عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1398 اسفند 22، 1:22)123Sanaz123 نوشته است: اعتراف میکنم
همتونو خیلی دوست دارم Khansariha (63)
خیلی خیلی دوست دارم Khansariha (63)
اصلا نمیدونین چقده دوست دارم Khansariha (63)
بیش از حد و اندازه
Hanghead
حتی تو خیابان یه سری آدم ها را که میبینم شما ها را به جای اونا فرض میکنم

Hanghead
من هنوزم بد اخلاقم و دلم پره و دلم میخواد غر بزنم
ولی خب شما ها نمیگذارید که Swear1
همش میگید نگو
منم دیگه نگفتم Hanghead
اهورا خطر بیخیال این سوال الان مسئولین همون یه مدالی هم که داریم ازمون میگیرن 4chsmu1

سوال بعدی
بنظرت کسی هست تو انجمن که دختر باش ولی بگه پسرم یا پسر باش بگه دخترم 
Khansariha (49)
الان همه به هم مشکوک میشیم Khansariha (13)
کیف میده
4fvfcja

خوشم میاد نوبت خودتون که میشه خوب جا میزنین   Swear1

از صبح تا حالا ، اهورا خطر 
نوبت خودتون که شد ، کبریت بی خطر  1202591pu55lez1va

باشه اشکال نداره   4chsmu1

یعنی قشنگ دارم تجسم میکنم محمد چجوری داره کیف میکنه  Vamonde
مگه اینکه دستم بهت نرسه ، پروفایلتو آتیش میزنم  Khansariha (58)

در میری هاااا  4chsmu1

جواب : بله بله . ما تو نسیم نفوذی داریم ‌. ولی لو نمیدیم ، محرمانه است  Khansariha (56)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
کبریت بی خطر آره Kill Khansariha (58) Cowboypistol
نشونت میدم ساناز کیه 4chsmu1

هنوز نشناختی بچه Khansariha (58)

هاعا تو نسیم نفوذی دارین 4chsmu1 
کیف کردی چجوری از زیر زبونتون کشیدم بیرون 4chsmu1
آقای عاشق رسیدگی نمی کنین
چه معنی داره نفوذی Khansariha (58)
مسئولین Khansariha (98)

سوال بعدی
به نظرت بی مصرف ترین اختراع بشر چیه؟؟؟ 106
علمیش کردم یه ذره سخت بشه
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 22، 2:08)123Sanaz123 نوشته است: کبریت بی خطر آره Kill Khansariha (58) Cowboypistol
نشونت میدم ساناز کیه 4chsmu1

هنوز نشناختی بچه Khansariha (58)

هاعا تو نسیم نفوذی دارین 4chsmu1 
کیف کردی چجوری از زیر زبونتون کشیدم بیرون 4chsmu1
آقای عاشق رسیدگی نمی کنین
چه معنی داره نفوذی Khansariha (58)
مسئولین Khansariha (98)

سوال بعدی
به نظرت بی مصرف ترین اختراع بشر چیه؟؟؟ 106
علمیش کردم یه ذره سخت بشه

آقای عاشق خودش سر دستمونه . چیو میخواد رسیدگی کنه ؟  Gigglesmile
فکر کردین ما هنوز نفوذیاتونو تو رهروان کشف نکردیم ؟ 45
نخییییر  . بررسیا که کامل بشه ، پته ی همتونو میریزیم رو آب . پ چی فکر کردین ؟  Khansariha (89)

جواب : همون ظرفه که ازش رب گوجه میزد بیرون . 1202591pu55lez1va 
اسمش یادم نیست . زنه چنان با اعتماد به نفس توضیح میداد و با وسیله هه ، رب گوجه میریخت تو ظرف ، انگار با اختراعش نوبل گرفته .  Khansariha (13)
یچی مثل بالابر هم بود وصل میشد به پله ، یارو می ایستاد روش میرفت بالا . هر موقع شبکه سه تبلیغشو میکرد ، ما غش میکردیم از خنده Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
بی مصرف ترین  اختراع  بشر  به   نظرم   تمام  تکنولوژی و مشین الات صنعتیه....
مزخرفترین هم  خانه های اپارتمانیه  که مثه قفس ادمو  حبس  کرده....
ادم حتی نمیتونه بره زیر درخت یکم با خودش تفکر  کنه و اهنگ  غمگین  بزاره و  توهم  شکست  عشقی برداره
سوال  بعدی که باید جواب بدید
به نظرتون  واقعا  پسرا نسیم رو چک میکنن  و یا  دخترا  رهروان  رو؟؟؟   به نظرتون  کیا  اینکارو میکنن...  اسم مشکوکا  رو  بگید
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
شکر خدا پرونده سوال قبلی بسته‌ شد 4chsmu1 

من فقط یکی از پسر ها رو دیدم که نسیم رو چک می‌کرد بقیه رو بی اطلاعم
بعدی:سوال رو یه کم عوض میکنم خودتون تا حالا چک کردید؟؟ 19
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 14، 16:06)123Sanaz123 نوشته است: بنظرت چند سال عمر میکنی؟؟؟؟

نمیدونم.شایدم هین الان مردم شایدم 50سال بعولی خدا نیاره اونروزی رو ک سربار کسی باشم و عاجز از کارهای شخصی خودم Hanghead

(1398 اسفند 14، 18:50)رامین. نوشته است: سوال بعدی:
بهترین خاطره تون تو کلاس درس از اول ابتدایی تا امروز چی بوده؟

اول ابتدایی با قمقمه  آب نیمکت یکیو خیس کردیم و ب معلم گفتیم ک فلانی ....زنگ زدن مامانش اومد بردنش خونه  Hangheadبیچاره خودشم شک کرده بود  Hanghead بقیه ش و تو سوتی ها قبل نوشتم .اینم گفته بودم یا ن یادم نیست Hanghead همشه بابت این خاطره عذاب وجدان دارم.خدا من و بخشه:(

(1398 اسفند 20، 18:15)karma نوشته است: بعدی:دوست داری کدوم یکی از بچه های کانون رو ببینی/اگه یکی از بچه ها رو ببینی چیکار میکنی

همه رو 1
شقایق وببینم باهاش میرم خرید/رضوانه :باهاش میرم پارک حرف بزنیم +چای/کویین :میرم باهاش فیلم ببینم بعدشم دعوتش میکنم بریم پیتزا /شادن :ازش میخوام ک سر یکی از کلاس هاش بشینم : ) /زینبی : ازش میخوام یکی از اون غذاهای خوشگلش و درست کنه/مهری :دعوتش میکنم کباب /آهو:خیابون گردی : ) /ساناز : زیاد شناختی ب روحیاتش ندارم شاید خرید .
از آقایون چندنفری هستن ک میرم نزدیکشون.بقیه رو از دور نگاه میکنم ببینم همون شخصیتی هستن ک تو ذهنمن یا نه؟

(1398 اسفند 20، 18:53)123Sanaz123 نوشته است: بنظرت آخرش روت میشه به همسر آینده ات مشکل الان اتو بگی یا آخرش هم پنهان میکنی+قبلی ها

بستگی ب شرایط داره.
(1398 اسفند 20، 19:00)karma نوشته است: بعدی :دوست داری نامرئی بشی یا پرواز کنی 17

هردوتاش : )
(1398 اسفند 20، 19:05)123Sanaz123 نوشته است: بنظرت اونی که کرونا را ساخته الان از کارش پشیمونه یا داره کیف میکنه؟

ب نظرم هدفی داشته ،پس نمیشه گفت پشیمونه.انشالله ک درمانش پیدا شه.
(1398 اسفند 20، 19:51)Aurora نوشته است: بعدی: قشنگ ترین اسم پسر و دختر از نظرتون چیه؟؟ ( کلا به قضیه ی اسم خیلی مشتقام) 53258zu2qvp1d9v

دختر:شایسته، یاقوت
پسر:امیر حسین،فرهان 
(1398 اسفند 20، 21:08)karma نوشته است: بعدی :قیمه  یا قورمه 17

قیمه فقط قیمه ی ظهر عاشورا ک نذری میدن: )
قورمه همیشه ی خدا خوشمزه هست1
(1398 اسفند 20، 21:20)123Sanaz123 نوشته است: تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟

زیاد دروغ نمیگم ،خوشم نمیاد.
بزرگترین یادم نیست اما الان یاد دوتاش افتادم ک خیلی خجالت کشیدم.
ی بار دبیرستان بابام پرسید تمرینت و نوشتی گفتم آره گفت بیارش رفتم آوردم : ) فقط روی سوال 1 و نوشته بودم : )
ی گدایی هست ک میاد دم در .چند وقت پیش پرسید مامانت خونست من ب دروغ گفتم ن...همیشه عذاب میکشم ب خاطرش.

(1398 اسفند 21، 9:27)Toxic Headshot نوشته است: بعدی : یه نفر تو کانون بگو که بیشتر از همه دوستش داری ...

چ جالبه ک اسمم اومده : )خوشحال شدم : )
بیشتر از همه  39 
همه رو دوست دارم ولی خب ی عضوهایی هستن ک مثل واقعی ها تو ذهنت ثبت شدن: )
تو ذهنم بمونه خوبه 1

(1398 اسفند 22، 12:53)karma نوشته است:  

هیچوقت کنجکاو نشدم برم رهروان : )

تو این سال ها فقط دوبار بازدید داشتم از اونجا ک هردوبارشم پشیمون نیستم1 مخصوصا اولین بار ی پستی دیدم ک خیلی کمکم کرده بود.

بعدی :قبلی
(1398 اسفند 22، 12:53)karma نوشته است: شکر خدا پرونده سوال قبلی بسته‌ شد 4chsmu1 

من فقط یکی از پسر ها رو دیدم که نسیم رو چک می‌کرد بقیه رو بی اطلاعم

یه بار حواسم نبود  فکر کردم شبانه  روزیه
رفتم تو رهروان  لاک کردژ   ریپلای  کردم  اعبار  هم دادم
بعد اومدم به یکی از مدیرا  گفتم  نجاتم داد
من  واقعا  فکر میکردم  شبانه  روزیه
بعدی: قبلی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
بعدی:اگه قرار باشه فیلم زندگیتون رو بسازن اسمش رو چی میزارید

اصلا هم از جایی ندیدم 65
 سپاس شده توسط
راستش من اصلا دوست ندارم فیلمم زا بسازن چون تا حالا موفقیتی نداشتم
نمیتونم در موردش فکر کنم Hanghead
 سپاس شده توسط
درود
اسم فیلم زندگیم 39
بذری در مرداب

بعدی: قبلی
 سپاس شده توسط
چرا کسی سوال نمیپرسه

با یک پیشنهاد صد میلیونی رو به رو هستید ، در برار شما ده تا هفت تیر قرار داره که فقط یکی از اونها پره . باید یکی از هفت تیر ها را بردارید ، به طرف پیشونی تون هدف گیری کنید و ماشه را بچکونید! اگه جان سالم به در ببرید ، شما یک میلیونرید . این کارو انجام میدید؟
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 24، 21:30)karma نوشته است: چرا کسی سوال نمیپرسه

با یک پیشنهاد صد میلیونی رو به رو هستید ، در برار شما ده تا هفت تیر قرار داره که فقط یکی از اونها پره . باید یکی از هفت تیر ها را بردارید ، به طرف پیشونی تون هدف گیری کنید و ماشه را بچکونید! اگه جان سالم به در ببرید ، شما یک میلیونرید . این کارو انجام میدید؟

نه خیر شما بگو صدمیلیون دلار
عمر با پول قابل قیاس نیست
 سپاس شده توسط
درود 
خوب بذار فکر کنم [تصویر:  39.gif] 
دو نا اتفاق ممکنه بیفته ۱:صد میلیون ۲: مرگ 
بریم سراغ احتمالش اگه کلت ها رو هفت تیر که معمول هست در نظر بگیریم و طبق بازی رولت روسی یک گلوله درش باشه ۱۰*۷ =۷۰
و احتمال مرگ به بردن صد میلیون میشه ۱ به۷۰
اما‌ اگر یکی از اسلحه ها کامل پر باشه احتمال میشه ۱ به ۱۰ [تصویر:  22.gif] 
خوب بریم سراغ هزینه و  فایده : هزینه : احتمال از دست دادن مغزت به احتمال ۱ به ۷۰ یا ۱ به ۱۰ 
فایده:  صد میلیون
نتیجه : لا  [تصویر:  4.gif]  
چون همین دوبوله رو به کار میندازم تو مدت نه چندان طولانی در میارم همون حدود صد میلیون رو در حالت عادی مملکت
بعدی : منظور حضرت امام  از این سخن چیست؟ :  طوری نباشد که اینها بگویند اینها از آن ها بدتر بودند.
نکته : معادله سه مجهولی و با بسط مک لورن تیلرسون هم به ابهام صفر صفرم میرسد.
 سپاس شده توسط
(1398 اسفند 25، 3:40)PlaSmA نوشته است: درود 
خوب بذار فکر کنم [تصویر:  39.gif] 
دو نا اتفاق ممکنه بیفته ۱:صد میلیون ۲: مرگ 
بریم سراغ احتمالش اگه کلت ها رو هفت تیر که معمول هست در نظر بگیریم و طبق بازی رولت روسی یک گلوله درش باشه ۱۰*۷ =۷۰
و احتمال مرگ به بردن صد میلیون میشه ۱ به۷۰
اما‌ اگر یکی از اسلحه ها کامل پر باشه احتمال میشه ۱ به ۱۰ [تصویر:  22.gif] 
خوب بریم سراغ هزینه و  فایده : هزینه : احتمال از دست دادن مغزت به احتمال ۱ به ۷۰ یا ۱ به ۱۰ 
فایده:  صد میلیون
نتیجه : لا  [تصویر:  4.gif]  
چون همین دوبوله رو به کار میندازم تو مدت نه چندان طولانی در میارم همون حدود صد میلیون رو در حالت عادی مملکت
بعدی : منظور حضرت امام  از این سخن چیست؟ :  طوری نباشد که اینها بگویند اینها از آن ها بدتر بودند.
نکته : معادله سه مجهولی و با بسط مک لورن تیلرسون هم به ابهام صفر صفرم میرسد.
اگر منظورت امام خمینی (ره)  هست
یعنی اتفاقی نیوفته که بگن حکومت بعدی( جمهوری اسلامی) بدتر از حکومت قبل یعنی حکومت شاهنشاهی هست....
مشخصه واقعا پرسیدن داشت :/

بعدی؟؟؟لذت بخش ترین رویای تو چیه؟ 53
 سپاس شده توسط
احتمالا اولین چیزی که به ذهن هممون  میرسه اینه که آزاد بشیم از شر این لعنتی  بعدشم یه زندگی آروم  نه دوست دارم خیلی پولدار باشم نه فقیر و بد بخت اونقدری داشته باشم که گاهی بتونم به این ور اونور کمک کنم و زندگی کم حاشیه
بعدی:اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان