دوست خوبم به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. اگر این پیغام رو می بینی، به این خاطر هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا به ما ملحق شی و از تمام امکانات سایت استفاده ببری.
اگر قبلا ثبت نام کردی، می تونی از اینجا وارد شی.
مهمان عزیز : .::.:. مصاحبه با خانم Queen رو از دست ندید .:.::.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تقویت باورها برای ترک خودارضایی

هرم روانی لذت:

1) چرا عاشق ترک خودارضایی و پاکی هستم؟ چرا دوست دارم ترک کنم و پاک باشم؟
واقعا میخوام به آرامش ذهنی برسم و ذهنم از تنش ها و تصویر ها و اثرات منفی و زیان بار خ ا دور باشه.

2) پاکی و تقوا چه احساسات مثبتی را برایم به ارمغان می‌آورد؟
ذهنم بازتره و خیلی منعطف تر میتونم فکر کنم و راه حل پیدا کنم.پاکی و دور بودن از گناه باعث میشه اتفاق های مثبت اطرافم برای من پررنگ تر بشن و ب طور مستقیم روی روابط اجتماعیم تاثیر مثبتی داره.

3) پاکی و تقوا چه لذت‌هایی را برایم به ارمغان می‌آورد؟ و ادامه و حفظ این پاکی، چقدر لذت‌بخش است؟
حفظ پاکی اعتماد ب نفسم و بالاتر میبره و لذتش قابل مقایسه با هیچ چیزی حداقل برای منکه نیست.حس خوبیه 53258zu2qvp1d9v

4) در صورت ترک خودارضایی، حفظ پاکی و تقوا چه چیزهایی به دست می‌آورم؟
آرامش ذهنی،لبخند خدا و اتفاق های خوب ،فعال تر شدن در روابط اجتماعی و کارهای روزمره،انرژی زیاد .

5) در صورت ترک خودارضایی، چه شرایط خوب و مثبتی برایم به وجود می‌آید؟
____

6) ترک خودارضایی و حفظ پاکی چطور روابطم را در خانواده بهبود بخشیده و چه تأثیرات مثبت اجتماعی به‌همراه دارد؟
قطعا خیلی زیاده.تو سوالات بالاهم بهش اشاره کردم.
چرخ گردون چه بخندد چه 

نخندد تو بخند 
مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند 
غصه ها فانی و باقی همه زنجیر به هم 
گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند

[تصویر:  55fa_16793981-3266-l_320x280.jpg]
سلام

اهرم روانی لذت:

1)     چرا عاشق ترک خودارضایی و پاکی هستم؟ چرا دوست دارم ترک کنم و پاک باشم؟
  • چون انسان سالم‌تری میشم. انسان ارزشمندتری میشم. 
  • چون من رو به خدا نزدیک می‌کنه.
  • بهم حس قدرت میده. قدرت باخدا بودن.
  • پاکی باعث میشه زندگیم یه زندگی دوست‌داشتنی بشه.

2)     پاکی و تقوا چه احساسات مثبتی را برایم به ارمغان می آورد؟
  • حس ناب زندگی. حس نفس کشیدن تو هوای پاکی رو فقط کسی می‌فهمه که تجربه‌اش کرده باشه.
  • رضایت. شادی. آرامش.
  • حس عزیز خدا بودن.

3)     پاکی و تقوا چه لذت هایی را برایم به ارمغان می آورد؟ و ادامه و حفظ این پاکی، چقدر لذت بخش است؟
  • لذت با خدا بودن. لذت با خدا قدم زدن و با خدا همراه شدن. لذت فرمانبرداری از خدا.
  • لذت توانمندی و خویشتن‌داری.

4)     در صورت ترک خودارضایی، حفظ پاکی و تقوا چه چیزهایی به دست می آورم؟
  • خدا رو. خود آرمین واقعی رو.
  • عزت نفس. اعتماد به نفس. شادی و نشاط. آرامش.
  • فکر پاک. چشم و گوش و دست و پای پاک.
  • کلی انرژی برای دنبال کردن اهدافم.

5)     در صورت ترک خودارضایی، چه شرایط خوب و مثبتی برایم به وجود می آید؟
  • بهم قوت قلب میده برای رسیدن به هر هدف دیگه. جنگجوتر میشم. خودم رو دست کم نمی‌گیرم و تو سخت‌ترین شرایط هم دل به دریا می‌زنم و جلو میرم.
  • وقتم رو بهتر می‌تونم مدیریت کنم و زندگیم رو روی مدار درستی پیش ببرم.
  • آرامش حاصل از پاکی باعث میشه نقاط ضعفم رو بهتر بتونم ببینم. بهشون رسیدگی کنم. برای تغییرشون وقت بذارم و تا رسیدن به نتیجه استقامت به خرج بدم.

6)  ترک خودارضایی و حفظ پاکی چطور روابطم را در خانواده بهبود بخشیده و چه تأثیرات مثبت اجتماعی به همراه دارد؟
  • خانواده: باحوصله‌تر میشم. به‌راحتی از کوره در نمیرم. مسئولیت‌پذیرتر میشم. با پدر و مادرم با روی خوش صحبت می‌کنم.
  • جامعه: اعتماد‌به‌نفس و عزت‌نفس حاصل‌شده باعث میشه روابط اجتماعی بهتری داشته باشم. خودم رو دست کم نگیرم. از آدم‌ها فراری نباشم. خودم رو بهتر بتونم معرفی کنم. ترس و هراس کمتری برای مواجهه با آدم‌های دیگه داشته باشم. بهتر می‌تونم کار کنم.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان