عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

دروغه
چون کرونا هست کسی قبرستان نمیره ؟ 17 
مورد دوم رو هم شما نباید بگید !!! که فرقی نمیکنه یا میکنه !!!
اونو من باید بگم که فرقی میکنه برام یا نه 53258zu2qvp1d9v  
فقط سومیش شاید یکم درست باشه
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 11، 0:46)im_student نوشته است: دروغه
چون کرونا هست کسی قبرستان نمیره ؟ 17 
مورد دوم رو هم شما نباید بگید !!! که فرقی نمیکنه یا میکنه !!!
اونو من باید بگم که فرقی میکنه برام یا نه 53258zu2qvp1d9v 
پس جواب درست ندادید

ای بابا آقا من از مرده و قبرستان و مردن و اینا میترسم Khansariha (60)
اینا برای تو فیلم ها خوبه نه واقعیت Hanghead
پس نمیام
Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
خب سوال بعدی 49-2

نسبت به من چه حسی دارین؟ Kool
صادقانه جواب بدین ناراحت نمیشم 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
دختری پر حرف  پر عنق و نق نقو و تنبل و ترسو
با جنم و  مقدر زیادی پر رو 53258zu2qvp1d9v 
و یکم هم معیوبیت ذهنی داری که نمیخوام حساب کنم 128fs318181
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 11، 21:50)im_student نوشته است: دختری پر حرف  پر عنق و نق نقو و تنبل و ترسو
با جنم و  مقدر زیادی پر رو 53258zu2qvp1d9v 
و یکم هم معیوبیت ذهنی داری که نمیخوام حساب کنم 128fs318181

نمیشه که هم با جنم باشم هم ترسو به هم نمیخوره Khansariha (13)
واقعا ممنونم از تعریفاتتون
تازه فهمیدم چرا هیچکش محلم نمیگذاره Khansariha (13)

بعدی : دوست داری امشب کی بیاد به خوابت 65

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 11، 21:57)*دختر پاک* نوشته است:  
بعدی : دوست داری امشب کی بیاد به خوابت 65

پدرم 63

بعدی، قبلی
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
نه نه اشتباه نشه
ادمی هستی که لیاقت داشته باشه و با جنبه باشه
از اونور گاهی میبینم که یه کار رو میترسی و داشتن ترس برای انجامش خوب نمیتونی پیش ببریش Gigglesmile 
در کل بدرد لای جرز دیوار میخوری 4chsmu1  4fvfcja 

خب دوست دارم خواب ببینم که روحم داره تخلیه  میشه و اینهمه فشار روم داره کم میشه 53258zu2qvp1d9v
شما که اهلش هستین خب میگیرین چی میگم 1276746pa51mbeg8j
 سپاس شده توسط
نقل قول: نه نه اشتباه نشه
ادمی هستی که لیاقت داشته باشه و با جنبه باشه
از اونور گاهی میبینم که یه کار رو میترسی و داشتن ترس برای انجامش خوب نمیتونی پیش ببریش [تصویر:  gigglesmile.gif] 
در کل بدرد لای جرز دیوار میخوری [تصویر:  4chsmu1.gif]  [تصویر:  4fvfcja.gif] 
Khansariha (13)

واقعا به درد سیاست میخورید با این تحلیل هاتون

نقل قول: خب دوست دارم خواب ببینم که روحم داره تخلیه  میشه و اینهمه فشار روم داره کم میشه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

شما که اهلش هستین خب میگیرین چی میگم [تصویر:  1276746pa51mbeg8j.gif]
نقل قول: پدرم [تصویر:  63.gif]
انشالله هر خوابی دوست دارین امشب ببینید
من دوست دارم خواب ببینم اون هدیه ای که قرار بود بهم بدن چیه؟ 53258zu2qvp1d9v
بعدی:
بدترین و وحشتناک ترین خوابی که دیدین چی بوده؟

سپاس شده توسط
توی قطار منو با اصلحه دنبال کردن و بهم شلیک کردن که پدرم مرد و خونش رو زمین در جریان بود و من فرار کردم  پریدم رو کاپوت ماشین از راننده خاستم گازشو بگیره  اونم گرفت تا سر پیچ رفت و من پریدم و بیرون  و فرار کردم
 معممولا خواب های وحشت ناک توی ذهنم نمیمونه این نمیدونم چطوری موند گفتم
یه خواب هم دیدم چند وقت پیش که منو با ماشین کوهستانی دنبالم کردن   53258zu2qvp1d9v

قلبم 100 درجه میزد وقتی بیدار شدم
(1399 مرداد 11، 22:27)im_student نوشته است: توی قطار منو با اصلحه دنبال کردن و بهم شلیک کردن که پدرم مرد و خونش رو زمین در جریان بود و من فرار کردم  پریدم رو کاپوت ماشین از راننده خاستم گازشو بگیره  اونم گرفت تا سر پیچ رفت و من پریدم و بیرون  و فرار کردم
 معممولا خواب های وحشت ناک توی ذهنم نمیمونه این نمیدونم چطوری موند گفتم
یه خواب هم دیدم چند وقت پیش که منو با ماشین کوهستانی دنبالم کردن   53258zu2qvp1d9v

قلبم 100 درجه میزد وقتی بیدار شدم

Khansariha (13) تاثیر فیلم هایی که میبینید
بیشتر شیه فیلم تا خواب 4chsmu1

سپاس شده توسط
یبار خواب دیدم که دارم ماشین میرونم صادقین بغل دستم نشسته 53258zu2qvp1d9v
(1399 مرداد 11، 23:49)im_student نوشته است: یبار خواب دیدم که دارم ماشین میرونم صادقین بغل دستم نشسته 53258zu2qvp1d9v

Khansariha (13)
از کجا فهمیدین آقای صادقین هستن؟

بعدی:
تکراری ترین نصیحتی که شنیدین چیه؟

سپاس شده توسط
نصیحت اینکه درس بخون به یه جایی برسی Khansariha (13)  

یه حسی بود از ته دلم که میگفت این آقای صادقینه و من توی ذهنم گذاشته بودم که صادقینه
ّببین توی خواب گاهی اوقات حتی چیزی رو نمیبینی ولی میدونی چنین چیزی اونجاست
مثلا تو میزی رو توی خونه نمیبینی ولییه حسی بهت میگه که اینی که پشتته میزه 53258zu2qvp1d9v 
منم چنین حسی داشتم
انقدر تند میروندم که بدبخت قلبش ترک نخوردهع باشه خوبه Khansariha (56)
(1399 مرداد 11، 23:55)im_student نوشته است: نصیحت اینکه درس بخون به یه جایی برسی Khansariha (13)  

یه حسی بود از ته دلم که میگفت این آقای صادقینه و من توی ذهنم گذاشته بودم که صادقینه
ّببین توی خواب گاهی اوقات حتی چیزی رو نمیبینی ولی میدونی چنین چیزی اونجاست
مثلا تو میزی رو توی خونه نمیبینی ولییه حسی بهت میگه که اینی که پشتته میزه 53258zu2qvp1d9v 
منم چنین حسی داشتم
انقدر تند میروندم که بدبخت قلبش ترک نخوردهع باشه خوبه Khansariha (56)

Khansariha (13)
من تا حالا هیچکدوم از کانونی ها را تو خواب ندیدم چرا Hanghead
اصلا از الان دارم فکر میکنم
کی چه شکلیه Khansariha (13)
آقای صادقین چه شکلی بودن؟
ازشون پرسیدین واقعا همین شکلی هستن 65

بعدی:
دوست داری چطوری بمیری 4chsmu1

نقل قول: دوست داری چطوری بمیری [تصویر:  4chsmu1.gif]
شب بخوابم صبح پا نشم
بعدی:قبلی
[تصویر:  Untitled_2.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان