امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1389 شهريور 5، 12:45)تواب نوشته است: "سيريش" يعني چي؟؟!42

همون سِمِج 4fvfcja
Smile 
خوب نه
كيه كه از آدم سمج خوشش بياد17
البته آدمها با هم متفاوتند
و اينكه تا دليل سماجتت چي باشه!!!!53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
جواب سوال هدف:
من یه ساعت دارم 3-4 هزار تومن خریدمش
هیچی نداره
نه کرنومتری
نه آلارمی
وقتیم بخوام ساعتو تنظیم کنم پیچش یکم ریپ میزنه
ولی هنوز کار میکنه و ساعتو درست نشون میده پس منم چون به انتخاب خودم خریدمش و تو زمین خوردنا،زیر بارون،تو مهمونیا و تو تولدا و مراسم ختم ها باهام بوده و هنوز زندست و کار میکنه با این که میتونستم ساعت D&G یا گوچی بخرم ولی هنوز نگهش داشتم و انشالله خواهم داشت

همسر آیندمم سعی میکنم تو انتخاب خیلی دقت کنم ولی بعدش وقتی انتخابی کردم پاش وای میستم حتی اگه به هیچ وجه بچه دار نشه.فوقش یکیو به فرزندخوندگی انتخاب میکنیم
البته اینا همه حرفه و معلوم نیست تو زندگی واقعی بتونم بهش عمل کنم.خدا رو چه دیدی فردا میبینی بعد یه ماه زنمو طلاق دادم4fvfcja

جواب سوال آخر زندگی و رضا رو نمیدونم(من که دختر نیستم4fvfcja)

جواب سوال سها خانم:
خدا بیامرزدتhaha
جدا دعای خوبیه ها4fvfcja
خدا هممونو بیامرزه

بعدی: اگه من همین امشب بمیرم چقدر ناراحت میشی؟(خواهش میکنم الکی جواب ندین که از دروغ و تظاهر خیلی بدم میاد.حقیقتو بگین حتی اگه از زهر تلخ تر باشه)

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
Brick 
براي سها دعا مي كنم
الهي مادر عاقبت به خير بشي4fvfcja

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[تصویر:  nasimhayat.png]
[color=#32cd32]
سلام خدانكنه
عزيزان يه سوال داشتم اونم اينكه تا قبل ازدواج اصلا درسته با جنس مخالف ارتباط داشته باشيم؟ اگه آره چطوري ؟ از هر لحاظي ميگم خواهشان يه جوابي بدين كه هم دستور خدا باشه هم با عقل آدم جور در بياد در ضمن با اين وضع جامعه.424242:cool:
به حرص ارشربتي خوردم مگير از من كه بدكردم/ بيابان بود و تابستان و آب سرد واستسقا
در این مورد زیاد صحبت شده،بحث شده،و...
اگه قراره باه ازدواج کنین،و بین خونواده ها مطرح شده و در جریان رابطه هستن،واینکه نوع رابطه هم سالم و متناسب با
مسائل اعتقادی و دینی هست،بنظر من اشکالی نداره،
اما اگه صرفا جهت دوستی باشه،که حرف درموردش زیاده،همونطور که بارها درموردش بحث کردیم.
اصولا این رابطه از نوع دوم ینی دوستی نه خیر خدا توش هست نه خیر بندگان خدا.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
خوب همونطوری که خودت گفتی از هر لحاظ با لحاظه دیگه فرق داره!!!
سوال کلیدییه که خیلی هم بحثش تو کانون بوده
به نظر من لازمه که من همواره با جنس مخالفم ارتباط داشته باشم منظورم حرف زدنه طوری که واسم عادی شه و بتونم تو یه کلاس مثلا کنفرانس دادن جلو چهارتا دختر کم نیارم و خونسرد باشم
رک و راست بگم موقع حرف زدن آدم باشم منظورم اینه که نه هدفم جنسی باشه نه روابط عاشقانه اونو به عنوان یه آدم مثه بقیه در نظر بگیرم مثه خواهر خودم (البته این نظر من به عنوان یه پسر برای ارتباط با یه دختره)
اگه اینطوری باشم اونم منو به عنوان یه دوست قبول می کنه فقط یه دوست ، نه دوست پسر گرفتی چی میگم godfather عزیز؟
روابط دوستی با جنس مخالف به این شکل به نظر من چه از لحاظ شرعی و چه از لحاظ این فرهنگ بی فرهنگ! نه تنها اشکالی نداره بلکه لازمه
اما اون روابطی که فکر کنم بیشتر منظورت همون بود از لحاظ شرعی خب شنیدم مشکل داره ، فرهنگ جواب نمیده (یعنی نه معلومه مورد قبوله و نه اینکه مورد قبول نیست)
اگه من باشم صریح میگم دوست دختر میخوام داشته باشم اما بعدش هم با اون ازدواج کنم و این ملزم چیه؟
تجربه ، سن و در نهایت انتخاب درست
باید ببینی سنت چقدره Godfather جان روابط مثه سن خودم (دور و بر 18 سال) بالای 90 درصد اشتباهه چون هنوز تجربه کافی رو ندارم و ممکنه که عذر میخوام تو دام بیفتم برای همین من صبر می کنم و با همه مثه یه برادرم و هیچ قصدی ندارم درسته شاید از یکی خوشم بیاد ولی باز هم سبک سنگین می کنم تا دچار اشتباهی نشم
و جمع بندی باید ببینی از روابط خاص قبل از ازدواج چه نیازیتو می خوای ارضا کنی؟ من نیازی که خیلی خودم هم گرفتارشم دردودل کردنه که اونو من با بعضی ها میکنم و متقابلا اون هم دردودل هایی با من میکنه نه قصدی داریم و نه رابطه ی خاصی و میشه اونو بدون روابط gf bf ی حلش کرد اما مثلا یکی نیاز جنسی (که همه ما هم کمابیش به آن مبتلا هستیم)داره که خدا گفته ازدواج موقت یکی از راه حل هاشه که خودش بحثش جداست که با این وضع جامعه جواب میده یا نه ؟تقوا پیشه کردن هم راه حل جالبی میتونه باشه...
=================================================================================
سوال قبلی
!...Nobody's perfect
سوال بعد
اول می خواستم بپرسم فکر می کنی من خوشتیپم؟. بعد دیدم این که سوال نداره دیگه. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!!!4fvfcjaSmiley-face-cool-2

سوال بعدی
دوست داشتی کجا زندگی میکردی؟ کدوم کشور؟
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

nدوست داشتم يه جايي سرسبزو خوش آب وهوا بودم مثل شمال و مازندران و ازهمه مهم تر اينكه پاك بودم ويه خود ار نبودم

****************************************************************************************************
سوال :
سوال من اينكه عمل خود ارضا وقتي ترك كني اون مشكلات جنسيش برطرف ميشه يا نه اصلان 21 سال ديره واسه ترك ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Tears

خيلي وقته تو فكر ازدواجم ولي اين عملم باعث عذاب وجدانمه كه زندگي يه نفر ديگه رو خراب كنم اصلا چرا من زنده ام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiley-yell:Tears
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
سوال: تا حالا کسی رو دیدی فلج خواب بشه؟
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
سوال هدف مقدس:
نه ندیدم

سوال بعدی:
سوال قبل
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
وای چقدر اینجا پر سواله سرم گیج رفت [تصویر:  confused0078.gif]

اجازه می دید یه چیز بگم ؟ cheshmak...سوالی که مطرح میشه بذارید یه مدت بمونه یه مقدار جواب زیاد شه بعد یه سوال دیگه اینطوری آدم قاطی می کنه ... در ضمن اگه میشه یه ذره سوالای جالب تر بپرسید بشه جواب داد مثل این سوال : اگه هیلاری داف رو از نزدیک ببینی چی کار می کنی haha haha haha(حالا نمی خواد اینو جواب بدید مثال زدم 4fvfcja)
اونهمه پست بهتر بگم اسپم گرانبهای من پاک شد؟ 4fvfcja
خسته نباشی سها جان :* مرسی که زحمت کشیدی کلی چرت و پرت و پاک کردی 4fvfcja

ولی یه چیزی خداییش یکم کمتر سخت گیری کنیم... اخه تازه من حس میکنم یه مقدار رونق گرفته دوباره کانون میترسم دوباره اونجوری شه که سالی یه پست گذاشته میشد Tears مثلن بودن اون چند تا پست فک نمیکنم اختلالی ایجاد میکرد در حالیکه شاید میتونست لبخند و شور و حال ایجاد کنه حالا باز من نئیدونم کلن پیشنهادام همه شیکمی اند جدی نگیرید! 4fvfcja

جواب: من هیلاری داف رو ببینم میگم خوشم نمیاد ازت! دختره بی حیا (چه ربطی داشت؟) 4fvfcja

سوال: دخترا تو مراسم خواستگاریشون چی میپوشن؟ 42
قوی باش...

لباس

بعدی: تو این شب عزیز منم دعا میکنی؟
(بیشتر خواهشه تا سوال، نفر بعد اگه دلش نمیخواد جواب نده و سوال خودشو بپرسه)

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
نه

چون گند زدی به سوال من

:دی
قوی باش...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان