دوست خوبم به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. اگر این پیغام رو می بینی، به این خاطر هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا به ما ملحق شی و از تمام امکانات سایت استفاده ببری.
اگر قبلا ثبت نام کردی، می تونی از اینجا وارد شی.
مهمان عزیز : .:.::. لطفا در نظرسنجی مسابقه گروهی شرکت کنید .:.::.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربیات شما در ترک

به خاطر اتفاقی که دیشب در خواب افتاده بود،
امروز میلم طبیعیم حالت بیدار داشت و خودم هم مقداری تسلطم به هشیاریم کاهش پیدا کرده بود ..
در منزل هم تنها بودم ..

لحظاتی میلم داشت اوج میگرفت و برام تداعی لحظات پیش از به لجن کشیده شدن رو داشت ..

اما ..
جی جی جینگ Khansariha (69) 
به استاد تدبر در قرآنم پیام دادم و یه سوال درباره رابطه حیا و عفاف پرسیدم و خودم هم بعدش نظرم رو گفتم ..

حالم خوووووووووووووووب شد 2uge4p4 
الهی شکر

(تاپیک مدیریت قبل از شکست و چگونه توانستم از دام شیطان رها شوم ، رو پیدا نکردم .. به نظر برای اون تاپیکها مناسبتر بود پستم 302 )
[تصویر:  maxrejghkjdfkjdgfsdefault.jpg]
سلام

اینجا می‌نویسم که اگه مُردم و به‌اندازه کافی در موردش صحبت نکرده بودم لااقل اینجا ثبت شده باشه.  4chsmu1

اگه کسی پاکی بالایی داشت و اومد و گفت بزرگ‌ترین رمز موفقیتم «مدیریت شرایط اورژانسی» بوده باور نکنید.
شک نکنید اون آدم «خیلی کارهای دیگه» می‌کرده و علاوه بر اون‌ها شرایط اورژانسیش رو هم خوب مدیریت می‌کرده.

به نظر من، مسیر پاکی از مسیر بسیار متفاوتی می‌گذره.

اینکه چطور تو بحران‌ها نلغزی مسئله مهمیه.
اما مسائل اساسی‌تر جاهای دیگه است.  303  

پ.ن: اگه یک روزی اختیار تام بهم داده میشد لینک اورژانس رو از بالای سایت برمی‌داشتم تا خیالم راحت باشه کسی که سایت رو باز می‌کنه به اشتباه نمی‌افته.
حیف که دست و بالم بسته است.  4chsmu1
دوستان من در دوره نوجوانی که هنوز عکس و فیلم فراگیر نشده بود، خیلی راحت خ.ا رو به مدت 9 ماه کنار گذاشتم. 
به نظرم الان معضل بسیاری از دوستان وابستگی به خ.ا نیست و به دلیل عکس و فیلم هست.
شما اگر بدونید فیلم و عکسی وجود نداره بعد از یک مدت از خ.ا کردن خسته میشید.

من فکر میکنم همۀ ما ارادۀ ترک خ.ا رو در حالت طبیعی داریم، اما بشر با درست کردن عکس و فیلم پ.و.ر.ن چرخۀ طبیعت انسان رو بهم زده.
الان که جدیداً مدل واقعیت مجازی VR امده و به صورت سه‌بعدی صحنه‌ها رو شبیه‌سازی می‌کنه.
سلام.

تجربه:
با اشتیاق در پی بهبودی باشیم.
هر روشی رو برای بهبودی انتخاب میکنیم سعی مون رو بکنیم تا با اشتیاق ادامه اش بدیم.
امکان داره تو روند بهبودی مجبور باشیم دور یه سری چیزها که خودمون از همه بهتر میدونیم چی هستن، یه خط قرمز بکشیم.
پس با اشتیاق این کار رو انجام بدیم.

یه مثال ساده:
شاید امروز لازم باشه من بواسطه اعتیادم، نباید از اینستاگرام استفاده کنم. پس با اشتیاق قبولش میکنم و از اینستاگرام استفاده نمیکنم. نه اینکه ناراحت باشم که نمیتونم از اینستاگرام استفاده کنم.

و موارد دیگه که واسه هر فردی میتونه متفاوت باشه.
(1398 آبان 18، 10:28)شادن نوشته است: شادن / با لطف خدا ۱۳۴مین روز خوب

مشارکت شادن: 
من برای رسیدن به اینجا خیلی زحمت کشیدم فقط ی روز تا زدن رکوردم فاصله دارم این روزا و حال خوب رو اول مدیون کانونم بعد SA و خودم 
داشتم دفترچه یادداشت گوشمیو نگاه میکردم دیدم از اول سال ۹۸ تا امروز فقط دو روز بد داشتم یه لغزش ۶ فروردین داشتم یکی ۷ تیر
چه خوبه که هدفگذاری و شکستهامو نوشتم و الان میدونم کجا ایستادم 
جز معدود مواردی ک تو عمرم تونستم ی کار رو تا انتها پیش ببرم پیگیری قدمای اس ای بود ک تونستم بالاخره دقیقا تو سالروز ورودم به اس ای ۱۲قدم رو تموم کنم و واقعا ب خودم افتخار کردم

اینا رو گفتم ک بگم دیروز سر ی بی دقتی  و غفلت تعمدی فیلم زبان اصلی دیدم ک توش دوسه تا صحنه نیمه اروتیک داشت از دیشب هی ذهنم داره هرز میپره هی فانتزی و تخیلات وارد شدن 
من باید وسوسه رو تو شروعش قطع کنم وگرنه خیلی راحت زحماتمو برباد میده

نتیجه اخلاقی: 
حتی اگه ۱۰۰۰۰ روزه هم بودین هرگز به نفس و خودتون اعتماد نکنید 
الهی افوض امری الی الله
(1398 آبان 16، 22:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 121 روز خوب

کنترل نگاه و ذهن
توجه به نماز اول وقت
برنامه قرآن روزانه رو جدی گرفتن

این ها ستون کاره،‌ غیر از این ها خیلی کارهای دیگه هم هست
اما مهم تر از انجام یه سری اعمال، اینه که آدم هوشیار باشه.
یعنی از لحاظ ذهنی آمادگی داشته باشه.
و این که از لحاظ ذهنی آدم مغرور نشه و حواسش باشه که با شکستن، چند کلیک و چند ثانیه فاصله هست همیشه.
سلام

توی پست قبلی آقای عاشق از کنترل نگاه و ذهن نام بردند
خواستم بگم کنترل نگاه و ذهن = ترک خودارضایی
قطعا وقتی نگاه و ذهن کنترل بشه جایی برای خ.ا نمی مونه

یه مورد دیگه هم قبلا گفتم محض یادآوری دوباره میگم
هیچ وقت خط قرمز هایی که برای خودمون تعیین کردیم رو رد نکنیم
اگه بخوای به یه بیماری جسمی مثل یه سرما خوردگی هم مبتلا نشی باید قبلش پیشگیری کنی خب اگه خیلی از مسایل رو رعایت نکنی
حتما مریض میشی
خ.ا هم همین طوره وقتی پیشگیری و مراعات نکنی دوباره مبتلا میشی

53
این رو یادم رفت بگم  22
هیچ وقت ضد ضربه نمیشیم همیشه نقطه ضعف هایی وجود داره
پس به خودمون غره نشیم  53258zu2qvp1d9v
انشالله من چند روز دیگه میام و مفصل درباره ی تجربیاتم حرف میزنم . فعلا یه تجربه ی خیلی کوچیک بگم . آقا سعی کنین هندونه نخورین  4chsmu1

من چند روز پیش خوردم ، پدرم در اومد Khansariha (13)
○●○●

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان