عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

100 درصد
چون تو همان می شوی که مدتهاس به آن فکر می کنی
چون فقط غیر ممکن غیر ممکنه
چون اطمینان قلبی دارم
چون اعتقاد عقلی دارم
چون ذاتا این جوری نبودم
چون این جام و
و نیرویی قوی تر از خود من، من رو به سمت ترک هدایت می کنه

فکر می کنید خدا را جع به ما چی فکر می کنه؟
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
سلام303

خدا خيلي مارو دوست داره،مي دونه كه مي تونيم بهش خيلي نزديك شيم.
اگه در مورد اين مشكل بخوايم بگيم،خدا مسلما دوست داره روز به روز پيشرفت كنيم،اين مشكل رو كمش كنيم.

اگه ما با خدا باشيم،با ياد او و بخاطر او خيلي كارهارو انجام دهيم،زودتر موفق مي شويم.varzesh

اتفاقا من خيلي از اين ميدون مسابقه خوشم مياد،چون خدا مي دونسته ما از پسش بر ميايم اين مسئوليت رو روي دوشمون گذاشته.53

از اول خوب بودن و تا آخر خوب ماندن مزيتي نداره.

هميشه ديديد وقتي آدمي دست از بعضي كارهاي ناپسندش بر مي داره چقدر آدماي ديگه خرسند مي شن. اين ارزش داره. يه موفقيته... يه ارزشه...
البته در مورد مشكل ما يه نيست،بلكه بي نهايت موفقيت............

خيلي آدم ها هستند هر چي توي گوششون مي خوني اين كارا اشتباهه به خرجشون نمي ره،اونها هم آدم هاي بدي هستن كه تا آخر دوست دارن بد بمونن،خدا هم اون ها رو به حال خودشون رها مي كنه كه اگه خواستن خودشون به دست خودشون تباه شن.

سوال از نفر بعدي:Khansariha (18)

به نظر شما چقدر ازدواج در حل اين مشكل موثره،ما بايد تاحدودي اين مشكل رو برطرف كنيم تا با ازدواج حل شه؟؟؟Smiley-face-thumb
سلام
بستگی داره. ما هر کدوممون به دلایل متفاوتی دچارشدیم. اگه دلیل یه نفر فقط و فقط ارضا نیاز جنسی بوده باشه(که بعیده) شاید با ازدواج حل بشه

نفر بعدی به همین سوال جواب بده لطفا
به نظر من چند عامل که باعث می شه ما خودارضایی کنیم با ازدواج از بین می ره.اولا دیگه بی کار نمیمونیم.چون دیگه اون موقع حتما شاغلیم.(البته برای مردا).زن ها هم اگه کار کنن که هیچ،اما تو خونه هم بمونن باز مشغول یه عالمه کار تو خونه هستن.که در هر حال خسته و کوفته می شن و به این کار دست نمی زنن.ثانیا یکی از عوامل، کاهش عاطفه و معنویت هست و اگه توجه کنین بعد یه مدت که آدم خیلی این کار رو بکنه بیشتر شبیه به حیوان میشه تا انسان.وقتی یه نفر عاشقه یه نفر دیگه باشه نیازها و قدرت های معنوی بر نیازها و قدرت های حیوانی غلبه می کنه .سوم این که اگه نیاز جنسی سراغش بیاد می تونه به راحتی رفعش کنه.چون در این موقع هم رابطه جنسی با عاطفه همراهه،انسان کاملتر ارضا می شه.در نتیجه مدت طولانی تری طول می کشه که نیاز جنسی شدت بگیره.یکی هم وقتی خودارضایی می کنیم از نظر جسمی هم کامل ارضا نمی شیم چون همش داریم با خیالات و تخیلات ارضا می شیم.در حالی که موقع داشتن یه رابطه ی جنسی دیگه همه ی تخیلاتی که بود به صورت واقعی احساس می کنیم.ببخشید که یه کم طولانی شد.

عامل مبتلا شدنت چی بود؟و واقعا ایمان قلبی داری به این که از دستش خلاص می شی؟
سلام
ببخشید همه سوالا رو من جواب میدم 1
عاملشو نمی دونم. شاید تنهایی. شاید دوستان دوره کودکی و حرفهای اونها. شدیدا تخیلاتی بودن . شایدم این فکر(به یه دلیلی) من که نمی تونم ازدواج کنم. چه سوال بدی کردی شایدم من کار بدی کردم که جواب دادم. یاد بدبختیهام افتادم
بگذریم به هر جواب دادم دیگه
ولی واقعا ایمان دارم که از دستش خلاص می شم.یه اعتقاد کامل
یادت رفت از نفر بعدی سوال بپرسی !cheshmak

به نظرم اون موقعی که به صورت اعتیاد برام در اومدش به خاطر تنهاییم تو خونه و مشکلای زیادی که داشتم بودش ( که الان خیلی اوضام بهتره از این نظر )

ولی الان علت اینکه بعضی وقت ها بازم خودارضایی میکنم عادت و لذتی که برام مونده. البته این بار واقعا خیلی راسخم برای ترک همیشه. چون واقعا دلیلی ندارم برای خودارضایی.

سوال نفر بعدی :
اگه یه روزی ترک کنی حاضری بازم بیای تو این سایت و به هم نوعات کمک کنی ؟
آدرس بدون فیلتر سایت : http://www.kanontark.org
جواب نفر قبلي: حتما... من كه تا چند ماه ديگر براي هميشه از ايران خواهم رفت. ولي تا زماني كه بتوانم سر مي زنم.

سوال از نفر بعد: اولين باري كه خودارضايي كرديد، چه عكس العملي نشان داديد؟ يا اين كه چه احساسي داشتيد؟
سلام303
يه سوالي پرسيدي كه هيچكي رغبت به پاسخ دادنش نكنه ها. خوب اينكه معلومه همون حسي كه تو داشتي يا همون حسي كه همه داشتن!!!
حس خيلي متفاوت ،حس جديد بعدشم حس كنجكاوي بعدشم حس پوچي
بعدم مرگ.
نمي دونم شايد مجاز باشه كه اين چنين سوال هاييم پرسيده شه،من پيشنهاد مي كنم،اول فكر كنيم بعد ازنفر بعد سوال كنيم.

يه وقت از دست من ناراحت نشيدها،چون اين سوال ها يكم ...

سوال ار نفر بعد:Khansariha (18)
يه سوال متفاوت،خيلي دلم مي خواد راهنماييم كنيد.
بچه ها مي دونيد مي خوايد در آينده چيكار كنيد؟يعني هدف مشخصي داريد؟به نظر شما مشاوره با يه مشاور چقدر مي تونه تو انتخاب رشته ارشد يا آينده شغلي موثر باشه.
الان چند روزه خيلي درگير اين فكرام،مي دونم ربطي به اين سايت نداره،ولي گاهي اين نااميدي هاست كه منو مي كشونه.........
من کشتی گیر هستم خیر سرم خود ارضایی میکردم و کشتیگیر خواهم شد
به نظر من اگه بتونه درکت کنه با توجه به علاقه و توانایی هاتون تا 30درصد مفید واقع میشه
هنوز واسادم ته خط اسفند همین ساله اگه بتونم تا اون موقع دووم بیارم همه چیز درست میشه دعام کنید
به وبلاگ استوارم تا اسفند 87 هم سری بزیند
http://www.esfand87.blogfa.com
ليلي نوشته است:سلام303
يه سوالي پرسيدي كه هيچكي رغبت به پاسخ دادنش نكنه ها. خوب اينكه معلومه همون حسي كه تو داشتي يا همون حسي كه همه داشتن!!!
حس خيلي متفاوت ،حس جديد بعدشم حس كنجكاوي بعدشم حس پوچي
بعدم مرگ.
نمي دونم شايد مجاز باشه كه اين چنين سوال هاييم پرسيده شه،من پيشنهاد مي كنم،اول فكر كنيم بعد ازنفر بعد سوال كنيم.

يه وقت از دست من ناراحت نشيدها،چون اين سوال ها يكم ...

سلام
ولي من فكر مي كنم شما اشتباه مي كنيد.
هر كس بعد از اولين خودارضايي يك احساس متفاوت دارد.
يكي ناراحت است... يكي پشيمان... ديگري خوشحال... و شايدم بي تفاوت...

شايد يا شما منظور من را خوب درك نكرديد يا من سوالم را بد پرسيدم !
سلام به پوريا و مسعود عزيزKhansariha (18)

چرا از نفر بعدي سوال نمي پرسيد؟؟؟

معذرت مي خوام مسعود جان من منظورت رو درست نفهميدم.

اگه بي تفاوت بوديم،كه هيچ وقت مبتلا نمي شديم.

از مسعود مي خوام كه سوال بپرسه cheshmak
سلام
آقا پوريا فراموش كردند از نفر بعد سوال بپرسند.
پيرو درخواست ليلي خانم بنده مي پرسم. البته اين سوال بسيار متفاوتي است: قشنگ ترين كتاب(ها)ي كه تا به حال خوانده ايد، چه بوده است؟
Masud22 نوشته است:سلام
آقا پوريا فراموش كردند از نفر بعد سوال بپرسند.
پيرو درخواست ليلي خانم بنده مي پرسم. البته اين سوال بسيار متفاوتي است: قشنگ ترين كتاب(ها)ي كه تا به حال خوانده ايد، چه بوده است؟

رمان:همخونه

کتاب علمی:عجیب تر از علم

و در مورد داستانی ها هم که معلومه:هری پاتر

سوال از بعدی

به نظر شما بهترین جایگزین برای خودارضایی چیه؟
چرا آدم ها فکر میکنند هنوز هم فرصتی باقیست؟؟؟......
الم يعلم بان الله يري....
سلام
جایگزینی که ما انتخاب میکنیم باید بالاتر و قوی تر از نیروی جنسی باشه تا موثر واقع بشه
و چه نیرویی بالاتر از عشق به خدا و ایمان به او. (البته به نظر من)
سوال از نفر بعدی: مجازات شرعی خود ارضایی چیه؟
tooraj نوشته است:سلام
جایگزینی که ما انتخاب میکنیم باید بالاتر و قوی تر از نیروی جنسی باشه تا موثر واقع بشه
و چه نیرویی بالاتر از عشق به خدا و ایمان به او. (البته به نظر من)
سوال از نفر بعدی: مجازات شرعی خود ارضایی چیه؟

وقتی نمیتونی ازدواج کنی هیچی.

بیشترین خودارضایی تون در روز چند بار بوده ؟؟!!
آدرس بدون فیلتر سایت : http://www.kanontark.org

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان