عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: به نظر شما معیار دریافت مدال در مسابقه گروهی به چه صورت باشه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
رقابت با سایر گروه‌ها و کسب مدال توسط گروه با بالاترین امتیاز (روال سابق)
33.33%
8
33.33%
رسیدن مجموع امتیازات یک گروه به حد نصاب مشخص (سنجش هر گروه با خودش)
66.67%
16
66.67%
در کل
24 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تعامل و تبادل نظر پیرامون گروه‌های ترک

به نام خدا 
سلام به همه. بخاطر اینکه همه بتونن ببینن اینجا قرار میدم پیشنهادمو. واسه مسابقات گروهی. به نظر من نسیم و رهروان ادغام شن. 
ینی اینطور که گروها، هم از آقایون و هم خانوما عضو داشته باشن..
- خوبیِ این کار یکپارچه شدن بچه ها با همدیگه هست. 
- خوبی بعدی هم اینه که فرض کنیم 14 نفر از نسیم، گفتن شرکت میکنیم توی مسابقه گروهی. اینطوری سه تا گروه چهار نفره خواهیم داشت و گروه چهارم دو نفره میشه. یا سه تا 5تایی که اینطوری باز یه گروه 4 نفره هست. با ادغام، این مشکلِ تقسیم نامتوازن میتونه تا حدودی حل شه.

برای این کار باید جایی باشه که اعلام وضعیت ها یکجا انجام بشه. چون اگه ادغام انجام شه، همه باید بتونن ببینن.
برای اینکار هم میتونیم اعلام وضعیت مسابقات گروهی رو به اون تاپیکِ مسابقه ی گروهی که قبلا وجود داشته انتقال بدیم. 
راجب انتخاب اسم هم ممکنه اختلاف سلیقه ی آقایون و خانوما هم ایجاد بشه که این قابل حل شدنه. بالاخره آقایون مدل اسم پسرونه دوس دارن و خانوما هم یه مدل دخترونه.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
(1396 مرداد 18، 10:03)rezaKy نوشته است: به نام خدا 
سلام به همه. بخاطر اینکه همه بتونن ببینن اینجا قرار میدم پیشنهادمو. واسه مسابقات گروهی. به نظر من نسیم و رهروان ادغام شن. 
- خوبی بعدی هم اینه که فرض کنیم 14 نفر از نسیم، گفتن شرکت میکنیم توی مسابقه گروهی. اینطوری سه تا گروه چهار نفره خواهیم داشت و گروه چهارم دو نفره میشه. یا سه تا 5تایی که اینطوری باز یه گروه 4 نفره هست. با ادغام، این مشکلِ تقسیم نامتوازن میتونه تا حدودی حل شه.

برای این کار باید جایی باشه که اعلام وضعیت ها یکجا انجام بشه. چون اگه ادغام انجام شه، همه باید بتونن ببینن.
برای اینکار هم میتونیم اعلام وضعیت مسابقات گروهی رو به اون تاپیکِ مسابقه ی گروهی که قبلا وجود داشته انتقال بدیم. 
راجب انتخاب اسم هم ممکنه اختلاف سلیقه ی آقایون و خانوما هم ایجاد بشه که این قابل حل شدنه. بالاخره آقایون مدل اسم پسرونه دوس دارن و خانوما هم یه مدل دخترونه.
سلام
ممنون رضا جان بابت پیشنهاد

خوبی کار یکپارچه شدنه،
اما بدی کار اینه که پسرا و دخترا قاطی میشن!

این قاطی شدنه باعث میشه که با هم راحت بشن. صمیمی بشن. از یه حدی که نباید، عبور می کنن و ...

امنیت بچه ها هم به خطر می افته.

ضمن اینکه ترک گناه با این مسیر دچار چاله چوله های زیادی میشه.

در حال حاضر ما پسرا تو رهروان حرف های پسرمون رو می زنیم و تو نسیم هم خانم ها حرف های دخترشون رو.
همون جا هم راحتیم.

مشکل اصلی واسه مسئولین هست که باید دو منطقه رو مدیریت کنن و واقعا هم سخته.

همه ی به جون خریدن این سختی ها و دردسرهای هر روزه واسه خود بچه هاست.
وگرنه قبلا همین شکلی که تو میگی بود.
به خاطر مسائلی که اشاره کردم و بعضی مسائلی که اشاره نکردم، تفکیک انجام شد.  53258zu2qvp1d9v

ان شالله همه مون کمک کنیم تا کانونی بهتر داشته باشیم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 مرداد 19، 11:06)آرمین نوشته است:
(1396 مرداد 18، 10:03)rezaKy نوشته است: به نام خدا 

سلام
ممنون رضا جان بابت پیشنهاد

خوبی کار یکپارچه شدنه،
اما بدی کار اینه که پسرا و دخترا قاطی میشن!

این قاطی شدنه باعث میشه که با هم راحت بشن. صمیمی بشن. از یه حدی که نباید، عبور می کنن و ...

امنیت بچه ها هم به خطر می افته.

ضمن اینکه ترک گناه با این مسیر دچار چاله چوله های زیادی میشه.

در حال حاضر ما پسرا تو رهروان حرف های پسرمون رو می زنیم و تو نسیم هم خانم ها حرف های دخترشون رو.
همون جا هم راحتیم.

مشکل اصلی واسه مسئولین هست که باید دو منطقه رو مدیریت کنن و واقعا هم سخته.

همه ی به جون خریدن این سختی ها و دردسرهای هر روزه واسه خود بچه هاست.
وگرنه قبلا همین شکلی که تو میگی بود.
به خاطر مسائلی که اشاره کردم و بعضی مسائلی که اشاره نکردم، تفکیک انجام شد.  53258zu2qvp1d9v

ان شالله همه مون کمک کنیم تا کانونی بهتر داشته باشیم.  Khansariha (18)

اوکیه آقا اگه پس قبلا مشکلی پیش اومده بود سر این کار، زیاد اصرار نمیکنم تا انجام بشه. مرسی که توجه کردی عزیز
سلام دوستان

توی این قسمت ، منتظر شنیدن نظرات شما در مورد دور سی یکم مسابقه گروهی هستیم.

مسابقه رو چطور ارزیابی می کنید؟ آیا برای شما فایده ای هم داشته؟
چطور باید باشه تا بهتر بشه؟

منتظر شما هستیم. 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
به نام خدا

دور سی و یکم هم تموم شد و این دوره هم بسیار برای من خوب و لذت بخش بود از این جهت که اهدافی داشتم تا براشون بجنگم. زندگیم از وقتی که این مسابقه ی گروهی رو شروع کردم( از دور 30) بهتر شده و روی نظم بهتری داره پیش میره.

راجب دور سی و یکم باید بگم که حس میشد گروها به طور کلی اشتیاقشون مثل دور قبل نبود و مثه اینکه داره یه روند نزولی رو طی میکنه. منتظر بچه ها هستیم که بیان و این مسابقه رو شلوغ کنن. چون واقعا اگر اهل برنامه ریزی و تغییر عاداتشون در جهت مثبت هستن، این مسابقه گروهی فرصت خیلی خوبیه از دو جهت:

1-از این نظر که مسئولیت پذیری وکار گروهی رو تمرین میکنیم

2- در قالب یه گروه، با رقابت با گروهای دیگه سرعت پیشرفتمون رو زیاد تر میکنه.

به نظر من مسابقات گروهی رو بچه ها باید جدی بگیرن و کسی که خودش رو آماده برای تغییر حس میکنه، بیاد و شرکت کنه
با سلام
تو این دوره خودم به شخصه خوب ظاهر نشدم و شکستهایی داشتم.
ولی در مورد مسابقه
بجه ها از جمله خودم خیلی سست گرفتیم و مثل دوه های قبل نبود. هم دردی و امید بخشی که تو دوره های قبل بود کم رنگ تر شد.
و اینکه توضیح برنامه این هفته و برنامه هفته بعد به نظرم من باعث شده اون حالت صمیمیت و دلی بودن کاسته بشه و یه حالت انجام تکلیف ایجاد شده.
به نظر من این بخش تاثیر زیادی نداره و اگه مثل قبل باشه هر کی هر چی دوست داره بنویسه و درد دل کنه حس صمیمیت بیشتری داره.
ممنون از همگی
سلام به همگی
خب چون من اولین بارم بود تو مسابقه شرکت میکردم از دوره قبلم اطلاعتی ندارم و نمیتوانم مقایسه انجام بدم اما برای من این مسابقه بسیار خوب بود ارتباط با هم گروهی هام خیلی برام خوب بود و اون حس تنهایی که همیشه ازش ضربه میخوردم رو برام برطرف کرد و یک محیط مثبتی رو برای دوری از خ ا برام فراهم کرد فقط یه مورد رو اصلا دوست نداشتم اونم اینکه دوستان انصراف میدادن لطفا دور بعدی شاهد این موضوع نباشیم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
سلام
ممنون از سه دوستی که لطف بیشتری داشتن و ما رو از نظرشون بهره مند کردن.

اون هایی که نیومدن نظر بدن، من مبنا رو بر این میذارم که از مسابقه بهره ی کافی نبردن و متاسفانه روشون نشد  بگن. شاید چون به اشتباه فکر می کردن ما ناراحت میشیم. در حالی که این طور نبود.  53258zu2qvp1d9v

امیدوارم مسابقه های بعدی، پربارتر باشه و همه مون استفاده ی بیشتری ببریم.

(1396 شهريور 13، 17:27)Mr Degaresh نوشته است: و اینکه توضیح برنامه این هفته و برنامه هفته بعد به نظرم من باعث شده اون حالت صمیمیت و دلی بودن کاسته بشه و یه حالت انجام تکلیف ایجاد شده.
به نظر من این بخش تاثیر زیادی نداره و اگه مثل قبل باشه هر کی هر چی دوست داره بنویسه و درد دل کنه حس صمیمیت بیشتری داره.
ممنون از نظر خوبت دگرش جان.
حق با تویه. از بین رفتن صمیمت خوب نیست.  53258zu2qvp1d9v

اما از طرف دیگه ما نمی خوایم بچه ها بی هدف هفته ها رو عبور کنن.
دوست داریم وضعیت شون رو ارزیابی کنن و طبق ارزیابی برنامه ای برای خودشون بریزن تا بهشون کمک کنه.

هفته ی بعدترش هم بیان بگن به برنامه شون عمل کردن؟ آیا مفید بود؟ باید ادامه اش بدن؟ یا برنامه اشتباه بود و بهشون هیچ کمکی نکرده؟ باید کار دیگری می کردن که نکردن و تو هفته ی جدید می خوان انجامش بدن؟
هر آدمی که برای زندگیش برنامه ریخته و هدفمند زندگی کرده، قطعا دیر یا زود تاثیرش رو دیده.  53258zu2qvp1d9v

اگر دیده باشی من تو ارزیابی هام اول حال و احوال خودم رو میگم به صورت صمیمانه. واقعا اونی که هست. هر چی که دلم بخواد.
بعد به صورت موردی ارزیابی برنامه ی ریخته شده رو اعلام می کنم:

(1396 شهريور 2، 21:52)آرمین نوشته است: آرمین / گروه عطر خدا / هفته ششم سبز

ارزیابی:
خدا رو شکر وضعیت پاکی عالی.  317 
وضعیت جسمی هم به لطف خدا بهتر شد. دکتر بهم یه قرص قوی داده واسه این یکی دو ماه. خواب آلود هستم و مقداری سنگینی سر اما لااقل درد نمی کشم.
چالشی که باهاش درگیرم کمبود وقته. از هر چیزی در حد یه نوک زدن می تونم برسم.
و منم و کلی دغدغه و اموری که نمی دونم چطور طی بشه.
باید حواسم به مهم ترین ها و پربازده ترین ها باشه.
بیشتر از هر چیز حواسم به خودم.  53258zu2qvp1d9v 

1- توجه بیشتر و بیشتر به سلامتی و دستورات پزشکی:
تا جایی که بتونم انجام میدم. یه ذره زودتر خوابیدن اگه میشد خوب بود.

2- مقاوم بودن در برابر وسوسه ها در لحظه ی آغازین:
وسوسه لاموجود.  4chsmu1 
سمتش که نری، اونم سمتت نمیاد.  128fs318181 

3- حفظ سوره یس:
چند آیه ی آخرش باقی مونده. امیدوارم تا آخر هفته آینده کامل حفظ بشم.  53258zu2qvp1d9v 

برنامه این هفته:
مثل هفته گذشته

این جوری هم اون صمیمیته حفظ میشه و حرف دلمون رو زدیم؛ هم از اهمیت برنامه ها غافل نشدیم.
شاید بهتر این باشه چنین سبکی از اعلام وضعیت رو به صورت واضح تر به سایر بچه ها اعلام کنیم تا اون ها هم شبیه به من عمل کنن.

اینکه برنامه داشته باشیم و برای همدیگه از برنامه هامون بگیم باعث میشه تلاش های همدیگه رو ببینیم و ترغیب به جنب و جوش بیشتر برای رسیدن به هدف هامون بشیم.  

اگه باز هم در این خصوص نکته ای به نظرت میرسه، خوشحال میشم بهمون بگی. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همه دوستانم در مسر بهبودی
من بشخصه زیاد از مسابقات گروهی استفاده نمی برم یعنی جنب و جوش و حال و هوای خاصی برام نداره شاید دلیلش این باشه که شکست داشتم تو مسابقات و ی دلیل دیگش هم رقابت با افرادی هستش که مدتهاس دچار لغزش نشدن  و این جریان خ.ا براشون ی جورایی حل شده اس اونقدری که حتی نمیان اعلام وضعیت کنن 
انگیزه خاصی نمیده به من ..تو نسیم هیجان خاصی وجود نداره برای مسابقات و اغلب اوقات سوت و کوره 
من چندبار تو مسابقات بودم و نهایتا تصمیم گرفتم تا مدتی شرکت نکنم و زمانی شرکت کنم که بدونم میتونم موثر باشم و مسابقه واقعا برام چالشی هستش
از عزیزانی که زحمت میکشن تشکر میکنم و عید رو تبریک میگم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 17، 20:46)خاله شادن نوشته است: سلام به همه دوستانم در مسر بهبودی
من بشخصه زیاد از مسابقات گروهی استفاده نمی برم یعنی جنب و جوش و حال و هوای خاصی برام نداره شاید دلیلش این باشه که شکست داشتم تو مسابقات و ی دلیل دیگش هم رقابت با افرادی هستش که مدتهاس دچار لغزش نشدن  و این جریان خ.ا براشون ی جورایی حل شده اس اونقدری که حتی نمیان اعلام وضعیت کنن 
انگیزه خاصی نمیده به من ..تو نسیم هیجان خاصی وجود نداره برای مسابقات و اغلب اوقات سوت و کوره 
من چندبار تو مسابقات بودم و نهایتا تصمیم گرفتم تا مدتی شرکت نکنم و زمانی شرکت کنم که بدونم میتونم موثر باشم و مسابقه واقعا برام چالشی هستش

سلام
خدا رو شکر یه نسیمی بالاخره اینجا نظر داد.
ممنونم ازتون خانم خاله شادن.  303 

نسیم رو باید خودم بیام یه دست و رویی سرش بکشم.
فقط حیف اسلام دست و پام رو بسته.  4chsmu1 

خانم خاله شادن
چند تا نیروی زبده و کاربلد به تیم نسیم اضافه شدن
ان شالله شور و هیجان افزوده میشه و از دور بعد شما هم با میل شرکت می کنید.
ممنون که نظرتون رو گفتید.

یه بخشی از شور و هیجان هم خب البته دست خود بچه هاست.
اگه مدیران پیام بدن بعد هیچ کی محل نذاره باز همین میشه.
ان شالله که درست میشه. 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من هم نظرم رو می گم به عنوان مدیر و سرگروه

ما ها داریم همه ی تلاشمون رو می کنیم برای بهتر شدن کانون ، می دونم این تلاش کافی نیست
اما همه چی بستگی داره به خود شما.
ببینین ، وقتی مثلا من توی رهروان یه سوال می پرسم ، یا بحثی رو شروع می کنم یا ...
حالا این سوال و بحث خوب هست یا بد کاری ندارم.

این که شما بی تفاوت از کنارش رد می شین ، چند تا اتفاق بد می افته
یک این که رهروان یا نسیم ، سوت و کور می مونه.
دوم و مهم تر این که من نوعی انگیزه ام رو از دست می دم.
اگر واقعا فکر می کنید بحثی که داره شروع می شه بی ارزشه ، می تونید همین رو بگید
اما خب به زبونی که کسی هم ناراحت نشه.
نمی دونم این رو کسی به ما نگفته ، اما به تجربه این برای من ثابت شده
کسایی که مسئول ارائه ی کاری هستن ، خیلی خیلی از کسائی که ارائه شونده هستن فیدبک می گیرن

خیلی خیلی مهمه که ارائه شونده کارش رو درست انجام بده
یک معلم خوب می تونه کلاس رو عالی اداره کنه و یک معلم بد می تونه اعصاب همه رو بریزه به هم.
اما معلم خوب ، کلی درس خونده و آموزش دیده و سال ها تجربه کسب کرده تا یاد گرفته که چجور با شاگرد کار کنه

اما سرگروه ها این جا کسایی هستن که تقریبا مثل شماست
واقعا این جا رابطه استاد شاگردی نیست ، رابطه حامی و حمایت شونده نیست (چیزی که توی کانون قبلا بوده)
رابطه اعضای یک گروهه که همه تقریبا مثل هم هستن.
حالا این وسط یکی از همون اعضا رو انتخاب می کنیم به عنوان سرگروه ، چون هر گروهی یک سرگروه می خواد

این شما هستین که تعیین می کنین چه اتفاق هایی توی این سفر پر فراز و نشیب مسابقه رقم بخوره
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 شهريور 17، 20:46)خاله شادن نوشته است: سلام به همه دوستانم در مسر بهبودی

راجب این مشکل قبلا یه پیشنهادی شده بود که گروه ها رو ادغام کنیم. ولی خب با تجربه تر ها گفتن که خوب پیش نرفته و ما هم بیخیالش شدیم. من فک کنم یه بار دیگه این پیشنهاد رو مطرح کنم بد نیس. منتها یه اصلاح میذارم روش. مسابقات رو ادغام کنیم از این لحاظ که گروه یا فقط عضو پسر داشته باشن یا فقط دختر. اما اعلام وضعیت ها، انتخاب اسم ها، لوگوها و هرچیزی که مربوط به مسابقه گروهی میشه یکی شه( توی یه تاپیک). ینی نسیم اونور برا خودش رقابت نکنه و رهروان این ور برای خودش. اینجوری اعلام وضعیت هارو همه میبینن و رقابت موثر تر میشه
سلام
منم با نظر rezaky موافقم. اینطوری رقابت بیشتر میشه ، حتی اگه این ممکن نیست جدول نهایی رو مشترک کنیم بین نسیم و رهروان
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
آی ایها و ایتها الناااس.  چرا اینقد 20 روزه خلوته؟ بابا زامبی هم اونجا دیگه پر نمیزنه ها.  بیاید اعلام وضعیت کنین باو دلمون گرفت.
 سپاس شده توسط
آقا به نظر من عبارت های:      گروه1 رهروان پاکی (گروه پسرونه)  و  گروه2 نسیم حیات (گروه دخترونه)
نمی تونه کامل باشه. اول اینکه ماها دیگه «پسر» نیستیم و ناسلامتی «مرد» هستیم. در ثانی با کلمات «پسرونه» و «دخترونه»، یه جور محدودیت ایجاد میشه و اگر احیاناً خانم یا آقای متأهلی خدای ناکرده به خ.ا گرفتار باشن، با این فرضیه که این گروه ها مخصوص دختر و پسرهای مجرد هست، نمیان داخل مسابقه شرکت کنن؛
بنابراین پیشنهاد من اینه که اسم گروه ها به ترتیب زیر تغییر پیدا کنه:
گروه 1 رهروان پاکی (گروه آقایان)         گروه 2 نسیم حیات (گروه خانم ها)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان