امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

دلم میخواد دوباره برم تو اغوش خدا( این روزا این منم که فاصله گرفتم) میدونم مث همیشه شرمنده ام میکنه با مهربونیش

بعدی: دلم میخواد...(جای خالی رو پر کنید)
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
منم الانو گفتمKhansariha (134)....بدنم خشک شده امروز از بس پای سیستم بودمKhansariha (134)
یا عباس
دلم میخواد واسم دعا کنید.

اِسترس زیر شوک
مُخت چِت میشه صُب ،
میشه صُب
دوتا عوضی تا خِرخِره پُر
مخا خسته از زِر زِر دور
...

[تصویر:  87613664035946831737.jpg]
دلم میخواد فردا روز عالی و فراموش نشدنی رو داشته باشم به عنوان اولین روز دانشگاه varzesh

[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
دلم میخواد پاک بشم؛ خنک بشم؛ کریم بشم؛ سینه ام تنگی نکنه؛ خیر همه رو بخوام؛ دلم میخواد بالاخره یه روز تموم شم، به جای من، داستان تموم نشدنی خدا شروع شه.

دلم میخواد برم بهشت؛ دلم میخواد از "مقام پروردگارم" خوف داشته باشم.

دلم میخواد خوشبخت شم؛

دلم میخواد کنکور رو عالی بدم؛

دلم میخواد ... ؟ واقعا میخواد؟

نمیدونم میخواد یا نه؟

ولی باید بخواد

که در راه آرمانم حرکت کنم و بهش برسم.

ان الذین سبقت لهم منا الحسنی اولئک عنها مبعدون؛ لا یسمعون حسیسها و هم فی ما ""اشتهت انفسهم"" خالدون.

ایکاش دلم بخواد تو اون چیزی که میخواد و باید بخواد، جاودان بشه.
دلم میخواد به اصفهون برگردم 4fvfcja4fvfcja4fvfcja
بازم به اون نصف جهون برگردم
برم اونجا بشینم در کنار زاینده رود
بخونم از ته دل ترانه وشعر سرود
کسایی که این آهنگ رو شنیدند میدونند چه حس و حالی داره53258zu2qvp1d9v
اصفهانی نیستم ولی این تقدیم به همه اصفهونیا Khansariha (8)
[تصویر:  ko03_20557079926619101845.jpg]
دوست داشتم خودم و همه کانونی ها هیچ وقت به این گناه آلوده نمی شدیم(فرض محال)
دوست داشتم اون دانشگاهی که می خواستم قبول میشدم
گهی بر درد بی درمان بگریم
                                  گهی بر حال بی سامان بخندم 

بودنم درد می کند از هبوط سخت آدم بر زمین..........
دلم می خواد از همین الان استرس های سال بعدم کم بشه!! بدونم چی می خواد بشه!
دلم می خواد الان مشهد بودم.
دلم خیلی چیزا می خواد، یه بی ام و هم خوب اگه بشه 4fvfcja یا برنده ی لاتری یک میلیون دلاری بشم خیالم راحت بشه 4fvfcja4fvfcja4fvfcja

سوال :
خانوما :
فرض کنید دو تا خواستگار دارین. شماره ی یک یه ادم خیلی پولدار که همین امشب یه بی ام و می ذاره زیر پاتون4fvfcja ولی خوب اخلاقاش خیلی خوب نیست و بدم نیست ها ولی اعتقادی هم ضعیفه و نمار و اینا نمی خونه. دومی هم پسر خوبی و سر به زیر و خلاصه درستش و اخلاقاشم خوبه و فقط پول مول نداره! یه زندگی ساده ی کارمندی! 4fvfcja

اقایون :
فرض کنید دو تا مورد هست یکی خوشگل و خوش تیپ و خلاصه خوبه 4fvfcja ولی اخلاقش خیلی خوب نیست. حجاب مجاب و ایناشم خوب نیست. مورد بعدی که خیلی خوشگل نیست و متوسطه دیگه قیافشو اینا ولی اخلاقاش از اولی خیلی بهتره و از لحاظ اعتقادی هم خوبه مثه خودتون.

خدا وکیلی کدومش رو انتخاب می کنید؟
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام
حاضرم سند کتبی بدم ک اون ک مومنه! زندگی ساده ی کارمندی!! ولی پره خدا.. 53258zu2qvp1d9v

سوال :
خانوما :
فرض کنید دو تا خواستگار دارین. شماره ی یک یه ادم خیلی پولدار که همین امشب یه بی ام و می ذاره زیر پاتون[تصویر:  e.gif] ولی خوب اخلاقاش خیلی خوب نیست و بدم نیست ها ولی اعتقادی هم ضعیفه و نمار و اینا نمی خونه. دومی هم پسر خوبی و سر به زیر و خلاصه درستش و اخلاقاشم خوبه و فقط پول مول نداره! یه زندگی ساده ی کارمندی! [تصویر:  e.gif]

اقایون :
فرض کنید دو تا مورد هست یکی خوشگل و خوش تیپ و خلاصه خوبه [تصویر:  e.gif] ولی اخلاقش خیلی خوب نیست. حجاب مجاب و ایناشم خوب نیست. مورد بعدی که خیلی خوشگل نیست و متوسطه دیگه قیافشو اینا ولی اخلاقاش از اولی خیلی بهتره و از لحاظ اعتقادی هم خوبه مثه خودتون.

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

نه تنها پول زیاد مهم نیست ( در حد چرخوندن زندگی معمولی کافیست.) که قیافه هم زیاد مهم نیست و ملاک نیستSmiley-face-thumb

پسر خوبی و سر به زیر و خلاصه درستش و اخلاقاشم خوبه انتخاب میشود

یا علی

سوال :

خانوما :
فرض کنید دو تا خواستگار دارین. شماره ی یک یه ادم خیلی پولدار که همین امشب یه بی ام و می ذاره زیر پاتون[تصویر:  e.gif] ولی خوب اخلاقاش خیلی خوب نیست و بدم نیست ها ولی اعتقادی هم ضعیفه و نمار و اینا نمی خونه. دومی هم پسر خوبی و سر به زیر و خلاصه درستش و اخلاقاشم خوبه و فقط پول مول نداره! یه زندگی ساده ی کارمندی! [تصویر:  e.gif]

اقایون :
فرض کنید دو تا مورد هست یکی خوشگل و خوش تیپ و خلاصه خوبه [تصویر:  e.gif] ولی اخلاقش خیلی خوب نیست. حجاب مجاب و ایناشم خوب نیست. مورد بعدی که خیلی خوشگل نیست و متوسطه دیگه قیافشو اینا ولی اخلاقاش از اولی خیلی بهتره و از لحاظ اعتقادی هم خوبه مثه خودتون.

یا عباس
من دومی رو انتخاب می کنم آخه زنی رو که اخلاقش خوب نیست رو یه ثانیه هم نمیشه تحمل کرد کلا اخلاق از همه چیز مهمتره
گهی بر درد بی درمان بگریم
                                  گهی بر حال بی سامان بخندم 

بودنم درد می کند از هبوط سخت آدم بر زمین..........
فقط يه جمله مي تونم بگم،اونم اين كه:
دختري كه براي پول با كسي ازدواج مي كنه از يه .... هم ارزشش پايين تره ............
ـــــــــــــــــــــ
سلام
دوست خوبم .. ی کم تو انتخاب کلمات دقت کنین..
شان بچه های ما حتی ب اشاره هم نیست.
ممنونم.."سها"
یاعلی.
به همین سادگیا نیس ملاک های زیادی برای ازدواج وجود داره که زیبایی و ثروت شاید برای خیلی ها مهم باشه ولی کافی نیست
من مورد اول رو انتخاب می کنم ولی باید چادری باشه (چادری بودن تضادی با زیبایی نداره) اخلاقش برام مهم نیس (اعتقادش برام خیلی مهمه) اگه اعتقاد باشه اخلاق هم درس می شهcheshmak1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j فعلا که دهنم بوی شیر می ده4fvfcja

سوال :
دخترا :

پسرا :

نمیگم زیبایی واسم مهم نیست،ولی حتما اونی ک مومن با حجابه.
باز دلم هوای حرم دارد...

[تصویر:  parvaz-02.jpg]
خدا وکیلی و غیر خدا وکیلی حتی4fvfcja معلومه خب،دومی انتخاب می شود53258zu2qvp1d9v

سوال :

دخترا :

پسرا :

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان