عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام آقا بهنام نامه اتون خيلي قشنگ بود اميدوارم منم بتونم يه روز اين كارو بكنم.42
يه روز بتونم اين خجالتو كنار بزارم53258zu2qvp1d9v
كلي گريه كردم با خوندن نامه اما عالي بودTears
مرسيKhansariha (8)
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
 سپاس شده توسط
خوب فعلا نامه رو بنویسید تا دادنش

بنویسید بیارید بزارید تا واکنش بجه ها رو ببینید مطمئنم انگیزه ای میشه که به خودشون هم بدیدش

باشه؟
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

سپاس شده توسط
سلام
بهنام جان 303

واقعان بهتون تبریک میگم به این میگن شجاعت امیدوارم که تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشینKhansariha (8)

...................
یا واهب
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
بهنام تو بی نظیری 4fvfcja
(البته من بیشتر :دی)

امیر آخه بعضی وقتا گفتن کلامی خیلی خیلی سخته....بعد ممکنه واسه اینکه جراتشو پیدا کنی یخورده طول بکشه و بعدش دیگه دیر بشه و اینا......
 سپاس شده توسط
بهنام فوق العاده بود
بهت حسودیم میشه Tears

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
 سپاس شده توسط
نقل قول: تشکر بابت همکاریتون.

دوستان بخدا این ها معجره می کند. بخدا من کلاس های روانشناسی ای که آن حضرت عجل میاد و 4 تا فرمول خشک بی خود دانشگاهی رو توی کله ی شما می کند بدرد بخور نمی دونم. این ها زندگی رو نجات میده. الان چی از این آقا کم شد که اعتراف کرد؟
چی ازش کم شد که به همسرش گفت "قدرت رو می دونمو باورت دارم. تو بزرگی. ]اخر نامه[ مردی". اینها می تونه زندگی ها رو شیرین کنه. قبول دارین؟
دوستان من ما در دین هر توصیه ای می کنیم سود خالص است. هیچ کسی نمی تونه به من بگه ضرر های نماز چیه؟! دین هر توصیه ای که می کند سود خالص است غیر از دین هر کسی هر توصیه ای بکند سود داره زیان هم داره.
دوست عزیزی که وکیل هستی وقتی کسی به شما مراجعه می کند و پرونده ای رو میده و شما میگید "من توصیه می کنم فلان و بهمان ......" آیا مسیری که بهش توصیه می کنید، سود خالص است؟
مسلما روش هایی که پیشنهاد میشه سود و ضرر هایی دارد. میزاریم تو ترازو و سبک و سنگین می کنیم. این روش به نظر می رسد سود بیشتر و ضررش کمتر است.
ما در روانشناسی هر توصیه ای که به شما می کنیم ضرر دارد. مثل دکتری که به شما دارو می دهد. دارو ها عارضه ندارند؟
خوب مسلما عارضه دارد ولی بیماریت رو هم خوب می کند. ما این عرضه رو ندید می گیریم.
ممکنه این نامه ضرر هایی هم داشته باشد ولی انقدر سودش زیاد است که ما اون ضرر رو ندید می گیریم و میگیم این کار رو انجام بدید.
هعععععععععی
این حرفا رو کی شما گفتی ؟ تیر ماه 1390 ، اون موقع عمرا یه این چیزا فکر میکردم
حالا که 3-4 روزه میخوام برای خانمم نامه بنویسم میفهمم چی میگی شما :11:

نقل قول: خوب حالا چه نیازیه این حرفا تو نامه ( خرنامه[تصویر:  e.gif]) نوشته شه ؟
با کلام که تاثیرش خیلی بیشتره [تصویر:  g.gif]
نامه هیچ وقت نمی تونه تاثیر کلام رو داشته باشه ف چون تون صدا توش نیست ، حرکات دست و صورت توش نیست ...

بهتر نیست طرف شجاعت به خرج بده و اینا رو چش تو چش بگه ؟
چرا امیرحسین جان ، نامه تاثیرش از کلام بیشتره
من الان با خانمم پیامک میدیم انرژی بارون میشیم ، البته اصلا منظورم این نیست که دوری و دوستی ، به هیچ وجه
منظورم اینه که در رسانه نوشتار جملاتی رو میشه به کار برد که رسانه گفتار قاصره از بیانش

علی ای حال ، میخوام نامه بنویسم به خانمم کم آوردم : لطفا هلپ می
حالا اگر خواستید همون چیزائی که نوشتمو بذارم تا تکمیل یا رفع نقص کنید
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
 سپاس شده توسط
آقای احسان بهتر نیست حرفای دل خودتون رو بگین؟ و از کسی کمک نگیرین

چون یه نامه نشون میده از دل اومده یااینکه فقط زیبایی نوشتاری داره و از دل نیست...

حتی اگه خیلی هم ساده باشه اما حرفای خودتون باشه مطمئن باشین بیشتر اثر میزاره53
یا عباس
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااااااااام

اقا احسان منم با کیمیا موافقم
به این فکر نکن نامت قشنگ میشه یا نه
همون چیزایی را بنویس که توی دلت میاد با تمام حست از عمق وجودت که بنویسی
یه نامه خیلی قشنگ میشه
یه نامه پر احساس که نباید نظم داشته و باشه و طبق اصول باشه
فقط کافیه با تمام وجود باشه
Khansariha (8)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
دوستان بحث نامه شد.

اگه می شه یکی هم برای من نامه بنویسه که به همسر آینده ام!! بدم1276746pa51mbeg8j

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v

آقا مندست ب قلمم میگن بدک نیست

احسان جان اگه بگی چی مدنظرت و البته حدودشم بگی ی نامه مینوسم واست

پشتکار میگم خب واسه کی میخوای بنویسی؟ آدم ندیده روبهش ابراز علاقه کنی؟

خو هرچی داداش تو ذهنت بنویس دیگه، مورد شما با احسان خان فرق داره، ب راهنمایی نیاز داشتی بگو

یاعلی

[تصویر:  Untitled_1.png]
 سپاس شده توسط
آبجی کیمیا ، آبجی چکاوک ، آسمون آبی جان ممنونم ازتون Khansariha (18)
حقیقتش نامه که نوشتم ، مملو از جملات عشقولانه و رمانتیک
چند بار هم خوندمش اما چکیده ش رو که نیگا میکردم ، انگاری یه حلقه مفقوده داشت
همون چیزی که شما گفتید : حرف دل خودم
به قول شاعر : حرفی که از دل برآید به دل نشیند
تشکر بازم ، انشالله نوبت خودتون شد من تجربیاتم رو در اختیارتون میذازم Khansariha (8)
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
 سپاس شده توسط
هم سفر!
در این راه طولانی - که ما بی خبریم و چون باد می گذرد- بگذار خرده اختلاف هایمان با هم باقی بماند. خواهش می کنم!

مخواه که یکی شویم، مطلقا یکی!

مخواه که هر چه تو دوست داری، من همان را، به همان شدت دوست داشته باشم و هر چه من دوست دارم، به همان گونه مورد دوست داشتن تو نیز باشد!

مخواه که هر دو یک آواز را بپسندیم، یک ساز را، یک کتاب را، یک طعم را، یک رنگ را و یک شیوه نگاه کردن را.

مخواه که انتخابمان یکی باشد، سلیقه مان یکی و رویاهامان یکی.

هم سفر بودن و هم هدف بودن، ابداَ به معنی شبیه بودن و شبیه شدن نیست و شبیه شدن دال بر کمال نیست، بل دلیل توقف است...

عزیز من! ...

دو نفر که سخت و بی حساب عاشق هم اند و عشق آنها را به وحدتی عاطفی رسانده است؛ واجب نیست که هر دو صدای کبک، درخت نارون، حجاب برفی، قله ی علم کوه، رنگ سرخ و بشقاب سفالی را دوست داشته باشند، که اگر چنین حالتی پیش بیاید، باید گفت که یا عاشق زائد است یا معشوق.
یکی کافیست. عشق، از خودخواهی ها و خود پرستی ها گذشتن است اما، این سخن به معنای تبدیل شدن به دیگری نیست.

من از عشق زمینی حرف می زنم که ارزش آن در "حضور" است نه در محو و نابود شدن یکی در دیگری.

عزیز من! ...

اگر زاویه دیدمان نسبت به چیزی یکی نیست، بگذار یکی نباشد.
بگذار در عین وحدت مستقل باشیم...
بخواه که در عین یکی بودن، یکی نباشیم.
بخواه که همدیگر را کامل کنیم نه ناپدید.....

بگذار صبورانه و مهرمندانه در باب هر چیز که مورد اختلاف ماست بحث کنیم اما نخواهیم که بحث، ما را به نقطه ی مطلقا واحدی برساند.
بحث، باید ما را به ادراک متقابل برساند نه فنای متقابل...

اینجا سخن از رابطه ی عارف با خدای عارف در میان نیست، سخن از ذره ذره ی وافعیت ها و حقیقت های عینی و جاری زندگیست...

بیا بحث کنیم!
بیا معلوماتمان را تاخت بزنیم!
بیا کلنجار برویم!
اما سرانجام نخواهیم که غلبه کنیم...

بیا حتی اختلافهای اساسی و اصولی زندگی مان را ،در بسیاری زمینه ها، تا آنجا که حس می کنیم دوگانگی، شور و حال و زندگی می بخشد، نه پژمردگی و افسردگی و مرگ، حفظ کنیم. من و تو حق داریم در برابر هم قد علم کنیم و حق داریم بسیاری از نظرات و عقاید هم را نپذیریم بی آنکه قصد تحقیر هم را داشته باشیم...

عزیز من! بیا متفاوت باشیم ...
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سپاس شده توسط
لینک ۱

لینک ۲

ما ک جرئتشو نداریم  4chsmu1

شاید به درد شما بخوره ...

فقط میتونم بگم ، اشک من بی احساس ، سرد و منجمد رو در آورد ... . 

شما که دیگه چشمه ازتون سرازیر میشه  4chsmu1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان