عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربیات شما در مراجعه به پزشک (برای حل مشکل خود ارضایی)

با تشکر از دوستان. می خواستم بدونم تا به حال کسی برای این کار به دکتر مراجعه کرده و از او کمک خواسته است یا نه.

مدیر : در این تاپیک تجربیات و یا خاطرات و درسهایی که از مراجعه به دکتر (روانشناس ، اورولوژیست ، روانپزشک و .. ) داشتید را بیان کنید .

دوستان لطفا به قوانین توجه کنید. در اینجا فقط موضوعاتی که مرتبط با عنوان تاپیک هست ، را بیان کنید. در زیر لینک هایی که به سوالات متداول درباره خود ارضایی پاسخ داده شده اورده ایم، تا هم از ایجاد پست نامناسب جلوگیری شود و هم در وقت شما عزیزان صرفه جویی شود.53

(ویرایش توسط davoodgt در 8/7/90 )

--------------
لطفا قبل از دادن پست قوانین تالار را مطالعه کنید.

(ویرایش توسط کیمیا 21/7/92)
 سپاس شده توسط
من دکتر رفتم و تا حدودی راهنماییم کرد و قرص بهم داد ولی زیاد اثر نکردن،
دیگه ادامه ندادم
هیچی بهتر از این نیست که ادم خودش ترک کنه، اثرش بیشتره.
سلام به همه53
آره اما من ÷یش مشاور رفتم
اتفاقا خیلی خوب بود هیچ مسخره کردنی هم در کار نبود
اون خوب راه کار هایی که داد در دراز مدت جواب نداد
البته حرفهای قشنگی زد و کمکم کرد
اون میگفت اگه به چیزهای بهتر فکرکنم بهتره
یا وقتام و با سرگرمی و کتاب و ............
یا ازدواج کنم
و به من گفت مشکلم حاد نیست. خوب اون وقت ها نبود. البته الان هم بهترم. بچه ها فقط اراده میخواد و توکل به خدا ؟ اولش سخت ....
اما می تونید.
53
اون کسی که می تونه به شما کمک کنه فقط خودتون هستید.
تجربه من هم این فقط کافی چشمتون کنترل کنید.
بعدش هم اگه براتون امکان داره روزه بگیرد.
اگه خوابتون نمی بره سعی کنید در تختخواب نمونید.
اگه شب حالتون بد بود:cool:دوش آب سرد براتون بهترین درمان.
همتون دوستدارم53
ثصه از کجا شروع شد از گل و باغ و جوونه
از صدای مهربون و یه سلام عاشقونه
به نظر من خودمون اصل کاریم و می تونیم ولی درکنارش باید از یه سری وسیله ها برای رسیدن به هدف استفاده کنیم. خیلی از جمله ها ی پر معنی تو ذهنمون هست که باورمون شده . خیلی روشهای روانشناسی هست که می تونه بهمون کمک کنه و به امتحانش می ارزه و شاید در موارد دیگه هم کمکون کنه.
پ.ن بی اراده متن این اقا پردیس را با صدای الپاچینو میخونم . :-) خیلی باحاله
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

توجه ...............توجه

سلام گلای قشنگ :

یک تجربه ی جدید و خیلی کار آمد که من همین دو روز پیش توسط یک دکتر متخصص به دست آوردم .

بچه ها من امتحان کردم خیلی موثره .

حقیقتش دو روز پیش کم رویی رو گذاشتم کنار رفتم پیش یه دکتر متخصص که کارش خیلی درسته و همه ازش راضی هستن و اتفاقا تو تلوزیون هم صحبت میکنه . رفتم تو اتاقش گفتم : آقای دکتر راستش من یه بیماری دارم که خیلی اذیتم میکنه و جلوی خیلی از پیشرفت ها توی زندگیمو گرفته . دکتر گفت : خب . باز گفتم : آقای دکتر حقیقتش من استمنا میکنم . گفت : ازدواج کردی . گفتم : نه اگه ازدواج میکردم که اینکارو نمیکردم . گفت : جوش های صورتت هم برای این کاره . گفتم: فکر کنم . میدونید بهم چی گفت . بهم گفت : علم امروز این مشکل رو حل کرده . اصلا نگران نباش . گفتم : آخه آقای دکتر من خیلی ساله دارم اینکارو میکنم . بخدا میخوام ترک کنم ولی نمیشه . دکتر گفت : کاری که بهت میگمو انجام بده خوب میشی . باور کنید انگار دنیارو بهم دادن . سر تا پام شد گوش . دکتر گفت : خب . روزی چند بار اینکارو میکنی . گفتم : آقای دکتر یه روز میشه من 3 یا 4 بار هم اینکار و میکنم یه وقتا میشه که یک روز در میان یه وقت ها هم میشه سه چهار روز انجام نمیدم . گفتش : بسیار خب . یه قرص برات مینویسم . یه دونه صبح میخوری . یه دونه شب قبل از اینکه میخوای بخوابی . اگر احیانا توی طول روز احساس کرد میخوای استمنا کنی . یکی دیگه بخور ولی از سه تا در روز بیشتر نخور . بعد گفت : این قرص اولا میل شما رو به استمنا از بین میبره و در شما یک حالت نشاط و امید ایجاد میکنه که حتما و حتما باید در کنار این ورزش داشته باشی . بعدش گفت : باید این قرص هارو تا آخرین روز بخوری . مثلا دو روز خوردی باز استمنا کردی نگی نه نمیشه . تا آخر بخور . گفتم : رو چشمام . گفتم : من الان یک هفته میشه دارم میرم باشگاه بدنسازی فقط مونده بود این قرص هارو بهم بدید . در ضمن به ورزش خیلی خیلی تاکید داشت . گفت اگه قرص بخوری ولی ورزش و تحرک زیاد نداشته باشی قرص ها تاثیر نداره .

حالا اگه دوستان خواستن و اگر اینجا جایز هست . من اسم قرصی که بهم داده رو اینجا بگم . شما برید از داروخانه تهیه کنید .

من منتظر اجازه هستم . آخه میترسم اسمشو بگم مشکل برای کسی ایجاد بشه بعدش من نمیتونم مسولیت قبول کنم .
سخنرانی دکتر علیرضا آزمندیان

از تجربه ی دیگران درس بگیر ، چون اینقدر عمر نمکنی که همه ی آنها را خود تجریه کنی .

پس این وسط نفس و اراده چی میشه ؟ تا آخر عمر که نمیشه قرص خورد !

سلام :

سینوس جان من حقیقتش ضعیف النفس و کم اراده هستم و علتش هم اینه که این کارو سالهاست دارم میکنم و روش هم یک روش علمی هستش .

از ما گفتن بود . حالا بذار من قرصا رو بخورم نتیجه قطعی شو بهت میگم . ولی میل منو نسبت به استمنا کم کرده .

موفق باشی .

اگه من ترک نکردم به درد هیچی نمیخورم .
سخنرانی دکتر علیرضا آزمندیان

از تجربه ی دیگران درس بگیر ، چون اینقدر عمر نمکنی که همه ی آنها را خود تجریه کنی .

سپاس شده توسط
(1388 فروردين 28، 3:35)Esteghamat نوشته است: توجه ...............توجه

سلام گلای قشنگ :

یک تجربه ی جدید و خیلی کار آمد که من همین دو روز پیش توسط یک دکتر متخصص به دست آوردم .

بچه ها من امتحان کردم خیلی موثره .

حقیقتش دو روز پیش کم رویی رو گذاشتم کنار رفتم پیش یه دکتر متخصص که کارش خیلی درسته و همه ازش راضی هستن و اتفاقا تو تلوزیون هم صحبت میکنه . رفتم تو اتاقش گفتم : آقای دکتر راستش من یه بیماری دارم که خیلی اذیتم میکنه و جلوی خیلی از پیشرفت ها توی زندگیمو گرفته . دکتر گفت : خب . باز گفتم : آقای دکتر حقیقتش من استمنا میکنم . گفت : ازدواج کردی . گفتم : نه اگه ازدواج میکردم که اینکارو نمیکردم . گفت : جوش های صورتت هم برای این کاره . گفتم: فکر کنم . میدونید بهم چی گفت . بهم گفت : علم امروز این مشکل رو حل کرده . اصلا نگران نباش . گفتم : آخه آقای دکتر من خیلی ساله دارم اینکارو میکنم . بخدا میخوام ترک کنم ولی نمیشه . دکتر گفت : کاری که بهت میگمو انجام بده خوب میشی . باور کنید انگار دنیارو بهم دادن . سر تا پام شد گوش . دکتر گفت : خب . روزی چند بار اینکارو میکنی . گفتم : آقای دکتر یه روز میشه من 3 یا 4 بار هم اینکار و میکنم یه وقتا میشه که یک روز در میان یه وقت ها هم میشه سه چهار روز انجام نمیدم . گفتش : بسیار خب . یه قرص برات مینویسم . یه دونه صبح میخوری . یه دونه شب قبل از اینکه میخوای بخوابی . اگر احیانا توی طول روز احساس کرد میخوای استمنا کنی . یکی دیگه بخور ولی از سه تا در روز بیشتر نخور . بعد گفت : این قرص اولا میل شما رو به استمنا از بین میبره و در شما یک حالت نشاط و امید ایجاد میکنه که حتما و حتما باید در کنار این ورزش داشته باشی . بعدش گفت : باید این قرص هارو تا آخرین روز بخوری . مثلا دو روز خوردی باز استمنا کردی نگی نه نمیشه . تا آخر بخور . گفتم : رو چشمام . گفتم : من الان یک هفته میشه دارم میرم باشگاه بدنسازی فقط مونده بود این قرص هارو بهم بدید . در ضمن به ورزش خیلی خیلی تاکید داشت . گفت اگه قرص بخوری ولی ورزش و تحرک زیاد نداشته باشی قرص ها تاثیر نداره .

حالا اگه دوستان خواستن و اگر اینجا جایز هست . من اسم قرصی که بهم داده رو اینجا بگم . شما برید از داروخانه تهیه کنید .

من منتظر اجازه هستم . آخه میترسم اسمشو بگم مشکل برای کسی ایجاد بشه بعدش من نمیتونم مسولیت قبول کنم .

سلام
این قرص هایی که شما میگی فکر کنم همونایی باشه که من فکر میکنم و داروخانه ها حتی بدون تجویز هم میدن باید بگم این قرصا تپش قلب رو کاهش میده و اعصاب رو آروم میکنه ( البته قرص اعصاب نیستا ، اشتباه نشه!!!)
این قرصا رو حتی مدیران و اونایی که کارهای فکری زیادی دارن یا تنش و اضطراب تو کارشون زیاده از این قرصها استفاده میکنن.
پس قرصش فقط واسه ترک کردن این عمل زشت نیست بلکه به خاطر کاراییش که گفتم دکترا تجویز میکنن.
من هم خواستم از اینا بخورم و حتی رفتم از داروخانه گرفتم و یکی هم خوردم.
در اینکه تاثیر گذاره شکی نیست چون من همون یکیشو که خوردم یکی دو روزی یه احساس آرامش خاصی داشتم. ( چون واقعا هجوم فکریم زیاده)
چیزی که باعث دیگه نخورم و واسه همین این پست رو زدم اینه که تو اینترنت که دربارش خوندم ( چیزایی که بالا هم گفتم از تو سایتا گفتم) تاثیر این قرص رو حافظه است.
حالا شما استقامت عزیز اگه میشه دوباره برو پیش دکتر و ازش بپرس که واقعا رو حافظه تاثیر میزاره یعنی حافظه رو کم میکنه یا نه؟؟
سلام
دوستان من یه بار رفتم یه قرص هایی بهم داد که هر شب به مدت یک ماه مینداختم بالا
عالی بود حرف نداشت تایک ماه دوام داشت بعد استفاده نکردم روز از نو روزی از نو البته استفاده طولانی مدتش
عوارض وحشتناکی حتی ناتوانی جنسی داشت و دکتر فقط برای یک ماه تجویز کرده بود
 سپاس شده توسط
یک سوال من میخوام برم دکتر من رو یک معاینه کامل بکنه 42 سراغ چه تخصصی باید برم1744337bve7cd1t81برای خود ارضایی هم می خوام کمک بگیرم ازشKoolو مشکل زود انزالی1744337bve7cd1t81 کسی هست اینجا دکتر رفته باشه یا یک متخصص خوب بشناسه اگر هست کمک کنیدKhansariha (18)
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
 سپاس شده توسط
من يه چند ماهي بود اعصابم به هم ريخته بود!از دو ماه مونده به كنكور تا 4ماه بعد كنكور!بيخودي گريه ميكردم!Tearsهرچي فك ميكردم ببينم چرا به جوابي نميرسيدم!يه سري مطلب درباره خود..يي خوندم و عوارض روحيشو با خودم تطبيق دادم!Khansariha (56)گفتم صددرصد از همين لعنتيه!ديگه اين گريه ها پدرمو درآورد و چون پشت كنكوريم نميتونستم بيش از اين وقتمو حروم كنم!13

رفتم پيش يه روانشناس!
بهش همه چيو گفتم حتي خود...ييمو!و بهش گفتم كه احساس ميكنم خود....ييم باعث همه ناراحتي ها و افسردگييامه!
اما دكتره گفت اصلا اينجوري نيست!هيچ ربطي نداره!تو چون يه سري مطلب خوندي در رابطه با اين موضوع و درباره آثار روانيش داري اين آثارو واسه خودت بوجود مياري!Khansariha (134)
بعد از كلي مشاوره گفت حتما هفته اي 3 بار اينكارو بكن!!!!
من خيلي خيلي عصبي شدم:smiley-yell:!
اما هرچي اون گفتو انجام دادم!گفتم حتما يه چيزي ميدونه!تا همين چند هفته پيش كه فهميدم خيلي از اين افسردگي ها رو خودم به وجود اوردم!پس از اس..نا نبوده!13
اما نشستم كلي فك كردم...كلي مطلب خوندم.....از خيليا پرسيدم....همه راست ميگفتن.....رسيدم به يه ترازو كه يه طرف علم ناچيز و دكترا بودن و يه طرف اعتقاد و "دلم"!كه باهم برابر و هم كفه شدن!!!Khansariha (134)
اما حرف دلمو گوش دادم!الان دارم دوباره ترك ميكنم!
موفق باشين!317
بر انگليس و انگليسي لعنت!
درود بر آلمان! daghighandaghighan
 سپاس شده توسط
بچه ها من تازه به این قسمت اومدم و این نوشته ها رو خوندم.من برای انحراف شدید جنسیم پیش پرفسور ضرغامی که فنوشیب ترک اعتیاد از دانشگاه آمریکا رو داره رفتم.اینقدر بهتون بگم که ساعت 3 بعد از ظهر رفتیم داخل مطب و ساعت 10 شب وارد اتاقش شدم.هر بیمار رو بیشتر از 10 دقیقه ویزیت نمیکنه و خیلی ها بهش ایمان دارن.من رفتم پیشش و بهش گفتم که مشکلم چیه؟اونم بدون هیچ حرفی و یا روانکاوی فقط یک دارو برام نوشت که باید چهل روز مصرفش می کردم.میتونم به جرات بگم که فقط 5 درصد مشکل منو حل کرد و اخرش هم هیچ نتیجه ای هم نگرفتم.بنظرم همه چیز از خود آدم شروع میشه و آدم میتونه بدون حتی همین کنون ترک بکنه و پاک باقی بمونه.
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
 سپاس شده توسط
(1389 آبان 15، 15:42)eamo_sam نوشته است: یک سوال من میخوام برم دکتر من رو یک معاینه کامل بکنه 42 سراغ چه تخصصی باید برم1744337bve7cd1t81برای خود ارضایی هم می خوام کمک بگیرم ازشKoolو مشکل زود انزالی1744337bve7cd1t81 کسی هست اینجا دکتر رفته باشه یا یک متخصص خوب بشناسه اگر هست کمک کنیدKhansariha (18)
سلام عمو سام
فکر می کنم زود انزالی تخصص اورولوژ باشه (همون متخصص مجاری ادراری)
 سپاس شده توسط
سلام من باید چی کار کنم بار ها دکتر رفتم ... فقط حرف حرف خودشونه باید برم یدونه پیش فوق تخصص
مشگلاتم اینه
گودی کمر..........استیل بدنم عوض شده........کند ذهنی.............رو کمر نمیتونم بخابم ........و کلی مشگل روحی روانی131313131313

امیرعلی: از بردن کلمات توهین آمیز جدا خودداری فرمایید!
سلام

من هم مثل همه دوستان این مشکل رو سال ها داشتم. اما به تازگی مسابقه ی 10 روزه رو رد کردم.
خیلی خوشحالم که با این گروه همدل و هم هدف آشنا شدم. همه تقریبا علائم یکسان دارند و از یک چیز ناراحتند.
همه راه های افتادن در این دام رو می دونند و همینطور راه های فرار رو....
اما...

نمی دونم خیلی صحبت دارم و خیلیاش تو این صفحه و این موضوع نمی گنجه اما سعی می کنم هر کدوم رو سر جای خودش بگم.
اما در مورد پزشک:
همون طور که خیلی از دوستان گفتن اولین مصیبت نفس رفتن یا نرفتنه: در این باره باید بگم معمولا کسایی که خیلی از ئست خودشون کلافن دل و به دریا میزنن تا شاید کورسوی امیدی از طرف دکتری چیزی پیدا کنن و معمولا مشکلشونو با پدر و مادرشون نمی تونن مطرح کنن. اما دکتر: روان شناس- روانکاو-دکتر مغز و اعصاب-تورولوژیست....
همه و همه یه ربطایی دارن و افراد مختلف نسبت به مشکلاتی که دارن به اینا مراجعه می کنن. من پیش همه این ها رفتم همه هم نسبتا معروف و مجرب بودن اما:
اورولوژیست----> منو مسخره کرد و منو از من بدتر کرد.
دکتر مغز و اعصاب-----> به محض این که مشکلمو با هزار بدبختی گفتم یه دارو نوشت که دوستان قبلا گفتن چهل روزست و عوارض داره و البته تا زمان خوردن دارو مشکلات خیلی کمتر می شه.... تاکید می کنم عوارض زیاد داره. منو که خواب می کرد به طوری که خوابم در شبانه روز دو برابر شد( اسم دارو :فلووکسامین)
روان شناس(مشاور): خوب این مورد از همه بهتر بود البته نه به خاطر خودش به خاطر اینکه راحت تر تونستم باهاش صحبت کنم و خیلی خالی شدم. ولی باید بگم که این عزیز هم در نهاین کاری برای من کرد.

این بود که از هر کسی برای کمک گرفتن خسته شدم. ناراحت و ناراحت تر تا.........
بذارین بقیشو بعدا بگم. شاید بهتر باشه.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان