امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

هروقت تونستیم خودمون رو بشناسیم و به عظمت خودمون پی ببریم دیگه کاری نمی کنیم که آلوده بشیم و....

بعدی: اگه یه نا محرم دستشو دراز کرد که باهات دست بده، دست می دی؟ اگه دست نمی دی چی بهش میگی؟
نه دست نمیدم4fvfcja یه دوس داشتم دختر بودا4fvfcja دوستش بهش گفته بود دست بده این گفت نمیدم ...پسره گفته بود تو مال منی از چی میترسی؟دوست مام احساساتی شده بود دست داد ه بود چند وقت دیگه با هم قهر کردن مث چی عذاب وجدان داشتhahahaha

من میگم نه اگه منو واسه اینجور چیزا میخوای بای:13:haha

بعدی: قبلی
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
دست کش می پوشم و دست می دم !!!

. . .

شوخی کردم ! دو دستم رو به هم می چسبونم و عذرخواهی می کنم !

بعدی: اگه یه نا محرم دستشو دراز کرد که باهات دست بده، دست می دی؟ اگه دست نمی دی چی بهش میگی؟

من خودم هیچوقت دستمو سمت نامحرم دراز نکردم. ولی هربار که ی نامحرم دستشو به سمتم دراز کرده باهاش دست دادم 42

[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
والا من خودم همیشه موقع احوالپرسی اینقدر دور وایمیستم که کسی دستش بهم نمی رسه بخواد دست بده.4fvfcja تو فامیلمون هم همچین رسمی نیست اصلا و ابدا. 42

اینجا هم من همیشه با فاصله وایمیستم یه جوری که ایرانی ها کاملا می فهمن که تمایلی به دست دادن ندارم ولی خوب این خارجی ها که با فرهنگ ما هم اشنا نیستن تو ملاقات اول قاعدتا می ان جلو. 1276746pa51mbeg8j چند باری می خواستم دست ندم ولی شدنی نبوده. اگرچه کلا هم تو یه سال اخیر به تعداد انگشت های یه دستم هم دست ندادم فکر کنم 42

هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

من به شدت از این کار متنفرم....سعی میکنم دور وایسم و سلام کنم
ولی خیلی کم پیش اومده که یکی دستشو دراز کرده،به همه فامیل دست داده به من رسیده منم که اصلا روم نشد دست ندم،خدایا منو ببخش1276746pa51mbeg8j

این راهکارایی که گفتین خوبه ها...باید امتحان کنم

خوب اصن پیش نیومده برام1276746pa51mbeg8j ولی فک کنم پیش بیادم ظاهرم مشخص می کنه که نباید این کارو بکنه4fvfcja

[تصویر:  nasimhayat.png]
حتی یک درصد هم نمیتونم تصوّر کنم اگه یه فامیل دستشو دراز کنه و دست ندم چه بلوایی میشه. همین که روبوسی نمیکنم خیلی هنر کردم. من این جوری بزرگ نشدم... فقط وقتی کلاً از یکی خوشم نیاد و احساس کنم باید مواظبش بود موقع سلام و خدافظی خودم رو گم و گور میکنم. یا اگه این کار خیلی تابلو باشه قبلش دستمو به یه بهونه ای خیس میکنم و در حالی که دارم با لباسم خشکش میکنم خدافظی میکنم.

سلام
آقا من اصلا روی تعریف نامحرم مشکل ارم
یعنی ک چه ؟ wacko2

حالا پسر دایی و پسر خاله و پسر عمو و پسر عمه نامحرمن
خوب یه کاریش می کنیم

اما داماد چرا نامحرمه ؟ اخه چرا شوهر خواهر ادم نامحرمه ؟! با ور کنید من اینو تا 20 سالگی نمی دونستم انقدر ک برام بدیهی بود داماد باید محرم باشه

من با همه موارد نام برده شده در بالا به انضمام دارندگان همین نسبت ها با مامان و بابام دست می دم اگر خودشون دستشونو دراز کنن

1276746pa51mbeg8j

ولی اگر غریبه از این حرکتا بزنه ... نه من انقدر اخلاقم تابلو هست ک بدونن فاصله استاندارد رو حتی تو ایستادنم باید رعایت کنن 4chsmu1

بعدی : اگر نامحرم دستشو دراز کنه باهت دست بده چی می کنی ؟

من هم با تعریف نا محرم مشکل دارم اصن به این کلمه هیچ اعتقادی ندارم ولی من هم مثه رامین:
[highlight=#efefef]من خودم هیچوقت دستمو سمت نامحرم دراز نکردم. ولی هربار که ی نامحرم دستشو به سمتم دراز کرده باهاش دست دادم[/highlight]
[highlight=#efefef]
[/highlight]
[highlight=#efefef]
[/highlight]

نفر بعدی سوالمو جواب بده؟ چرا همه گیر دادن به این سوال؟ دست دادن با نامحرم؟
من می خواهم بدانم,که آیا راستی راستی,زندگی یعنی اینکه تو یک تکه جا,هی بروی و برگردی تا پیر شوی و دیگر هیچ,یا اینکه تور دیگری هم توی دنیا می شود زندگی کرد؟(ماهی سیاه کوچولو)
اخه سوال جالبیه
من دوست دارم بدونم بقیه چ طور این شرایطو هندل می کنن

بعدی :
اگر نامحرم دستشو دراز کنه باهت دست بده چی می کنی ؟
+

بعدی :

اول سلام 303
دوم اينكه خوبيد ؟42
سوم نداره 53258zu2qvp1d9v
تو خانواده ي ما اصلا همچين چيزي رسم نست
Smiley-face-thumb
...
دست دادن ..
اگه هم يك زماني ( غير ممكن ) خواستن دست بدن من دستمو ميبرم كه دست بدم بعد يك دفه ميكشم بالا دستمو , سرمو نوازش ميكنم53258zu2qvp1d9v اين جوري با شوخي رد ميكنم كاره زشتشونو Smiley-face-thumb

+
چون شايد جالبه كه بدونن افرادي كه تو كانونن چطوري رفتار ميكنن (بيرون از كانون)
53258zu2qvp1d9v
___
بعدي

[تصویر:  98886820611051912952.jpg]

4fvfcja
وقتي ميام كانون .. اول يك نگا به امضام ميكنم تا يك وقت كسي اون شخصيه چاخاله وسط امضامو نخورده باشه 22
خلاصه ديگه 22
چاخال و پاك باشيد 22
دست گذاشتید رو دلم کلا کسی منو آدم حساب نمی کنه نمی فهمه منم مردی شدم واسه خودم برا همین دستشونو دراز می کنن منم خجالتی مجبور می شم دست بدم!
من گیر ندادم

بعدي

اگر نامحرم دستشو دراز کنه باهت دست بده چی می کنی ؟ + نفر بعدی سوالمو جواب بده؟ چرا همه گیر دادن به این سوال؟ دست دادن با نامحرم؟
باهاش دست نمیدم. خیلی راحت. یه لبخند میزنم. 4fvfcjaاونم به مرور زمان میفهمه که اینکارش خوشایند طرف مقابلش نیست.
نفر بعدی: اگه دلت واسه کسی تنگه، اما نمیتونی باهاش باشی ، در حالی که نزدیکیاته چطوری دلتو آروم میکنی؟Tears
اگه نزدیکمه که خو دلم تنگ نمی شه! کلا نمی ذارم اینجوری شه هرجور شده می رم پیشش!

نفر بعدی: اگه دلت واسه کسی تنگه، اما نمیتونی باهاش باشی ، در حالی که نزدیکیاته چطوری دلتو آروم میکنی؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان