امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

سلام
به نظر من هم چکاوک باحوصله،مهربان،و کسیه که یه کوه داره پر از غم!
البته نظره منه!
بعدی:جالب ترین چیزی که قبلا نمی دونستی و اخیرا فهمیدی و از فهمیدنش کلی تعجب کردی،چی بود؟

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
اینکه چقدر ظاهر آدما با باطنشون فرق داره و اینو نیم ساعت پیش فهمیدم................البته میدونستم فرق داره ولی نه اینقد زیاد.........13
خدا آدمای دو رو رو از رو زمین ور داره............ایشالله...........
قبلی.......
[تصویر:  MuALi.png]
اينكه يه ادم چقد ميتونه پست باشه ك بخاطر منافع خودش ناموس مردمو به خطر بندازه

:smiley-yell:

سوال بعدي:اگه كنار ساحل ايستاده باشي رفته باشي تو حس
يهو يكي هولت بده بندازتت تو اب
چيكار ميكني؟؟؟؟؟
هيچ كس نفهميد...شايد شيطان عاشق حوا بود ك به ادم سجده نكرد!!!
این اتفاق واسه من زیاد افتاده............البته نه لبه ساحل.........تو استخر و نه اونم آب گرم و ولرم...........آب یخ..........مردد بودم که برم تو آب یخ یا نه.........تو همین فکرا بودم که از پشت هلم دادن تو آب..........چه حالی داد.........یادش به خیر..........
ولی درکل ...اگه دوستم باشه که خوشحال میشم...........چون ما پیغام دوست داشتمون این مدلی یه....................
قبلی..........
تو یه فرصت مناسب تر حالش و میگیرم!
قبلی

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
باز ك شد سوال خودم

پس جواب سوالم: بزاريد فك كنم.....................اهان شنا ميكنم !
بعدي:قبلي
وسط آب میرقصم ، خوب معلومه شنا میکنم میام بالا تلافی میکنم البته به شخص و حس و حال خودم خیلی ربط داره _ اگه بگن فقط یک آرزو میتونی تا آخره عمرت بکنی چه آرزویی میکنی؟
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
جواب:همه ارزوهام براورده شه
بعدي:قبلي
چيز زيادي نمي خوام فقط حدود 1 ميليارد دلار پول داشته باشم

بعدي: قبلي
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
خوب همسرمه و از این حرفا بیشتر براش ارزش قائل میشم که بخاطر بچه یا حرف دیگران از دستش ناراحت بشم، و اگه بتونم کمکش میکنم چون یه مرد باید همیشه هوای همسرش را داشته باشه وپای خوبی ها و اشکالاتش وایسه و اگه کسی پشت سرش حرف بزنه تو دهنش میزنم_ قبلی
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
سلام

نمیدونم شاید بعدا نظرم عوض شه اما الان عقیدم اینه

خدا خودش گفته اگر که توبه کنید تمام گناهان شما بخشیده میشه و پاک میشید

پس قطعا من اگه توبه کرده باشم ، پاک میشم

در جایی دیگه خداوند گفته که زنان طیب و پاک برای مردان طیب و پاک و مردان طیب و پاک برای زنان طیب و پاک هستند

پس وقتی من پاک باشم ، قطعا همسرم هم پاک هست

شاید هر کسی قبلا گناهی کرده اما اگه زمانیکه ازدواج میکنه قبلش توبه کرده باشه پاکه نه گناهکار

وقتی خداوند یک نفر رو پاک میدونه خیلی بده که ما اونو پاک ندونیم

حالا اگه مشکلی که شما گفتید پیش بیاد

اگه من واقعا بدونم که پاکم یقین دارم که همسرم هم پاک هست و اگر هم چیزی از قبل باقی مونده مصلحت و امتحان خداوند هست که وظیفه ی من اینه که از اون سربلند بیرون بیام

بعدی : قبلی
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

واقع بين تر جواب بديد. مطمئنم اكثر آقايون اگه مطمئن شوند اشكال از خانومشونه جدا ميشوند(براي بچه دار شدن)

سوال: فكر ميكني در آينده به همسرت بگي خ ا ميكردي؟
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
[تصویر:  05_blue.png]
303
اگه اگه اگه....اره میگم17
........
535353

اگه باهاش رفیق بشم و صمیمی خیلی راحت میگم...........
دوست دارم سوال قبلی رم جواب بدم...................چون دوست دارم بچه ی خودمو ببینم متاسفانه باید بگم جدا میشم.............خدایا اینو نوشتم ولی ازت میخوام منو تو همچین امتحانی قرار ندی که دله یکی دیگه رو بشکونم.............
ولی خودارضایی باعث ناباروری نمیشه.......حداقل نه اینجور که شما گنده نشونش میدین.............اینطور باشه همه مردا وضعشون خرابه چون نود درصدشون خودارضایی رو تجربه کردن.....
آره منم شنیدم خودارضایی یه خانومی رو کشت.........یه آقایی رو فلان کرد فلون کرد..........ولی اینا استثنائاته...........
قبلی...........
نه اصلا دوست ندارم به همسرم بگم
سوال:قبلی
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان