عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تضعیف نیاز جنسی با دارو

واقعا مفید هستن. از همتون ممنونم

دوستان من اخر نفهمیدم
چی بگیرم بخورم فعلا تا حالا فقط ابلیمو خوردم
سرکه هم که نمیشه خورد اصلن گلو زخم میشه
من شندیم صندل سفید با گلاب میتونه نابود کنه شهوت رو
ولی طرز استفادشو نمیدونم
اما این یکی از روش های بوعلی سینا بوده
 سپاس شده توسط
نقل قول: ۲- یکسري از دارو ها، میل جنسی را بسیار کم می کنند مثل کاهو و تخم آن، گشنیز و آبلیمو ، سرکه(که مالیدن آن به نیمه تنه پایین بدن و الت جنسی بدن موثر و کاهش دهنده شهوت...)

این مورد توسط کسی هم امتحان شده؟
[تصویر:  05_blue.png]
بیشتر  درمانها به خصوص درمانهای سنتی تاکید بر پرهیز دارند تا مصرف دارو
که با یه سرچ ساده این غذاها به شما معرفی میشند که اکثرا چربی ها و گوشتها جزو اون هستند.
اما دوستان وقتی شما میل جنسی تون رو میخواید بسیار بسیار کم کنید از  اون  طرف دیگر به این هم فکر کنید که هرمونهایی که قرار بوده تولید شن دیگه تولید نمیشن که این هورمون ها دقیقا روی رشد شما چه بدنی و چه مغزی تاثیر میذارند.
امیدوارم که همه ما به لطف خدا بتونیم تا حد زیادی خود کنترلی روحی رو بدست بیاریم چون نیاز جنسی یک غریزست و یک موهبت که متاسفانه با وضعیت امروز بخصوص دنیای ناپاک مجازی بسیار تحریک پذیر شده.
ضمنا ابلیمو و سرکه خالی معده رو نابود میکنه .
سعی کنید صبح ها بعد از صبحانه یک قاشق سرکه سیب رو با یک لیوان آب ولرم و مقداری عسل بخورید . برای سلامتی خوبه و عوارض خ.ا کاهش میده

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

درود  53
حدود یک سال پیش بود که مطالعه  و ازمایشات وسیعی رو شروع کردم راجع به تضعیف نیروی جنسی با داروهای جنریک  و  به نتایج  مهمی هم رسیدم و قرار شد  طی مقاله ای به اقا ارمین تحویل بدم ، ولی به واسطه ی دلایل اخلاقی و حرفه ای  کل پروژه رو کنسل کردم و پروژه ی دیگه ای رو شروع کردم و اولین نمونه ی تسترش خودم بودم و بعد رو چند ده نفر تست بالینی  انجام شد و نتایج بسیار رضایت بخش بود . 
ولی به دلیل مشغله ها ی فراوان هنوز معرفی نکردم . به محض اماده شدن طی مقاله  ای به عزیزان تقدیم خواهد شد. 
 و این مهم در راهه 16
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 27، 11:59)PlaSmA نوشته است: درود  53
حدود یک سال پیش بود که مطالعه  و ازمایشات وسیعی رو شروع کردم راجع به تضعیف نیروی جنسی با داروهای جنریک  و  به نتایج  مهمی هم رسیدم و قرار شد  طی مقاله ای به اقا ارمین تحویل بدم ، ولی به واسطه ی دلایل اخلاقی و حرفه ای  کل پروژه رو کنسل کردم و پروژه ی دیگه ای رو شروع کردم و اولین نمونه ی تسترش خودم بودم و بعد رو چند ده نفر تست بالینی  انجام شد و نتایج بسیار رضایت بخش بود . 
ولی به دلیل مشغله ها ی فراوان هنوز معرفی نکردم . به محض اماده شدن طی مقاله  ای به عزیزان تقدیم خواهد شد. 
 و این مهم در راهه 16

تضعیف میل جنسی با دارو های جنریک؟
یا ابلفضل Smiley-face-biggrin
تستر؟
تست بالینی رو چند ده نفر؟
مراحل کارآزمایی بالینی (RCT) اینطوری نیستا عزیزان دلم
اگر خدایی نکرده نتیجه ای هم منتشر شد، لطفا سر خود هیچ دارویی رو مصرف نکنید که در خسران آشکارید Smiley-face-biggrin
چه اینجا و چه هرجای دیگه ای
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان