عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

خب سوالات بالا زیادن طبق قانون من از اول با ی سوال شروع میکنم 65

فکر کن موقع غذا خوردن حس کنی ی موجود ماورایی که نمیبینی که داره از ظرفت غذا میخوره، چیکار میکنی؟ 4fvfcja
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
یه کاری می کنم چندشش شه نخوره Nishkhand

تو سوالای قبلی بود که آیا تو کاسه چای خوردی ؟
تو کاسه خوردم دوهفته پیش هم تو در قابلمه خوردم البته یخورده سخت بود Khansariha (69)
تو سربازی هم یه سری تو یه قابلمه بزرگ چای آتیشی دم کردیم.
بعدی 
قبلی
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
 1.  خب شرمنده ام سوال یک  یکم از انسانیت بدوره که بخوام از بچه های گلی مثل شما این سوالو بکنم [تصویر:  302.gif]  
خجالت بکشید

2. نظر شما در مورد خیس شدن دمپایی سرویس بهداشی چیه ؟ و کسی که خیسش کرده ؟
نظر خاصی ندارم 4chsmu1 دمپایی را شسته تمیز شده دیگه طور نیست که

3.نظر شما راجع به اینکه وقتی سشوار رو به برق میزنید روشن بوده باشه چه حسیه ؟
کیف میکنم Khansariha (13) در لحظه ای از زمان همه چی فراموش میشه

4.اگه  پسر هستی   .عاشق دختری  بشی    یا اگه دختر هستی   عاشق پسری  بشی   در یک نگاه          حاضری چکار کنی ؟
اصلا به عشق در یک نگاه اعتقادی ندارم. کلا حوصله عشق و عاشقی ندارم. 37

5. بنظرت کذوم  دختر تو کانون خیلی حرف میزنه  ؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]
شما منظورت منم میدونم دیگه دفعه قبل هم زیر زیرکی به من گفتین. من انتقامم را میگیرم Swear1

فکر کن موقع غذا خوردن حس کنی ی موجود ماورایی که نمیبینی که داره از ظرفت غذا میخوره، چیکار میکنی؟ [تصویر:  4fvfcja.gif]

باهاش دوست میشم. تنهایی امو داره پر میکنه . طوری نیست که 53258zu2qvp1d9v

سوال:
بنظرت اسم کانون ، کانون نباشه چی باشه بهتره؟ Hanghead
نگفتم اسمش بده Swear1
کلا درگیر اسمم میخوام بدونم مثلا اسمش چی میتونست باشه 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: تا حالا چای تو کاسه خوردی
 چای نه موقعیتش پیش نیومده اگه بیاد چرا که نه 4chsmu1

نقل قول: شده ته کاسه ماست رو لیس بزنی

صد البته من یه کار هایی کردم که این ها جلوش هیچی نیست Gigglesmile
برای مثال:پفک رو پیچیدم لا لواشک و با نوشابه نوش جان کردم 22
جاتون حسابی خالی
نقل قول: چند درصد رو حرفی که زدی

80 درصد
نقل قول: تاحالا شده حس کنید دارید خل میشید؟؟ کی؟؟ چطور چه وقت؟؟

آره آخریش چند هفته پیش بود معمولا این جور مواقع سه بعد از ظهر تو اوج آفتاب (شهر ما هم که دست جنوب رو از پشت بسته انقدر گرمه) میرم تو حیاط زیر آفتاب میشینم و فکر میکنم بعدش هم دوش آب سرد میگیرم 
یه بار سر همین کار کارم به دکتر کشید 4chsmu1
نقل قول: نظر شما در مورد خیس شدن دمپایی سرویس بهداشی چیه ؟ و کسی که خیسش کرده ؟

بهتره نظرم رو نگم 14 بااونی هم که تیسش کرده کاری ندارم فقط مجبورش میکنم بیاد همون جا همه  آبی که تو دمپایی ریخته رو سر بکشه 14 شرمنده یه کم عصبی شدم 4chsmu1
نقل قول: نظر شما راجع به اینکه وقتی سشوار رو به برق میزنید روشن بوده باشه چه حسیه ؟

من خیلی از سشوار استفاده نمیکنم میترسم مو هام بریزه 22
نقل قول: اگه پسر هستی .عاشق دختری بشی یا اگه دختر هستی عاشق پسری بشی در یک نگاه حاضری چکار کنی ؟

خیلی خلاصه بگم یه بار اینجوری شد هیچکاری نکردم تقریبا یه سال طول کشید و هیچ کاری نکردم بعدشم دیگه طرف رو ندیدم و همه چیز به خیر و خوشی تموم شد 4chsmu1
نقل قول: بنظرت کذوم دختر تو کانون خیلی حرف میزنه

جواب بدم دیگه امنیت جانی ندارم   4
نقل قول: فکر کن موقع غذا خوردن حس کنی ی موجود ماورایی که نمیبینی که داره از ظرفت غذا میخوره، چیکار میکنی؟ 
 فرار میکنم Gigglesmile
نقل قول: بنظرت اسم کانون ، کانون نباشه چی باشه بهتره 

آزاد راه(منظورم راه آزادیه ولی وزن آزاد راه بهتره 4chsmu1 )
بعدی: اگه بستنی بودی  دوست داشتی چه نوع بستنی باشی 17
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
بعدی: اگه بستنی بودی  دوست داشتی چه نوع بستنی باشی [تصویر:  17.gif]
بستنی اسکوپی Khansariha (13) 

نقل قول: نوشته است:نظر شما در مورد خیس شدن دمپایی سرویس بهداشی چیه ؟ و کسی که خیسش کرده ؟

بهتره نظرم رو نگم [تصویر:  14.gif] بااونی هم که تیسش کرده کاری ندارم فقط مجبورش میکنم بیاد همون جا همه  آبی که تو دمپایی ریخته رو سر بکشه [تصویر:  14.gif] شرمنده یه کم عصبی شدم [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: نوشته است:نظر شما راجع به اینکه وقتی سشوار رو به برق میزنید روشن بوده باشه چه حسیه ؟

من خیلی از سشوار استفاده نمیکنم میترسم مو هام بریزه [تصویر:  22.gif]
نقل قول: نوشته است:اگه پسر هستی .عاشق دختری بشی یا اگه دختر هستی عاشق پسری بشی در یک نگاه حاضری چکار کنی ؟

خیلی خلاصه بگم یه بار اینجوری شد هیچکاری نکردم تقریبا یه سال طول کشید و هیچ کاری نکردم بعدشم دیگه طرف رو ندیدم و همه چیز به خیر و خوشی تموم شد [تصویر:  4chsmu1.gif] 

نظرت راجع به دمپایی خیس رو تایید میکنم مجازات خوبیه  Khansariha (13)  
پاسخ های بالا رو بخونید متوجه میشید از بچه های اینجا کسایی هستن که به شستن دمپایی علاقه دارن  4chsmu1 
  Khansariha (13)  مو هات بریزه ؟؟؟ Khansariha (13)   Khansariha (13)   Khansariha (13)
 خب خوبه که به خوبی و خوشی تموم شد
بعدی  :  قبلی ها
 سپاس شده توسط
نقل قول: اگه بستنی بودی  دوست داشتی چه نوع بستنی باشی
از این بستنی گرونا  Khansariha (56) اینایی که روکش طلا دارن
‌‌
نقل قول: نظر شما در مورد خیس شدن دمپایی سرویس بهداشی چیه ؟ و کسی که خیسش کرده ؟

اگر جوراب نداشته باشم مشکلی نیست
البته دمپایی های امروزی خوبه 
قبلا از این دمپایی ها استفاده میشد 
[تصویر:  images_new.jpg]
لامصب دمپایی نبود که استخر بود
قشنگ یه تشت اب ذخیره تو خودش نگه میداشت
‌‌‌
نقل قول: نظر شما راجع به اینکه وقتی سشوار رو به برق میزنید روشن بوده باشه چه حسیه ؟

حسی شبیه به وقتی که تو حموم وارد میشی و شیر اب رو باز میکنی و انتظار داری از شیر اب بیاد ولی از دوش بالا سرت اب میریزه و کلا خیست میکنه
بخصوص وقتی از سرکار اومدی و میخوایی بری پاهات رو بشوری و بیایی خونه
کلی پاچه شلوار رو میدی بالا که خیس نشه پاهات رو میگیری زیر شیر اب منتظر اب میمونی که پاهات رو بشوری ولی یهو از بالا سرت اب میریزه تو فرق سرت
البته شستن پا تو حموم کلا کار درستی نیست . درستش اینه ادم بره تو اشپزخونه به دور از چشم مامان پاش رو بلند کنه بندازه تو سینک ظرفشویی با اب خنک اونجا بشوره . اصلا یه حالی میده که نگو
‌‌
نقل قول: اگه پسر هستی .عاشق دختری بشی یا اگه دختر هستی عاشق پسری بشی در یک نگاه حاضری چکار کنی ؟

من کلا کار خاصی نمیکنم
کلا من تاحالا به هیچ دختری نه شماره ای دادم نه پیشنهاد دوستی دادم . اابته نمیگم کلا با کسی دوست نبودم . دوستی هم داشتم ولی هرسری خودشون اومدن جلو . ولی کلا الان میگم اصلا کار درستی نیست . وقتی قرار نیست ازدواج کنیم چرا باید وابستگی بوجود بیاد؟
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
خب سلام
سوال که بالا نپرسیدید خب بزارین سوالاتم رو بپرسم 16 
اگه یه باند خلافکار زیرزمینی تمام خانوادتونو زیر اصلحه بگیرن و بهت یه اصلحه بدن بگن بین این سه نفر یکی را بزن  مگر نه ما تمام خانوادتو میکشیم  . کدومو میزدی  Khansariha (13) 
نگو خودمو میزدم یا اصلا نمی زدم  یا همه رو میزدم که اصلا قابل باور نیست Khansariha (13)    بلاخره خودتونو تو اون شرایط تصور کنید ببینید چه تصمیمی میگیرید clapping  
1. آرمین
2.حامد
3.دختر پاک
جواب دادن این سوال از اخلاق ورزشی به دوره.... Swear1
اما  ازونجاییکه من دوساله ورزش رو ول کردم  جواب میدم....... 49-2     همه ی کانونی ها عزیزن  جنببه ی فان داره
حامد.حامد

سوال بعدی :  رویاتون چیه ... منظورم  هدفتونه؟؟؟ اون چیزی که برای شما  خوشبختی محضه.... اون چیزی که دوست داشتید بودید .... و داشته باشید در کودکی.. و اون چیزی که دوستدارید باشید ... تا پایان عمر 53258zu2qvp1d9v

همش دوستداشم یکی اینو بپرسه و من جواب بدم ولی کسی نپرسید Swear1
کاش همه اینو جواب بدن... وسعت رویاهای همدیگه رو بدونیم 53258zu2qvp1d9v
چندروز پیش یه پسری داشت میگفت  اوج حس خوشحالی من اینه که  بتونم یه خونه متوسط بخرم.. ازدواج کنم .. صبح برم سر کار و بعد از ظهر که برمیگردم خونه پیش خانواده و همسرم باشم و جلوم چایی بزاره Hanghead 
بعد داشتم با خودم فکر میکردم چقدر ادمها متفاوتن.... دلیل اینکه زندگی خیلی باهم نمیسازه همین چیزاست...
طرف میگفت یخ درامد فوق معمولی و یه زندگی ساده برام کافیه...
وقتی به  حرفش فکر کردم دیدم من حس پوچی بهم دست میده.. این اصلا ازون سبک زندگی های مورد علاقه ی من نیست Hanghead .... 
و بعد به این نتیجه رسیدم یک چیزی برای اینکه زیبا باشه لزوما قرار نیست قشنگ باشه.. بستگی داره  تو چطور نگاهش کنی 53258zu2qvp1d9v    شخصا فکر میکنم اول سلامتی و طول عمر مهمه و بعد غیره.... و غیره و غیره
[تصویر:  venice-1.jpg]            [تصویر:  0df0f77b-c262-4c6a-bc33-03ce2684bc2d.jpg]
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: خب سلام
سوال که بالا نپرسیدید خب بزارین سوالاتم رو بپرسم [تصویر:  16.gif] 
اگه یه باند خلافکار زیرزمینی تمام خانوادتونو زیر اصلحه بگیرن و بهت یه اصلحه بدن بگن بین این سه نفر یکی را بزن  مگر نه ما تمام خانوادتو میکشیم  . کدومو میزدی  [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
نگو خودمو میزدم یا اصلا نمی زدم  یا همه رو میزدم که اصلا قابل باور نیست [تصویر:  khansariha%20(13).gif]    بلاخره خودتونو تو اون شرایط تصور کنید ببینید چه تصمیمی میگیرید [تصویر:  14.gif]  
1. آرمین
2.حامد
3.دختر پاک
الان من خودم جز مقتولین به حساب میام میتونم جواب بدم 
یا مثلا یکی دیگه را میگذارید سر جام
ترجیح میدم آقای دانش آموز را بکشم 4chsmu1

نقل قول: سوال بعدی :  رویاتون چیه ... منظورم  هدفتونه؟؟؟ اون چیزی که برای شما  خوشبختی محضه.... اون چیزی که دوست داشتید بودید .... و داشته باشید در کودکی.. و اون چیزی که دوستدارید باشید ... تا پایان عمر [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

2 تا آرزو دارم
یا برم تو یه روستای خیلی دور 
لب مرز
با آدمای کم
آب و  هوا عالی
تکنولوژی کم
زندگی کنم
میدونم چقدر سخته انقدر همه از سختی هاش گفتن
با همه شرایط میخواهم

چون به احتمال زیاد این نمیشه از خدا میخوام که در ازای دختر پاک و خوب بودن تو بهشت یه چی شبیه همینو بهم بده 4chsmu1
پس یه آرزوی دیگه را انتخاب کردم
هر چند اگر همون قبلی بشه بازم روش مصر هستم 128fs318181
آرزوی بعدی اینه که یا در یک بهزیستی یا خانه سالمندان رفت و آمد داشته باشم
دائم برم بیام
پول در بیارم بهشون کمک کنم
و در نهایت بشم خاله یاناز بچه ها و باهاشون کلی بازی کنم (خیلی وقتا صداشون تو گوشمه 53258zu2qvp1d9v
یا تو خانه سالمندان هر کاری از دستم میاد انجام بدم

این بود آرزوهای من 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
اگه بخوام آرزو هام رو خیلی کلی بگم تو یه جمله میخوام یه زندگی داشته باشم که توش استرس نداشته باشم 
شاید یه کم براتون عجیب باشه ولی من تو رؤیاهایم هم خیلی پولدار نیستم فقط میدونم اونقدر دارم که استرس نداشتن پول ندارم 22

بعدی: کدوم یکی از ایموجی ها کدوم یکی از کانونی هاس

Khansariha (18) آرمین 
Khansariha (46) عاشق
ehteram شازده 
16 هومان 
Muscular عرفان 
اهورا 106
صادقین Salam
علی رضا  clapping
خانم دختر پاک Khansariha (40)
خانم مهرخدا Khab
خانم کویین Spam
خانم شادن Khansariha (84)
[تصویر:  uVwrXF.png]
ففط دامن صورتی و پاپیون و قر کمر من Gigglesmile

2uge4p4 -دختر پاک
Khansariha (45) - آرمین
Khansariha (56) -رضوانه
Esteghfar -صادقین
1 -جناب خان
bliss -هومان
Khansariha (66) -اقاسعید سوشیانس 
Salam Esteghfar Khansariha (96)  -عاشق
Khansariha (58) -رامین
dingdingding -علی رضا
9 -ژوپیتر
302 -لئا
36 -آتریسا
1276746pa51mbeg8j -مهرخدا
consoling2 -آهو 
Smiley-talk040 -رهروان سابق
Smiley-talk002 -نسیم حیات اسبق
Offlow -ام اچ
Khansariha (18) -کارما
Khansariha (8) -شازده
25 -مهدیار

بعدی:قبلی
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
نقل قول: خب سلام
سوال که بالا نپرسیدید خب بزارین سوالاتم رو بپرسم [تصویر:  16.gif] 
اگه یه باند خلافکار زیرزمینی تمام خانوادتونو زیر اصلحه بگیرن و بهت یه اصلحه بدن بگن بین این سه نفر یکی را بزن  مگر نه ما تمام خانوادتو میکشیم  . کدومو میزدی  [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
نگو خودمو میزدم یا اصلا نمی زدم  یا همه رو میزدم که اصلا قابل باور نیست [تصویر:  khansariha%20(13).gif]    بلاخره خودتونو تو اون شرایط تصور کنید ببینید چه تصمیمی میگیرید [تصویر:  14.gif]  
1. آرمین
2.حامد
3.دختر پاک

دختر پاک رو اصلا دلم نمیاد  302

حامد هم وللش  ....

اما آاااارمین  317

آرمین جون میده واس کشتن  Khansariha (13)

Cowboypistol

.
.
.
.

چکا  46

هومان  clapping

عاشق  Alaykom  

Khansariha (13) Khansariha (13)

دختر پاک  : ترکیبی از  Khansariha (63) و  809197ps94ijjhwg

آتریسا  53258zu2qvp1d9v

پشتکار  65
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
نمیشه همشونو بکشیم 65؟
Hanghead سامان  : باز خراب کردم
4chsmu1 هانتر  :  به من تک رای دادی ؟
2uge4p4خانم ساناز : من هنوز پاکم  نمازامو هم اول وقت خوندم  دل همتون آب 4chsmu1 
Esteghfar  عاشق : چرا اخه اینکارا کردی ؟
Khansariha (18)  آرمین : غمت نباشه داش  شکستی که شکستی منو داری غم نداری Khansariha (69) 
Khansariha (66)  جیران : پیدا کردم  پیدا کردم  غلطاتونو  تو اینو قلط نوشتی 4chsmu1 
16  هومان : تو منو نمیشناسی ؟؟ من هومان حرفه ایم  واقعا نمیشناسی ؟ من هومان هستم قهرمان قهرمانان عاشق پاکی 4chsmu1  دور و بر به بچه ها هم انگیزه میدم  که یکم روحیه بگیرن
65 آبتین : جت جنگیمو کسی ندیده ؟؟؟ دیروز گذاشتم سوخت بزنم الان اومدم دیدم نیست !!! 4chsmu1 
4chsmu1  خودم : داداش بازم خراب کردی ؟ اشکال نداره اینکارو انجام بده Gigglesmile 
Khansariha (69)  عرفان : عاقا بلاخره تونستم بورس سنترال آمریکا رو بخرم Khansariha (69)    ( 4chsmu1 )
53258zu2qvp1d9v حامد  : عقابم نمیبینی چقدر قشنگه ؟؟؟ 128fs318181 
65 مجید : من خودم  ارتشه یک نفره ام تو داری بهم یاد میدی ؟ Gigglesmile  
317 کارما  یا کامران : همون کامران خوبه 4chsmu1    استیودنت پایه ای بریم دو سه صفه شعر بریم جلو ؟ 4chsmu1  ((داش تو بیست سال دیگه اینو ازم بپرسی من یادم میمونه 128fs318181  )
Khansariha (96) استیودنت : خیلی دوستتون دارم پسرا .

42 ببخشید زیاد با دخترا سروکار ندارم از همین پسرا نوشتم

خب بیایم سوال بعدی رو مطرح کنم
دوست داری با من مچ بندازی ؟ 4chsmu1  بجز نامحرما
خب اینو هم دختر ها و پسر ها جواب بدن
کیا حاضرن وقتی من مردم تو تشییع جنازم باشن ؟ Khansariha (8)
بلیط ماشین بگیری بیای سر قبرم و خودتو معرفی کنی ؟؟!؟!!
نقل قول: کیا حاضرن وقتی من مردم تو تشییع جنازم باشن ؟ [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

بلیط ماشین بگیری بیای سر قبرم و خودتو معرفی کنی ؟؟!؟!!
65
من حاضر نیستم
اول اینکه الان کرونا است کسی قبرستان نمیرد
دوم اینکه شما مردی دیگه فرقی نداره من بیام خودم را معرفی کنم یا نه
سوم اینکه از تشیع جنازه و اینا خوشم نمیاد

بعدی: قبلی ها 4chsmu1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان