عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تمرین برای تاپیک (اصول و روش های علمی تغییر عادت)

Gigglesmile  خیلی ناگهانی به خودم گفتم خسته نشدی از این وضعیت؟
بعد به خودم جواب دادم چرا 1
رفتم سراغ آبرنگ هام. قلم مو هام رو پیدا کردم...
کاتر رو برداشتم ( باهاش خاطره خوبی ندارم ) 
یه مقوای ۱۰۰ گرمی نو داشتم زیر تختم
به اندازه ی ۲۰ در ۲۵ سانتی متر بریدم ازش ( با کاتر )
پالت ام رو برداشتم.
هر چی هدف داشتم و نداشتم رو نوشتم
هر جایی که دوست داشتم ببینم رو نوشتم
نمیدونم چی شد انگیزه اش اومد
یهویی علاقه ام رو پیدا کردم... چیزی که مدت ها پیش ترکش کرده بودم
چیزی که واقعا از انجامش لذت میبرم..... واقعا به معنای اینکه حتی وقتی مریض هستم هم بازم دوستش دارم 1
این اتفاق ۳ روز پیش افتاد.
حالا بگذریم.
جالبیش اینه وقتی علاقه قلبیت رو پیدا کنی هر چی داری و نداری ... ازش میگذری
53258zu2qvp1d9v  برای تغییر عادت علاقه ی قلبیت رو پیدا کن
بهم اعتماد کن
جواب میده 1
[تصویر:  1.png] 
 سپاس شده توسط
(برای سریع تر خواندن مقاله لطفا از google speed read که لینکشو میذارم استفاده کنید Speed Read Chrome Extension)
سلام به همه اقایون خانومای گل کانون .
همونطور که میدونید مشکل خیلی از مردم اینه که نمیتونن بخوابن و گاهی اوقات اصلا خوابشون نمیبره!!!! 
یه مقاله کاربردی براتون اماده کردم که بخونید کیف کنید
 یه روش توپپپپپپپ هست که شما میتونید تو 2 دقیقه و با تمرین حتی در کمتر از 1 دقیقه در هر وضعیت ذهنی که باشید به خواب برید.
این روش اصولا مال نظامی هاست که تو سال 1949 توسط یه گروهی از روانشناسا ابداع شده.
خوب بریم سر اصل مطلب.
در اولین قدم:باید در حالتی که میخواید بخوابید 3-4 نفس بکشید و کامل روی دم و بازدمون تمرکز کنید

قدم دوم:حالا باید اروم از کف پاتون تا بالای سرتون رو اروم حس کنید که به خواب فرو میرن انگار که دیگه کنترلشون دست شما نیست و خواب عین یه گرداب داره اروم شما رو به داخل خودش میکشه 
نکته مهممممم:امکان داره بدنتون شروع به قلقلک شما کنه که مطمئن شه خوابید ،اصلا توجهی نکنید تا بعد از مدت کوتاهی اثرش بره!!!

قدم سوم:حالا باید به یه منظره خیلی دلچسب که قبلا دیدید فکر کنید ، اصلا تو ذهنتون چیزی نسازید و تو ذهنتون حرف نزنید 

قدم چهارم:اگه بازم به مشکل برخوردید ، تو ذهنتون با خودتون رگباری بگید که((نمیخوام بخوابم))

شاید بار اول سخت باشه ولی بعد از 3-4 بار خیلی راحت به خواب فرو میرید 

امیدوارم استفاده کنید و لذت ببرید
راستی ،اگه خوشتون اومد حتما منو با یه لایک خوشحال کنید.
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 8، 17:35)هومان نوشته است: (برای سریع تر خواندن مقاله لطفا از google speed read که لینکشو میذارم استفاده کنید Speed Read Chrome Extension)
سلام به همه اقایون خانومای گل کانون .
همونطور که میدونید مشکل خیلی از مردم اینه که نمیتونن بخوابن و گاهی اوقات اصلا خوابشون نمیبره!!!! 
یه مقاله کاربردی براتون اماده کردم که بخونید کیف کنید
 یه روش توپپپپپپپ هست که شما میتونید تو 2 دقیقه و با تمرین حتی در کمتر از 1 دقیقه در هر وضعیت ذهنی که باشید به خواب برید.
این روش اصولا مال نظامی هاست که تو سال 1949 توسط یه گروهی از روانشناسا ابداع شده.
خوب بریم سر اصل مطلب.
در اولین قدم:باید در حالتی که میخواید بخوابید 3-4 نفس بکشید و کامل روی دم و بازدمون تمرکز کنید

قدم دوم:حالا باید اروم از کف پاتون تا بالای سرتون رو اروم حس کنید که به خواب فرو میرن انگار که دیگه کنترلشون دست شما نیست و خواب عین یه گرداب داره اروم شما رو به داخل خودش میکشه 
نکته مهممممم:امکان داره بدنتون شروع به قلقلک شما کنه که مطمئن شه خوابید ،اصلا توجهی نکنید تا بعد از مدت کوتاهی اثرش بره!!!

قدم سوم:حالا باید به یه منظره خیلی دلچسب که قبلا دیدید فکر کنید ، اصلا تو ذهنتون چیزی نسازید و تو ذهنتون حرف نزنید 

قدم چهارم:اگه بازم به مشکل برخوردید ، تو ذهنتون با خودتون رگباری بگید که((نمیخوام بخوابم))

شاید بار اول سخت باشه ولی بعد از 3-4 بار خیلی راحت به خواب فرو میرید 

امیدوارم استفاده کنید و لذت ببرید
راستی ،اگه خوشتون اومد حتما منو با یه لایک خوشحال کنید.
خیلی هم زیبا 
برای خوابیدن نور گوشی مهم است
نور گوشی یا صفحه نمایش لپ تاپ،کامپیوتر دارای نور آبی است که باعث اختلال در خواب میشود.
پس دوساعت قبل خواب از گوشی استفاده نکنید یا از فیلتر نور استفاده کنید. 
این روش خیلی کاربردی هست من قبلا هم استفاده میکردم اما حواستان باشه به فلج خواب نرسد
یعنی وقتی میشه که بدنتان سنگین سنگین شده و تمرکز زیادی روی نفس خود دارید 
اونموقع حس خفگی و انگار یک چیز خیلی خیلی سنگین روی بدنتان افتاده 
فقط این فلج خواب به این راحتی نیست شاید شب اول اتفاق بیفته شاید ۱۰۰بار بعد بستگی به خودتان دارد.
 اگر سوالی پیش آمده بفرمایید 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: اونموقع حس خفگی و انگار یک چیز خیلی خیلی سنگین روی بدنتان افتاده 
به شخصه تا به حال برام پیش نیومده
مرسی از تکمیلت
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
سلام  وقتتون  بخیر 

سوال اینکه این تاپیک  فقط برای  ترک خودارضاییه؟ 
یا مثلا میتونیم یه سری از عادتای  غلط رو بنویسیم برنانه ریزی کنیم که مثلادوعفته یا سه هفته اون عادتهارو اصلاح کنیم ؟  مثل عادت   دیر پاشدن  و...
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
(1400 شهريور 15، 14:59)بنت الهدا نوشته است: سلام  وقتتون  بخیر 

سوال اینکه این تاپیک  فقط برای  ترک خودارضاییه؟ 
یا مثلا میتونیم یه سری از عادتای  غلط رو بنویسیم برنانه ریزی کنیم که مثلادوعفته یا سه هفته اون عادتهارو اصلاح کنیم ؟  مثل عادت   دیر پاشدن  و...

سلام  303

اینجا مخصوص ترک خودارضایی نیست  53258zu2qvp1d9v

میتونید رو هر عادتی که دوست دارید کار کنید 49-2
 سپاس شده توسط
خیلی ممنون عالیه  برای   پیاده کردن عادتهای جدید روی زندگی هم میتونیم از این  استفاده کنیم
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان