امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

دوست داشتی الان کجا بودی؟

[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

شهربازی 4chsmu1

بهترین اتفاق هفته گذشته چی بود؟

کنکور تموم شد ...

.
.
.

بعدی : حاضری یه چیز باارزش رو تا آخر عمرت از دست بدی ، ولی در عوض دیگه نمیتونستی خ ا کنی و همه ی  صحنه های مستهجن از ذهنت پاک میشد و از این دو بلا خلاص خلاص میشدی ؟

از دست دادن چیز باارزش مثلا اینکه نمیتونستی حرف بزنی یا دستت قطع میشد یا یه عزیز رو از دست میدادی  65
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی : حاضری یه چیز باارزش رو تا آخر عمرت از دست بدی ، ولی در عوض دیگه نمیتونستی خ ا کنی و همه ی  صحنه های مستهجن از ذهنت پاک میشد و از این دو بلا خلاص خلاص میشدی ؟

نه 22 22 22 22

بعدی  قبلی:
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی : حاضری یه چیز باارزش رو تا آخر عمرت از دست بدی ، ولی در عوض دیگه نمیتونستی خ ا کنی و همه ی  صحنه های مستهجن از ذهنت پاک میشد و از این دو بلا خلاص خلاص میشدی ؟

از دست دادن چیز باارزش مثلا اینکه نمیتونستی حرف بزنی یا دستت قطع میشد یا یه عزیز رو از دست میدادی  [تصویر:  65.gif]
117 چرا انقدر خوشنت بار
نه حاضر نبودم
چون حالا خ.ا نکردیم و صحنه مستهجن هم رفت
جاش میتونه خیلی از گناه های دیگه بیاد

Hanghead

بعدی :
اگه میتونستی تا آخر عمر یک سن ثابت داشته باشی، چند سالگی رو انتخاب میکردی؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 4، 1:26)*دختر پاک* نوشته است:

از دست دادن چیز باارزش مثلا اینکه نمیتونستی حرف بزنی یا دستت قطع میشد یا یه عزیز رو از دست میدادی  [تصویر:  65.gif]
117 چرا انقدر خوشنت بار
نه حاضر نبودم

Hanghead

اما هیچ گناهی ترکش انقدر سخت نیستااا ...

سخت هستن . ولی به اندازه ی خ ا و مستهجن ن ...

من بودم احتمالا انتخاب میکردم ...

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 4، 1:28)AhoorAli نوشته است:
(1399 شهريور 4، 1:26)*دختر پاک* نوشته است:

117 چرا انقدر خوشنت بار
نه حاضر نبودم

Hanghead

اما هیچ گناهی ترکش انقدر سخت نیستااا ...

سخت هستن . ولی به اندازه ی خ ا و مستهجن ن ...

من بودم احتمالا انتخاب میکردم ...

کی میگه 65 
یه فیلم غمگین دیدم
حیلی غمیگنه
معتاد به مواد مخدر بود
خیلی باهاش همدردی کردم 809197ps94ijjhwg
اسمش
بن برگشته
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: اقای کارما این شمایید؟؟؟؟

من؟؟  22

نقل قول: اگه میتونستی تا آخر عمر یک سن ثابت داشته باشی، چند سالگی رو انتخاب میکردی؟

26 سالگی 

نقل قول: آخرین پیام گوشیت چیه؟

پیام sms?
از مبلغ اعتبار شما، 10000 ریال باقی مانده است. 
مشاهده بسته های فعال با شماره گیری: #2*142*خرید بسته از طریق my.rightel.ir
نقل قول: سوال بعدی:
نقل قول: اگه میتونستی بدن یک انسان و سر یک حیوان رو داشته باشی، چه حیوانی رو انتخاب میکردی

کوالا 4chsmu1

نقل قول: دوست داشتی الان کجا بودی؟

دانشگاه علوم پزشکی تهران 65

نقل قول: بهترین اتفاق هفته گذشته چی بود 

کنکور تموم شد 

نقل قول: حاضری یه چیز باارزش رو تا آخر عمرت از دست بدی ، ولی در عوض دیگه نمیتونستی خ ا کنی و همه ی صحنه های مستهجن از ذهنت پاک میشد و از این دو بلا خلاص خلاص میشدی ؟

نه اصلا 17

بعدی:
استرس چه رنگیه
[تصویر:  uVwrXF.png]
نقل قول: بعدی:

استرس چه رنگیه

قرمز

بعدی: قبلی

پ ن: اسپم ها پاک شدن، دوستان لطفا رعایت کنید. 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: اگه میتونستی تا آخر عمر یک سن ثابت داشته باشی، چند سالگی رو انتخاب میکردی؟

۷سالگی: )

نقل قول: آخرین پیام گوشیت چیه؟
تبریک! مشترک گرامي، هدیه فعال سازي سيم کارت شامل 1.5 گیگابایت اینترنت و 100 دقیقه مکالمه ایرانسلی رایگان 20 روزه براي شما فعال شد. باقیمانده اعتبار: #4444*141*. همچنین، هرماه 4گیگ اینترنت رایگان 7روزه به مدت 6 ماه به شما تعلق خواهد گرفت. این بسته هرماه درصورت انجام هرگونه فعالیت در شبکه بصورت خودکار برای شما فعال شده ه و پیامک فعالسازی به شما ارسال خواهد شد.

نقل قول: دوست داشتی الان کجا بودی؟

الان جایی ک دوست داشتم باشم هستم  4chsmu1 
اتاق خودم : )

نقل قول: حاضری یه چیز باارزش رو تا آخر عمرت از دست بدی ، ولی در عوض دیگه نمیتونستی خ ا کنی و همه ی صحنه های مستهجن از ذهنت پاک میشد و از این دو بلا خلاص خلاص میشدی ؟

خیر.

نقل قول: استرس چه رنگیه

سیاه .

بعدی: قبلی ها
نقل قول: نوشته است:اگه میتونستی تا آخر عمر یک سن ثابت داشته باشی، چند سالگی رو انتخاب میکردی؟

۱۸ سالگی

نقل قول: نوشته است:آخرین پیام گوشیت چیه؟

کاربر گرامی دیجی‌کالا
ضمن تشکر از همراهی شما،  به ۲ دقیقه از وقت ارزشمند شما برای بهتر شدن نیاز داریم 

نقل قول: نوشته است:استرس چه رنگیه

زرد

بعدی: دوست داری الان پیش کی باشی ؟؟ (هرکسی میتونه باشه ، چه بشناستت چ نشناستت)

نقل قول: بعدی: دوست داری الان پیش کی باشی ؟؟ (هرکسی میتونه باشه ، چه بشناستت چ نشناستت)

مامانم داشت با پسرداییم حرف میزد...
یه دفعه دلم براش تنگ شد.. واقعا دلم میخواست الان میدیدمش....
متاسفانه ورود به بزرگسالی بین دوستی های کودکی فاصله میندازه
بعدی : قبلی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
65

بعدی:
دوستی پرسید استرس چه رنگیه
با اجازتون دیگه وارد دنیای رنگ شدیم

به نظر شما
مرگ چه رنگیه؟
زندگی چه رنگیه؟
عشق چه رنگیه؟
دروغ چه رنگیه؟

خودم جواب بدم

استرس قرمز
مرگ خاکستری
زندگی سبز
عشق بی رنگ
دروغ سیاه

استرس:گلبهی
مرگ چه رنگیه: صورتی
زندگی چه رنگیه:خاکستری
عشق چه رنگیه: زرد
دروغ چه رنگیه: آبی تیره

بعدی:قبلی
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
به نظر شما
مرگ چه رنگیه؟ هم رنگ اشک های اونایی که دوست داشتن
زندگی چه رنگیه؟هم رنگ گریه نوزادی که تازه متولد میشه
عشق چه رنگیه؟هم رنگ دل عاشق و معشوق
دروغ چه رنگیه؟هم رنگ بی اعتمادی اطرافیان
نقل قول: دوست داری الان پیش کی باشی ؟؟ (هرکسی میتونه باشه ، چه بشناستت چ نشناستت)

دختر خالم 
البته بگم یک سال و نیمشه   4chsmu1

نقل قول: مرگ چه رنگیه؟زندگی چه رنگیه؟عشق چه رنگیه؟دروغ چه رنگیه؟

استرس:یاسی 
مرگ:سیاه
زندگی:سبز
:عشق:فرمز
دروغ:بنفش /سبز لجنی خیلی داغون 

بعدی: غم انگیز ترین صحنه ای که به خاطر دارید(چه زندگی واقعی چه فیلم ها)
[تصویر:  uVwrXF.png]
بعدی: غم انگیز ترین صحنه ای که به خاطر دارید(چه زندگی واقعی چه فیلم ها)

برای من یکی از دفعه های آخری که خ.ا کردم بود
وقتی وسط این کار کثیف هم سرم را آوردم بالا به خدا نگاه کردم و گفتم خدایا

بعدی:
از بچگی ها اسباب بازی ای هست که دوسش داشته باشی و هنوز نگهش داشته باشی؟چیه؟

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان