عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربیاتی از جنس آغازین (10 تا 30 روزه)

(1398 شهريور 7، 20:24)chakavak نوشته است:  
به دوستانی که اول راه هستن میگم تنها راه ترک خ.ا خواستنه،بخواهیم که ترک کنیم،اگه شکستیم بدونیم که واقعا هنوز نخواستیم بهتره با خودمون رو راست باشیم و کمتر خودمون رو گول بزنیم،من به انتخاب ها ایمان دارم،انتخاب ها انسان ها رو میسازن.انتخاب درست=انسان درست.
سلام خدمت تمامی عزیزانی که با اومدن به کانون دری به سوی پاکی و طهارت براشون باز شد 
این اولین تجربه 30 روز پاکی من در کانون هستش
و اقا یوسف ازم خواستن تا در این مورد مطالبی رو عرض کنم
البته همه دوستان و عزیزان اینجا تو ترک گناه واسه خودشون استادن و صاحب نظر ولی منم نظر خودم رو دارم
من از خیلی وقت پیش ها دوست داشتم تا این گناهکبیره رو ترک کنم
 و به قول بعضی از دوستان می خواستم که ترک کنم و واقعا  هم می خواستم ولی نمی شد که نمیشد زیاد بر سر حرف و قولم پابرجا بمونم 
من می خواستم که ترک کنم ولی متاسفانه خواستنم توام با علم و اگاهی و دانش و تجربه علمی نبود

تا اینکه کتاب شریف معراج السعاده را خواندم و انجا ان استاد اخلاق جناب ملا احمد نراقی فرموند که بهترین راه ترک این گناه و اصلا هر گناهی روزه و گرسنگی و جوع و فاقه هست

پس شروع کردم به روزه گرفتن ولی باز هم باشکست هایی روبه رو میشدم ولی بیشتر که تامل کردم دیدم فاصله بین گناه ها به تاخیر افتاده پس فهمیدم که راه درست را انتخاب کردم و تصمیم گرفتم راهم را ادامه دهم

اوائل با وجود روزه گرفتن بیشتر به این خاطر دچار شکست میشدم چون موقع افطار زیاد غذا می خوردم و زیاد یعنی بیش از یک سوم معده و این معنای حقیقی جوع نبود تا اینکه تصمیم گرفتم به وقت جوع غذا بخورم و الحمدالله با این روش موفق تر شدم

و حی این فاصله بین گناه ها افزایش پیدا کرد

و به این نتیجه رسیدم که ترک گناه اصلا سخت نیست البته اگه با اصول علمی باشه با این روش ساده یعنی خوردن غذا الا به جوع اصلا میل به گناه  وارد نفس ناطقه انسانی نمیشه و اگه بشه خیلی ضعیف خواهد بود

و از خدا می خواهم که تا اخر عمر این مسیر نورانی و طهارت رو ادامه بدم و از جوع به فاقه برسم البته با دعاهای خیر شما عزیزان دوستدار پاکی 53
کارهای اشتباه را اگاهانه یا نا اگاهانه
بارها و بارها تکرار می کنیم
و بالطبع شکست می خوریم
و متاسفانه باور می کنیم
لیاقت بیشتر از این را نداریم

اگر نفس به مرتبه ای از سرکشی رسیده باشد که اصلا اطاعت نمی کند و میل شدید به انجام گناه دارد تنها راه رام کردن آن گرسنگی های شدید پی در پی (جوع) می باشد 

منبع از بهترین کتاب اخلاقی نگاشته شده به زبان فارسی در طول تاریخ اسلام معراج السعاده استاد کامل اخلاق جناب ملا احمد نراقی

1_زیرکان در دین و دنیا سودمند تر از گرسنگی(جوع) نیافتند

2_غذای خدا در روی زمین گرسنگی (جوع)است

منبع: کتاب کشف المحجوب جناب هجویری عارف بزرگ سده 5 ه ق و همچنین کتاب شریف تذکره الاولیاء عطار نیشابوری

"جوع"(روزه) قوی ترین و سرعت بخش ترین عامل در سیر معنوی و عرفانی است

منبع کتاب شریف اداب و العبادات جناب شقیق بلخی عارف بزرگ سده 2 ه ق

اگر طریقه انبیاء مرسلین و ائمه دین و اکابر علماء و اعاظم عرفاء را تتبع(بررسی) کنید، می بینند که هر کس که به جائی رسیده و مرتبه ای یافته بی زحمت (جوع) گرسنگی نبوده است. منبع: کتاب شریف معراج السعاده، ص273

حد اولیه جوع‌ را از نظر زمانی‌، یك‌ شبانه‌روز و حداكثر آن‌ را سه‌ شبانه‌روز دانسته‌اند
(ابوطالب‌ مكّی‌، ج‌2، ص‌320)

اللهم صل علی محمد سید التوابین و اله

[تصویر:  6543.jpg]
تجربیات من بعد از پیروزی در ۱۰ روزه 

بچه ها من قبلا خیلی خیلی شدید اعتیاد به تماشای پورن + خ.ا داشتم 
خیلی دلم میخواست دوری کنم اما نمیشد ، شب قبل خواب با خ.ا میخوابیدم وصبح با خ.ا بیدار میشدم در طول روز هم که نگم براتون ...

این روزا غالب افراد خ.ا هاشون همه با دیدن پورن همراهه، اگر تصایر تحریک کننده نبینید به جرات میتونم بگم که ۵۰ درصد کار حله .این تجربه شخصی من بود .

و اینکه در طول روز ، اون روزایی که حس می کنید افکار منفی میاد سراغتون باید شاخک هاتون حساس بشه که اون روز امکان خ.ا کردنتون خیلی میره بالا و باید حسابی حواستون رو جمع کنید و از تنهایی موندن و ... اجتناب کنیدو خلاصه خیلی مراقب باشید اون روز.

من با شدتی که درگیرش بودم ، فکر نمیکردم دیگه هیچ وقت بتونم رها بشم از دست این کار .... واقعا جسم و روح و جان منو تسخیر کرده بود .الان که خوب فکر می کنم می بینم اصلا من اراده ایی از خودم نداشتم .... انگار یک نیرویی از بیرون منو وادار می کرد .... 

خیلی مراقب باشید بچه ها .... قدر پاکی تون رو بدونید .

اون روزا برن دیگه برنگردن .... شرمسارم از خودم . از انسان بودنم حیا می کردم .
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سلام
به نظر من زمینه ساز گناه خ.ا، گناه نگاه آلوده و عدم کنترل نگاه و  ذهنه و خ.ا نتیجه نگاه به چیزایی که نباید دید،گوش دادن به چیزهایی که نباید شنید، خوندن چیزهایی که نباید خوند و رابطه با جنس مخالفه.
فقط دیدن فیلم پورن نیست که باعث گناه میشه.
تقریبا اکثر این فیلم ها و سریال های خارجی پر صحنه های عاشقانه هستند بعضیا بیشتر بعضیا کمتر که بخش کوتاهی از یه صحنه رو نمایش میدن و مابقی رو به ذهن بیننده واگزار میکنن که خودش تصور کنه. این صحنه ها اگه از پورن بدتر نباشه بهتر نیست.

این خود ماییم که آتش شهوت رو با این گناه ها روشن میکنیم و شعله ور و شعله ورتر میکنیم و تقریبا تا وقتی که ارضا نشیم خاوموش نمیشه. وگاها با یک بار ارضا شدن امکان پذیر نیست.
من تو این مدت از این گناه های زمینه ساز دوری کردم و خدارو شکر تاثیرش رو دیدم.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
سلام
امروز 15 روز از شروع مسیر من میگذره و میخوام با تمام توان این مسیر رو به پیش ببرم .
توو این مدت دو هفته می تونم بگم خیلی آروم و متمرکز تر شده ذهنم .
احساس می کنم مغزم بهتر داره کار میکنه و داره یواش یواش باز سازی میکنم فضای ذهنیم رو .
هر چند فشار و وسوسه هم کم نبوده و شیطون کار خودش رو چه ما بخوایم چه نخوایم انجام میده .
اما نتیجه ای که توو این مدت گرفتم این بوده که :
1. مهمترین رکن پیروزی در این مسیر، انگیزس . باید انگیزمون رو حفظ کنیم و روز به روز تجدید کنیم و نگذاریم تکراری بشه روزامون و حرفامون با خودمون .
2. تا میتونیم خودمون رو مشغول کنیم و برنامه بریزیم برای تمام کارهای عقب مونده و کارهایی که دوست داریم انجام بدیم و یاد بگیریم .
3. خدا رو فراموش نکنیم و در تمام لحظه ها او رو بالای سرمون حس کنیم و خودمون رو در آغوش او ببینیم نه در آغوش شیطان .

باید بفهمیم که اگر n بار هم شکست خوردیم، نا امید نشیم و بفهمیم خدا هوامون رو داره و در هر لحظه کمکمون میکنه .
53
سلام دوستان  ehteram
من بنیامینم 
و تصمیمم در بدر ورود به کانون ترک برای همیشه بوده  303
و هر موقع عوامل شهوت جلومو میگیرن میدونن که  من نه جلب توجهی میکنم و نه بهشون بها میدم  Khansariha (66)
راه من مشخصه و ترک  کردن 
اگه هم در مسشیر شکستی باشه پس نا امید نمیشم  Khansariha (69)
الان 23 روز پاکم و خیلی هم راضیم از این مسیر  تجربه تا اینجا ثابت کرده  Smiley-face-thumb
باید وقت سر خاروندن نداشته باشی و کاری کنی که خسته هم بوده باشی 
شبا زود بخوابی 
شهوت اومد  کتاب بخونی یا موزیک مورد علاقتنو گوش کنی Khansariha (56)
و فکر نکنی به عوامل  53258zu2qvp1d9v
ودر  طی مسیر پاکی شاید شخصی را در خیابان ببینید و جلو ذهنتان را بگیرید تا پیراهنش را نکند این یعنی شروع بدبختی ها  Khansariha (49)  
در طی مسیر پاکی یه لکه سیاه در زمین سفید پاکی کار شما را خراب میکند Unsure
   خب همین قدر برای 23 روز پاکی کافیه  53258zu2qvp1d9v  بیشتر رفتم اگه خدا عمری به بنده عطا کرد برای شما به یادگاری میگذارم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام دوستان  ehteram  
من بنیامینم  و امروز سی و یکمین روز پاکیمه  Khansariha (56) 
گفتم تجربه 30 روزه  ام رو وارد کنم 
خب 
وقتی نماز  کم کم از اول وقت خارج میشه 53258zu2qvp1d9v  و دیگه توانایی کنترل فکر و نگاه نیست Khansariha (60)  و  وقتی دیگه فکراین میاد تو ذهنم که  آخر خطه Khab    از همون جا باید دونست که بار پاکی   وسط راه طنابش شل شد   4fvfcja  
خب چکار کنیم شل نشه ؟ همه ی این کارا رو هر روز به نحو احسن باید انجام داد خب تجربه ی بعدیم اینه :
هدف از ترک ؟
 میخوام ترک کنم به چی برسم ؟ 39  

هر چه این جواب به این سوال  بیشتر انگیزه بده   Khansariha (66)    بدون  .  وقتی که  اگه یه ثانیه مونده تا خراب شه روزای پاکی ...
 همونجا جلوش گرفته میشه  Smiley-face-thumb  
حالا میدونید چرا این سوال بعد از سی روز میاد  ؟؟
چون تا اون موقع عوارضش به طور نسبی  دور میشه و ذهن آزاد میشه 128fs318181  و این سوال میاد چون وجود انسان بهش علاقه داره  53258zu2qvp1d9v   

خب تجربه بعدیم که سومین تجربه هست : 49-2
   آقا نگاه کنین گاهی دیگه نماز از اول وقت خارج میشه 53258zu2qvp1d9v  و نماز صبح قضا میشه   Hanghead  کم کم متوجه هم  نمیشی   Khansariha (56)  که چقدر زود تمام نماز ها به ترتیب قضا میشن Khansariha (13)  تا بخواهیم به خودمان ببیاییم دیگه دیر میشه Khansariha (18)    اینو باید دونست  چه نماز قضا شد و چه نگاهی کنترل نشد و چه ذهنی درونگرا شد اصلا دیر نیست از همون لحظه دونه به دونه درست باید کرد و شبا قبل خواب گزارششو به خدا داد   clapping  

3 تا تجربه گفتم در سی روز پاکی   303   

با تشکر بنیامین  53
 سپاس شده توسط
سلام

عرض کنم به خدمتتون که، یکی از مهم ترین مسائل، تنها نبودنه

روزهای اول این 10 روز خیلی سخت بود، چون تنها بودم

ولو آدم بره پیش دوستی یا جایی، که اون رفتن، مثلا براش سختی ای داشته باشه یا به زحمت بیفته یا رو بزنه، باز به نظرم می ارزه. 

نکته ی دیگه هم، کار داشتن و مشغول بودنه
اگه آدم مشغول کاری باشه، و از اون کار هم لذت ببره، دائم بهش مشغوله. حالا وقتی شب شد، اون قدر خسته ست که میخواد بخوابه فقط

قضا نشدن نماز هم به نظرم خیلی مهمه. نماز اگه قضا نشه، به خصوص نماز صبح، حس می کنم مقاومت در برابر وسوسه ها آسون تره

کلا هم، آدم باید سبک زندگیش رو طوری تغییر بده، که مثلا با تنها نبودن و کار و نماز و ... ،یه جوری بشه که خیلی تنها تو یه موقعیت ایده آل برای خودارضایی قرار نگیره که بعد بخواد با نفسش هی بجنگه
جنگ پیوسته خسته می کنه آدم رو. باید کاری کرد که اصلا کار به جنگ نکشه و خیلی قبل تر جلوش رو گرفت

یعنی من اگر ببینم هر روز، هی با خودم کلنجار میرم که فلان سایت رو تو گوشی باز کنم یا نه، باز شد ببینم یا نه، و .. باید سعی کنم سبک زندگیم رو طوری تغییر بدم که اصلا کار به اونجا نرسه
سلام ب همه ی کانونی ها  53
اولین پست این تاپیک 53258zu2qvp1d9v
---------------
واقعا نمیدونم چ بنویسم برای ۳۰روز پاکی ک سپری کردم تا برای دوستان مفید باشه .
-----
من در تیر ماه ۱۵روز شکست داشتم ک متاسفانه هیچکدوم از ترک هام بیشتر از سه روز دوام نمی آورد و سریالی شده بودم .
برای شروع  Khansariha (56)
قدم اول: اول ب طور کلی هرگونه وسیله ی ارتباطی ک بتونه من رو ب تصاویر یا متن های مستهجن برسونه رو از خودم و خونه دور کردم.متاسفانه وقتی سریالی میشیم اراده ی خودمون از دستمون خارج میشه و مغز برنامه ریزی شده فقط ب دنبال اون چیزی ک اون رو ب لذت رسونده میره .

قدم دوم:برنامه ریزی بود من ده روز اول مرداد و خیلی درس خوندم و وقتی نداشتم ،زمان هایی میشد ک خیلی بی قرار میشدم و انگاری از نبود گوشی درد میکشیدم ک تو این زمان ها تنها کاری ک میتونستم بکنم این بود ک خودم و مشغول کنم تا یادم بره.
قدم سوم :نماز خوندن بود،تاپیک قرار عاشقی خیلی تاپیک موثری هست برای ترک.من رو ی کاغذ نماز های هرروزم و ستاره هارو رنگ میکردم .دقیقا مثل قرار عاشقی نمازهای قضاشده رو قرمز و نماز اول وقت و طلایی و ب این ترتیب یادم بود ک نمازهام و چطور خوندم و کلا وقتی نماز میخونم بیشتر از گناه حالا خ ا یا هرگناهی دوری میکنم . 
قدم چهارم : داشتن یک نشانه برای یاد آوری پاکی ک از آقای کارما یاد گرفتم،من متاسفانه زمان هایی ک وسوسه دارم همه ی قول و قرار ها و کانون یادم میره ،دستبند دستم و میبینم یاد کانون میوفتم و این ی قدم مثبت بود.
قدم پنجم:  تقویم پاکیه ک همیشه میگم برای من کاربد داره ،اینکه روزهای پاکیم و علامت میزنم ب من انگیزه میده و من روزهای وسوسه و سخت رو هم علامت میزنم.
-------------
اما این ۳۰روز همش گل و بلبل و پیشرفت نبود،روز ۱۵ ،۱۸ وسوسه داشتم .روز ۲۰ اتفاقی تو گوشی یکی ی تصویری دیدم ک اذیتم کرد.امروز ک ۳۰روز و رد کردم خواب های جنسی آشفته شروع شده .
برای مقاومت در برابر وسوسه ها برای من روش اینکه بشینم بگم نه و مقاومت کنم هیچوقت عمل نمیکنه ،برای وسوسه تو این سی روز اولین کاری ک کردم این بود ک زود فکرم و منحرف میکنم .
لحظه ای شروع میکنم ب مرور اتفاقات روزی ک سپری میکنم یا کارهایی ک باید انجام بدم و تغییر موقعیت قطعا باید انجام بشه .
مثل پیاده روی حتی تو خونه 53258zu2qvp1d9v
و مهم ترین کار حتما حتما حتی اگر شکستیم حتی اگر در یک قدمی خودمون شکسد و دیدیم ب اورژانس کانون شر بزنیم،اورژانس کانون و حرف های دوستانی ک تجربه ی خ ا و شکست و سریالی شدن دارن ب طور معجزه آسایی کمک میکنه .حتی اگر کسی نباشه هم شما باید پست بزنید حداقل اون فشار شکست از بین بره .
------------
ب امید پاکی دائمی  53
----------------
مرسی از آقا هادی ب خاطر دعوتشون 53
سلام به همگی

خب من مستقیم میرم سر اصل مطلب!
راستش توی این سی روز هر چند وقت یک بار وضعیت و شرایطم عوض میشد!
ببینید من اولش منشأ تحریک رو ترک کردم
من معمولاً آدم تنهایی هستم و اکثراً وقتم رو توی فضای مجازی میگذرونم برای همین بیشترین ضربه رو از این فضا خوردم

من تا چند وقت بعد از شروع ترکم هم هنوز تحت تاثیر این فیلم ها بودم ولی بعد از اون فیلتر شکن رو حذف کردم و صفحات این چنین رو محدود کردم

اما بچه ها این کافی نیست!
من باید یه کاری میکردم که این استقامت موندگار باشه
برای این کار باید برای خودمون پاداش تعیین کنیم؛ من اینو بار ها گفتم، با این پاداش ها مغزمون شرطی میشه یعنی برای رسیدن به پاداش باید صبر کنه
پاداش هم چیزی باید باشه که ازش خوشتون میاد
یکی از کتاب خوشش میاد یکی از شیرینی یکی هم از پیک نیک...

نکته بعدی نمازه
خیلی میتونه کمک کنه که آدم همیشه پاک باشه

توی این مدت بار ها و بارها ممکنه افکاری سمت آدم بیاد که بهش فشار میاره که دوباره به این گناه برگرده 
اما اینو توجه کنید بهش بچه‌ها که این شگرد ابلیسه! 

مسئله بعد اینه که هیچوقت فکر نکنید که: حالا با یه فیلم دیدن که آسمون به زمین نمیاد یا مثلاً بگید من یه کم برم سمتش ولی کاملش نمیکنم!
این خطرناکترین چیزیه که میتونه سمت مایی که داریم ترک میکنیم بیاد
این یعنی شروع گناه
پس تا این فکر اومد سراغتون زود پسش بزنید
از اتاق برید بیرون
با خونواده بشینید
با دوستان برید بیرون

البته نه هر دوستی!
جدیداً متأسفانه تو کشور ما بی بند و باری اخلاقی داره تبدیل به افتخار یا حالا نه با این شدت، داره به یه روتین تبدیل میشه و توی فضای مجازی حتماً اینو دیدید

پس اگه دوستی دارید که فکر و ذکرش عادی جلوه دادن بی بند و باری یا روابط با نامحرمه؛ خیلی زود ترکش کنید و بی قید و شرط دیگه سمتش نرید تا وقتی که مطمئن بشید تغییر کرده

دوستان اینچنینی با حرفشون این برهان رو توی ذهن ناخودآگاه ما به وجود میارن که این گناهان عادیه و چیز خاصی نداره

در کل من باید بهتر توضیح میدادم اما دیگه اینجوری شد

ممنون از توجهتون 303
سلام
همه دوستان اینقدر زیبا و شیوا رهنمودها، تجارب و راهکارهای خودشون رو گفتن که حرفی دیگه باقی نمیمونه. 
فقط میتونم بگم باید خودتو دوست داشته باشی
تا بتونی به زندگیت معنا بدی
تا متوجه شی باید برای ادامه مسیر، پاکیت نباید در لیست اولویت بندی کارها و هدفهات باشن
این راه تا ابد باید همراهمون باشه چه مجرد باشیم چه متاهل چه جوون باشیم چه پیر بشیم
تلاش برای پاکی مثل اب خوردن هست برای رفع تشنگی مثل غذا خوردن برای رفع گرسنگی مثل نفس کشیدن هست برای زنده بودن
پاکی یه سوخت معنوی هست که انرژی لازم رو میده تا مسیرمون رو در پناه خدا با دقت و تمرکز بهتری ادامه بدیم.
[تصویر:  Untitled_2.png]
سلام دوستای عزیزم.

قرار بود که در مورد تجربه ی بعد از ده روز بنویسم که فراموش کرده بودمش.

متاسفانه با شرایط خیلی بدی شروع شد ، به این صورت بود که حدود 20 سال اعتیاد داشتم و هرسال بیشتر میشد تا رسیده بود به 5 بار 

در روز یا بیشتر .حس و احساسم از بین رفته بود و قضاوتام اشتباه بود حتی در مورد مسایل ساده!

تا اینجارو پیدا کردم و بدن درد و استرس و فشار از یه جهت دیگه (چون حساس شده بودم ) به سختی گذشت تا از 12 روز که گذشت یکم 

احساس ارامش میکردم.

انگار که همه چیز طبیعی شده بود! انگار منم یکم شده بودم شبیه بقیه!

از روز اول میدونستم که با قرار دادن مسائل کوچیک کوچیک میشه موفق شد!

برای مثال دیگه به خودم اصلا فکر بد راه نمیدادم و تمام عکسای کسی که بهش وابسته بودم رو پاک کردم.خداروشکر فیلم پورن و عکساشو نداشتم

و چشمام هم پاکن در دنیای واقعی کسیرو نگاه نمیکنم. اگه ببینم و چشمم بیوفته تو چشم کسی از رو شهوت نیست و بیشتر خوشحال میشم

میگم خدا سلیقش خوبه! Gigglesmile

بیشتر گرفتاری به خاطر استرسام بود و تصورات عجیب غریب و فانتزیام!

در اتاقمو همیشه دیگه باز میذارم.به جز الان که توی کانونم!

عامل محرک که تقریبا ندارم مگر اینکه برم اینستا و مخلوقات زیبا یهو بپرن جلو چشام!

خداروشکر الان بعد از 15 روز اروم شدم دلم باور کرده که دنیا زیبایی های زیادی داره اگه صبر داشته باشم!

قرار نیست هرچی دلم خواست رو همون لحظه داشته باشم.

توکل به خدای بزرگ 53
منم با دعوت آقا هادی اومدم اینجا تا  تجربم رو بگم.
روزی که شکستم بعد ۱۷ روز پاکی بود و به همین دلیل یه ذره ناراحت بودم و طبیعتاً انگیزم برای ترک بالا بود. بعد چند روز یعنی تو روز ۴یا ۳ وسوسه ها خیلی بد شده بودند،جوری که تا یه قدمی شکست رفتم اما نشسکستم
و ادامه دادم.تا ۱۰ روز اول روزا خیلی کند می گذره ولی بعدش میفتی تو روال.اگه بتونی چشم و نگاهت رو کنترل کنی راحت می تونی تا ۲۰
 روز بری و همینطوری پاکیتو حفظ کنی.
البته معنویات این بین خیلی تاثیر داره.برای مثال شرکت در نماز جماعت خیلی می تونه به پاکیتون  کمک کنه.
سلام   53
اینجا هستم به دعوت خانوم لئا  302 البته با تاخیر

من از سال 98 دچار مشکل شدم . و از همون اول به خاطر احساس گناه خیلی مشکل داشتم .
 من دو هفته اول فرودین امسال روزای خوبی داشتم هم از لحاظ پاکی هم نماز و هم درس اما بعد از شکست کلا نمازو ارتباط با خدا رو قطع کردم ، و تایم مطالعه م کمتر از همیشه . تو اردیبهشت ماه بود که کانون و دیدم ولی عضو نشدم طبق آموزش هاش جلو رفتم ولی شکست خوردم . اول تیر ماه دوباره کانون رو پیدا کردم و عضو شدم راضی بودم از روزای خوبم تا اینکه نزدیک روز 30 ام باز هم شکست خوردم . همیشه برام بین روزای بیستم تا سی ام خیلی بد بوده . کنترل کردن ذهن تو این مدت خیلی مهمه . دیگه به کانون نیومدم .و روزای افتضاحی داشتم  . تا 20 مرداد که اخبار تعویق کنکور رو دادن خییلی خوشحال شده بودم مثل معجزه بود . اون شب نماز خوندم و از خدا معذرت خواستم و پیش خدایی برگشتم که خیلی دلتنگش بودم . روز بعد خبر دادن که تعویق در کار نیست اما من ناراحت نشدم خوشحال بودم که خدا رو دارم . که قراره  دیگه پاک باشم . خلاصه اینطور شد که این سری وقتی این راهو با کمک خدا شروع کردم بعد از یک ماه نشکستم و البته باید بگم که بازم حدود روز 30 ام خیلی وسوسه داشتم ام ولی از روز سی ام به بعد خیلی راحت تره، خدا رو شکر با کمک خدا و کانون ، مخصوصا مسابقه گروهی تونستم موفق بشم و تا الان 55 روز خوب داشته باشم . 
امیدوارم در ادامه ی این راه به همراه دوستان خوب کانونیم و خدایی که مواظب هممونه موفق باشیم 

53 302
از 30 روز هم گذشتیم! چقدر زود میگذره!

4 روز اول برابر بود با 30 روز بعدیش!

بیست روز اول خیلی از فعالیت هامو کم کرده بودم تقریبا تمام تمرکزم روی ترک بود ولی ازونطرف هم مراقب بودم افکار بد 

سراغم نیان.منظورم از افکار بد خودخوری هایی بود که ادم بیکار داره.

البته بیکار هم نبودم . درگیر کار هنری یا فنی بودم.

الان دوباره دارم درس میخونم و کار میکنم واقعا تنبل شدم ولی می ارزید. 

وقتی خیلی تنبل شده بودم از مدیر میخواستم که راهنمایییم کنه و گفت که ترک اولویتت باشه واقعا امیدوار شدم.

احساس میکنم میل جنسیم کلا کم شده و این ترس یه مقدار اذیتم میکرد و ممکنه بعضیا بخوان خودشونو امتحان کنن 

ببینن هنوز تحریک میشن یا نه!

باید بگم بله کاملا سالمیم. این حس توی وجودمون هست و به موقش خودشو نشون میده اونم به بهترین شکل 

نیازی به تست هم نداره.

الان فقط یه مقداری غیر فعال میشیم .

ولی قبلش ذهن چون تقریبا همیشه مخالف تغییر کردنه خودشو به هر دری میزنه تا مارو بکشونه تا به یه طریقی حسمون رو

تخلیه کنیم.

اشتباهاتم :

- بازم تنها شدن و بستن در اتاق!!!

- شک کردن به سالم بودن خودم که کامل توضیح دادم!

- غصه خوردن به خاطر خاطرات گذشته

- دوری کردن از یاد خدا.

متشکر.
53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان