدبختی مطلق داشته باشه.

اگر می خواهید در ادامه مسیر لغزش نداشته باشید هر روز با خداوند ارتباط بگیرید. نه اینکه فقط فارسی باهاش صحبت کنید (که اونم تاثیر داره) بلکه بشینید قرآن بخونید. سوره لقمان واقعا خاموش کننده شهوت هست. نه اینکه فقط روخوانی کنید در حین خوندن (با صوت) به معنایش توجه کنید و روح مطلب را بگیرید. آنگاه می فهمید دیگر اصلا به خودتون اجازه نمیدید تجاوز کنید. یک بار امتحان کنید زمانی که وسوسه ها سراغ انسان آمدند. این سوره واقعا معجزه می کنه، من باور نداشتم اما امتحانش کردم دیدم واقعا خاموش میکنه شهوت رو.

هر روز سوره لقمان رو بخونید هیچ وقت لغزش نخواهید کرد (خوندن با تدبر در معنی) و براش یک ساعت وقت بذارید

حاضرم امضا کنم و ضمانت بدم که اگر چنین کنید هیچ گاه بر نمیگردید. در زمان های بحرانی باید سراغش برید یه دور تست کنید میبینید معجزه می کنه.

پس ادامه مسیر با تقویت ایمان میسر هست تا به ریسمان محکم الهی چنگ زد.
مَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيَجْعَلَ عَلَيْكُم مِّنْ حَرَجٍ وَ لَكِن يُرِيدُ لِيُطَهِّرَكُمْ وَ لِيُتِمَّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكُمْ لَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ
سلام  
بله حرفای شمادرسته و فک کنم منظور کلیتون این بود که  اگر ترک کردیم  باید  به ایمان برسیم و هر روز رابطمون با خدا را بهتر کنیم 

من  یه بار این مسیرو اومدم  و تا حدود  نیم سال طول کشید خیلی رو من تاثیر گذاشته  بود نمازم قضا  نمیشد  حتی  حجابم خیلی بهتر شده بود  قران حفظ میکردم اما  واقعا نمیدونم چیشد کی رها شدم تا به خودم اومدم  دیدم  به خ ا  رو اوردم  و روزانه ۴بار حداقل دارم انجام میدم  همه چی یهو شد  و مقصر هم خودم بودم چون ادم وقتی ترک میکنه فک میکنه دیگ هیشکی نمیتونه وسوسش کنه دیگ هیشکی نمیتونه جلوش وایسته  اما  این صد دردصد اشتباه تباید هیچوقت مغرور بشیم  و اینو بفهمیم که شیطان همیشه  در کمینه
بله شیطان منتظره تا ما غافل بشیم. اما وقتی وسوسه به سراغ آدم بیاد یعنی یه جای کار می لنگه. توی اون زمان باید رفت و به خدا پناه برد از طریق قرآن و نماز و عبادت
شیطان لعنتی منتظر فرصته. Swear1
مَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيَجْعَلَ عَلَيْكُم مِّنْ حَرَجٍ وَ لَكِن يُرِيدُ لِيُطَهِّرَكُمْ وَ لِيُتِمَّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكُمْ لَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان